• Reklama
 
 

eCF Olomouc

Spolčete se s e-kuřáky ze svého okolí.
Plánování lokálních a celorepublikových srazíků.
Aktuální akce:
Seznam dole pod fórem nebo viz klendář.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: eCF Olomouc

Příspěvekod Efx » pát 08. led 2016 20:52:37

No je nás tu dost aspoň na jeden stůl. Mohli bysme jeden večer někde sednout, pokecat a zahulit :)
Uživatelský avatar
Efx
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 341
Registrován: čtv 18. říj 2012 23:28:11
Bydliště: Rybníček
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: eCF Olomouc

Příspěvekod Tergan » sob 09. led 2016 1:01:14

V současnosti eLeaf Istick 100w, Wismec rx200 a na tom Bellus, Goliath v2 a Velocity. Liquidy si míchám komplexnější, z několika příchutí, převážně klony amerických hotovek jako Unicorn Milk či Sucker Punch výhradně z aromat TPA a Capella.

[ Post made via Android ] Obrázek
Obrázek
Tergan
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 186
Registrován: stř 11. zář 2013 18:00:06
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eCF Olomouc

Příspěvekod toorek » ned 10. led 2016 11:21:57

Tergan> Tak to je pro mě už "vyšší dívčí", ale rád bych nakouknul i do těchto vod. Momentálně mám na cestě Zephyrus V2, jsem na něj moc zvědavý. Ty příchutě mi nic neříkají, snad někdy ochutnám. ;-)
Uživatelský avatar
toorek
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 256
Registrován: pon 15. dub 2013 1:22:53
Bydliště: Olomouc
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eCF Olomouc

Příspěvekod Tomino » úte 12. led 2016 14:53:34

Zdravím všechny vapery. Pocházím z Přerova a rád bych se začlenil do místní buňky a někdy v budoucnu rád pokecal o vapování a o všem, co k tomu patří na nějakém tom srázku.
Momentálně kouřím na Joytech Evic VCT-Mini a atiku Vision MK subohm s odporem 0,2ohmu, preferuju spíše cloudchasing než pohodový vaping, ale proti gustu... Tady tuto hračku hodlám již v tomto týdnu nahradit Joytech Cuboidem a atikem od Smoku TFV4 mini.
Díky za přijetí a uvítání.
Tomino
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 06. led 2016 15:50:48

Re: eCF Olomouc

Příspěvekod Karagas » úte 12. led 2016 15:09:47

Efx> Co se týká setkání, tak s Tominem určitě dorazíme, pokud se u stolu sejdou alespoň čtyři lidi, tak by to bylo výborné. Nejlépe bych to směřoval na víkendy, protože při mém zaměstnání se ve všední dny nedá naplánovat vůbec nic.
Obrázek
Karagas
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 06. led 2016 15:36:50
Bydliště: Přerov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eCF Olomouc

Příspěvekod Tomino » úte 12. led 2016 15:11:42

Jsem na tom velice obdobně :D
Tomino
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 06. led 2016 15:50:48

Re: eCF Olomouc

Příspěvekod ouvy » sob 16. led 2016 15:44:03

Zdravim, jsem z Přerova. A rad bych se zapojil do diskuze, popripade i na nejaky sraz. Vapuju asi 4 roky, v soucastnosti pouzivam VTC mini. Atiky mam momentalne dva jeden mam uz nejakou dobu subtank mini RBA a vcera mi konecne prisel aromamizer RDTA original s 2 postovou velocity zakladnou. Liquidy si micham taky sam, pouzivam jak 50/50 tak pro lepsi dymivost i s vedsim obsahem VG - znacku moc neresim, spise beru baze pri obkednavse jinych veci takze co zrovna nabizi shop. Ale popravde sem spokojeny s bazi Imeria - super je ze aspon podporuji nase vyrobce :) Co se tyka prichuti tak vapuji pouze ovocne, nebo pochutiny. Oblibene znacky prichuti jsou FUU (napriklad limetkovy kolac) a Tjuice (napriklad Red Astaire, Jahoda a dalsi). Sem strasny fanousek vlastnorucniho motani bud nejake klasiky nebo i poradne buildy. Proste spiralku menim nejpozdeji do 3 dnu :D kolikrat proste kdyz se nudim tak i dvakrat dene.
ouvy
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 16. led 2016 15:40:58

Re: eCF Olomouc

Příspěvekod Tomino » stř 20. led 2016 11:52:17

Za sebe říkám, že nejlepší kombinace, kterou jsem zatím měl je Cuboid a TFV 4. Do DYI atiků jsem prozatím nepronikl kvůli mé gramlavosti :)
Tomino
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 06. led 2016 15:50:48

Re: eCF Olomouc

Příspěvekod toorek » stř 20. led 2016 19:59:26

ouvy> ahojdá, vítej
omlouvám se za zpoždění zápisu, přehlédl jsem tvůj příspěvek :blush

Koukám kluci, že jedete hlavně ta ovocíčka apod. Já rád tabákovky. Buď nasládlé s příjemným ocáskem, nebo pořádně hutné. Ale až na pár opravdu dobrých, ke kterým se pravidelně vracím, jsem jich moc chutných pro moji hubu neobjevil. Rád zkouším nové, ale většinou šáhnu vedle. Neporadíte výrobce, který umí opravdu dobré tabákovky?
Uživatelský avatar
toorek
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 256
Registrován: pon 15. dub 2013 1:22:53
Bydliště: Olomouc
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eCF Olomouc

Příspěvekod Efx » stř 20. led 2016 20:43:33

Za mě mužů doporučit german flavour ( namátkou Virginia nuss, white Lion, halfzware shag), nebo avoria (witching hour, pure a precious tabak). Zatím mi šmakovalo skoro vše tabákové od nich.
Uživatelský avatar
Efx
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 341
Registrován: čtv 18. říj 2012 23:28:11
Bydliště: Rybníček
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eCF Olomouc

Příspěvekod toorek » stř 20. led 2016 20:49:38

Souhlasím s Avoria, Pure a WH kouřím poslední dobou nejvíc, vyzkouším tedy i ten třetí a něco od GF. Díky.

odesláno pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
toorek
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 256
Registrován: pon 15. dub 2013 1:22:53
Bydliště: Olomouc
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eCF Olomouc

Příspěvekod cucal » pát 22. led 2016 18:59:32

cauko jsem novacek s e-cigaretou.zatim se drzim 9 den ale i tak je to pro me velkej uspech :D zatim pouzivam EVOD TWIST II + aspire et . zatim jsem zkousel liqua vanilka 9mg ale mam pocit ze je to na me malo..ma nekdo nejaky zkusenosti s nejakou prichuti co se vice podoba tabaku? (kouril jsem tabak virginia) diky za rady a postrehy.
cucal
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 22. led 2016 15:56:08
Bydliště: Olomouc

Re: eCF Olomouc

Příspěvekod toorek » pát 22. led 2016 19:26:27

Já taky začínal s Liqua, je výborná. Pyra jsem kouřil lajtky, takže jsem zvolil sílu 18 mg. Silnější kuřáci začínají na 24 mg. Těch 9 mg je hodně málo. Pak jsem postupně snižoval, jak si tělo řeklo. Z tabákovek má Liqua pro mě nejlepší turecký tabák. Cigaretám se podle mě nejvíc podobá bright tabák, ale hodně dlouho jsem komerčku nekupoval, snad se nic nezměnilo. Abych se k pyru nevrátil mi nejvíc pomohl přechod na pořádný hardware, takový ty předražený e-cíga jak propiska na krk byla o ničem. Ale je to pár let, snad se to zlepšilo. Držím palce, vydrž to. Já to první tři dny kombinoval, pak už mi pyro přestalo chutnat úplně. Měl jsem štěstí.

odesláno pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
toorek
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 256
Registrován: pon 15. dub 2013 1:22:53
Bydliště: Olomouc
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: eCF Olomouc

Příspěvekod ouvy » stř 27. led 2016 22:33:02

Tomino píše:Za sebe říkám, že nejlepší kombinace, kterou jsem zatím měl je Cuboid a TFV 4. Do DYI atiků jsem prozatím nepronikl kvůli mé gramlavosti :)


No cca rok motam spiralky a popravde je to daleko lepsi a levnejsi varianta. Strasne dlouho sem se tohp bal, ale ve skutecnosti je to strasne jednoduchy :D staci umet malej zaklad pak jde vse samo vesmej je to pak jedno co mas za atik, pac tam uz moc zmen neni. Pokud se nekdy pustis do motani, coz vrele doporucuji, rovnou si pak kum nejakej master na motani spiralek. Clovek to zvladne i na sroubovak, ale ulehci to strasne praci a spiralka je jak z vyrobny. Pokud si pobliz Prerova a bude nekdy cas klidne bych ti udelal nekdy ukazku :D a verim ze po prvni lekci by si chtel motat :)
ouvy
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 16. led 2016 15:40:58

Re: eCF Olomouc

Příspěvekod toorek » čtv 28. led 2016 20:46:40

Jj, motání je jedna z věcí, co mě na tom taky baví. A když člověk vychytá ten správný setup a ono to kouří a chutná skvěle, ten pocit uspokojení je nádherný. Zrovna teď jsem bojoval s přechodem na nerez dráty kvůli TC, vychytával jsem setupy na Kayfunech, Taifunech, Rose V2 a novém Zephyru V2. Kromě posledního jmenovaného jsem nechtěl jít do subohmů, aby to bylo použitelné i na normální mechanice. Žádný doporučený setup mi neseděl na moji hubu a těžce to pokulhávalo za kanthalem. Ale po spoustě motání a testování jsem na to přišel a teď si užívám mraky kouře a výbornou chuť. A ten pocit vítězství je parádní. :smoke
Mimochodem, se Zephyrem dorazila i komerční hlava 0,3 ohmu s dvěma spirálkami. Nasadil jsem, zakápnul, naplnil, vyzkoušel a hned šla ven. Jen to hulilo a chuť nikde. :(
Uživatelský avatar
toorek
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 256
Registrován: pon 15. dub 2013 1:22:53
Bydliště: Olomouc
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Místní eCF buňky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků