• Reklama
 
 

Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Pokec, slovní fotbálky, slovní hříčky, vtipy, srandičky atd.....
Pozvání na pokec

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod pe.ne » sob 21. led 2017 5:06:20

@Ladin: offtopic, ale kluk dostal na Vánoce RC auto (made in China). V jednom tlumiči byly zcela jiné O-kroužky než ve třech ostatních. On má ten silikon totiž skvělou vlastnost pro ty, co si hlavu nelámou. Dá se až neskutečně natahovat na potřebný rozměr.
Uživatelský avatar
pe.ne
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 306
Registrován: pon 19. zář 2016 2:34:51

Reklama

FastTech

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod Wolfgar » sob 21. led 2017 11:18:52

Mam radost, ze vcera obednany Troll RTA a doggystyle uz jsou oba na ceste. Na EXO RTA si budu muset pockat, ETA je az mesic.
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod Muroň » stř 25. led 2017 23:21:55

Mám radost, že jsem včera z 40% slev na FT naplnil koš a před placením se rozhodl, že z toho nic nepotřebuju a že by to byly věci, co bych zprovoznil a odložil. Zkrátka jsem odolal pokušení a nekoupil to, když je to tak levný. Taky mám radost, že jsem vyprázdnil koš na GB, protože nemusím mít všechny legendární atíky a bez griffina i aromamizéru můžu žít i nadále. Takže mám ze sebe radost, že jsem si letos kromě tří aromat a jednoho klonu nic nepořídil.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod Wolfgar » čtv 26. led 2017 10:20:37

No... tak ja jsem na tom zcela opacne takze mam sice hroznou radost kolik krasnych kousku ke me cestuje, pak jsem si zpocital, ze jsem za leden nechal za vapovani prez petilitr a tak me to rozrusilo, ze jsem se musel uklidnit a obednat nejake prichute :D

Ale tak... nekdo zas sbira znamky a z tech se neda ani kourit.
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod Luka3 » čtv 26. led 2017 10:27:04

Já byl velice potěšený FICHEMou, v úterý objednáno ve středu doma.
eVic Primo Mini + Dvarw MTL + Fichema max 2mg nic s příchutí RY4 v opravdu nepatrném množství
Uživatelský avatar
Luka3
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát 25. pro 2015 12:08:00
Bydliště: Přerovsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod Muroň » čtv 26. led 2017 10:45:39

@Wolfgar: No jo, ze známky si nezakouříš (můžeš ji nanejvýš použít ke zbohatlickému zapalování doutníků místo bankovek), na druhou stranu může růst její cena, což se u vapovaček týká jen vybraných kusů. Musím se přiznat, že mé rozhodnutí vyprázdnit koše pramenilo spíš z nedostatečné výše slev než z rozumnosti. Na FT jsem koš vysypal, až když jsem zjistil, že se REDPACKET nevztahuje na slevněné zboží. Na GB jsem až v košíku zjistil, že jsem nadšeně vybíral podle ceny v librách (a proto mi to všechno přišlo tak krásně levné)...
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod Hans82 » čtv 26. led 2017 15:38:18

Já si v poslední době udělal radost dvěma Smokama. RDTA z prodejny a od SPzetky mám na cestě ještě TFV4 mini. Jinak čínský slevy mě nechávají chladným. Ještě si chci někde sehnat stříbrnou ségru k mé černé Siréně a mám na nějaký čas vystaráno. Siren je můj nejoblíbenější a nejpoužívanější atík, takže se jeden exemplář navíc určitě neztratí.
V současné době odpařuji na dynamické dvojce:
Eleaf iPower 80W + Digiflavor Siren 22 GTA MTL/Eleaf iPower 80 W + Geekvape Ammit
Hans82
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 241
Registrován: pon 24. srp 2015 15:46:56

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod vlastik63 » čtv 26. led 2017 16:21:03

Dneska zkouším dva nové atomizéry Conqueror od Wotofo a Cheetah od OBS. Mám z nich velkou radost protože jsou oba naprosto skvělý a vaping z nich je famózní.

Odesláno z mého Apollo Lite pomocí Tapatalk
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod Suchac » čtv 26. led 2017 17:59:51

Hans82 píše:Ještě si chci někde sehnat ........doplňte.......... a mám na nějaký čas vystaráno.

To je mi nějaký povědomý, jestli já jsem si to letos už párkrát neřekl :D
...ty čínský kšefty jsou jak droga. Objednal jsem toho Merlina a Sirena a musím si dát taky chvíli pauzu, než začne bytná držkovat :devil
HCigar VT75 Nano, Eleaf Istick Pico různé modely (+ Arctic Fox), Smok Alien (rev. B), Joyetech Ego One CT
VandyVape Berserker V2, Digiflavor Siren2 (24mm), Kay. 5 (Coppervape klon), Kay. V3 mini Plus (Noname klon), Digiflavor Siren 22, Augvape Merlin, Joyetech Tron-S (jen CLR hlavy), Kanger Subtank Nano
Suchac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 284
Registrován: sob 05. lis 2016 15:11:36

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod Hans82 » čtv 26. led 2017 18:08:48

Já to znám taky. To za chvíli bude něco v tom stylu:"Sakra, mám nějak moc atíků. Chtělo by to nějakej další mod, abych nemusel tolik šroubovat." :D
V současné době odpařuji na dynamické dvojce:
Eleaf iPower 80W + Digiflavor Siren 22 GTA MTL/Eleaf iPower 80 W + Geekvape Ammit
Hans82
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 241
Registrován: pon 24. srp 2015 15:46:56

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod Wolfgar » čtv 26. led 2017 18:23:51

No tak ja nemam zadnou zenskou ktera by mi to zakazovala, asi si nejakou budu muset poridit jako omezovac... i kdyz na druhou stranu protoze neutracim za zenskou tak si to muzu dovolit. Je to zacarovany kruh! :D
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod Ladin » čtv 26. led 2017 18:36:51

Tak to si nesháněj takovou jako já, protože ta mne v tom ještě podporuje :D
Je ráda, že už nesmrdím pyrem a k tomu doma funguju i jako permanentní osvěžovač vzduchu :mrk
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic


Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod Suchac » čtv 26. led 2017 19:34:34

To já slyšim jenom - "tady je zas bílo :wring " a to si doma dávám jen lehký mtl :angel
Holt není vidět ten kontrast s pyrem, to jsem doma samozřejmě nehulil
HCigar VT75 Nano, Eleaf Istick Pico různé modely (+ Arctic Fox), Smok Alien (rev. B), Joyetech Ego One CT
VandyVape Berserker V2, Digiflavor Siren2 (24mm), Kay. 5 (Coppervape klon), Kay. V3 mini Plus (Noname klon), Digiflavor Siren 22, Augvape Merlin, Joyetech Tron-S (jen CLR hlavy), Kanger Subtank Nano
Suchac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 284
Registrován: sob 05. lis 2016 15:11:36

Re: Z čeho máte právě radost? Anebo co vás právě pěkně naštv

Příspěvekod Tempter » čtv 26. led 2017 19:46:23

Atikom som (kvoli sebe) doprial ultrazvukove kupele a sebe potesenie zo skladania puzzle. Som spokojny :D :D :rofl

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků