• Reklama
 
 

Vision Nano Clear

Druhy-výrobce, Plnění, Jiné dotazy obecně.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Vision Nano Clear

Příspěvekod redfun » ned 26. kvě 2013 16:48:55

vision-nano-clearomizer.jpg


Rád bych se podělil o zkušenosti s novým přírůstkem do mé sbírky.
Tenhle malý, nerozebiratelný clear je vlkem v rouše beránčím. Ten můj se použití nejdřív trošku bránil ošklivou příchutí ( i po důkladném propláchnutí teplou vodou), ale po druhém naplnění se chuť změnila k dokonalosti. Tohoto mrňouska je možné používat na všech typech EGO baterií a na gripech i když na některých velkých gripech vypadá legračně. Clear dobře reaguje změnou chuti a množstvím dýmu na změnu napětí. V chuťovém podání může klidně konkurovat všem daleko dražším clearům. Pokud ho proháním na gripu okolo 4V má i pořádnou spotřebu. Kdo chce často střídat příchutě je pro něj tenhle zlomený makaron to pravé.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Istick100WTC-Kayfun V5,Istick 40W- Kayfun V3 mini,Pico Mega- Doggy SKX, iPOWER-Crius, Sentinel-Storm Rider 2.1,Pygmy, ADLA.
Jen to co si umíchám v+- 0 mg. Bezva zábava a ještě je to mňam.
Obrázek

Mozek je úžasná věc. Přál bych si, aby ho měli všichni.
Uživatelský avatar
redfun
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 334
Registrován: sob 29. zář 2012 9:20:28
Bydliště: Kolín
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Vision Nano Clear

Příspěvekod Baharis » čtv 29. srp 2013 0:54:24

Používám na různé akce, kde preferuji minimalistické provedení, nenápadnost a skladnost, a nepožaduji velkou zásobu liquidu. A dá se říci, že jsem s jeho vlastnostmi spokojený. Nejlíp mě funguje na Ego Mini, hůře už na bateriích Joyetech stejného průměru.
Jenom mě trápí problém, že netuším, jak moc jej plnit a někdy když se dostanu s plněním kousek k hornímu okraji, tak mě po našroubování drip tipu proteče na baterii. Někdy i když jsem v půlce. Jakoby přebývající liquid. Má s tím někdo podobné zkušenosti?

Naopak vím, proč měl autor vlákna "ošklivou příchuť". Nano je potřeba po prvním naplnění nechat cca 5 minut nasáknout knoty.
Baharis
 


Zpět na Cartomizéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník