• Reklama
 
 

T3 Clearomizér

Druhy-výrobce, Plnění, Jiné dotazy obecně.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: T3 Clearomizér

Příspěvekod blikblik » sob 17. lis 2012 11:30:47

Juro ja bezne jedu GS v-core nebo T2 kdyz lezim na zadech. Jak se pekne smaci ty knoty, je to parada. Akorat si obcas loknu. :-) Malinko, spis smocim jazyk. :D T3 je teoreticky v principu to same jako kdybys tahal treba Vivi z opacne strany. Samozrejme teoreticky protoze bys tam musel vyresit napájení. Jinak T3 me osobne subjektivne prijde krok zpet. Pokud by vyladili neduhy pro me chutove luxusni T2 (rozebiratelnost, zatesneni stred trubicky, O krouzky mezi kovove dily a tubus kvuli praskani) mohlo z ni byt Ferrari. Tohle je uplne neco jineho nez T2, ale svoje priznivce si to jiste najde.

[ Post made via Android ] Obrázek
blikblik
 

Reklama

FastTech

Re: T3 Clearomizér

Příspěvekod jura-p » sob 17. lis 2012 19:36:01

Asi je při kouření T3 i při kouření jiných, těch vzhůru nohama, umožnit občas vyrovnání tlaků pořádným nakloněním, jak o tom píše Vratis v tom odkazu.
Obrázek
Uživatelský avatar
jura-p
Moderátor
Moderátor
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1021
Registrován: ned 15. črc 2012 12:53:33
Bydliště: CB
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: T3 Clearomizér

Příspěvekod radkraj » čtv 13. pro 2012 11:33:28

Pokusím se navázat v tomto vlákně na nový model a to T3. Zatím moje první poznatky po pár hodinách testování, nejsou nijak příznivé. Možná to bude chtít nějakou dobu "rozkouřit", tak nevím. Clear T3 mám s odporem 1,8. Zatím ho zkouším na Joytech Twist na 3,4 V. Dýmu je celkem dost, ale necítím žádné podání chutě. Tak jsem teda přidal na voltáži a ihned cítím spáleninu. Tak jsem zůstal na 3,4 V. I přes to, že jsem naplnil dosti aromatickou "uzenou švestkou", kde ve všech ostatních clearech to cítím velmi zřetelně, u T3 se nic neděje. Když se snažím potáhnutí prodloužit na maximum, i na těch 3,4 V potom cítím spáleninu. Možná se to musí nějak vychytat, ale mne to moc zatím nejde. Jinak kouř je studený, čili rozdíl o proti T2. Zajímavé je kovové zpevnění v náustku viz foto. Možná by tento model T3 zasloužil vlastní vlákno, ale to už nechám na moderátorech, jestli to má význam přesouvat. Přikládám pár fotek, které jsem narychlo pořídil. Na poslední fotce, je v porovnání s Vision CC. Má někdo jiné skušenosti s T3?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vamo V2 Black Chrome, Vamo V2 stříbrný hliník,Box Mod Eleaf iStick, Nemesis nerez, Nemesis černý a stříbrný hliník, Kayfun Lite, Fogger V2,
K2 Snake, míchám si báze Inawera, příchutě FA a GF

Obrázek
Uživatelský avatar
radkraj
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 201
Registrován: stř 07. lis 2012 12:21:29
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: T3 Clearomizér

Příspěvekod Petrkey » čtv 13. pro 2012 11:40:42

Podobné postřehy jsem zaznamenal i já, stejně jako několik mých přátel. T3 opravdu potřebuje "rozkouřit". Většinou po druhé náplni se podání chuti ustálí a nadále je velice podobné předcházejícímu modelu T2. :hi
Petrkey
 

Re: T3 Clearomizér

Příspěvekod radkraj » čtv 13. pro 2012 11:42:35

Tak to je dobrá zpráva. Pokud tomu tak bude, budu s očekáváním pokračovat v testování. Potom dám vědět.
Vamo V2 Black Chrome, Vamo V2 stříbrný hliník,Box Mod Eleaf iStick, Nemesis nerez, Nemesis černý a stříbrný hliník, Kayfun Lite, Fogger V2,
K2 Snake, míchám si báze Inawera, příchutě FA a GF

Obrázek
Uživatelský avatar
radkraj
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 201
Registrován: stř 07. lis 2012 12:21:29
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: T3 Clearomizér

Příspěvekod rossi » sob 22. pro 2012 14:50:32

Pořád mi probublává,takže někde protejká :sad Nevím co s tím.
Jsem hodně zklamanej... :S Poraďte co s tím...
Jen cesta je cíl...
Obrázek
Grip Joyetech eVic , EGO 1100 LCD, EGO RS (Removable),W,CE4+, CE4-R (Ego E3-2ml),T2 CC , T3 CC Joyetech EVIC VT + Delta 2 + Cuboid 200W+Smok TFV4 +TFV8 +Nautilus x Eleaf Pico + vlastní báze a míchačky
Uživatelský avatar
rossi
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 21. čer 2012 12:11:01
Bydliště: Litovelská žumpa
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: T3 Clearomizér

Příspěvekod ecigarka.cz » sob 22. pro 2012 18:20:52

Hodně záleží na deném výrobci konkrétního modelu , tedy v kvalitě zpracování.. Pokud ti protéká doporučil bych hustější liquid , ale pokud máš nějaký klon místo kvalitních výrobců Kanger nebo Vision , tak v tomhle ti aspoň já neporadím... U záležitosti T3 mám zatím pouze zkušenost s výrobcem Kanger a musím říct že první kousky jsem si hodně pochvaloval... A nikde mi nic neprotékalo...
Hulím
Doma - grip Joyetech eGo mod 18650 2200mAh , BCC Mega
Venku - Joyetech eGo-C twist 650mAh , Vision eGo Clear v2.0 , T2/CC , Kanger EVOD BCC

Oblíbený liquid
Dekang - Camel (Desert Ship) , Borůvka , Jahoda.
Joyetech - Banán , Broskev , Hroznové víno.


http://www.ecigarka.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
ecigarka.cz
Prodejce
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 23. črc 2011 11:18:37
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: T3 Clearomizér

Příspěvekod rossi » sob 22. pro 2012 18:52:39

Vyměnil jsem celé to žhavící tělísko a už neteče,ale má kratší sdředový kontakt tudíž na bateriích ego sice jde bez problémů,ale na Gripu Joyetech eVic nešel(nedošáhl na středový kontakt) tak jsem dopájel na T3 na střed trošku cínu abych kontakt prodloužil a už maká krásně a bez protékání,jinak jsem to kupoval od prodejce,který deklaroval,že má ty T3 a spírálky(základny)od výrobce Kanger,tak nevím...
Jen cesta je cíl...
Obrázek
Grip Joyetech eVic , EGO 1100 LCD, EGO RS (Removable),W,CE4+, CE4-R (Ego E3-2ml),T2 CC , T3 CC Joyetech EVIC VT + Delta 2 + Cuboid 200W+Smok TFV4 +TFV8 +Nautilus x Eleaf Pico + vlastní báze a míchačky
Uživatelský avatar
rossi
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 21. čer 2012 12:11:01
Bydliště: Litovelská žumpa
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: T3 Clearomizér

Příspěvekod ecigarka.cz » pát 04. led 2013 0:57:06

Tak v tomhle s tebou souhlasím Kanger T3/CC na gripu Joyetech eVic nejde bez prodloužení samotných kontaktů , docela jsem se i sám divil , když jsem to chtěl testnout na tomto gripu. :x
Hulím
Doma - grip Joyetech eGo mod 18650 2200mAh , BCC Mega
Venku - Joyetech eGo-C twist 650mAh , Vision eGo Clear v2.0 , T2/CC , Kanger EVOD BCC

Oblíbený liquid
Dekang - Camel (Desert Ship) , Borůvka , Jahoda.
Joyetech - Banán , Broskev , Hroznové víno.


http://www.ecigarka.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
ecigarka.cz
Prodejce
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 23. črc 2011 11:18:37
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: T3 Clearomizér

Příspěvekod Pateyl » pát 04. led 2013 1:19:16

Mám origo Kanger T3 a na gripu Joyetech eVic mi šlapou v pohodě, zatím jsem zkoušel 3 kusy s celkových 40 co mám doma a nebyl problém.
Joyetech eVic + Oddy / Genesis Cobra / Visiom Vivi Nova, Joyetech upgrade 1000mAh + Kanger T2/T3
E-liquid Dekang - 18 mg Davidoff, Inawera VPG Power Smoke + Wera Garden - 16 mg - Old Havana, Kent, Desert Voyager a další.
Historie: eGo-T - eGo-W - eGo-C - eGo-C (typ B)
eCF Havlíčkův Brod a okolí
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Uživatelský avatar
Pateyl
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 102
Registrován: stř 29. úno 2012 11:25:35
Bydliště: Jihlava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: T3 Clearomizér

Příspěvekod coaxial » pát 04. led 2013 1:46:20

Imho já sem pořád věrnej T3 . Jsem stím spokojenej a spíš se bojím měnit. Pořád nikde nic neteče, sem tam koupím novou hlavu a jedu dál. Chuť podat umí ale potřebuje rozkouřit, to je pravda. Studený kouř mi nijak nevadí :)
Jedinej neduh co jsem vypozoroval, a to nevím jak to je u jiných clearomizérů ale pokud dotáhnu baňku k hlavě se spirálou trošku víc, tak se to pak nedá kouřit protože se v tom cosi pálí. Vždy to musím trošku povolit , jinak ok.
Obrázek
coaxial
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 23. říj 2012 18:42:19
Bydliště: Trutnov

Re: T3 Clearomizér

Příspěvekod ecigarka.cz » pon 07. led 2013 0:22:11

Beru zpět , tak tedy na eVicu funguje , nedalo mi a musel jsem zase zkusit a šlape , chtělo to jen ten spodní kontakt trošičku povitáhnout...
A ještě musím říct že po prvním čištění to jede opravdu ještě parádněji , než to bylo nové , vypálil jsem , vyměnil pouze vrchní knotek co byl na tom přitlačený , tím železem a nemám proč měnit , po všech mojích zkušenostech zatím Kanger T3/CC je pro mne číslo jedna...
Hulím
Doma - grip Joyetech eGo mod 18650 2200mAh , BCC Mega
Venku - Joyetech eGo-C twist 650mAh , Vision eGo Clear v2.0 , T2/CC , Kanger EVOD BCC

Oblíbený liquid
Dekang - Camel (Desert Ship) , Borůvka , Jahoda.
Joyetech - Banán , Broskev , Hroznové víno.


http://www.ecigarka.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
ecigarka.cz
Prodejce
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 23. črc 2011 11:18:37
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: T3 Clearomizér

Příspěvekod Pateyl » pon 07. led 2013 0:29:33

ecigarka.cz: Souhlas je dobrý hardware, není pro mě číslo jedna ale kouří moc pěkně :mrk
Joyetech eVic + Oddy / Genesis Cobra / Visiom Vivi Nova, Joyetech upgrade 1000mAh + Kanger T2/T3
E-liquid Dekang - 18 mg Davidoff, Inawera VPG Power Smoke + Wera Garden - 16 mg - Old Havana, Kent, Desert Voyager a další.
Historie: eGo-T - eGo-W - eGo-C - eGo-C (typ B)
eCF Havlíčkův Brod a okolí
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Uživatelský avatar
Pateyl
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 102
Registrován: stř 29. úno 2012 11:25:35
Bydliště: Jihlava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: T3 Clearomizér

Příspěvekod andy0517 » pát 11. led 2013 16:02:23

Ahoj,

přispěju taky svojí troškou do mlýna, resp. subjektivními informacemi možná užitečnými někomu, kdo se bude rozhodovat, zda T3 koupit.

Abych sem nepsal hlouposti, tak jsem dnes udělal příme porovnání echomizéru v3 (CC) a T3/CC 2,4ohm - po přibližně 3 naplněních. Použil do jsem do obou Dekang Dr. Pepper + trochu čistého PG.

Výsledky + celkové dojmy:

Do T3 jde až moc vzduchu, skoro neklade odpor, zlepší se to po zalepení jedné dírky ve spodní části.

Mnohem více mi vyhovuje horký kouř u v3 oproti studenému u T3, ale to je jen moje osobní preference.

T3 má poměrně stabilní, ale horší podání chuti. U v3 je jedno potáhnutí z deseti hnus, když knoty nestíhají, což se u T3 nestane, ale těch zbylých 9 je lahoda.

Hit má T3 podle nálady podprůměrný až průměrný, v3 oproti tomu u těch 9 z 10 potáhnutí naprosto super a bezchybný hit :).

T3 mi teče na baterii, v3 téměř nikdy nikam.

Takže já osobně peněz, které jsem za 2ks t3 + 5 tělísek lituji, budu to mít pro nějaký případ nouze. V době Ego-T by to byl určitě špíčkový kus hardwaru, nyní ne :). Dost možná by pomohl menší odpor... zdá se mi, jako by T3 fungoval dobře a nadprůměrně stabilně, jen "nemá koule".
X2 Dual Coils + 510 LR
http://about.me/andy517
Uživatelský avatar
andy0517
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 29
Registrován: stř 30. lis 2011 19:42:25

Re: T3 Clearomizér

Příspěvekod ecigarka.cz » pon 14. led 2013 0:04:33

Je fakt že mne taky vadilo moc velký přísun vzduchu , ale zaslepil jsem 2 dírky a nechal jsem jen jednu volnou , tím že jsem v nich zalomil páratko a o hodně se to zlepšilo , na klasické eGo baterii je to slabší , ale pokud T3/CC jedu na twist , tak si to vždy vyladím a parádička , podle mne si super rozumí z LavaTube V3 , krásně tam natěsno pasne celý spodek a tak se vyřeší i ten příliš na mne velký přísun vzduchu a jede luxusně , po každém plnění doporučuji profouknout i tu středovou trubičku , mne to nikde nevitíká ani nerosí...
Hulím
Doma - grip Joyetech eGo mod 18650 2200mAh , BCC Mega
Venku - Joyetech eGo-C twist 650mAh , Vision eGo Clear v2.0 , T2/CC , Kanger EVOD BCC

Oblíbený liquid
Dekang - Camel (Desert Ship) , Borůvka , Jahoda.
Joyetech - Banán , Broskev , Hroznové víno.


http://www.ecigarka.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
ecigarka.cz
Prodejce
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 23. črc 2011 11:18:37
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Cartomizéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků