• Reklama
 
 

BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Druhy-výrobce, Plnění, Jiné dotazy obecně.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod radkraj » úte 16. dub 2013 10:04:43

V poslední době se začaly objevovat 3,5 ml clearomizéry se systémem BCC (krátké knoty uložené ve spodní části zásobníku). Jaké jsou vaše zkušenosti a poznatky? Podání chutě a kouře je podle vás na jaké úrovni? Jsou lepší než staré známé systémy ala Vivi Nova? Co nám to přináší? Jedno je asi jisté. Velmi jednoduché a příjemné plnění, a také jednoduchá a rychlá výměna spirálky. Pro orientaci přikládám obrázky různých výrobců se stejným systémem. První obrázek je Kanger Pro Tank ten tady taky určitě bude patřit, i když je o obsahu náplně 2,5 ml.
Kanger.jpg

Vapeonly.jpg

Vapeonly 2.jpg

iSmoka.jpg

Steamo Nova2.jpg

Steamo Nova2 2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vamo V2 Black Chrome, Vamo V2 stříbrný hliník,Box Mod Eleaf iStick, Nemesis nerez, Nemesis černý a stříbrný hliník, Kayfun Lite, Fogger V2,
K2 Snake, míchám si báze Inawera, příchutě FA a GF

Obrázek
Uživatelský avatar
radkraj
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 201
Registrován: stř 07. lis 2012 12:21:29
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod trafik » úte 16. dub 2013 11:57:56

já zkoušel doubleclear...kouřilo to parádně, ale přemotat, to je kumšt...chce to vychytat knot, aby se to neuchlástávalo a nebo nepálilo...u double navíc potřeba dvojnásobná...dvě hlavy, dva setupy...výsledku podobného originálu jsem nedosáhl...
Vamopádlo RSST, Nemesis RSST, Empire V5 nebo Cobra, motač a nechci už nic kupovat : -)
trafik
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 80
Registrován: úte 12. čer 2012 12:32:20
Bydliště: Hranice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod jarda19 » úte 16. dub 2013 23:54:54

Hulím ho od rána....celkem dobrý.
Obrázek
Hulím evic VT + ruzgara
Obrázek
Uživatelský avatar
jarda19
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 608
Registrován: sob 24. bře 2012 18:05:36
Bydliště: Havířov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod karotkasredkvickou » stř 17. dub 2013 8:22:37

Jedu od včera...je to nádherný kousek :).

Obrázek
karotkasredkvickou
 

Re: BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod radkraj » čtv 18. dub 2013 9:48:05

Tak jsem si také včera pořídil Clear značky iSmoka. Moje první dojmy nebyly úplně spokojené. Jako první jsem zvolil odpor 2,5 ohm. Prvních pár potahů a cítil jsem připálenou chuť. Počkal jsem chvíli a pak o něco lepší. Ale za chvíli znovu připálená chuť. Pořád se to chovalo, jako by byly přiškrcené knoty. Vytáhl jsem tu vyměnitelnou tyčinku se spirálkou a po velkém boji jsem oddělil tyčinku od spirálky. Prsty to nešlo, tak jsem musel použít kleště. Povedlo se a nic jsem nepoškodil. Nad spirálkou jsou volně položené tři knoty, tak jsem jeden odstranil a se dvěma to nainstaloval zpět. Takto stejně to udělal také Phil Busardo ve svém videu a byl poté spokojen, jako já. Originál náustek jsem ještě nahradil kovovým.

Video odstranění jednoho knotu.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Ogk#t=731s
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vamo V2 Black Chrome, Vamo V2 stříbrný hliník,Box Mod Eleaf iStick, Nemesis nerez, Nemesis černý a stříbrný hliník, Kayfun Lite, Fogger V2,
K2 Snake, míchám si báze Inawera, příchutě FA a GF

Obrázek
Uživatelský avatar
radkraj
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 201
Registrován: stř 07. lis 2012 12:21:29
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod jarda19 » čtv 18. dub 2013 12:00:56

Řekl bych že máš nastavený dost veké napětí. Já jedu 2.2 ohm na napětí 3.5V a stačí. Skusím taky vyrvat ten 1 knot a uvidíme.
Hulím evic VT + ruzgara
Obrázek
Uživatelský avatar
jarda19
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 608
Registrován: sob 24. bře 2012 18:05:36
Bydliště: Havířov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod radkraj » čtv 18. dub 2013 12:10:30

Ano je to tak. S odporem 2,5 ohm a bez jednoho knotu to stíhá krásně zásobovat i při takovém napětí. Hulí to potom jak lokomotiva. A to já rád. Sice o něco větší spotřeba liquidu, ale pro mne je podstatnější požitek.
Vamo V2 Black Chrome, Vamo V2 stříbrný hliník,Box Mod Eleaf iStick, Nemesis nerez, Nemesis černý a stříbrný hliník, Kayfun Lite, Fogger V2,
K2 Snake, míchám si báze Inawera, příchutě FA a GF

Obrázek
Uživatelský avatar
radkraj
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 201
Registrován: stř 07. lis 2012 12:21:29
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod HOH » pát 19. dub 2013 23:25:51

radkraj - Video odstranění jednoho knotu.

Dle videa jsem tedy jeden knot vyndal a vlastnosti se podstatně zlepšily. Dík.
HOH
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 43
Registrován: pát 27. led 2012 20:32:30
Bydliště: Rakovník
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod karotkasredkvickou » sob 20. dub 2013 6:24:55

Já jsem šel za "nápadem" Radkraje a to vybalení 2,5Ohm hlavy, vyndání knotu a výměny za používanou 2,2 bez úprav. A ono se to zhoršilo. Zásobuje si to jak chce, kouří to hůře :D. No počkám, zda se to rozkouří :).

[ Post made via iPhone ] Obrázek


Nevydržel jsem to, odšrouboval jsem tank, nasadil tip na tyčku od spirálky, odvapoval liquid, vytáhl hlavu a zatahal knotem sem a tam. Nasadil zpět, zašrouboval a vááu jak to jede. Takže doporučuji před.použitím toto vždy udělat.
karotkasredkvickou
 

Re: BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod dlouhejbil » sob 20. dub 2013 11:14:21

Vytahal jsem pinzetou pár čmírek z knotu a zásobuje líp. Je to tam dost narvaný....
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod buci » sob 20. dub 2013 18:27:03

Mel jsem stejny napad,bohuzel jsem toto vlakno nasel az ted,kdyz se mi nechtene podarilo vytahnout cely knot :-( tak hlavu muzu asi vyhodit. Ale stejne jsem nevedel,ze si kupuju DIY mizera a musim se v tom hrabat :-) Zase nam prodavaji neco co v puvodnim setupu nefunguje..

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek
buci
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 148
Registrován: čtv 25. říj 2012 7:49:13

Re: BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod radkraj » ned 21. dub 2013 12:37:44

Pokud se stále bavíme o iSmoka, tak je zajímavé, že jsem u odporu hlavičky 2,2 ohm neměl vůbec žádný problém, který jsem popisoval výše u hlavičky 2,5 ohm, u které jsem dělal úpravu s odejmutím jednoho knotu. Je vidět, že to bude asi záviset od toho, jak kvalitně je od výroby namotaná samostatná spirálka. Proto asi každý to bude mít s kvalitou u různých odporů jinak. Měl jsem spirálku u toho odporu 2.5 ohm takovou nějakou deformovanou. Snažil jsem se ji špendlíkem srovnat, ale nějak to nešlo. Tak jsem si ze svých zdrojů namotal vlastní. Bohužel jsem už neutrefil 2,5 ohm, ale pouze 2,2 ohm. Není to ale nic zásadního. Když tak koupím novou 2,5 ohm a je to. Snad bude "povedená" Tak asi tak.
Vamo V2 Black Chrome, Vamo V2 stříbrný hliník,Box Mod Eleaf iStick, Nemesis nerez, Nemesis černý a stříbrný hliník, Kayfun Lite, Fogger V2,
K2 Snake, míchám si báze Inawera, příchutě FA a GF

Obrázek
Uživatelský avatar
radkraj
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 201
Registrován: stř 07. lis 2012 12:21:29
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod Andy79 » ned 19. kvě 2013 23:14:59

Obrázek
Ja som si celkom oblubil tento kusok od Kangeru.
Mam ho len par dni, prisiel sice s prasknutou nadrzkou, no nikde nic nepreteka, tak to neriesim.
Hned som preventivne odstranil jeden knot. Hulli to skvele, pary dava dost, chut je super.
Mam aj Vapeonly BCC Mega, 2.2 a 2.5 spiralky hulili dost slabo a obcas som citil jemnu spaleninu,
neskutocne vela liquidu kondenzuje pod tipom.To mi vadi. Vapeonly mi najlepsie huli na 1.8 spiralke
no na Protank to aj tak nema. Okrem toho, Protank vyzera na PV ovela lepsie ako Vapeonly :D
Andy79
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 14. led 2013 11:29:44
Bydliště: Bojničky (Hlohovec)
Národní vlajka:
Slovakia

Re: BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod tiberius » pon 20. kvě 2013 0:02:49

Mám oba,
Kanger ProTank a Mega BCC ismoka 3,5ml.Oba jsou výborný a kouří suprově.
Kanger ProTank vede,je to můj nejlepší tank :yes
Uživatelský avatar
tiberius
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 333
Registrován: ned 23. zář 2012 23:23:42
Bydliště: Straž pod Ralskem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: BCC clearomizéry 3,5 ml a jim podobné

Příspěvekod Propan Butan » úte 21. kvě 2013 1:03:10

Používám BCC Mega s odporem 1,8 asi tři týdny a jsem nadšen. Žádný clear mi nevydržel déle než tři dny a pak se začal pálit. Neustále vypalovat spirálku mě nebaví, proto jsem všechny přemotal na mesh a je to bez problému. BCC nejen že se nepálí, ale za ty tři týdny jsem neměl na baterce ani jedinou kapičku liqidu což je u clearu se sáním přes závit věc nevídaná. Nechci to zakřiknout, ale zatím se mi BCC Mega jeví jako první bezúdržbový clear bez nutnosti úprav.
Subtank Mini+Smok M65,SUBOX

Obrázek
Uživatelský avatar
Propan Butan
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 167
Registrován: ned 16. zář 2012 0:25:52
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Další

Zpět na Cartomizéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků