• Reklama
 
 

Clearomizéry BDC, BVC, OCC a podobné

Druhy-výrobce, Plnění, Jiné dotazy obecně.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Clearomizéry BDC, BVC, OCC a podobné

Příspěvekod Maxgear » stř 28. říj 2015 23:40:08

Ahoj camelko,té vaty tam dát tak akorát aby se tam pěkně roztáhla a nevypadávala ven,také záleží kterou použiješ,já tam používam Bocoton a ten se nasákne a roztáhne a nebo když chci aby to zásobovalo uplně super a na vysoký výkon tak tam dávám francouzkou vatu Fiber Breaks - pytlíček s 20 proužky a ten vůbec nestříhám a jen šikmo sestříhnu užnoulám špičku a protáhnu a na ten průměr je to akorát přesně ono.Ten rozdíl mezi koupenou a přemotanou hlavičkou je velmi markantní a to nemluvím o ekonomice věci,nedávno jsem dostal několik platíček hlaviček na různé typy tanků a všechny byli šitové a po předrátování je to super.Vapingu zdar a jak říká kolega pospíšilíček " motání spirálek je alfa a omega vapingu".Pepa
Maxgear
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 191
Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:40
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Clearomizéry BDC, BVC, OCC a podobné

Příspěvekod camelka » čtv 29. říj 2015 0:46:16

Dík za rady, dám vědět jak to šmakuje. Hulím prakticky pouze zmíněný Nautilus a spálených hlaviček mám doma už dost. Je zajímavý, že opravdu z knotů a vaty je rozdílná chuť. Do včera jsem ovšem netušil, že vatu vlastně hulím pěkně dlouho. No člověk se furt učí a doby, kdy jsem zvědavě rozebral všechno co mi přišlo do ruky, už jsou pryč ;)
Edit: Konečně jsem se k tomu dostal. Namotal jsem 6 závitů 0,2 kanthalu (0,25 nemám) protáhl vatu a ouha, spálená chuť. Napadlo mně, že to je špatným zásobováním, jen nevím co s tím. Víc vaty, nebo naopak míň?
Zkoušel jsem na isticku 20W, který běžně používám s originál hlavami na 9,5W, zkoušel jsem ubrat a nepomáhá.
Obrázek
Aegis Geek vape, HCIGAR Warwolf, Sigelei Minibook TC, Pico Squeeze 2, eVic VTC Mini, Pico TC 75W, Pico Mega, Cuboid Mini, Smoant mini, Wismec Presa 75W TC, Kayfun V5, Skyline, Dwarv, Berserker V2 MTL RDA... Míchám všechno možné.
Uživatelský avatar
camelka
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 203
Registrován: ned 19. říj 2014 17:07:56
Bydliště: Planeta Země

Re: Clearomizéry BDC, BVC, OCC a podobné

Příspěvekod KoRn » pon 11. led 2016 0:27:21

Vyrobil jsem si dual coil hlavy pro T2 CC a funguje to uplně super. Popis v příspěvku zde:
viewtopic.php?f=19&t=1485&p=357240#p357235
Módy: Joyetech eVic-VTwo a VT, Eleaf iPower 80W a Istick 50W
Na nich: Siren 2 - 24 mm, Cubis Pro, Exceed 22D, SMOK TF-RDTA tank
V nich náplně: Tabákové - vlastní míchačky (příchutě FA, Imperia, Báze 50:50 0-6mg, Dripper0-3mg...)
S pyrotechnikou jsem skončil 15.4.2012 na 100%
Uživatelský avatar
KoRn
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 45
Registrován: sob 05. kvě 2012 13:11:20
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizéry BDC, BVC, OCC a podobné

Příspěvekod Maxgear » sob 16. led 2016 13:08:06

Obrázek Dostal jsem k vánocům tento atík "IJOY Reaper Clearomizér - 3.8ml " ,cena tohoto zařízení na našem trhu je cca 500 kč.
Prodává se ve pěti barevných provedeních.
Dílenské zpracování je vůči ceně na jedničku,objem tanku je dostatečný,náhradní hlavy stojí cca 100 kč.Spirálky jsou uloženy v keramické vložce a tak je to chuťově velmi zajímavé,atík je opatřen dobře fungujícím airflow.Hlava je konstruována na výkon od 25-50 wattů což dělá z tohoto zařízení velmi výkoný atík na vaping pusa-plíce,kouř je na spodní hranici chladný a s vyšší wattáží se samozřejmě otepluje ale pořád je to vcelku příjemné na vaping a nemáte plnou pusu vařící páry.Pro normální pohodový vaping stačí vyměnit naustek s menší dírou a přivřít airflow a stane se z toho na 20 watech pohodový mazlík.Žhavící hlavy se dají celkem v pohodě přemotat a nebo je v prodeji i RBA hlava jak dual coil tak singl coil za 300 kč .Atík se plní jak spodem tak i vrchem což je super výhoda.Na té původní hlavě co byla součástí balení jsem vyjel asi 70 ml a podle mého názoru by dalších 50 ml zvládla taky ale už jsem se klepal na to až jí rozeberu, tak že tento údaj je pouze informativní.Odpor hlav co jsou v prodeji je 0.5 a 0.6 Ohmů.Hlava co jsem včera přemotal je na 0.7 ohmů,použita Puffka a kantal 0.35 na 2 mm průměr s asi sedmi otočkami od sebe,produkuje velmi hustý bílý dým - páru-.Pro začínající vapery kteří chtějí velké mraky a ještě si pochutnat na chuti kapalinky je toto zaří jak dělané.Na youtube má video s recenzí klůk s nickem karotka kdyby to někoho zajímalo.Vapingu zdar.Pepa
Maxgear
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 191
Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:40
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizéry BDC, BVC, OCC a podobné

Příspěvekod man22555 » sob 28. kvě 2016 16:13:46

Zdravím přátelé.
Chci se jen zeptat. Pořídil sem si nedávno po asi 5 letech novou věcičku a to konkrétně Vapros V-Spot vision. A první dojmy jsou celkem fajn. Doteď sem se trápil s Vivi Nova a různýma tankama. vždy sem se ale vrátil k té Nově. Ale otázečka. Dá se nějak přemotat hlava na tom V - spotu? Nemůžu nikde najít nějaký návod. Jen co sem našel tak tady je něco podobného - https://youtu.be/9zBGH2wpnPE.
Dá se ten návod na tu hlavu V-spot použit taky? Nebo je někde nějaký lepší?
Děkuji za pomoc
22 let cca 30-40 pyro denne.11.2.2010. Vapersky odblaňen :)
man22555
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 25. kvě 2016 18:14:54
Bydliště: Karviná
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizéry BDC, BVC, OCC a podobné

Příspěvekod mickielli15 » pát 23. pro 2016 19:09:03

Dobrý den vespolek.

Možná si mě ještě někdo tady pamatuje, nevím, seknul jsem s vapingem cca před rokem... ale brácha a máma ne a vapujou, což je super. :)
Zítra chci jet do města (České budějovice) a koupit jim nějaký clearomizer. Oni používají normálně Kanger Aerotank s dual hlavama. Moc to nekouří, chci říct pohoda, žádný kamna, ale je to spolehlivé... a moje otázka... nevidím teď už dávno do novinek, do trendů a tak podobně... chtěl bych jim koupit nějaký clear, který je jednoduchý, určitě žádný nízký odpory, prostě pohodovou, polehlivou věc, co používá spolehlivé a sehnatelné hlavičky... Je tu něco, na co bych měl upnout pozornost a co je zároveň k dostání v ČB v jakémkoliv obchodě? Možná tím je to i více orientovaná otázka na Budějčáky :-)
P.S. - cena, no rád bych samozřejmě, kdyby to nestálo tisícovku/kus :party

Díky za rady a postřehy. Michal.
2xEgo batt. 650maH - EGo RS 14500 - Lavatube mini - Vamo V2 - 2ks Grip Sigelei Legend V2 - SMOK E-pipe II soon
iSmoka BCC mini+mega - Evod glass - Joyetech E-mode - Aspire Nautilus - Kanger Aerotank + BVC adapter - Kayfun Lite+ ToBeCo - Taifun GT-S - Kanger Subtank 2x, Eleaf GS-Air
Batt Panasonic NCR 18650B 3400 mAh, Samsung, Sanyo

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
mickielli15
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 30. led 2014 20:11:52

Re: Clearomizéry BDC, BVC, OCC a podobné

Příspěvekod pospisilecek » pát 23. pro 2016 19:22:58

Dneska je oblibenny Nautilus X za cca 8st..
Osobne jsem ho nemel, ale cetl jsem, ze je spolehlivy..
viewtopic.php?f=85&t=5444

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizéry BDC, BVC, OCC a podobné

Příspěvekod mickielli15 » pát 23. pro 2016 19:41:38

Díky, mrknu na to, probíral jsem se různými cleary, ale čas ty všechny zkušenosti jaksi odnesl... :-) všem přeji krásné svátky.
2xEgo batt. 650maH - EGo RS 14500 - Lavatube mini - Vamo V2 - 2ks Grip Sigelei Legend V2 - SMOK E-pipe II soon
iSmoka BCC mini+mega - Evod glass - Joyetech E-mode - Aspire Nautilus - Kanger Aerotank + BVC adapter - Kayfun Lite+ ToBeCo - Taifun GT-S - Kanger Subtank 2x, Eleaf GS-Air
Batt Panasonic NCR 18650B 3400 mAh, Samsung, Sanyo

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
mickielli15
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 30. led 2014 20:11:52

Re: Clearomizéry BDC, BVC, OCC a podobné

Příspěvekod Profivapers » sob 22. dub 2017 11:20:14

Aspire Triton Mini využívá stejný typ hlav jako jsou pro Aspire Nautilus, Aspire Nautilus 2, Aspire Nautilus Mini a Aspire Plato.

Obrázek

K bazarovému Triton-u jsem od kolegy dostal dvě BVC žhavící hlavy 1,8 ohm, které mají stejně, jako myslím všechny novější BVC hlavy pro Nautilus a další, větší otvory pro přístup liquidu.
Na rozdíl od těchto BDC, co jsem koukal tady, tyto už mají otvory 2 mm a není třeba vrtat. Samozřejmě v tom případě, pokud si hlavičky chceme sami přemotat a následně jen snadno měnit vatu. Jinak je to v principu v podstatě stejné.

I když i tovární hlava chutná v Triton Mini výborně a funkčně též skvělé, samozřejmě mi to nedalo hned jednu nezkusit motnout.

Vyjmul jsem ze spodní části hlavy středový kontakt a izolační gumu. Vyjmul původní spirálku spolu se savým materiálem pro přívod liquidu.
Poté jsem hlavu našrouboval do základny od Triton Mini. Vhodný průměr vrtáku opřel o spodní zúžení části, kterou chci vyrazit a klepl na špičku vrtáku kouskem dřeva.
Šup a je to venku, jak je vidět i v pravé horní části obrázku.
To jsem činil z toho důvodu, že zářezy ze spodního dílu nelícovaly s otvory v hlavě. A také jsem si to chtěl prohlédnout.
Pokud zářezy sedí, není třeba díl vyrážet a pak opět nasazovat, aby vše lícovalo, jak potřebujeme.

Obrázek

Tady jsem si zkusil a i ilustračně, že 2 mm vrták projde otvorem hlavy. To jsem si ozkoušel i po znovunasazení spodní části, zda jsou zářezy v poloze proti otvorům hlavy a nic nedrhne..

Obrázek

Protože hlava disponuje čtyřmi vstupními otvory a pro horizontální spirálku využiji jen dva, nepotřebné otvory jsem zaslepil kousky meshe, které jsem pinzetou vložil do mezery mezi tělem hlavy a tělem té zmiňované části se zářezy. Jsou tam škvírky, tak aby nám tudy neprolínal liquid. Je to trochu viděl i na té pak další fotce. Já použil mesh, po složení v šesti vrstvách, ale lze to řešit různě.

Obrázek

Na 2 mm vrtáček spirálku, klasika moty mot, já použil 0,28 mm nerezový odporový drát asi sedm otáček. Pěkně srovnat srazit spirálku, porovnat přívody, aby se nikde nedotýkaly a šup tam s ní. Vložit do hlavy, prosunout vrtáček spirálkou, porovnat přívody a uchytit na spodní část hlavy. Klasika.

Hlavu do základny, zkontrolovat odpor, zda se spirálka někde nechtěně nedotýká, přebliknout, kroutivým pohybem vsunout kousek vaty, zastřhnout, zakapat a frrr. :smoke

Obrázek

Osobně jsem byl hned hodně spokojen a jsem i po třech odbafaných nádržkách. Pro mě super. I když ty původní tovární hlavy, které jsem zkoušel byly funkčně a chuťově též výborné tak tato horizontální je ještě větší ňamka. Jako další bonusy pro mě je samo možnost využití teplotního režimu s nerezovou ocelí, hlava je teď oproti předtím trochu méně vzdušná, což mi vyhovuje, provoz je tišší a samozřejmě občas si jen vyměním vatu a přežhavím spirálku. Na dlouho vystaráno.

Obrázek

Jsem spokojen v tom vaperském důchodu a i s tímto Clearomizerem, ač spíš poslední dobou to vybavení ubývalo, tento kousek díky okolnosten tak nějak přibyl.
Udělal jsem dobře a hlavičky pro Nautilus a další, ať už v jakémkoli sestavení, je pro FCH výborná záležitost. :smoke
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizéry BDC, BVC, OCC a podobné

Příspěvekod Lada1960 » stř 10. kvě 2017 13:58:47

Zdravím "profivapers".
Docela mně zajímá ten Aspire Triton Mini.Mám zatím jediný tank (ego one v2) a chtěl bych časem nějaký další na přehazování (zkoušet různé síly nik. a příchutě).Budu mít za dva měsíce narozeniny,tak že bych ukecal rodinu,aby mi ho koupili.
Koukal jsem na video s "karotkou",kde ho také docela chválí (je to ale myslím Aspire Triton-ne mini).Ale funkčně by to mělo být stejné i možnost osazení stejných hlav.
Také tam i recenzuje motací hlavu (spíš sadu) RTA.Je to podobný princip jako na ego motací hlava CLR,takže bych si mohl motat vlastní.Ten Váš postup je zatím pro mne dost
složitý,jsem" motač začátečník".
Tak by se chtěl zeptat,zda by byl pro mne vhodný.Jde mi hlavně o chuť a funkčnost pro MTL kouření.Grip mám Pico TC 75W,tak jak by to spolu chodilo.
PS:Máte na něm pěkný griptip,to je umělá hmota,nebo keramika?
Lada.
Zdroje:Joyetech eGo Twist+ 1500mAh,2 ks. Eleaf Pico TC 75W (ArticFox).
"Spotřebiče":Eleaf i Care 140,Aspire CE5S,Ego One V2,Nautilus mini,Digiflavor Siren GTA 22,Digiflavor Siren V2 GTA MTL.
"Co tě nazabije,to tě posílí"Bez pyra od 15.8.2017.
Lada1960
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 29. dub 2017 14:56:37
Bydliště: Liberecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clearomizéry BDC, BVC, OCC a podobné

Příspěvekod Profivapers » čtv 11. kvě 2017 12:51:22

Ahoj. :hand
Aspire Triton mini využívá stejný typ hlav jako starý dobrý Aspire Nautilus a nověji Nautilus 2.
Byť je název podobný, Aspire Triton (ne mini) využívá jiný typ hlav. Tím pádem hlavy pro Triton a ani sada RTA pro vlastní spirálky, nejsou kompatibilní s Triton mini.
Osobně jsem s Triton mini stále velmi spokojen a patří mezi mé hlavní tahouny. Jediné, co mi snad vadí, je po plnění a šroubování čepice, částečné vytlačení liquidu na horní plochu Clearomizeru. To je třeba poté setřít nebo předem otřít závitovou část čepice, ze které je liquid vytlačován ven. Ale to je jen maličkost, která mi trochu vadí k takřka dokonalosti, jinak plnění shora je prakticky vymakaný. Pootočením části Clearomizeru, zavření vstupů liquidu k hlavě a současné otevření plnících otvorů a pak zas naopak. To je povedené, stejně jako chuť i s osvědčenými továrními hlavami, provedení a celková bezproblémovost.
Clearomizer jsem využíval pár dnů jako povedenou soupravu i spolu s iStick Pico, v současnosti ho už mám zas zpět na Laude DR75.
Náustek je vyroben z akrylu tvůrcem "ivant" jako jednorázová maloseriová výroba, ale dají se pořídit podobné, běžně v prodeji.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Cartomizéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků