• Reklama
FastTech
 
 

BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Druhy-výrobce, Plnění, Jiné dotazy obecně.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod Muroň » čtv 28. led 2016 14:21:06

Martine, tys tu iSmoku BCC dostal taky víceméně jako dárek k nákupu u nejmenovaného prodejce, co je teď má ve výprodeji v balíčku s dvěma náhradníma hlavama, co? Mě taky vlastnostmi příjemně překvapila a velice jsem si ji oblíbil. Hlavní nevýhodu vidím v živostnosti, časem ten plast asi praskne v závitu a to usazení hlav taky není nesmrtelné. Koupím si asi ještě jednu sadu než úplně zmizí z trhu. Výběhové clearomizéry přejmenovaných (iSmoka → eLeaf) či pohlcených značek mě začínají bavit, koupil jsem si doprodávaný Vision X.Jet Spider s BDC hlavou, kterou si časem převrtám na jednu spirálu.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod Grif » čtv 28. led 2016 14:43:33

Pro začátečníka i pokročilého, který se nechce o nic starat je BCC dobrá volba.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod MartinVV » čtv 28. led 2016 16:23:14

Muroň
Jo máš pravdu, k tomu prodejci chodim pravidelně a na věrnostní kartě byly nějaké bodíky, takže jsem měl ten BCC Mega jako dárek, kdyz jsem tam kupoval Wismec Presa
Přikoupil jsem ještě jeden Mega na střídání a jeden mini na ego baterií.
Vyprodej to asi není nevím mají u toho na eshopu nálepku akce, jeden set ať Mega nebo mini je za 149 a v krabicce je clear a tři žhavicí hlavy s 1.8,2.2 ta je nasazena a 2.5ohmu.

[ Post made via Android ] Obrázek
MartinVV
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 69
Registrován: sob 16. led 2016 19:30:55
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod Muroň » čtv 28. led 2016 23:37:41

@Martin - oni to mají v rubrice výprodej i v akci, vyplatí se to koupi už kvůli těm hlavám, ale sehnat v tuzemských e-shopech to jde i levněji (zato ten X.Jet Spider už skoro nikde není a byl za bezkonkurenční cenu). Na té iSmoce mini BCC oceňuji taky to, že když se dolévá liquid, tak zbytek starého skoro nezůstane u hlavičky a pěkně steče. Tyhle BCC clearomizéry pro mě nebudou vývojovou etapou, spíš větví, kterou budu na eGo dávat, ať budu mít cokoliv.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod MartinVV » sob 22. dub 2017 9:04:53

jj výroba asi skončila, já viděl v akci v pražským pealu ale ženská předemnou jich krav.a vzala pět takže smolík, snad příště no
MartinVV
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 69
Registrován: sob 16. led 2016 19:30:55
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Cartomizéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků