• Reklama
 
 

Clearomizery Ceravape a podobné

Druhy-výrobce, Plnění, Jiné dotazy obecně.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Clearomizery Ceravape a podobné

Příspěvekod Kubin14 » pát 03. lis 2017 11:55:20

děkuji všem za rady, budu zkoušet
bez klasické cigarety od 19/10/2017
4 týdny na CeraVape Nano tank + eGo 8W baterka
nyni Siren 2 - 22mm MTL GTA + GeekVape Aegis 100 W
Kubin14
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 33
Registrován: stř 01. lis 2017 20:07:58
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Clearomizery Ceravape a podobné

Příspěvekod Kubin14 » úte 07. lis 2017 0:13:52

Ještě jednou bych rád poděkoval, všem, kteří se mi snažili pomoci a přes zprávy mi nabízeli rady, chtěl jsem vyzkoušet skoro vše co jste mi napsali, jen náhodou jsem v pátek nesehnal nikde ve svém okolí požadované dráty, specializovaný obchod pro vapery tady bohužel nemám.

Takže vyšla jedna varianta, kdy jsem hned na radu Darth Vapera objednal - hotový drát Kanthal 1,2 ohm, dnes 15 ks došlo a už mám přemotány tři z pěti hlav a spotřeboval jsem jen tři drátky. Ty dvě hlavy, které se nepovedly, jsou ty, které byly dva týdny používány a bohužel se mi nepovedla vytáhnout keramická tyčinka, která bohužel praskla. U těch bych později, na radu tady ve vlákně, vyzkoušel do drátku vsunout vatu. Ale tři, které hned od novoty nefungovaly, jsem přemotáním oživil. Šlo to podle youtube návodu Rumlíka docela dobře, jen na tak malou hlavu, bych potřeboval snad poloviční kleště a jak v návodu říká sám Rumlík - další dvě ruce, a kde už jsem nevěděl jak, pomohl špendlík :-) ale podařilo se. Už se normálně těším, až si budu motat spirálky a vkládat vatu v novém HW :-)

Takže děkuji, díky této zkušenosti, vím, že vydržím do pořízení nového HW a nemusím už mít obavy, že my náhradní hlavy nevyjdou a já bych se obrátil pro nikotín zase zpět.
bez klasické cigarety od 19/10/2017
4 týdny na CeraVape Nano tank + eGo 8W baterka
nyni Siren 2 - 22mm MTL GTA + GeekVape Aegis 100 W
Kubin14
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 33
Registrován: stř 01. lis 2017 20:07:58
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Cartomizéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků