• Reklama
 
 

Clearomizer CE4 / CE4+

Druhy-výrobce, Plnění, Jiné dotazy obecně.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod Harmy » sob 16. lis 2013 3:39:13

Jestli je to ten nerozebíratelnej, tak ze spodu kousíček povytáhni ten středovej kontakt.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod aeronaut » pon 23. pro 2013 12:34:34

mám záhadu, u mnohokrát recyklovaného CE4+ mi začal každý druhý prásk chytat spáleninu (tj po prvním prásku následující spálenina, počkám a zase to samé) - přitom vymontuju li hlavu a dám do jiné identické CE4+ tak nic takového se neděje, také namontuju li do této ce4 jinou hlavu tak totéž - zkoušel jsem i s odmontovaným náustkem (aby netlačil na silikon) furt stejné. Fakt nevim.
介意,轻如烟雾
aeronaut
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 242
Registrován: čtv 07. říj 2010 14:56:40
Bydliště: Praha

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod Foxx5 » pát 21. lis 2014 4:29:45

Chtěl jsem se zeptat, nevíte někdo z vás, co používá tanky verze CE4-5xxx (a já nevím kolik...) kde by se levněji dal sehnat "clear echomizer v3+ dual coil"? Vypadá jako CE4+ nebo iClear16 Dual coil od innokin, rozebiratelny, má to dvě spirálky nad sebou, čtyři knoty v tanku, 1,6ml, odpor kolem 1,6-1,8. Všechny na eshopech v Číně mají jenom jednu spirálku.Mám to pro sebe jako záloha na cesty a pro mamču. Tady jsem je objevil na jediném obchodě, výrobce Vision ale 599,- za 5 kousků bez dopravy se mě to už dávat nechce...nebo poraďte ze své zkušenosti který CE jde kouřit a neprotýká. Tyhle dvouspirálky kouřej velice dobře. Díky.
Hulím z krabic...
Obrázek
Uživatelský avatar
Foxx5
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 64
Registrován: pát 24. říj 2014 1:56:14
Bydliště: U notebooku...
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod flacek » pát 21. lis 2014 5:34:46

Mlhostoje - Joyetech 18650 MOD V3.5, Joyetech eVic Easy, VAMO V1 + V3, Z-Max, Bcc Evod, Pro Tank, Pro Tank X10
Palivo - Tankuji pouze a výhradně u Gaston13
Ortodoxní elektronik /rasista/

Obrázek
Uživatelský avatar
flacek
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 208
Registrován: pon 14. led 2013 5:47:51
Bydliště: Praha

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod iqwe » pát 21. lis 2014 6:42:40

Nemyslí. Myslí dual coil = atyp od Vision, který prodává u nás asi jen jeden prodejce. Já teda ty hlavy u něj nevidím za 599,-, ale za 399,- a i to je dost. Co tak si vybrat nějaké jiné hulítko? Čistit se to bude blbě a přemotávat taky.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 901
Registrován: pát 28. zář 2012 1:25:37
Bydliště: Brno

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod pospisilecek » pát 21. lis 2014 7:54:23

Taky bych to resil nejakym mini ProTankem 3 treba z FT. Tam stoji par žbrdlů a nahr.hlavy taky. Pokud trvas na tom dablu...

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod Foxx5 » pát 21. lis 2014 8:02:06

Jj, máš pravdu, samotný hlavy jsou za 399, tj kus za 80...Tak to raději koupím hlavy do Innokin iClear 16, ty jsem objevil za 47, ale mám jen dva tanky co jsem dostal k MPV a zdá se, že je to nekompatibil, škoda...ještě nato mrknu, třeba to půjde nějak zbastlit...
Už vidím mamču, jak se vrtá v Protanku, tohle pro ni už je celkem snadný a mě se to líbí, že je to skladný a i naplněný mi to v "penále" nikdy nevyteklo, až na jeden ale ten byl prdlej. Já jsem si oblíbil velkýho Nautila, tohle mám fakt jen když není vhodný čas na plnění, tak po tom na chvíli hrábnu...
Hulím z krabic...
Obrázek
Uživatelský avatar
Foxx5
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 64
Registrován: pát 24. říj 2014 1:56:14
Bydliště: U notebooku...
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod iqwe » pát 21. lis 2014 8:42:50

No a o to jde, aby hlavy nebyly kompatibilní. Firmy jako Innokin, Vision, Joyetech a pod. se snaží zkomplikovat 3 roky staré systémy tak, aby se to co nejhůř doma opravovalo, nikdo nešel do levnější výroby, aby zákazník musel nakupovat náhradní díly jen od nich. Kdyby raději své vývojáře pověřili vymýšlením něčeho inovativního, než oprašováním archiválií.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 901
Registrován: pát 28. zář 2012 1:25:37
Bydliště: Brno

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod Harmy » pát 21. lis 2014 11:01:41

Dual coil hlavy v čemkoli jsou zbytečná ptákovina.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod Muroň » pát 29. dub 2016 16:26:17

Po pár letech oživuji mrtvé vlákno, protože jsem si CE4 V2 (kvalitní klon od Microcig) pořídil. Při bezcílném prohlížení e-shopů jsem zjistil, že v mém nejbližším (resp. v jeho kamenné, tedy spíš sklostánkové prodejně) jsou v akci. Nekupuju vše, co je v akci, ale nějak se ve mně ozvalo svědomí a včera jsem tohoto klasika a hit roku, kdy se narodil můj nejmladší potomek (2012), pořídil. CE4 jsem totiž vnímal skoro jako nadávku, jako absolutně nesmyslnou volbu začátečníka, jako něco dávno překonáného a zoufalého, přitom jsem ho nikdy neměl ani nekouřil. Horní žhavení a dlouhé knoty jsem bral jako uzavřenou vývojovou etapu. Zároveň jsem si prošel nabídku několika prodejců a podivil se, že ho skoro všichni v různých verzích ještě mají a že jen málokde je levnějši než současné nejlevnější clearomizery na ego (BxC). Někde je dokonce na úvodním fotu eshopu. Zřejmě má ještě dostatek uživatelů, kteří neměli potřebu na nic modernějšího a lepšího přejít. Nalil jsem do toho zbytek poslední tabákové hotovky a... ono to není špatné, rozhodně lepší, než jsem čekal. Moc to nedýmí (odpor 2,5), musí se na něj pomalu kvůli nasátí dlouhých knotů, ale podání chuti je zajímavé. Určitě ho hned neodložím do archivu, aspoň najdu využití pro odložený 0,20 kanthal a 2 mm knoty a budu ho mít jako opečovávaného veterána, se kterým jsem sice nevyrůstal, ale jehož kouzlo na mě zadýmilo.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod Grif » pát 29. dub 2016 17:17:06

Nic proti nostalgii, ale tady je CE4 vcelku uzavřená kapitola. Sytémy se spodním žhavením jsou daleko lepší.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizer CE4 / CE4+

Příspěvekod Muroň » pát 29. dub 2016 17:30:28

To nepochybně jsou. Jen jsem se chtěl zbavit předsudků vůči CE4 a to se povedlo.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Cartomizéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků