• Reklama
 
 

E-kouření při řízení auta-fakta

Zde se pokusme dojít k jasným a jednoznačným závěrům a rozšířit tak naše informace z webu.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

E-kouření při řízení auta-fakta

Příspěvekod dlouhejbil » ned 15. dub 2012 10:03:02

Lukáš tu někde psal jak si při řízení auta dokonce kapal.Pak jsem četl,jak Fido a Simona lovili hořícího vajgla.Dále mě inspiroval k založení vlákna i Clark-
Cark píše-
možná by si toto téma zasloužilo sólo vlákno - ale já třeba za volantem ne e-kouřím, a asi by mě to ani nenapadlo... i když pominu grip od Vorla v kombinaci s DCT, tak i jen samotný moje oblíbený Wéčko mi připadá dost "těžký do huby" a jednou rukou teda rozhodně řídit nehodlám...
Tak prosím-vyjádřete svoje názory-
Já začnu-Mě nedělá problém řídit auto jednou rukou a přesto v autě nekouřím.
Nekouřil jsem v něm smradlavky-hlavně kvůli tomu smradu a taky kvůli tomu,že to odpoutává pozornost ať si tomu,kdo chce věří nebo ne.Je dost bouraček i při držení volantu oběma,i při plném soustředění.Taková srna náhle před autem nadělá pěknou paseku.Dále tu máme zajíce,kočky,psy,slepice,veverky a v neposlední řadě spoustu „inteligentních” řidičů.Stejně je dobré se občas protáhnout,Takže já si zastavím a pobafám si venku.A vyvenčím současně naši kníračku a když je třeba,tak i sebe.Někdo to má v sáčku nebo na prstýnku na krku a bafe.Děláme v autě spoustu jiných věcí a tak já si prostě další nepřidávám-mě bohatě stačí,když v té nějaké konkrétní vypjaté situaci chce manželka zrovna něco „velmi důležitého” vysvětlit.
Naposledy upravil e-Hana dne ned 15. dub 2012 10:08:59, celkově upraveno 2
Důvod: Úprava nadpisu
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: E-kouření při řízení auta-fakta

Příspěvekod Thums » ned 15. dub 2012 10:18:07

Kouření, mobilní telefon a další věci co zbytečně rozptylují pozornost řidiče za volant nepatří ... jezdím přes 40 let a svůj názor nikomu nevnucuju.
Thums
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1333
Registrován: stř 28. zář 2011 20:14:06

Re: E-kouření při řízení auta-fakta

Příspěvekod tiberi » ned 15. dub 2012 10:35:19

kouril sem driv za volantem s pyrem a ted i s e-cigaretou . clovek uz nema strach ze mu spadne vajgl , mam wecko a poutko na krk - a tedka se to treba bafal s prestavkami celou 30min.cestu -neskutecna pohoda a zbystreni smyslu. :D
eGo-W,Indulgence manual
Obrázek
Uživatelský avatar
tiberi
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 117
Registrován: ned 18. bře 2012 10:57:51
Bydliště: zlínsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kouření při řízení auta-fakta

Příspěvekod gamer007 » ned 15. dub 2012 10:36:19

Tak já jezdim celej den v dodávce a moc času na nějaký kouřovky nemám. Takže v autě normálně vapuju, stejně jako jsem předtím kouřil analog. E cígo je podle mě bezpečnější, nemůže spadnout žhavý které se pak hledá za jízdy :O No ale musí bejt hardware v cajku a připraven, nějaký dokapávání za jízdy je teda blbost...
Vaporizuji od 26.3.2012 - místo přes 20 pyro denně tak 3 max. Nejhorší je pořád to ráno...ALE asi nastává zlom a mě analog začíná hrozně smrdět, zato digital mi chutná víc a víc :-)
Nádobíčko: Ego-T, Ego-W, Clear Echomizer (1,6ml), Cartomizér 510 DCT (3,5ml)
eCF Ústí n.L.
Uživatelský avatar
gamer007
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob 31. bře 2012 18:33:39
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kouření při řízení auta-fakta

Příspěvekod Stoupa » ned 15. dub 2012 10:39:45

No tak k těm bouračkám a zvěři,já sem přejel zajíce a to sem se plně sousředil,ono se to může stát za každé situace.Bouračku sem neměl žádnou.Pyra sem v autě kouřil,ale ne tím stylem že jednu za druhou a jen když sem jel sám....Momentálně je to tak,že sem si včera koupil vůni do auta abych odstranil ten smrad páč ho začínám cejtit mnohem víc a jedu už jen na ecíga,ale tak že si potáhnu nanejvíš 3x,4x, a odkladám,už se mi i stalo že v zatáčce sem si ecígo udržel v puse(baterka 650mAh a echo clearomizer).Mě příjde kouření ecíga v autě mnohem víc příjemnější než kouření klasiky,už z toho že sem měl občas popel kdesi v pr****. :)
Uživatelský avatar
Stoupa
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte 10. dub 2012 10:28:22
Bydliště: Brnisko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kouření při řízení auta-fakta

Příspěvekod dlouhejbil » ned 15. dub 2012 10:48:21

k tomu přejetí zajíce..........stane se,že se řidič lekne a strhne řízení...................následky jsou pak mnohem horší,než třeba blatník za 15 000-já vím člověku otrne-neříkám,že jsem lepší než jiní-jen jsem si prostě poručil a nepřidávám si další „práci” při řízení.
Jo a ještě jedna důležitá věc pro mě-alespoň v tom autě to nemám u huby!
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kouření při řízení auta-fakta

Příspěvekod Rebelka » ned 15. dub 2012 10:53:42

kdyz jezdim tak v aute nekourim uz od dob kdy sem hulila pyro ale kdyz treba stojim na srankach tak jasne to si par sluku dam... nebo kdyz cekam na krizovatce a pred sebou jeste 4 auta a provoz velikej proste kdyz je na to klid .. moje wecko ma svoje mistecko v aute kde je pekne po ruce ale neprekazi. Snazim se jezdit co nejvic bezpecne a po prave pri rizeni do ruky nepatri ani mobil ani cigaro. At uz analog nebo ecko. Odvadi pozornost ktere nekdy neni dost.
Rebelka
 

Re: E-kouření při řízení auta-fakta

Příspěvekod Stoupa » ned 15. dub 2012 11:04:20

dlouhejbil » Trošku mimo ot,ale ten zajíc byl ve tmě a cesta byla tak akorád pro auto,všude kolem tráva,někdy to prostě nečekáš no:(.....Je teda fakt že dřív sem se v autě bál zapálit,nešlo to,ale pak jeden den sem chytl nervy a už to začalo.
Uživatelský avatar
Stoupa
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte 10. dub 2012 10:28:22
Bydliště: Brnisko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kouření při řízení auta-fakta

Příspěvekod dlouhejbil » ned 15. dub 2012 11:09:54

Rebelka píše:kdyz jezdim tak v aute nekourim uz od dob kdy sem hulila pyro ale kdyz treba stojim na srankach tak jasne to si par sluku dam... nebo kdyz cekam na krizovatce a pred sebou jeste 4 auta a provoz velikej proste kdyz je na to klid .. moje wecko ma svoje mistecko v aute kde je pekne po ruce ale neprekazi. Snazim se jezdit co nejvic bezpecne a po prave pri rizeni do ruky nepatri ani mobil ani cigaro. At uz analog nebo ecko. Odvadi pozornost ktere nekdy neni dost.

To je samozřejmě v pořádku.Jenže člověku otrne a pak ho to svádí.Navíc začne i spolujezdec.a netuším jestli se to co vydechujem,nebude chytat na přední sklo.Pak se to špatně meje.
Stoupo-já jen píšu,jak to mám já.Navíc nejsi OT-právě proto to tu je aby se každý vyjádřil-
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kouření při řízení auta-fakta

Příspěvekod poutnik » ned 15. dub 2012 17:36:04

Jezdím hodně, ač nejsem řidič z povolání. Mám dobře přez 1mio ujetých km, a 2 nehody (lehké, jen plechy), které jsem nezavinil (trefili mě jednou do předního blatníku, a jednou zezadu).
V autě jím, piju (vodu samo.... :D ), e-kouřím, telefonuju (handsfree). Ke klidu při jízdě mi hodně pomáhá automat s adaptivním tempomatem (na dálnicích a vhodných silnicích).
Mám naplněné a nachystané 2 e-ciga, to nějakou dobu vydrží. Když potřebuju doplnit, zastavím si (nechci se pokapat liquidem).
Tak asi tak. :)
Obrázek
SINCA CE5+ a eGo MT BCC na aku 1000 mAh a 1300 mAh (vč. passtrough)
1/2 Dekang Desert Ship s 1/2 Vanilla Dekang nebo Liqua
Liqua Turkish Tobacco
Uživatelský avatar
poutnik
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 110
Registrován: pon 20. úno 2012 20:41:12
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kouření při řízení auta-fakta

Příspěvekod Harmy » ned 15. dub 2012 17:41:42

poutnik píše:Jezdím hodně, ač nejsem řidič z povolání. Mám dobře přez 1mio ujetých km, a 2 nehody (lehké, jen plechy), které jsem nezavinil (trefili mě jednou do předního blatníku, a jednou zezadu).
V autě jím, piju (vodu samo.... :D ), e-kouřím, telefonuju (handsfree). Ke klidu při jízdě mi hodně pomáhá automat s adaptivním tempomatem (na dálnicích a vhodných silnicích).
Mám naplněné a nachystané 2 e-ciga, to nějakou dobu vydrží. Když potřebuju doplnit, zastavím si (nechci se pokapat liquidem).
Tak asi tak. :)

Koupil jsem na nabíjení usb adapter do auta za 50,-. Ještě jsem ho nepoužil
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kouření při řízení auta-fakta

Příspěvekod Grif » ned 15. dub 2012 17:43:46

Jak známo nosím téměř vždy e-cigáro na krku a tak mi kouření při řízení nečiní problém.Ale lovit cígo někde v přihrádce,nebo ho mít pořád v ruce,se mi moc nepozdává.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kouření při řízení auta-fakta

Příspěvekod Harmy » ned 15. dub 2012 17:50:25

Já mám taky šňůrku. Při řazení éčko pustím jenom z ruky a pak ho zase popadnu
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kouření při řízení auta-fakta

Příspěvekod matasek64 » ned 15. dub 2012 18:06:46

Pouzdro nebo šňůrka je první co si ráno oblíkám a doporučuji ho všem známým. V autě stejně jako Harmy, šáhnu, zmáčknu, nasauju (několikrát) a pustím. Za chvíli znova...
E-kouřím už jen Ego-W. Jinak počítadlo kecá, protože pořád něco kupuju.
Obrázek
Uživatelský avatar
matasek64
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 672
Registrován: pát 20. led 2012 9:08:56
Bydliště: Vrchlabí
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kouření při řízení auta-fakta

Příspěvekod smalldevil » ned 15. dub 2012 18:08:42

dlouhejbil píše:...Navíc začne i spolujezdec.a netuším jestli se to co vydechujem,nebude chytat na přední sklo.Pak se to špatně meje...

Od té doby co blafu e-cígo, tak samozřejmě že i v autě a můžu říct, že klasickej kouř z pyra dělal hnusnější, hnědší a lepivější povlak na okně než je glicerin a propylenglykol. Asi tak. :)

4all: Šňůrka na krku je lepší než handsfree.
Obrázek
Sigelei 100W plus, iStick TC40W. Šroubuju na to: Trident V2 RDA, V12 RDA, CV tank nano, Kayfun 4. Krmím to míchanou Inawerou a HiLIQ.
Uživatelský avatar
smalldevil
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1075
Registrován: ned 18. pro 2011 4:04:00
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Další

Zpět na Fakta a Mýty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník