• Reklama
 
 

Silvestr 2014 - 2015

Pokec, slovní fotbálky, slovní hříčky, vtipy, srandičky atd.....
Pozvání na pokec

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Silvestr 2014 - 2015

Příspěvekod e-Mikra » stř 31. pro 2014 2:44:48

No jo, tohle znám. Tak to teda umím latinsky. Ani jsem to nevěděl. :dance
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
Uživatelský avatar
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3261
Registrován: úte 17. črc 2012 21:25:40
Bydliště: Velké Hamry
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Reklama

FastTech

Re: Silvestr 2014 - 2015

Příspěvekod Darth Vaper » stř 31. pro 2014 3:15:39

to je přece Rudy Kovandáá :rofl :rofl :rofl
Šplejchadla a kapáky, ty já mám nejvíc radši :cool
Obrázek
Uživatelský avatar
Darth Vaper
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 591
Registrován: pon 07. led 2013 8:47:41
Bydliště: Hanácké Athény
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Silvestr 2014 - 2015

Příspěvekod e-Hana » stř 31. pro 2014 12:19:07

Přeji všem příjemné prožití dnešního večera
:party :drink Obrázek :drink :party
....a nezapomeňte na prevenci ve formě zeleninky propasírované přes prasátko, kterou i u nás doma mají nejraději :rofl
Veky mám napečené, nový kotel salátu je hotov a čerstvé řízky se smažej, tak ještě udělám chlebíčky a může to vypuknout.... :party
Pití se chladí - není toho u nás moc, ale na půlnoc jsme nachystáni. :yes

Máte taky nějaké Silvestrovské zvyky?
U nás bude přes noc na vedlejším kuchyňském stole - chléb, sůl a peněženka, aby byla hojnost jídla i peněz po celý rok :angel :D
Jinak na Nový rok čočku nevařím, nemám jí ráda, tak to jistí právě ta peněženka.. :mrk
A nic okřídleného se ten den nejí, aby neuletělo štěstí..
Nesmí se prát a nesmí přes noc a zítra viset prádlo - to prý přináší smůlu, někdo by nás mohl do roka opustit...
- tak to radši dodržuju, ale spíš i proto, že přeci nejsem blázen, abych i dnes prala... :hmm :chuckle


Tak si to užijte a kdo bude mít náladu nebo se bude cítit opuštěnej nebo bude v práci, přijďte slavit sem mezi nás.. :party :drink :hand :)
Pojďme zas jednou večer využít i Mini-chat :wait :)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Silvestr 2014 - 2015

Příspěvekod thinslice » stř 31. pro 2014 12:28:56

Taky přeju pěkný Nový rok a hlavně zdraví (z vlastní zkušenosti).
Já mám dnes noční,tak snad nikdo neutrhne dráty na dráze :whew: :coffee:
míchám sobě si cokoliv
Uživatelský avatar
thinslice
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 78
Registrován: úte 19. bře 2013 13:36:19
Bydliště: Děčín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Silvestr 2014 - 2015

Příspěvekod Profivapers » stř 31. pro 2014 12:38:20

Hmmm do si zase dám do chobotu. :) Tak na zdraví, hutnej pokuř a vše dobré v Novém roce!

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Silvestr 2014 - 2015

Příspěvekod e-Hana » stř 31. pro 2014 12:38:56

thinslice - tak at ti ta služba utíká bez nějakých zádrhelů... :yes :)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Silvestr 2014 - 2015

Příspěvekod dlouhejbil » stř 31. pro 2014 12:41:34

wednessmoke píše:Bile, je to možné? Tvé bdělé oko nezaregistrovalo zásadní milník v dějinách vapingu? Okamžik, kdy se dvě vývojové linie nenávratně a navždy rozdělily? Po té trapné robotově narážce se již nemohu podepisovat jinak, přece…

To víš, že jsem to tenkrát četl. Není to tak dávno. To ale neznamená, že musíš Romanovi skočit na lep. No a hlavně, když už se chceš takhle pojmenovat, tak proč ne hezky česky „Staromilec”. Význam zůstane a zmizí ten fašista. Pokud se ještě necítíš starý, tak bys mohl být mladomilec.
Pozor to není moloděc. :D

Hani -
Ta peněženka může být prázdná? To taky funguje?
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Silvestr 2014 - 2015

Příspěvekod e-Hana » stř 31. pro 2014 12:45:19

Bile, ne prázdá fakt nefunguje :hmm i když většinou pochybuju i o té plné, ale znáš, to co kdyby...? :think
Adresu ale radši nepíšu, aby to někdo z návštěvníků pak nevymák... :D

EDIT
Ted mě tak napadá, že musím zkontrolovat, co v tý peněžence, ten můj chlap vlastně na ten stůl dává, že je to pořád tak slabý? :angry :D
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Silvestr 2014 - 2015

Příspěvekod dlouhejbil » stř 31. pro 2014 12:52:41

Já už nevěřím na žádné tyhle přivolávací zvyky. Co si člověk neudělá, to nemá.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Silvestr 2014 - 2015

Příspěvekod gaston13 » stř 31. pro 2014 13:27:43

Před chvíli jsem dolahvoval várku silvestrovského speciálního vaječňáku, přítomnými kamarády po prvních testech přejmenovaného na " Sperma ptáka Ohniváka ", a následně, zřejmě pod vlivem degustace, dospěl jsem k zamyšlení nad úrovní oslav vánoc a zejména konce roku v poslední době.
A zjištění to bylo věru neradostné. Všichni přítomní ve vzácné shodě popsali jednotvárný průběh svátků trávených v rodinném kruhu, sestávající ze salátového, řízkové a chlebíčkového obžerství, čumění na bednu, v lepším případě proložené občasnými procházkami spojenými s návštěvami příbuzných, kteří ještě nestačili sežrat všechno cukroví. Zda se na tomto stavu v jednotlivých případech podepsalo zmoudření věkem, alkoholová demence, či povaha a pádná ruka drahé polovičky, nechci spekulovat, nicméně, se slzou v oku jsem zavzpomínal na první svátky strávené v této společnosti, před neuvěřitelnými dvaadvaceti lety. Jak vůbec tradice našich sešlostí, spojených s přípravou domácího alkoholu vznikla ?
Kdo tenkrát přišel s nápadem sejít se již pětadvacátého a strávit poslední týden roku společně, si již nevzpomenu, následné události se mi ale vryly do paměti nesmazatelně. Jako základna byl zvolen velký dům stojící stranou městského ruchu patřící tetičce jednoho z nás, zcela jistě slabomyslné, když ji dokázal k tomuto přemluvit. V tomto jsem byl utvrzen již následující ráno, kdy mne v jedenáct hodin jako první ranní ptáče požádala, zda bych nedohlédl a občasným zamícháním nepodpořil vychlazení 12ti litrů vaječného koňaku, který každoročně vařila pro tři rodiny svých dětí, anžto ona odchází navštívit několik známých. Samozřejmě jsem pomoc neodmítl, za což mi bylo odcházející tetičkou dovoleno tento zázrak ochutnat. Bohužel jsem její nadšení nesdílel, pudinková konzistence a téměř absence alkoholu mne přivedla k nápadu přidat z našich zásob dva litry rumu a dva litry 60% slivovice, což u kamarádů zpočátku vyvolalo zděšení, po ochutnávce jsem ale sklidil slova chvály a uznání.
Okolo třetí hodiny, když byl hrnec prázdný, padla otázka, co s načatým večerem. Řešením se zdál být pár dětských saní objevených v kůlně a opravdu to vypadalo na pokojné odpoledne plné zábavy, dokud se neobjevila dvojice policistů, resp. policisty a policistky, která pro naše řádění na celkem frekventované silnici druhé třídy, pod kopcem zakončenou železničním přejezdem, nejevila známky pochopení. Naštěstí se vše vyřešilo domluvou a spásou se zdálo oznámení jednoho z nás, že jeho bratr - varhaník, koncertuje za chvíli v místním kostele.
Bylo rozhodnuto, vyrazíme za kulturou.
Byl to opravdu zážitek, hudba nádherná, bohužel v nejlepším jsme byly bezdůvodně vyhozeni, zrovna když jsme pogovaly na Rybovu mši vánoční. Nezbývalo než v tuhém mrazu s posledními zbytky sil a alkoholu v krvi vyrazit směrem k civilizaci, jako maják nás vedl zdálky viditelný vánoční strom na náměstí. Naštěstí kde se vzal, tu se vzal, zjevil se stánek s horkým punčem a grogem. Důkladně posilněni jsme o dvě hodiny později dorazily na sto metrů vzdálené náměstí, kde nás ohromil krásný, velký betlém a pobavil jakýsi velebníček, který z malého pódia s mikrofonem v ruce somroval příspěvky na charitu. Hned vedle otevřená hospoda určila další sled událostí. Uvnitř se u výčepu občerstvoval horkým čajem párek policajtů, který nám odpoledne zkazil zimní radovánky. Venku, pod zapnutou bundou a čepicí, to vidět nebylo, ale ta holka byla tak krásná, že mi okamžitě spadl mozek do kalhot a... já si prostě na ty kozy šáhnout musel. Jenže vzápětí mi ta čůza málem zlomila ruku a zatímco mi klečela na zádech a já zoufale prosil o milost, její kolega, zřejmě pod dojmem výhružné pózy zaujaté mými kamarády, začal do vysílačky mektat něco o posilách, načež se ta banda zbabělců okamžitě zdekovala, k mému štěstí nepříliš daleko. Pavel venku sebral velebníčkovi kasičku a mikrofon a začal zpívat Má ji motorovou. Tím odvedl pozornost mé trýznitelky a umožnil mi úprk z jejího dosahu. Ve stejné chvíli druhý policajt vyběhl z hospody, k jeho smůle právě ve chvíli, kdy se obsah Jirkova žaludku rozhodl zjistit, co je to venku za kravál. Aby toho nebylo málo, Karel mezitím v Betlémě za halasného povzbuzování bandou místních vidláků ojížděl papundeklovou ovci, spokojeně u toho pokuřoval a málem mohlo vše skončit happyendem, kdyby nehodil vajgla do suché slámy na podlaze. Ve chvíli, kdy se objevil první pramínek dýmu, vedle zastavilo policejní auto s posilami a v dáli zazněla hasičská siréna, dospěl každý z nás nezávisle na sobě k závěru, že pro dnešní den je zábava u konce a bude na místě taktický ústup. Ten byl ale v tu chvíli už nemožný. Jako myslivec jsem zažil honů na zajíce bezpočet, ale tenkrát poprvé z pohledu druhé strany. Přesto jsme všichni nějakým zázrakem unikly a dorazily k základnímu táboru. Po zjištění, že tetiččin dům je zamčený zevnitř a naše věci leží vyházené ve sněhu pod okny, bylo neprodleně odhlasováno ukončení akce a okamžitý návrat k domácím krbům. Nicméně, i přes pár drobných nedostatků a předčasný konec byla akce zhodnocena jako vydařená, tradice byla založena a ve značně redukované formě vydržela dodnes.

Přeji všem krásný konec starého roku a začátek nového.
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Silvestr 2014 - 2015

Příspěvekod vilda42 » stř 31. pro 2014 13:36:54

:D :D :D :D :D :yes :yes
[url=http://e-cigaretafans.eu/][img]http://tak jsem značně pročistil zásoby, elektronika žádná, pouze Sentinel, Launcher a woodyho grip, jinak kapačky, Steamboy, Aqua, Kayfun a Atty, k tomu mračna liquidu a příchutí
Uživatelský avatar
vilda42
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 437
Registrován: pon 09. kvě 2011 15:43:33
Bydliště: Žleby
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Silvestr 2014 - 2015

Příspěvekod tiberius » stř 31. pro 2014 13:42:49

Přátelé na zdraví.A večer neblázněte,je to den jako každá sobota :dance :rofl Obrázek
Uživatelský avatar
tiberius
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 333
Registrován: ned 23. zář 2012 23:23:42
Bydliště: Straž pod Ralskem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Silvestr 2014 - 2015

Příspěvekod martini » stř 31. pro 2014 13:57:06

Vódka, vot éto da! S Tiborem nás zítra bude bolet hlava ze stejného :D S Nóvym gódom :party
Paps+Heron (hybrid) *** 4Nine+Kayfun nano (hybrid) *** Origin+Aqua (hybrid) *** Sigi8+Ithaka (hybrid) *** Sigi20+Oddy *** JoyeMech+Fogger2 *** 69mod+Magma *** Lab65+Kayfun *** iStick 50+Erlkonigin mini *** G3 mini+Kayfun V3 mini *** eGrip+RBA base *** eGrip II

JSEM ZÁVISLÝ A NESTYDÍM SE ZA TO!
Uživatelský avatar
martini
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 22. črc 2012 10:25:20
Bydliště: Šumperk

Re: Silvestr 2014 - 2015

Příspěvekod vilda42 » stř 31. pro 2014 14:58:33

Tak pro mne tak panáček slivovice, pár chlebíčků a ve 22.00 do pelíšku a číst si, číst si, číst si dokud nezabere hypnogen, o půlnoci mě vzbudí pes ( budou střílet ) no a potom spánek dokud to půjde ( zase mě budí pes, chce se jít vyčůrat ), tak všem přeji šťastný a veselý Nový rok 2015
[url=http://e-cigaretafans.eu/][img]http://tak jsem značně pročistil zásoby, elektronika žádná, pouze Sentinel, Launcher a woodyho grip, jinak kapačky, Steamboy, Aqua, Kayfun a Atty, k tomu mračna liquidu a příchutí
Uživatelský avatar
vilda42
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 437
Registrován: pon 09. kvě 2011 15:43:33
Bydliště: Žleby
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Silvestr 2014 - 2015

Příspěvekod stawac » stř 31. pro 2014 16:09:48

Piva i domácí meruňkovice jsou vychlazený, šampíčko na půlnoční přípitek také. Chlebíčků a jednohubek je naděláno dost, kilčo plecka a půl bůčku připravený na pikantní gingáro (čti džingáro), na to se chlastá eňoňůňo.
Obrázek Obrázek Obrázek
Tak všem hezkej poslední den roku a dobrej zítřejší start do nového roku bez kocoviny.
Bafalové a bafalky všech zemí, spojte se !!! :rofl
V3 MOD Brass & PYGMY Klasik ve vatě [ATTY = kaput]
JM MOD & AGA-T2 ve vatě
Manželka: Joyetech 18650 UPGRADE Mod & T4, H5 (vata) & Vision ViVi NOVA (knot)

Vnučka po Anně rozené Kühlbergrové hledá příbuzné Jaroslava Kühlbergra zesnulého 7. 4. 1982. Jakékoliv informace v PM.
Uživatelský avatar
stawac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 262
Registrován: ned 17. úno 2013 12:17:52
Bydliště: u (pra)zdroje 12°
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků