• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Vivi Nova (mini), VT, Vivi Tank (SMOK, Vision)

Druhy-výrobce, Plnění, Jiné dotazy obecně.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Vivi Nova (mini), VT, Vivi Tank (SMOK, Vision)

Příspěvekod wednessmoke » pon 18. kvě 2015 12:57:33

Nabízí tu úpravu pod názvem "Upgrade EGO 24A" na shopu.
PRAVIDLA mani padmé húm
13. 2. 2013 v 17 hodin jsem se stal vaperem, též kutilem a alchymistou.
Nic jsem neušetřil, ale stal jsem se nezávislým na pyru!
Uživatelský avatar
wednessmoke
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 627
Registrován: sob 16. úno 2013 23:46:29
Bydliště: OV
Národní vlajka:
Panama

Reklama

FastTech

Re: Vivi Nova (mini), VT, Vivi Tank (SMOK, Vision)

Příspěvekod Profivapers » pon 18. kvě 2015 13:17:41

Používám to na 1300 mAh eGo baterce s Talosem. Je to v poho.

viewtopic.php?style=1&f=163&t=4701

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vivi Nova (mini), VT, Vivi Tank (SMOK, Vision)

Příspěvekod lednicky1 » stř 20. kvě 2015 14:02:46

okay diki moc, dnes asi skocim do obchodu a kupim mini vivi nova.. premyslam este nad tou K1 od Aspire. s tym nemate niekto skusenosti v porovnani s vivi nova??
lednicky1
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 16. kvě 2015 0:06:32

Re: Vivi Nova (mini), VT, Vivi Tank (SMOK, Vision)

Příspěvekod spachal » sob 14. lis 2015 14:40:45

Zdar, vim, ze vivina je uz za zenitem, ale hadam, ze je jeste dost lidi, co to pouzivaji :]. Takze male info, jak vapovat s vivi o neco lepe: vata misto knotu! :]

Stejne jako u ruznych RTA a podobnych, da se i ve vivi namotat spiralka s vatou, ne s knoty. Vysledna chut a mnozstvi koure je mnohem lepsi, bez prehaneni. Motani je o neco slozitejsi, ale opravdu jen o trochu, stoji za to si s tim pohrat. Rozdil je v tom, ze je treba nejdrive pripravit zvlast spiralku a ne ji motat primo na knoty. Staci (v mem pripade) 2mm kulatina, s 0.25 nerez dratem jsem se pri sesti otackach dostal na odpor okolo 1.2 ohm, coz je treba ve spojeni s vamo a podobnymi gripy zcela v pohode. Kdyz je spiralka namotana, staci protahnout dostatecne dlouhy prouzek vaty a cele nasadit do attiku, stejne jak jste zvykli s knoty. Jen neni dobre za draty nejak vice tahat, vata nema narozdil od knotu zadny mechanicky odpor.
Jak protahovat vatu pres spiralku je na hodne videich, staci treba do youtube zadat "cotton coil" nebo podobne heslo ('zezmoulat' konec, protahnout, narovnat).

Byl jsem hodne prekvapeny, jak se vapovani s vivinou zlepsilo, muzu vrele doporucit. Spotreba vaty neni nijak velka, staci objednat jeden kousek, doporucuji japonske vaty (Moji, Koh Gen Do ap.), nastriha se z toho hodne prouzku, cena okolo 20-40Kc. Kdo jednou zkusil, nechce jinak!! :D
su root; rm -rf / ;]
Uživatelský avatar
spachal
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 278
Registrován: stř 01. úno 2012 16:58:28
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Vivi Nova (mini), VT, Vivi Tank (SMOK, Vision)

Příspěvekod pospisilecek » sob 14. lis 2015 15:12:20

Pred par dny jsem repasoval strou Vivi pro znamou.
Pouzil jsem 0.28 nerez/8z/2.5mm s hladouvou Puffkou. Celkově to dela 1ohm..
Ani jsem to sem nechtel davat, ale kdyz je o tom rec…
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zasobuje dobre, kdyz je Vivi plna, ale kdyz uz je skoro prázdná, tak je potreba ji naklonit. Zadnej velkej pruvan, zadnej velkej dejm, ale chut jaks taks.

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vivi Nova (mini), VT, Vivi Tank (SMOK, Vision)

Příspěvekod chris_cz » sob 14. lis 2015 15:41:29

spachal: hele díky, tohle jako donedávna zapřísáhlý vivinár oceňuju, sice jsem už na subtancích, ale vivin jsem se rozhodně nezbavoval, jsou 100% spolehlivé, minimalistické, s dokonalým plněním, prostě pracant.
Takže to určitě prubnu, díky za motivaci.
Ale měl bych otázku, o vatě do viviny vím už roky, ale nezkusil jsem to z obavy, že jak je spirálna nahoře, tak si budu muset už tak od půlky tanku hlídat abych tam náhodou neměl prázdno = vata nezačala uhelnatět. Což by mne nebavilo, vivinu ocenuju právě proto, jak je bezproblémová, jak je nenáročná na údržbu a opečovávání.
Jasně teď, když má člověk gripy s TC, tak už by to nebyl problém, ale chtěl bych si to zprovoznit i na VW trubkovém mode bez TC, klasický kanthal, odpor právě někde poblíž 1.5 ohm.

Takže jak moc je vivina s vatou v praxi citlivá na docházející liquid v tanku?
Spíše až když je fakt skoro sucho (protože vata výborně saje) nebo už tak někdy od poslední 1/3 tanku musíš zuřivě každou chvíli naklánět (aby se vata vykoupala)?
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: Vivi Nova (mini), VT, Vivi Tank (SMOK, Vision)

Příspěvekod Profivapers » sob 14. lis 2015 15:50:42

Teda Pospi ta je fousatá. Škoda že jsem je uz dávno vsechny rozdal, ale mám vyvatované to Wéčko.
Vaty nemají všeobecně moc dobrou vzlinavost smerem nahoru po delší "trase", dělal jsem nějaký testy třeba tady. Ale když je zanořena a horizontálně tak nemá v současnosti konkurenta v tom směru schopnosti zasobovat spiralku liquidem.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vivi Nova (mini), VT, Vivi Tank (SMOK, Vision)

Příspěvekod pospisilecek » sob 14. lis 2015 16:14:38

Vata do Vivi, je takovy rekneme radoby upgrade..
Vivi nedokaze "ocenit"savost vaty a vzlinavost vaty je, jak známo, chaba.. Takze pri plnem tanku OK, ale pokud je liquid na dne, tak uz bida..
Netestoval jsem to nijak dlouhodobe, odkouril jsem jen jeden tank, abych ji zkusil a mohl pustit dal, ale zatim si znama nestezuje, takze asi gut..
Jinak ja uz tyhle systemy odmitam zachranovat..

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vivi Nova (mini), VT, Vivi Tank (SMOK, Vision)

Příspěvekod Profivapers » sob 14. lis 2015 16:24:40

Tak třeba pro vaping vleže na zádech si myslím že bude těžko hledat konkurenta..

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vivi Nova (mini), VT, Vivi Tank (SMOK, Vision)

Příspěvekod chris_cz » sob 14. lis 2015 21:04:27

Díky za odpovědi, čili je to tak jak jsem se maličko obával. Ale zase, kdo a kdy vapuje tak, že tank-driptip je na svislici od papuly...skoro vždy je to skoro vodorovně, takže za vyzkoušení mi to bude stát.

profivapers: mno právě :-) vivinu beru typicky na toulání přírodou, jedna z geniálních situací po přechodu od pyra k vapování je, když člověk leží v létě pod širou oblohou někde na břehu jezera, nad ním se rozpíná jen protikomáří síť a pak už (hvězdná) obloha, a pohodově si vypouští obláčky mlhy, aniž by jako dříve u cigára/dýmky řešil: kam s popelem, nepropálit nedejbože tu protikomáří sít, kam s vajglem, nepropálit/nezapálit nedejbože spacák....o situacích (jako letos v létě) kdy za sucha hrozí zapálení lesa nedostatečně pečlivě uhašeným vajglem (plus případný zákaz kouření v lese) ani nemluvě.

A 2 ks kvalitních 18650 stačej vivině s rezervou na celý (i prodloužený) víkend, a i se zásobou liqudu to dohromady není z pohledu sbalitelnoti větší než krabička cigaret.
Naposledy upravil chris_cz dne sob 14. lis 2015 21:16:12, celkově upraveno 2
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: Vivi Nova (mini), VT, Vivi Tank (SMOK, Vision)

Příspěvekod Harmy » sob 14. lis 2015 21:10:28

Já teda vivinu a GS V-Core jedu na vatě stále a to od prvního okamžiku co se vaping na vatě zrodil. Nemá to žádnou chybu, krom občasného naklánění. Nepoužívám je primárně, ale často. Moje pohotovostní ecígo, které nosím na krku když někam jdu je GS V-Core(vivina se sáním v základně) na UT2600. Je to lehké a obojí má velkou kapacitu. Jen je třeba zvětšit průměr sání vzduchu a to i v centrpinu hlaviček. Chuťově bych řekl, že je lepší než T4, které jsem nějak na chuť nepřišel. Používám 1,5 ohm spirály s nabodovanými bezodporovými dráty o průměru 2mm.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Vivi Nova (mini), VT, Vivi Tank (SMOK, Vision)

Příspěvekod spachal » ned 15. lis 2015 19:43:43

Jak je videt, nemel jsem ten napad jen ja, coz je dobre :]. V kazdem pripade, nemam zadny problem s dry hits, tahle vata dobre zasobuje spiralku i v pripade, kdy v tanku je uz pouze 'nacucana' vata, ne viditelny tekuty liquid. Pouzivam 40:60 PG/VG, pri 0.9 ohm odporu pouzivam cca 14W.
Pri vapovani nijak jinak nezachazim s attikem jinak nez s knoty, neni treba nejak zvlast cigaro natacet nebo pomahat vate v saturaci, proste vse 'funguje' jak ma, stejne jako s knoty.
su root; rm -rf / ;]
Uživatelský avatar
spachal
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 278
Registrován: stř 01. úno 2012 16:58:28
Bydliště: Karlovy Vary

Předchozí

Zpět na Cartomizéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků