• Reklama
 
 

Valentýnská soutěž s eCF 2013

Diskutujte o našem webu a fóru. Dotazy patří do sekce: Dotazy k tomuto fóru a webu!

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Valentýnská soutěž s eCF 2013

Příspěvekod e-Mikra » úte 19. bře 2013 15:28:39

Tak mamina přijela od doktora a ve schránce ležel lístek, že si mám dojít na poštu, že adresát byl nezastižen. Tak do mě vjel ďas a už jsem točil poštu. A že prej jestli mi to stačí zítra.
"Ne", zařval jsem, "doručujete do 16:00, já tady čekám u okna na auto a vy mě budete honit na poštu? Řekněte mi, kde mám podat stížnost."
Pak omluva a za 5 mitut auto s balíčkem. :D Chudák ženská na poště. Dostala to za pošťáka. Arogantní frajer. Dostane od pošmistra vyznamenání, doufám že přes celou hubu. :D .

No a tak mám vybaleno a spokojeně se culím na dvě krásný růžovoučko fialovoučký baterčičky... Teda na dvě eGo baterky s nabíječkou, dva moje oblíbený CE4+ a tři ovocný liquidy. Takový, jaký ještě nemám vyzkoušený. Takže s výhrou jsem náramně spokojenej, jako by sponzor vše připravil přimo pro mě. Velikej dík sponzorovi a pořadatelům.
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
Uživatelský avatar
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3261
Registrován: úte 17. črc 2012 21:25:40
Bydliště: Velké Hamry
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Valentýnská soutěž s eCF 2013

Příspěvekod e-Hana » úte 19. bře 2013 16:08:05

:rofl :rofl :rofl takhle se na ně musí... :chuckle :clap tys mě rozesmál, tohle nám, ale dělávají poměrně často taky :head
Nejhorší je, když nevíš kdy to pošlou, tak čekáš a když se ti to zdá už dlouho, zeptáš se na poště a oni ti řeknou.." No zrovna dneska jsme to chtěli posílat odpoledne zpátky, protože jste si to nevyzvedli a dnes končí úložní doba.." to už byl vážně vrchol drzosti..a co se nestalo? Druhý den byl ve schránce lístek, abychom si balíček vyzvedli, s datem před 14 dny? A my měli balíček doma..:D Někde nejspíš lístek zašantročili a pak ho přinesli nebo teprve pak napsali, vážně nevím, co si přitom kdo myslel.. :devil

Jo a málem bych zapoměla, pěkně si ty vaše vymodlené výhry užijte, když už vám to takhle neuvěřitelně vyšlo.. :hand :)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Valentýnská soutěž s eCF 2013

Příspěvekod Brumla » úte 19. bře 2013 16:28:36

Teda kocoure,to Ti nezávidím,já vím žes byl
napnutý jak maďarské huzontragle,ale Dobrman
Ti něco nabízel,stačí prý jen zmačknout,ůčinek
zajištěn.Tak si to oto víc užij. B.
eGo
Cler V2.0+T 2
Lig Ovocné
Obrázek
Uživatelský avatar
Brumla
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 322
Registrován: stř 12. pro 2012 15:13:46
Bydliště: Kladensko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Valentýnská soutěž s eCF 2013

Příspěvekod Al-Ban » úte 19. bře 2013 16:39:13

Tak taky gratuluju všem výhercům, užijte si své nové nástroje a náplně ve zdraví.
Jinak je sice dobře, že vyhráli aktivní členi a můžou se tak mezi sebou o tu radost v hojnosti podělit, ale stejně tak se budete moct podělit i o smutek v případě výhry členů neaktivních, takže soutěžím dál. Už za to napětí při losovačce to stojí :).
Al-Ban
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 09. srp 2012 19:50:55

Re: Valentýnská soutěž s eCF 2013

Příspěvekod e-Mikra » úte 19. bře 2013 17:11:07

Al-Ban píše:... ale stejně tak se budete moct podělit i o smutek v případě výhry členů neaktivních, takže soutěžím dál ...

Dobře, mám tě zapsanýho na černý listině jako "mladý vzpurný začátečník - neaktivní - v případě jeho účasti v soutěži zliquidovat". :rofl
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
Uživatelský avatar
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3261
Registrován: úte 17. črc 2012 21:25:40
Bydliště: Velké Hamry
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Valentýnská soutěž s eCF 2013

Příspěvekod slaměnka » úte 19. bře 2013 18:32:31

ani se ti kocoure nedivím že jsi řval jak tur,bych řvala taky,naštěstí u nás se tohle neděje,spíš já mám poštu doma pro sousedy když nejsou doma a není to do vlastních rukou,holt není nad pošťačky které člověk zná a ony znají nás .
Přeji aby ti to šlapalo jak má a hlavně že ti liquidy chutnaj,já neměla ani odvahu fajnový ovocíčko někam naplnit,jednak ho nemusím a druhak je to slabý,ale jsem za ně ráda,náramně se hodí na výměnný obchod :chuckle
Kouření patří mezi věci, kterými se člověk liší od zvířete.
Obrázek
Smích chytré lidi léčí a jen blbce uráží.
Mě nepochopíš,na mě si prostě musíš zvyknout!!
JSEM KRÁSNÁ ŽENA ,,to jen druzí jedí málo mrkve":
Uživatelský avatar
slaměnka
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1841
Registrován: čtv 26. dub 2012 20:10:30
Bydliště: jižní čechy - mikroregion „Bechyňsko“.
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Valentýnská soutěž s eCF 2013

Příspěvekod Dr.Watson » úte 19. bře 2013 21:23:40

Dobrý večer,

neposlal byste mi, prosím, link kde jste Provari koupil? Docela bych bral ten teleskopický mód ale našel jsem to akorát na Alibabovi a tam dost tápu.
Předem díky.

W.

Harmy píše:Ba ja ja i já už byl poštou obeslán. V poslední době jsou fakt rychlí. Tož jsem na to China Provari zvědav a natěšen.
Odesláno z mého PC jménem Ráchel III. pomocí drátů a elektriky.

„Musím se červenat, Watsone,“ zašeptala paní Holmesová pohoršeným hlasem.
Jako každý, kdo má světu co říci, píši pouze ve větách holých.
S vloženými souvětími... a sem tam obrázkem který tutově není k věci, zato přísně multikultiincool sluníčově a genderově vyrovnaný.
Dr.Watson
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 453
Registrován: čtv 05. led 2012 19:32:14

Re: Valentýnská soutěž s eCF 2013

Příspěvekod dlouhejbil » úte 19. bře 2013 21:31:08

To se ptáš Harmyho? Jestli jo, tak se podívej na první příspěvek tohoto vlákna. :D
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Valentýnská soutěž s eCF 2013

Příspěvekod Harmy » úte 19. bře 2013 21:35:42

Watsone, ty si asi spadl z měsíce :chuckle Za prvé si tu tykáme a za druhé China Provari je ImotionV+, který jsem vyhrál v této soutěži a dnes mi přišel poštou.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Valentýnská soutěž s eCF 2013

Příspěvekod e-Mikra » úte 19. bře 2013 22:21:24

Jestli on si z nás pan doktor nedělá prču? :rofl :rofl :rofl
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
Uživatelský avatar
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3261
Registrován: úte 17. črc 2012 21:25:40
Bydliště: Velké Hamry
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Předchozí

Zpět na e-Cigareta Fans

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník