• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

KangerTech aerotank dual Coil Head

Druhy-výrobce, Plnění, Jiné dotazy obecně.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

KangerTech aerotank dual Coil Head

Příspěvekod LukyCZ » sob 02. srp 2014 22:56:31

Zdravím, máte někdo zkušenosti s novou žhavící hlavou od kanger aerotank? Dneska jsem to chtěl vypálit ale za žádnou cenu mi nešlo sundat to horní železo, tak jsem to zkusil i s ním a samozřejmě jsem to přepálil :nech Mluvím o těchto kouscích Obrázek
Tesla grip + Kanger aerotank
LukyCZ
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 02. črc 2013 20:37:23
Bydliště: Ano

Reklama

FastTech

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse.

Příspěvekod Baharis » sob 02. srp 2014 23:26:45

Zrovna jsem se chystal, že se také budu ptát. Ale spíše na osazení vlastní spirálkou a vatou.

Sundat to jde. Našroubuješ to na nějakou základnu, kleštičkami to chytneš za tu tenkou část a zapáčíš. Materiál to je celkem pevný, takže trubička se i při použití celkem dost velké síly nezdeformuje. Ale to je tak všechno.
Zůstane mě hluboká spodní trubička, kdesi dole dvě spirálky, dno vyložené kousky knotu a pár vlákýnek nasunutých to těch titěrných dírek z boku. Vůbec netuším, jak to mám přemotávat.
Že by pokus, aby si to lidi nedělali doma a kupovali nové hlavičky? :think Už jste se s tím někdo poprali?
Baharis
 

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse.

Příspěvekod dlouhejbil » ned 03. srp 2014 9:37:04

Mrkni sem - tutorial by mohl stačit. Je to sice BDC, ale je to podobné http://imgur.com/a/xhcGN#0
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse.

Příspěvekod buban76 » ned 03. srp 2014 10:05:11

Bile ty nové hlavičky jsou řešeny jinak, tenhle návod moc nepomůže...

Co zkusit převrtat ty dírečky cca 2,5mm vrtákem a na 2mm pak namotat spirálu a pak už klasicky s tím že se spirála na zafixování zajistí vrtákem skrz ty vyvrtané dírky. Nic lepšího mě nenapadá a samozřejmě, že se z toho stane single coil hlava, já ale do aerotanku motám jenom single tak by mi to nevadilo.
Naposledy upravil buban76 dne ned 03. srp 2014 10:15:15, celkově upraveno 1
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse.

Příspěvekod pospisilecek » ned 03. srp 2014 10:08:06

...si rikam, ze nez se s.rat s premotavanim tehlech bazmeku, estli nejni lepsi umotat Kayfuna, Taifuna atd?

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse.

Příspěvekod dlouhejbil » ned 03. srp 2014 10:16:44

Tak tady máte ty nové hlavičky. Ta objímka /pouzdro/ jde sundat http://www.sun-vapers.com/all-about-the ... ank-heads/ a dál už je to stejné podle toho návodu.
Translate - http://translate.google.com/translate?j ... k-heads%2F
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse.

Příspěvekod buban76 » ned 03. srp 2014 10:20:03

No on dobře namotanej protank má taky něco do sebe a když se člověk vzdálí na delší dobu z domova stačí pár hlaviček s sebou a není potřeba řešit motání v polních podmínkách.
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse.

Příspěvekod dlouhejbil » ned 03. srp 2014 10:22:00

Protank má u mě taky nezastupitelné místo. Jen nepotřebuju dual.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse.

Příspěvekod Baharis » ned 03. srp 2014 12:08:58

Díky Bile, zkusím v rozborce pokračovat. Ty dírky tam mám po jedné z každé strany, ale mělo by to jít.
Těch pět si nechám a příště dám pozor co objednávám... :head
Baharis
 

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse.

Příspěvekod dlouhejbil » ned 03. srp 2014 13:01:27

Podle toho návodu to sundával sikovkama,/Vise-Grip/ nebo podobným klíčem. Ovšem čím víc budeš tisknout, tím víc to budeš svírat a nepůjde to. Já bych zkusil zabrat z obou stran za ty dírky. Nějakým dříkem /cokoliv, co se do nich vejde/ a mělo by to pouzdro vyjet nahoru. A pokud nechceš vypalovat, ale rovnou přemotat /čili spirálka může vzít za své/ tak bych to /třeba jehlu/ rovnou prostrčil skrz na skrz. Pak by to mělo jít snadno.:yes
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse.

Příspěvekod OldAlien » ned 03. srp 2014 16:24:08

Nešlo by to upnout do sklíčidla na závitníky, který by jsme utáhli kleštěma. Nedocházelo by k deformaci trubičky a tahem by se to mohlo vyvyklat. Sklíčidlo by se dobře drželo, snadno by se vytvořila páka na vyklání a zároveň tah.
OldAlien
 

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse.

Příspěvekod Baharis » ned 03. srp 2014 17:00:04

Netřeba kleště, netřeba sklíčidla. Dírkami jsem protáhnul 1mm vrtáček, ten posadil napříč přes pootevřený svěrák a zlehounka ťuknul dalším vrtáčkem na dno hlavy. Šlo to velmi lehce. Až tak nepředvídaně, že největší problém bylo najít hlavu zakutálenou pod ponkem.
Kdo má pod ponkem pořádek, bude mít lehčí práci. :P

Největší devíza bylo zjištění, že vůbec a kde to je dále dělitelné. Patrné to nebylo. A ještě, po sejmutí plechového prstence zbude základ hlavičky, přesně totožný jako u klasické verze. I horní tyčinka z té starší na ni jde nasadit.
Baharis
 

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse.

Příspěvekod Jirkator » pon 04. srp 2014 7:49:35

Baharis píše:... Že by pokus, aby si to lidi nedělali doma a kupovali nové hlavičky? ...

Myslím si to samé. Jsou vůbec v něčem lepší, než ty "normální", co jdou normálně přemotávat? Předpokládám, že jsou vzájemně zaměnitelné.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: KangerTech aerotank dual Coil Head

Příspěvekod HVComputers » pon 04. srp 2014 10:14:54

Nejsou jsou větší.
ad. Baharis píše:... Že by pokus, aby si to lidi nedělali doma a kupovali nové hlavičky? ...
Kdyby výrobci uvažovali jako někteří elementi, tak jsme dneska ještě v pravěku. Protože proč by si každej nemohl vyrobit sám co potřebuje, ne. A dát takovej balík za jednu hlavu do Kangera ?
H&V Computers - prodej a servis počítačů,
prodej elektronických cigaret a příslušenství

Praha 9 - Prosek, Jablonecká 701
více info na: http://www.hvcomp.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
HVComputers
Prodejce
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 246
Registrován: stř 04. led 2012 1:29:09
Bydliště: Praha 9
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: KangerTech aerotank dual Coil Head

Příspěvekod Baharis » pon 04. srp 2014 11:08:43

HVComputers píše:Nejsou jsou větší

Tak to by mě zajímalo v jakém parametru. Z čeho tak usuzuješ? Máš to před sebou? Měřil jsi to?

Já ano. To co mám já k dispozici je naprosto totožné, co se týká spodní základny a horní tyčinky. A navzájem zaměnitelné. Jediný rozdíl je v osazení plechovou trubičkou s dírkami, nebo silikonovým "návlekem".

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Baharis
 

Další

Zpět na Cartomizéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků