• Reklama
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

Pozvání na pokec

Pokec, slovní fotbálky, slovní hříčky, vtipy, srandičky atd.....
Pozvání na pokec

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, Joker, jura-p

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Jirkator » sob 26. led 2019 19:21:27

Italské manželství?... :D

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel

Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Příspěvekod Lubis » ned 27. led 2019 1:10:18

Pozadala me, jestli bych nevyndal zpoza linky nase pulrocni kote, no nase, mame ho 14 dni, teprve si zvyka. Nejdriv to odsrala jedna ruka, pak ruka zeny, kdyz se ho ze me pokousela sundat a pak moje druha ruka, kdyz jsem zachranoval manzelku. Malem jsem vzteky to kote zabil. Ponauceni do budoucna, neposlouchat manzelku. Kazdopadne kdyby to nekdo natacel, tak je z toho docela dobra groteska, az teda na sadrovou dlahu co mam na levacce.
Obrázek
Lubis
e-Soptík
e-Soptík

Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozvání na pokec

Příspěvekod pe.ne » pon 28. led 2019 23:41:36

No kdyby tě přestal jímat vaping, z kočičí kůže jsou báječné pytlíky na tabák :-)

[ Post made via Android ] Obrázek
pe.ne
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr

Příspěvekod slaměnka » úte 05. bře 2019 21:29:25

Lubis píše:Pozadala me, jestli bych nevyndal zpoza linky nase pulrocni kote, no nase, mame ho 14 dni, teprve si zvyka. Nejdriv to odsrala jedna ruka, pak ruka zeny, kdyz se ho ze me pokousela sundat a pak moje druha ruka, kdyz jsem zachranoval manzelku. Malem jsem vzteky to kote zabil. Ponauceni do budoucna, neposlouchat manzelku. Kazdopadne kdyby to nekdo natacel, tak je z toho docela dobra groteska, az teda na sadrovou dlahu co mam na levacce.

Když už máš takové zkušenosti s kočkou a zafačované ruce,tak bys mohl přijít trošku ostříhat našeho,je samej dred a nechce na sebe nechat sáhnout,beru to stylem,zapnu strojek,přimáčknu kocoura strojkem ojedu co stihnu než vyskočí a vyrazí mě protézu :D Podle toho taky vypadá,je dlouhosrstej bílej
Kouření patří mezi věci, kterými se člověk liší od zvířete.
Obrázek
Smích chytré lidi léčí a jen blbce uráží.
Mě nepochopíš,na mě si prostě musíš zvyknout!!
JSEM KRÁSNÁ ŽENA ,,to jen druzí jedí málo mrkve":
slaměnka
e-Sentinel
e-Sentinel

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Lubis » stř 06. bře 2019 17:42:47

Jedna zkušenost stačila, díky ;-)

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk
Obrázek
Lubis
e-Soptík
e-Soptík

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod buban76 » čtv 14. bře 2019 0:47:44

Zeptám se na věc která s vapingem úplně nesouvisí, ale určitě je tu víc lidí se zkušenostmi s PayPalem, já už se s ním sice kamaradim pár let, ale teď nějak nevím, co si myslet.
Známý, kolega z práce cosi prodával na inzerát a ozval se mu člověk, údajně z Maďarska, že má zájem, že zaplatí PayPalem a dopravu si zajistí. Kolega PayPalu nemaje se na mě obrátil jestli mu pomůžu ho zřídit. Já na to, že kvůli tomu nemá cenu ho zřizovat že to uděláme přeze mě. A poslal jsem dotyčnému v PayPal aplikaci žádost o zaplacení jednalo se o 1500,- a za pár chvil přišlo tohle

Zackary Frazier sent you 5,980.00 CZK  Dear 
Just thought you'd like to know Zackary Frazier sent you 5,980.00 CZK.

Transaction status : Pending [https://img]  99% done... ( Read instructions below and follow the procedure to complete transaction )

Transaction Summary

Sent FromZackary Frazier
zackfraz36@gmail.com
Sent to
Jaromír Gloser

Transaction IDU-09551136E0124113B
Merchandise Amount   1,500.00 CZKFreight Charges

Total Amount

Description
  4,480.00 CZK

5,980.00 CZK

Goods Purchased

[https://img]Claim Your Money Now

Once you've received the payment, you can:[https://img]Spend the money online at thousands of stores that accept PayPal after the shipping fee has been confirmed.[https://img]Withdraw or transfer it to your bank account as soon as the shipping fee has been confirmed.

The above sum includes the transport charges for the Merchandise, which means it has to be manually approved by us. Due to the sum of money involved, we have to take extra steps to protect the account holders.

For us to release this payment and credit your PayPal account you will have to send the Transport charges to the Transport company through Money Gram Transfer and send us a Scanned Copy/Photograph of the Money Gram Transaction Receipt.

To claim your money follow step guide on how to make the transfer:

1. Visit your nearest shop/Money Gram Outlet and request a Money Gram sending form.

2. Choose their Money in Minutes service.

3. Enter the receiver's name and address provided below.

4. Pay with your Credit Card or Cash.

5. You'll get a confirmation receipt. Attach and email a scanned copy/picture of the receipt to us by replying directly to this Payment Confirmation Mail for quick verification

When that's done - and you've confirmed your email address - this payment will show up in your PayPal account.

Click Here Locate Nearest Money Gram Outlet

Transport Agent:

Agent Name: Dawn Charlene Vadney
City: Belleview
State: Florida
Zip Code: 34420
Country: USA
Yours sincerely,
PayPal.

Působí to na mě jako podvod, což jsem dotyčnému napsal, již se neozval, ale nadále chodí emaily rádoby od PayPalu, všechny je přeposílám na spoof@paypal.com, kde mi sice napíší, že děkují ale už se nedozvim podrobnosti.
Poslední email došel dnes v tomto znění

[https://img] 

Dear Jaromír Gloser,

It is important we know the status of the merchandise bought from you by one of our clients Zackary Frazier with Transaction ID 09551136E0124113B, otherwise legal action will be taken against you since you have not e-mailed us the western union transfer information and scanned receipt of the Western Union Money transfer.

We believed you entered into agreement by requesting money through PayPal to your Bank Account from the buyer, and by not e-mailing us with the details of the western union transfer information, you are violating PayPal users agreement in act of the 1999 Law in collaboration with the World Law Enforcement Agency.

You are now mandated to transfer the sum of 4,480.00 CZK to the buyer's shipping company as part of the amount to send and email us the proof of transfer within the next 24Hrs, failure to do so would result to the involvement of the FBI for violating PayPal's instructions and users agreement in act of the 1999 Law in collaboration with the World Law Enforcement Agency.

We are ensuring to make Online Transaction a safer place, therefore we need to set confidence on all our users.

Shipping Agent Information:

Agent Name: Dawn Charlene Vadney

City: Belleview

State: Florida

Zip Code: 34420

Country: USA

You are expected to respond to this dispute before the next 24Hrs with the Proof Of The Money Gram Transfer for proper verification.

Accounts Management As outlined in our User Agreement, PayPal will periodically send you information about site changes and enhancements.

Thank you for using PayPal
PayPal makes it easy to send/receive money for your auctions.

Pomůžete mi někdo se v tom zorientovat? Jaký email je ofiko PayPalu?
Žádost o platbu mi přišla potvrzena z adresy service@intl.paypal.com ostatní bláboly chodí z adresy paypal@fundstransferterm.com, vidím za tím podvod, ale jak se proti tomu bránit?

Odesláno z mého SM-G955F pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod iqwe » pát 15. bře 2019 19:42:36

Nooo hezkypěkně to máš.
Já osobní zkušenost nemám, ale zkusím přispět aspoň názorem. A ne všechno se musí týkat i tohoto konkrétního případu.
1. Nikdy bych neotvíral odkaz z emailu, natož pak tam zadal přihlašovací údaje, i když se stránka tváří, jako ta co důvěrně znám.
2. Je jedno z jaké adresy mail přišel, dá se to zfalšovat. Nejzajímavější je ten poslední mail, který vypadá jako od PayPalu, protože je v něm i oslovení. Ale předpokládám, že jsi se někde na začátku v komunikaci podepsal.
3. S PayPalem bych se snažil komunikovat přes jejich zabezpečené stránky, ke kterým se přihlásím řádným způsobem. Předpokládám, že tam ve svém účtu žádnou transakci nemáš.
4. To jak vylákat odeslání zboží bez placení nebo peníze za dopravu je popsáno v diskuzi tady
https://www.zive.cz/poradna/paypal---po ... tanswers=1
5. PayPal pro platby v ČR má zřízený korunový účet u UniCredit Bank Czech Republic, a.s. Pro vklad jsem používal č. účtu: 000000-0081880926/2700
6. Jak se bránit? Zboží neposílat (navíc píšeš, že kupující ani nereaguje), peníze neposílat, zkusit se obrátit na PayPal někde tady https://www.paypal.com/us/smarthelp/topic/PROBLEMS
Dá se tam proklikat až na chat, no pro nás AJ negramotné trochu problém.

Nevím, jestli jsem trochu pomohl, ale dej pak vědět :)
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
Obrázek eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal

Příspěvekod buban76 » pát 15. bře 2019 22:06:35

Kupujícího jsem ještě ten první den velice neslušně poslal do patřičných míst a ten už se neozval, nicméně mašinérie se rozjela a obden stále chodí výhrůžné maily, které se tváří jako od PayPalu. Jediný prokazatelně pravý mail od PayPalu byl ale jen ten první který potvrzoval, že jsem požádal o platbu. Při té příležitosti podvodníci získali emailovou adresu, kterou budou obtěžovat a zřejmě i jméno, protože takto, celým jménem, jsem se nikde v komunikaci nepodepsal. A to oslovení jménem mě trochu mátlo. A teď už to žije svým životem. Každopádně jsem rád, že jsem do toho kolegu nenechal zabřednout a nezřizovali jsme mu PayPal, protože nový uživatel, bez zkušenosti s tím, jak PayPal funguje, by byl pro podvodníky snazší terč.
Jen by mě zajímalo, jestli z toho PayPal něco vyvodí, email padoucha má, slušel by mu přinejmenším vyhazov z PayPalu, ale vždy přijde jen potvrzení přijetí emailu a dál už se nic nedozvím...

Odesláno z mého SM-G955F pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod wednessmoke » stř 10. dub 2019 15:28:18

Ještě, že nejsi blondýna:D
PRAVIDLA mani padmé húm
13. 2. 2013 v 17 hodin jsem se stal vaperem, též kutilem a alchymistou.
Nic jsem neušetřil, ale stal jsem se nezávislým na pyru!
wednessmoke
e-Soptík
e-Soptík

Národní vlajka:
Panama

Předchozí

Zpět na Zábava