• Reklama
 
 

Nevýhody-Fakta

Zde se pokusme dojít k jasným a jednoznačným závěrům a rozšířit tak naše informace z webu.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod 123guest789 » pon 12. lis 2012 17:58:10

No já se polila tureckým tabákem od Liqua, kdybych na sebe vylila svou vlastnoručně namíchanou brandy s medem, kterážto kombinace je docela tmavá, tak by to asi vidět bylo. A ať nejsem úplně OT, zatím za největší nevýhodu považuju, že se mi všude válí papírové kapesníky, na což jsem jako zřídkakdy nemocná osoba nebyla zvyklá.
Katka

eGo 1100 mAh / Lavatube V2 Chrome + mnogo clearů, většina od Vision / 510 + drip tip
123guest789
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28. říj 2012 23:58:08
Bydliště: pomezí Moravy a Slovenska
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod Andilek123 » pon 12. lis 2012 18:01:09

Já jsem před měsícem a půl vylila celou plnou T2 na nové kalhoty, šílela jsem, že tam bude flek a krom předávkování, kdy jsem se začala potit se nic nestalo, normálně to uschlo, bez fleku a ani po vyprání se nic nestalo, takže si myslím, že tohle bych do nevýhod nedávala...pro mě je nevýhoda, že elektro je návykové a to nejen na nikotin, ale na lidi kouřící elektro a vychytávky a novinky, že to člověka vtáhne do kolotoče zkoušení příchutí apod. :chuckle Harmy má pravdu, koupila jsem si oblíbené pyra a vykouřila, to byla tehdy jediná starost... :)
Již nevapuji, ale nadšencem pro věc jsem stále :-D
Uživatelský avatar
Andilek123
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 12. dub 2012 16:39:40
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod blikblik » pon 12. lis 2012 20:07:42

Nevýhody - Po počátečním natěšení z hraní si, mě už nebaví denní plnění, štelování, věčný utírání něčeho, nabíjení a kontrolování jestli je vše v cajku než někam vyrazím.
blikblik
 

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod aletek » pon 12. lis 2012 23:17:02

Nevýhody - U mě jednoznačně finance inhaluji od dubna a v plusu budu v červenci 2013 pokud si nic do te doby nekoupim což je nemožné.
aletek
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 26. dub 2012 18:21:31

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod Rebelka » pon 12. lis 2012 23:19:05

ted me napadaji jen dve moznosti bud si kouril desne malo pyro a nebo sis nakoupil zasoby na 10 let dopredu :D :D
Rebelka
 

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod Harmy » úte 13. lis 2012 0:30:34

Taky mi to hlava nebere.
Blikbliku, kup si tu 8ml Vivi Novu 2ks a Ultra Turbo od JMcG, naplň, nabij a máš minimálně na 4dny pokoj.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod e-Mikra » úte 13. lis 2012 0:55:42

Tak předložím moje náklady a úspory. Vapuju od 11.6.2012 , to je 154 dnů.

Náklady na HW - 3.201,- Kč
Náklady na liquidy - 2.295,- Kč
Úspora za nevykouřený cigarety - 15.000,- Kč (přibližně)
Zisk - 9.504,- Kč

A to mám ještě zásobu liquidu na celý měsíc.
Protože jsem odolal a nepropadl nakupování veškerého HW, který se mi líbí, tak můžu směle tvrdit, že já jsem ušetřil. On by nebyl žádný problém těch 9.504,- Kč za 5 měsíců utratit za krásný gripy, ale zatím odolávám. Jen je škoda, že nejsem Harpagon a nikde se mi ty tisíce nehromaděj.
Takže veškerou úsporu cítím spíš na zdraví než na penězích.

Nevýhodu vidím jen v práci s čištěním a plněním, ale to si udělám v pohodě doma u kafíčka. Pyro jsem musel jít nakupovat třeba v dešti a několikrát týdně. Tam jsem si zásobu na měsíce dopředu nedělal.
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
Uživatelský avatar
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3261
Registrován: úte 17. črc 2012 21:25:40
Bydliště: Velké Hamry
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod blikblik » úte 13. lis 2012 10:03:59

Dik Harmy. Ja to jen konstatoval jako nekdy nevyhodu treba kdyz chvatam, ale hardware uz menit nebudu. Pro me vzdy prevladnou vyhody a ta hlavni je ze pravdepodobne nechcipnu uzenej, smradlavej a s prohulenyma plicema. A hardware, penize, namotany spiraly apod., to pro me budou vzdycky jen takovy debaty aby rec nestala. :)

[ Post made via Android ] Obrázek
blikblik
 

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod amilter » úte 13. lis 2012 10:33:44

BlikBlik : To sice ano, ale je to take jedina jistota, kterou mas. Ja to naopak povazuji za velmi pozitivni vec. Vis, na co umiras. Osobne by mi nevadilo umrit na rakovinu, nez zustat napriklad ochrnuty na vozicku a odkazany na pomoc jinych. Mmch, jak moc zdrave vapuji, kdyz me vykazuji do kurackych prostor ?
"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"
1 x steam crave glaz mini rta, eLeaf iStick Pico X, LG 3000 mAh
e-Kourim od 19.09.2012
amilter
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 292
Registrován: sob 15. zář 2012 20:17:38
Národní vlajka:
Russia

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod blikblik » úte 13. lis 2012 10:48:55

Jsi me pobavil. :D :yes Bohuzel musim pracovat a nemuzu o Tve filosofii poklabosit.

[ Post made via Android ] Obrázek
blikblik
 

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod Grif » úte 13. lis 2012 13:09:38

amilter píše:BlikBlik : Mmch, jak moc zdrave vapuji, kdyz me vykazuji do kurackych prostor ?

Vůbec nejde o to jak zdravě,nebo nezdravě vapuješ. Do kuřáckých prostor jsi vyháněn z naprosto jiného důvodu. Není žádoucí vapovat. Státu se to nevyplácí.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod Harmy » úte 13. lis 2012 14:58:47

Ale mně teda jo :dance Co se týče toho nepořádku, tak kdyby z Vapingu nějakej byl, teda krom toho že jsem s tím rozlezlej od lednice až po garáž, manželka by mne o tom slušně řečeno jistě dávno informovala. Nedávno mne dokonce chválila, že od té doby co odpařuji máme v autě daleko méně prachu a jde to snáze uklidit.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod gaston13 » stř 12. pro 2012 2:46:50

kubice píše:Příjdete do restaurace, na stůl vyndáte naleštěnou PCC, vytáhnete elegantní M401 a začnete labužnicky pobafávat. Ostatní hosté po


Nechápu, před dvěma roky jsem ještě kouřil pyro. Ty vidíš do budoucnosti ? Přesně tak to dopadlo, když jsem asi před dvěma měsíci prvně vyrazil s éčkem do hospody. :rofl :rofl :rofl
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod amilter » stř 12. pro 2012 9:59:30

Me uz nezvou do dymkarskeho klubu. Eckar tam proste nema co pohledavat, ale nestezuju si :D
"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"
1 x steam crave glaz mini rta, eLeaf iStick Pico X, LG 3000 mAh
e-Kourim od 19.09.2012
amilter
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 292
Registrován: sob 15. zář 2012 20:17:38
Národní vlajka:
Russia

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod blikblik » stř 12. pro 2012 10:20:56

A to jsi predtim cudil pyro i dymku nebo jsi presel z dymky na ecko? Dik.

[ Post made via Android ] Obrázek
blikblik
 

PředchozíDalší

Zpět na Fakta a Mýty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků