• Reklama
 
 

Tak som s tým prestal ...

Vše co nejde pořádně někam zařadit.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Tak som s tým prestal ...

Příspěvekod peco » pon 25. bře 2019 11:06:31

Od 11.2. som bez nikotínu. Nútene, ale vlastne rád. Len si tak prídem do práce a kolaps. Zistili ICHS, upchatú artériu a vykonali angioplastiku. Momentálne som už fit a pracujem, ale NIC som zavrhol. Aj som skúšal 0 mg NIC, ale neberie mi to, tak som s tým skončil. Dúfam, že mi to vydrží. Držte mi palce. :)

PS:
Chodiť sem neprestanem, lebo sa v okolí starám o zariadenia asi 3 ľuďom. Najvyšší čas, aby sa to naučili sami. :)
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Tak som s tým prestal ...

Příspěvekod Muroň » pon 25. bře 2019 18:12:46

Gratuluji k skončení, i když to bylo za takhle dramatických okolností. Při nedokrvení srdce určitě nikotin dobrý není. Ale nulka možná neškodí, co si vzpomínám, na anginu pectoris se bral nitroglycerin a už v názvu má glycerin, který je jak známo...už mlčim :x
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků