• Reklama
 
 

Čím škodí smradlavky?

Zde se pokusme dojít k jasným a jednoznačným závěrům a rozšířit tak naše informace z webu.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Čím škodí smradlavky?

Příspěvekod e-Lenka » stř 14. pro 2011 17:58:48

Z mého pohledu jsou dvě možnosti:
a) tabáková lobby vystrkuje rohy a dělá z nás !censored!
b) je to pravda a dělali z nás !censored! všichni :chuckle
e-Lenka
 

Reklama

FastTech

Re: Čím škodí smradlavky?

Příspěvekod kubice » stř 14. pro 2011 18:20:43

Grif píše:....Očekával bych tedy článek o e-liquidech,jak se po něm rodí dvouhlavé děti a něco na podobné téma.


Roděj se dvouhlavé, ale jen po liquidech "Premium", po ostatních jen tříhlavé.

Fido píše:Kubice ono jak se to vezme. Dočasné malé dávky záření jsou prospěšné ale jiná situace už je s radiokativními částečkami, zejména některých prvků. Taková částečka září dlouhodobě a často i docela silně. Jindy zase radioaktivní prvky (nebo jejich izotopy) v organismu nahrazují normální prvky a to taky není dobře. Jednak jsou opět radioaktivní a druhak mají jiné (i když podobné) chemické vlastnosti. Např. stroncium nahrazuje vápník resp. ukládá se místo něj. Cesium se zase v organismu tváří jako draslík.


Až se všechny mé atomy vymění za stroncium, cesium a další izotopy, tak budu zářící robocop (účtokop) a budu se v poločase rozpadat.

e-Lenka píše:Z mého pohledu jsou dvě možnosti:
a) tabáková lobby vystrkuje rohy a dělá z nás !censored!
b) je to pravda a dělali z nás !censored! všichni :chuckle


a) i b) je správně, všichni z nás dělaj !censored!, a to průběžně i mimořádně.
Obrázek
Přešel jsem z M401 na eGO-A potom na eGo-T a naposled na eGo-C
eCF Praha
Uživatelský avatar
kubice
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 952
Registrován: pon 11. říj 2010 19:06:57
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Antigua & Barbuda
Nejvyšší skóra: 1

Re: Čím škodí smradlavky?

Příspěvekod playroy » ned 08. dub 2012 14:26:14

pino píše:Přečtěte si http://www.wmmagazin.cz/view.php?cisloclanku=2010120007 a máte jasno



Dosti konspirační teorie založená na spekulacích. Kdysi vychazel časopis "Hrom" a tam techto teorií bylo plno. Byly tak šílené, že časopis přestali vydávat, protože ani ti nejnaivnější čtenáři nevěřili jejich článkům. Tenhle by do toho časáku krásně zapadl. Někdo si prostě chtěl zchladit žáhu na americké vladě a jaderných zbraních... (samozřejmě nějaky kuřák :D )
Michal jméno mé...
Joyetech baterie eGo-C upgrade s passthrought (1000mAh),VISION ViVi NOVA™ - 2,8ml v2,5 :clap,Atty 306 LR :smoke :smoke,
Joye 510-T :smoke, Lava Tube :smoke :smoke :smoke, Joyetech eRoll :smoke

Liguidy: vlastní míchanice :smoke
eCF BRNO
Obrázek
Uživatelský avatar
playroy
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 116
Registrován: úte 20. bře 2012 14:02:55
Bydliště: Brno - Židenice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Čím škodí smradlavky?

Příspěvekod Andilek123 » pon 16. dub 2012 11:50:55

No, manžel ekolog-nekuřák našel článek o svinstvu, ve kterém se tabák máchá, aby dostal ten správný šmak(proto jsou pyro tak rozdílné), začal se o to teda zajímat, nakonec(jako správný šprt) se dostal ke studiím toho roztoku a začal mi v rámci odvykací kůry vysvětlovat na co se používá každá určitá sloučenina. Už si to nepamatuju, co přesně to bylo, ale vím, ža asi po půl hodině, co skončil jsem sedla k PC a začala studovat elektronické cigarety a pak jsem jela do shoping parku pro své eGo-T a i když jsem měla problémy přejít, konečně se mi začalo dařit a pyro už si dám jen vyjímečně nebo když přijedou tchán s tchýní(blbečci nekuřáčtí), abych je n*srala :devil :cool
Již nevapuji, ale nadšencem pro věc jsem stále :-D
Uživatelský avatar
Andilek123
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 12. dub 2012 16:39:40
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Čím škodí smradlavky?

Příspěvekod jd1 » pon 16. dub 2012 15:23:23

http://www.mojevideo.sk/video/529f/posledna_cigareta.html

Tenhle liják není špatné počasí, člověk se dostane ke spoustě nepřečtených příspěvků.
Teď jsem se s potěšením podíval čemu jsem ušel. Nevím kolik už má dílů Resident Evil, ale tohle by mohl být další, stačilo by kdyby na konci zezelenal, vstal a potácel se dál.
Smradlavky jsem si dlouho balil vlastní, z toho nelacinějšího tabáku (směs prachu a klacků) a nejvíc vadilo že jsem měl pořád všechno oblečení propálené.
Uživatelský avatar
jd1
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 52
Registrován: úte 20. pro 2011 13:39:02
Bydliště: České Budějovice

Re: Čím škodí smradlavky?

Příspěvekod Honza T. » stř 07. pro 2016 22:16:28

Od napsání posledního příspěvku v tomto vlákně uběhly sice už čtyři a půl roku, ale přesto si myslím, že svůj příspěvek mohu napsat sem.

Zhruba tuto dobu kouřím jen e-cigaretu bez jediného pyra. Dnes jsem ze zvědavosti, když k nám přišla kuřácká návštěva si jedno pyro vyptal.
Věděl jsem, že tím nic neriskuji, chtěl jsem si jenom ověřit, jestli pyro tak hnusně chutná jako mi i smrdí.
Po třech potáhnutích jsem ho stejně zahodil.
Příšerná chuť nezklamala, jen mě překvapilo, že se mi nějakou dobu točila hlava. Podobné pocity si pamatuji, když jsme jako kluci někdy v 70. letech tajně zkoušeli kouřit.
Doposud jsem si myslel, že motání hlavy způsobuje NIC, ale toho si při vapingu dopřávám relativně dost.
Zřejmě za to v mém případě může nějaká látka, z těch co vznikají při spalování. Vím, že existují vapeři, kteří to občas proloží pyrem, ale já to nedám ani omylem, zdá se, že u mě je to definitivní, ale v žádném případě toho nelituji.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honza T.
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 18. dub 2012 10:41:51
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Čím škodí smradlavky?

Příspěvekod OldKalien » čtv 08. pro 2016 10:12:47

Mě se točí hlava z pyra také, ale nejvíc, když ho kupuji. Ty ceny jsou hrozné!
Já ale prokládám cígo hlavně proto, že mám sklerozu!
Bojím se, že zapomenu, jak je oproti e-cigaretě, finančně nákladné. :clap
Uživatelský avatar
OldKalien
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1265
Registrován: pon 26. led 2015 8:48:40
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Čím škodí smradlavky?

Příspěvekod Hans82 » čtv 08. pro 2016 13:11:52

Tak já měl naposledy krabičku pyra asi na 15 dní, takže se mi už hlava tolik netočí, jako když jsem to kupoval každej den. Ale je fakt, že čím déle si pyro nedám, tím víc je mi to hnusný. Pyro určitě škodí, to je bez debat. Ale když jsem prvně přecházel na éčko, tak to provázelo pár zdravotních komplikací. Tou nejhorší byla asi plná huba aftů. Teď si dám večer jednu smradlavku, někdy i ráno a po aftech ani památka. Myslím, že ten zapráskanej tabák má v sobě i nějaký složky, který třeba v něčem pomáhají. I když negativa samozřejmě v drtivé většině převažujou.
V současné době odpařuji na dynamické dvojce:
Eleaf iPower 80W + Digiflavor Siren 22 GTA MTL/Eleaf iPower 80 W + Geekvape Ammit
Hans82
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 241
Registrován: pon 24. srp 2015 15:46:56

Re: Čím škodí smradlavky?

Příspěvekod Honza T. » čtv 08. pro 2016 18:09:32

OldKalien píše:Mě se točí hlava z pyra také, ale nejvíc, když ho kupuji. Ty ceny jsou hrozné!


Já jsem až dnes zjistil, že na Bora mi už stovka nestačila, ale za to jich bylo v krabičce ( dle nápisu na krabičce ) 21 ks. :D Naštěstí to nebylo pro mě, ale pro kamaráda za drobnou službičku, tak mě to nějak netrápí.
Pro znalé cen pyra jen dodávám, že prodavačka neměla dost drobných na vracení a tak mě " donutila " platit kartou se kterou je to ještě o několik korun dražší. :wring

Zlatý éčko... :yes
Obrázek
Uživatelský avatar
Honza T.
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 18. dub 2012 10:41:51
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Fakta a Mýty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků