• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Výhody-Fakta

Zde se pokusme dojít k jasným a jednoznačným závěrům a rozšířit tak naše informace z webu.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Výhody-Fakta

Příspěvekod janishka89 » čtv 12. črc 2012 12:44:24

Výhody - už tolik nechrchlám jako když jsem kouřila pyro
- nesmrdí mi prsty
- nemusím v 10h večer jet na benzínku pro pyro
- lépe se mi dýchá (individuální)
- největší výhoda asi je, že mi neubývají penízky z peněženky (každý den 77kč)
- není to pořád ta samá hnusná chuť jako u pyra, zkouěení příchutí, nebo si bafnout na co mám zrovna chuť :)
Nevýhody - možná jedna by se našla - vyšší pořizovací výdaje

Každý názor a pohled na věc je jinčí. Já přešla na e-cigaretu z důvodů úspory peněz, a také z důvodu zdravotního, vím není to úplně to pravé zdravé, ale určtě zdravější než pyro.
Joyetech eGo - C (upgrade), Joytech eGo - Mega Battery, Vision eGo Clearomizer V2/V3

Obrázek
Uživatelský avatar
janishka89
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 24
Registrován: stř 27. čer 2012 13:38:05
Bydliště: Brno - Žabovřesky
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Výhody-Fakta

Příspěvekod balabenka » sob 29. zář 2012 21:55:47

Zdravotní výhody - tedy hlavně absence dehtu z cigaretových papírků a několik tisíc dalších jedů je jasná - pokud by ale někomu stále vadilo, že do těla dostává nikotin...stačí si zvyknout na hotový E-liquid bez Nikotinu od FlavourArt "FLASH E-LIQUID" jako já a pak je kouření už (snad) neškodné... :)
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Výhody-Fakta

Příspěvekod amilter » sob 29. zář 2012 23:06:36

Hlavni vyhoda je, ze mohu kourit ( skoro ) kdekoli, kourit kolik chci a ( skoro ) nikdo mi za to nenadava :-)
"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"
1 x steam crave glaz mini rta, eLeaf iStick Pico X, LG 3000 mAh
e-Kourim od 19.09.2012
amilter
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 292
Registrován: sob 15. zář 2012 20:17:38
Národní vlajka:
Russia

Re: Výhody-Fakta

Příspěvekod Radunka » ned 07. říj 2012 23:36:45

Ahoj, nevím, jestli jsem se touto prosbou trefila do správného tématu/fora... Zkrátka budu psát assignment na téma Elektronická cigareta - fenomén této doby /název jsem ještě nevypilovala, berte s rezervou/ :-), a vzhledem k tomu, že jsem v e-kouření opravdu nováček, ale nadšenec, uvítám od vás - zkušených bardů, odkazy či doporučení na stránky, kde najdu opravdu podložená data týkající se složení liquidů, potenciální škodlivosti, možná i statistické údaje o e-kuřácích apod... Doufám, že mi pomůžete, i radou, zatím jenom serfuju a hledám, kde se dá. Je to ale dost divočina a většinu článků, co se tváří jako seriozní, nemůžu vůbec použít, protože je to spíš snůška domněnek a skryté reklamy. Jde mi opravdu o ověřené údaje (WHO, ČSÚ apod.) - máte nějaký tip? Zatím se mi nepodařilo moc seriozních zpráv najít :-( Moc děkuji za jakoukoliv pomoc a radu. E-kouření zdar! Pěkný večer všem.
Radunka
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 24. zář 2012 21:07:53
Bydliště: Borkovany

Re: Výhody-Fakta

Příspěvekod dlouhejbil » pon 08. říj 2012 0:17:44

Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Výhody-Fakta

Příspěvekod m88083582 » pon 08. říj 2012 0:18:53

MacGyver 18650 + 18350, J.McG Ultra Turbo 2600mAh carbon, Vapor Break Vamo SS, Airwolf SS/Choice, AGA-T, Vision VIVImini
Liqua, DK silver/gold, Inawera PSB a DNB, Atmos Lab ballanced + aromata FA, AL, Tino D'Milano, Inawera
Uživatelský avatar
m88083582
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 45
Registrován: ned 30. zář 2012 18:25:53
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Výhody-Fakta

Příspěvekod Aende » čtv 11. říj 2012 8:36:17

1. Už nikdy žádnej absťák!!! Neznám místo kde by se nedalo vlízt na záchod a počadit tam - pokud nechcete provokovat ( školy, úřady, nemocnice, a i ty restauračky, kde vám zakáží i e-cígo)
2. lepší kondička, nevěřila bych tomu dokud jsem nepocítila na vlastní plíce. U nás vlakáč na kopečku - ze zásady chodím pěšky. Rudost mi z tváře mizela a dech se zpomalil vždy až po skoro 10min jízdě vlakem. TEd absolutně bez problémů, dokonce jsem si zkusila ten kopeček jednou vyběhnout, to už jsem se zadýchala, ale to zadýchání trvalo jen pár minutek. Dříve bych takový to výkon rozdýchávala skoro půl hodiny.
3. No a určtitě i vyšší pracovní příležitost - kuřáky zaměstnavatelé nechtějí - dělaj často bordel a hlavně maj ty pětiminutové pauzy, které tu některým chybí, kdy celý svět musí počkat, až oni laskavě dokouří. A případné lhaní ohledně kuřáctví u přijímacího pohovoru vysoce naivní, nebot z důvodu smradu velmi snadno průhledné.
bafám ovoce z clearechomizéru na egu
Aende
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte 09. říj 2012 12:09:09
Bydliště: Semily

Re: Výhody-Fakta

Příspěvekod amilter » pon 12. lis 2012 19:48:10

Damy a panove. Prosim nekamenovat, nemyslim to nijak zle :-) Nyni po 2 mesicich e-koureni bych rad sepsal nekolik vyhod, ktere e-koureni prinasi do meho zivota. Na prvni misto bych zaradil asi neobtezovani sveho okoli, nikomu neskodim, nikomu nezpusobuji rakovinu, byt sem tam se najde nekdo, kdo kolem me prochazi a zakasle ( mozna mu vadi to spatne prazske ovzdusi, kdo vi ), vetsina normalne uvazujicich lidi, kteri uz videli e-cigaretu v akci si me moc nevsima. Mohu kourit opravdu kde chci, je jen na me zda si zabafam v tramvaji, nebo v obchode, i kdybych klidne mohl, nedelam to, kourim v serverovne, na toalete, u kamaradu, ve spolecnych prostorech baraku... Mohu kourit klidne i u zavreneho okna a netvori se kour, jen mirny aromaticky opar, kdyz vecer uleham, neobtezuji moji spolubydlici nechutnym "smradem" z cigaret ( nechapu, jak jsem mohl tolik let tak desne zapachat a nevadilo mi to ), mohu si sam ridit kolik vykourim, simulovat klasicke koureni silnou smesi primym kapanim na atty a co je take zajimave, mohu v klidu snizovat davku nikotinu az na 6 mg ( mene nikotinu pro me nema smysl a navic nechutné ). U e-koureni mam nespocetne mnozstvi chuti a vuni, ktere lze opet mezi sebou kombinovat a vytvaret tak zazitek podobny koureni dymek. Zdravotni stranku nebudu moc komentovat, je to sice neprozkoumane, ale jiste zdravejsi ( nikoli zdrave ) koureni. Finacni stranka, tak zde me na "opacne strane" ( nevyhody ) malem ukamenovali. Rebelko, to je na Tebe :P Pocatecni naklady jsou, at si chcete, nebo nechcete priznat, extremne vysoke, nez se najde spravny a hlavne kvalitnejsi kus hardware, naucime se ( hlavne diky tomuto foru a pratelum ) premotavat spiraly a starat se o sve nadobicko, pote mame cele e-koureni za nula nula nic, vlastni namichana smes na 1 mesic o sile 9 mg napr. pri moji hodne vysoke spotrebe 6 - 7 ml / den, vyjde na pouhych 284 Kc - prodejce neuvadim - coz je bez jakohokoli omezovani, bratru 9,50,- Kc / den :yes
"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"
1 x steam crave glaz mini rta, eLeaf iStick Pico X, LG 3000 mAh
e-Kourim od 19.09.2012
amilter
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 292
Registrován: sob 15. zář 2012 20:17:38
Národní vlajka:
Russia

Re: Výhody-Fakta

Příspěvekod blikblik » pon 12. lis 2012 20:01:21

Výhody: Nesmrdím jako hyena, mám novýho koníčka, mám o čem pokecat, lépe se mi dýchá a ještě si pochutnám.
A taky je o dost pravděpodobnější že nebudu mít v plicích asfalt a nelehnu na raka.
blikblik
 

Re: Výhody-Fakta

Příspěvekod Petrkey » úte 13. lis 2012 10:22:17

V komunitě vipingu jsem za necelý rok poznal řadu báječných lidiček. Mnozí z nich se stali přátelé a kamarádi. To považuji z mé strany za největší pozitivum. Vše ostatní, je pomíjivé. :hi
Petrkey
 

Re: Výhody-Fakta

Příspěvekod jatelinka » úte 13. lis 2012 10:47:36

JJ, Petrklíčku, s tím se nedá než souhlasit.

Přeji krásný :sun den
zatím EGO VV s čímkoliv, co pasuje,
a přidána LT mini chrome s Vivinou a náustkem Scull - efektní


My ženy jsme andělé. A když nám někdo poláme křídla, prostě v létání pokračujeme na koštěti. Jsme totiž flexibilní ... :-))
Uživatelský avatar
jatelinka
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 198
Registrován: čtv 28. čer 2012 21:05:29
Bydliště: Kolín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Výhody-Fakta

Příspěvekod e-Hana » úte 13. lis 2012 13:16:49

Petrkey píše:V komunitě vipingu jsem za necelý rok poznal řadu báječných lidiček. Mnozí z nich se stali přátelé a kamarádi. To považuji z mé strany za největší pozitivum. Vše ostatní, je pomíjivé. :hi

Tohle je pravda pravdoucí, tolik milých lidiček a kamarádů jsem nepoznala, snad ani za celý život. :hand :)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Výhody-Fakta

Příspěvekod balabenka » úte 13. lis 2012 14:03:43

S tím nelze víc než souhlasit... :clap
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Výhody-Fakta

Příspěvekod HVComputers » úte 13. lis 2012 14:58:27

...a ještě k tomu mají stejný hobby...
H&V Computers - prodej a servis počítačů,
prodej elektronických cigaret a příslušenství

Praha 9 - Prosek, Jablonecká 701
více info na: http://www.hvcomp.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
HVComputers
Prodejce
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 246
Registrován: stř 04. led 2012 1:29:09
Bydliště: Praha 9
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Výhody-Fakta

Příspěvekod purpure7 » úte 13. lis 2012 19:41:36

...a někteří i koníčka :) :D ....
grip Vamo, Dýmka KING, grip Tulipánek ,thulon zlaťáček, hulící krabička, Black bird , Grip Lavatube, VV350 Stainless (Chrome), baterie eGo + Aga T, R-tank,D-Nova clearomizer, Bulli K2,Vivi Nova + mini, T2 Míchám všechno co mi chutná, v poslední době vedou tabáčci, cca 6 mg
eCFÚstí n.L.


Obrázek
Uživatelský avatar
purpure7
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1220
Registrován: čtv 10. lis 2011 11:13:51
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Fakta a Mýty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků