• Reklama
 
 

Dual Coil 510 Tank Cartomizer

Druhy-výrobce, Plnění, Jiné dotazy obecně.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Dual Coil 510 Tank Cartomizer

Příspěvekod karotkasredkvickou » čtv 09. kvě 2013 22:15:15

Tak ten mám. Mám prostě celé tělo - hořejšek, spodek i "sklo". Pokud to chceš, dám ti to gratis (za poštu). Pošli mi SZ a nějak se domluvíme.
karotkasredkvickou
 

Reklama

FastTech

Re: Dual Coil 510 Tank Cartomizer

Příspěvekod dlouhejbil » čtv 09. kvě 2013 22:19:16

Kterou hranu jsi strhnul? Neumím si to představit, proč to je nefunkční?
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dual Coil 510 Tank Cartomizer

Příspěvekod Benehallow » čtv 09. kvě 2013 22:22:31

Na spodním díle máš ty hrany, do kterých zapadá ten středový díl se spirálkami - a já jak jsem to měl dotáhlý, při povolování jsem to prostě strhnul, takže když to povolíš, protočí se mi ta baňka na tom středu...EDIT: přiložím foto

FOTO (po rozkliknutí se zvětší náhled)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Benehallow
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 147
Registrován: úte 19. úno 2013 22:23:45
Bydliště: Prostějov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dual Coil 510 Tank Cartomizer

Příspěvekod dlouhejbil » čtv 09. kvě 2013 22:39:58

Jo už chápu. Měl jsem i druh, kde ten kart neměl zabroušené kolečko do hran a otáčelo se to stále. Tohle vylepšení bylo lepší. Dá se s tím fungovat, ale je to opruz. Myslím, že by to šlo přilepit vteřiňákem. Až při výměně kartu odtrhnout. No ale jestli ti Lukáš pošle nový, tak není, co řešit. Jen aby měl taky tenhle druh. Ovšem on ti pošle komplet a tohle zůstane dál nevyřešeno. Tak budeš mít v šuplíku rezervu - trubku a druhý horní díl. Ještě mě napadlo, že by šlo při nasazeném kartu natavit ten černý plast pájkou a plast domačket ke kartu. Jakoby znovu vymodelovat nové hrany....
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dual Coil 510 Tank Cartomizer

Příspěvekod la bestia » stř 31. črc 2013 21:56:58

Mě ten Dual Coil 510 Tank přijde jako velice dobrý i esteticky dobře propracovaný systém, podání chuti i hit jsou velice dobré, ovšem co mě na tomto cartomizeru docela mrzí je, že mi stále protéka středovou tyčkou, která přivádí vzduch na grip, nemáte někdo s tímto také nějaké zkušenosti, nebo tip jak to vyřešit aby to tou středovou tyčkou neprotékalo?
Moje evo: eGo - W 1100mAh, XL Ultimate, Clearomizer T2/CC, Clearomizer CE2 Plus Xl, atty 510LR, Vivi nova, DCT Tank 6ml, RSST, Cobra, grip Lavatube V2, Joyetech eVic, vlastní míchačky
Obrázek
la bestia
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 22
Registrován: ned 15. črc 2012 20:21:31

Re: Dual Coil 510 Tank Cartomizer

Příspěvekod jenomja2 » čtv 29. srp 2013 23:59:58

když do toho foukáš a máš tam liquid nasává se dovnitř a pak protéká a jak je přesycen tak to teče furt chce to pozvednout aby si zakril dírku nebo vydělat liquid a vyfoukat odšroubovat a vyfoukat přebytečný liquid ven napustit do nádržky nechat chvilku odstát ať se přirozeně nasákne a můžeš kouřit ale jak říkám když tam mám liquid a fouknu do toho tak jdou bublinky a nasaje víc liquidu někdy lepší kouř ale jakmile začne bublat a nekouří je to přesáklý a teče ven, další rady novej tank nakapat tak 10-15 kapek přímo dovnitř a zbytek do nádržky než je na baterce pomalu do něj foukat a potahovat bude se ti nasávat uvidíš ty bublinky z dírky ale nepřehnat to jinak bude stejnej problém a jak ucitíš že to tahá už hůř nasaď baterku a můžeš kouřit jak budeš tento postup dělat na baterce přívod vzduchu je tím zašroubováním trochu ucpanej a nasává to víc liquidu a lehce se to přehltí takže opatrně pár už jsem jich takto přehltil takže vím co říkám :D
Uživatelský avatar
jenomja2
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 18
Registrován: stř 22. úno 2012 15:01:17
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Dual Coil 510 Tank Cartomizer

Příspěvekod la bestia » ned 01. zář 2013 16:00:04

Děkuji za radu, právě jsem to prubnul, aby se to nasáklo samo, tudíž dovnitř jsem nic nenakapával jako jsem to dělával dříve, a zatím to vypadá nadějně :clap Profukovat mimo baterku jsem to nezkoušel, jelikož cartomizer není nový, ale u nového kousku to také vyzkouším :angel
Moje evo: eGo - W 1100mAh, XL Ultimate, Clearomizer T2/CC, Clearomizer CE2 Plus Xl, atty 510LR, Vivi nova, DCT Tank 6ml, RSST, Cobra, grip Lavatube V2, Joyetech eVic, vlastní míchačky
Obrázek
la bestia
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 22
Registrován: ned 15. črc 2012 20:21:31

Re: FastTech.com

Příspěvekod Ekuřáček » stř 02. říj 2013 21:25:54

Mám problém z 510 dct xl Bubla prosím na odpoved čekám dlouho :((

[ Post made via iPad ] Obrázek
Ekuřáček
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 09. zář 2013 14:14:02
Národní vlajka:
United States of America

Re: Dual Coil 510 Tank Cartomizer

Příspěvekod gaston13 » stř 02. říj 2013 22:02:09

Máš SZ.
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Cartomizéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků