• Reklama
 
 

Očkování - Ano nebo ne?

Pokec, slovní fotbálky, slovní hříčky, vtipy, srandičky atd.....
Pozvání na pokec

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Očkování - Ano nebo ne?

Příspěvekod j0natan » sob 01. led 2022 19:25:37

Za mě jednoznačně očkovat rizikový skupiny. Sám s ženou máme druhou dávku a vážně uvažujeme o třetí. I po dvou dávkách jsem ten moribundus někde chytil, a dvě noci sem spal pod otevřenýn oknem s panickou hrůzou, že se udusím, vůbec sem se nemohl dodejchat. Podotýkám, že je mi sedmapadesát, zdravý, bez obezity a cukrovky a stejně si mě ten haj*zl našel :chuckle
Obrázek
j0natan
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob 20. čer 2015 12:38:55

Reklama

FastTech

Re: Očkování - Ano nebo ne?

Příspěvekod Profivapers » ned 02. led 2022 7:09:15

Dík. :mrk

OldAlien píše:Když jsme se potkali v Písku začátkem měsíce, tak jsi říkal, že Vás ve firmě denně testují.
A těmito testy se ohání neočkovaní s tvrzením, že oni přece nemohou nikoho nakazit.
Brzké uzdravení a přeju Ti, ať nedopadneš jako já.


V práci od 23. nejsem - volno. Nicméně jsem strávil teď čtyři dny s přítulkyní, která je pozitivní. Což jsme nevěděli, dokud nezačala mít příznaky. V pondělí jdu na PCR tak uvidím. Ty flusací testy a do nosu mi ukazují negativ, ale vzhledem k tomu, co vše jsme prováděli, nevěřím, že bych to od ní nechytl.. Ale nic mi není krom trochu malátnosti a únavy, což může být třeba lenost. :chuckle
Děkuju. :mrk
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Očkování - Ano nebo ne?

Příspěvekod dlouhejbil » ned 02. led 2022 10:29:10

Povídej, přehánětj, ať víme, čemu se vyhnout. A nebo třeba přijdeme na to, co člověku imunitu naopak posílí. :clap
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Očkování - Ano nebo ne?

Příspěvekod Profivapers » pon 03. led 2022 4:52:48

Tak děcka - nefrčet furt ty internety, čerstvej vzduch, naštípat dřevo, dlouhý procházky, občas popoběhnout, koloběžka, kolo / lyže, běžky, alespoň třikrát týdně divočejší sex, očkování a vaping. A nemá šanci. :rofl
Nechválil bych dne před večerem, počkám na zítřejší výsledky. Každpopádně zatím jak řípa, což vůbec nechápu.
Nicméně primárně zajímalo mě, jestli se s tím haj.zlem v těle dá dobře vapovat. :chuckle
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Očkování - Ano nebo ne?

Příspěvekod dlouhejbil » pon 03. led 2022 12:05:38

Myslím, že ne. Přečti si, co psal j0natan kousek nahoře. Nemohl se dodýchat. Myslím, že ho v tu chvíli ani nenapadlo hledat éčko. Třeba to tu napíše sám.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Očkování - Ano nebo ne?

Příspěvekod Profivapers » pon 03. led 2022 19:59:27

Negativní. Takže se držte mých rad a pak můžete podnikat s infikovanými, co vás napadne. :chuckle :mrk

[ Post made via iPhone ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Očkování - Ano nebo ne?

Příspěvekod wednessmoke » pon 31. led 2022 2:11:40

Když už se teda i tady diskutuje o covidu, jak taky jinak… prošel jsem si tím na podzim 2020 a nic příjemného to nebylo. Nedusil jsem se, ani jsem neztratil čich, ale jinak jsem se cítil hrozně, neskutečná nepolevující bolest hlavy a celého těla. Dokonce i teplotka, což je u mě naprosto netypické, všechny nemoci už hromadu let prodělávám bez teplot. Synátor měl dokonce o mě starost a radil mi hospitalizaci. No, ale jsem si představil, že by mě tam nenechali vapovat a špitál jsem zamítnul! :chuckle

Každopádně to trvalo dva týdny v tom fakt špatném stavu, teprve třetí týden jsem se začal pomalu zotavovat. A zvýšené zadýchávání trvalo ještě tak půl roku.

Asi mám pro tuto nemoc nějakou dispozici. Mám v sobě všechny 3 dávky očkování, a po každé dávce jsem měl covid příznaky, ikdyž v trochu slabší formě. Naštěstí odezněly tak do půl dne…
PRAVIDLA mani padmé húm
13. 2. 2013 v 17 hodin jsem se stal vaperem, též kutilem a alchymistou.
Nic jsem neušetřil, ale stal jsem se nezávislým na pyru!
Uživatelský avatar
wednessmoke
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 627
Registrován: sob 16. úno 2013 23:46:29
Bydliště: OV
Národní vlajka:
Panama

Předchozí

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků