• Reklama
 
 

Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Druhy-výrobce, Plnění, Jiné dotazy obecně.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod balabenka » sob 11. čer 2016 21:46:25

Výborně řešené sání vzduchu s regulací vrchním kroužkem znemožňuje proniknutí liquidu dolem - nemá vlastně kudy.
Dodané dvě hlavy (odpor 1,5 ohmu, maximálně doporučený výkon 14 až 22 Wattů) mají skvělé chuťové podání a osobně mi pro pohodový vaping pusa-plíce na nich vyhovuje 12 Wattů...
S takovým výkonem je i výdrž 2 ml tanku celkem dostatečná, doplnění liquidu odšroubováním vrchní části navíc bezproblémová i z lahvičky bez kapátka.
Pokud by někdo časem toužil po dvojnásobném objemu, lze přikoupit i prodlužující sadu na 4 ml (jak je vidět na obrázku).
Průměr tanku je oblíbených 22 mm a je to krásný prcek, v hezké krabičce je i náhradní hlava a pyrexové sklo.
Díky promyšlené konstrukci a kvalitnímu provedení je vhodný i pro naprosté začátečníky, ale chutí přesvědčí i znalce:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod Profivapers » čtv 16. čer 2016 9:54:45

Perfektně zpracovaná záležitost bez sebemenší chyby a od pohledu výborná kvalita. Nadčasové, minimalistické, domyšlené do detailu, kde každý prvek dává smysl a žádný není zbytečně navíc. Odladěné k výborné bezproblémové funkčnosti, snadné uživatelské obsluze a se skvělým podáním chuti, prokreslené v širokém spektru. S pocitově funkční regulací vzduchu v celém jejím rozsahu, kde si každý vaper kombinací průtoku a nastaveného výkonu, musí nalézt to své. Nepatří zrovna mezi nejlevnější, to je fakt, ale má mnoho co nabídnout jak naprostým začátečníkům tak ostříleným harcovníkům. Jen občas odšroubovat vrchní víčko, nalít třeba rovnou z lahvičky po okraj skleněné nádržky oblíbený liquid, zavřít, vyostřit smysly a užít si chutné páry. Domyšlené, doladěné, kvalitní.. to oceňuji a chválím. :yes :smoke

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aspire Nautilus X

Příspěvekod Profivapers » úte 21. čer 2016 0:13:51

Na této výborné záležitosti jsem odbafal přes 60 ml liquidu, převážně světlé míchačky, ale zkoušel jsem i po nádržce asi čtyři tmavší. Po 50 ml mi to už začalo přicházet, že se trochu začíná ztrácet chuť i když stále výborná, což je vlastností tohoto Clearomizeru. Mám teda přes 60 ml, ještě by se dalo v pohodě na té hlavě pokračovat i když ta chuť už samo není jako když je hlava nová, ale stále to funguje, kouří výborně. Dají se taky snadno střídat příchutě, přijde mi to, že není problém odjet nádržku "do sucha" a dát jinou příchuť, po dvou potaženích už cítím zas tu další. Asi čtyřikrát jsem si nevšiml a už byl "na suchu", bez liquidu a malinko cítil připálené, ale nijak jsem nevnímal, že by se to negativně podepsalo na vlastnostech u té hlavy. Za celou dobu jsem nezaznamenal absolutně žádný problém, jen si to chce hlídat liquid u dna, protože tyto zatím jediné dostupné hlavy nejsou kompatibilní s TC a plnit o fous dřív než se dostaneme s liquidem na dno. U dna už liquid těmi otvory v hlavě k tomu savému materiálu tak pěkně nemůže, ale dá se téměř, že nezůstane v nádržce nic. Hlava opravdu jak je udáno začíná pěkně "ožívat" při těch 14 W, tak to i někdy využívám a někdy si trochu přidám na těch 16 W, to se i ještě víc zvýrazní chuť, ale dá se využívat v pohodě i na těch 20,22 W, žádný problém. Díky svému odporu (1,5 ohm) hlava a tím pádem Clearomizer není vhodný na nějaké zařízení (baterku, grip), kde je pro spirálku využíváno prosté napětí baterie. To moc nekouří a je třeba použít nějaký VW zdroj, grip s regulací.
Skvělá konstrukce, chutné, absolutně bezproblémové, snadná obsluha, paráda. Natočil jsem asi před dvěma hodinami novou hlavu, chvilku počkal až nasaje a zase frrr. :smoke Pěju chválu, ale je proč. :yes

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod Profivapers » sob 25. čer 2016 12:08:54

I když praxe celkově u nás je spíš taková… :think

Obrázek

…nicméně pokud náhodou, opravdu náhodou… by to někoho zajímalo tak už existují i hlavy 1,8 ohm s parametry jak je vidět na obrázku. :mrk

Obrázek

Osobně doufám, že se objeví i SS hlavy, abych si mohl luxusu tohoto Clearomizeru užívat i v teplotních režimech. :smoke
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod káča » sob 25. čer 2016 12:44:42

Snad vyrobí tento atík na 4-5 ml , ten nástavec na 4 ml se mi nelíbí.
Uživatelský avatar
káča
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 153
Registrován: stř 26. pro 2012 18:13:01
Bydliště: mělnicko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod Marthy » ned 26. čer 2016 19:02:51

Zdravím, celkem hodně uvažuji o Aspire Nautilus X Tank, jaký grip byste mi doporučili ?
Doposud jsem kouřil z eGa scoutu od Equites ale nebaví mě věčně po doplnění dávat 30 šluků aby se rozjela a kouřila jak má :)
Rád bych zůstal u tzv. trubicového designu, prostě aby to pořád připomínalo cigáro, něco jako: censored /2-1-BATERIOVE-GRIPY/0/5/1705-VAMO-V6-e-Holly-35W-grip-pro-baterie-18650-Stainless-stahl

Co byste mi k tomuto tanku doporučili ? Děkuji moc všem.
P.S.: Jelikož jsem dlouholetý kuřák klasických cigaret, preferuji spíš pusa-plíce, ale teď z mého eGa testuji a potahy přímo do plic a celkem se mi to zamlouvá. :)
Naposledy upravil dlouhejbil dne ned 26. čer 2016 19:30:53, celkově upraveno 1
Důvod: nedávej odkaz na prodejce-přečti si pravidla
Marthy
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 26. čer 2016 17:08:24

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod buban76 » ned 26. čer 2016 19:38:33

Tím, že chceš trubicový design se odsuzuješ k tomu vamu a to už je dnes trochu překonané, i když službu taky udělá, dál se trubky dělají v hi-end sektoru, ale to už je zase investice. Já bych volil wismec presu TC 75w. Od trubky je to jen krůček a funkčně i provedením proti vamu o kus dál.

Odesláno z mého JY-S3 pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod Profivapers » pon 27. čer 2016 16:49:40

:smoke

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod OldKalien » čtv 14. črc 2016 14:39:50

Má někdo jakous takous povědomost, kdy se uráčí udělat k tomuto atíku nerezové hlavy?
Na Kanthal jim kadím, nebudu se vracet do pravěku.
Uživatelský avatar
OldKalien
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1265
Registrován: pon 26. led 2015 8:48:40
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod rado9 » pát 15. črc 2016 22:19:41

Takze nad tymto atikom ani nemusim uvazovat, ked fungujem iba na mechanikach? Vsetko mam namotane na cca 0,9 ohmu. Kua niesu uz nejake nove hlavy s mensim odporom? Lubi sa mi tento atik, skoda.
Origen Genesis V2+ nemesis, RSST+Nemesis
Uživatelský avatar
rado9
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 13. srp 2014 14:41:23
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod Profivapers » pát 15. črc 2016 22:26:38

Ne. Teď mám zrovna po ruce mechaniku s nabitou baterií a to ožívá velmi málo. S tím odporem hlav to u tohoto jinak skvělého kousku moc nevychytali.. Hlavně dle mého proto, že ho nemůže použít začínající i na nějaké té baterii typu eGo ONE bez regulace, ale je třeba mít VW.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod rado9 » pát 15. črc 2016 22:36:57

Skoda. Chcel som nieco na smpl , nech to je male, pekne a dobre vychytane. Tak rozmyslam ze vyskusam len tak na leto AIO, nieco co vlezie do vacku. Alebo ma tento atik donuti kupit si krabicku PICO. :D
Origen Genesis V2+ nemesis, RSST+Nemesis
Uživatelský avatar
rado9
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 13. srp 2014 14:41:23
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod Smejdik » pát 22. črc 2016 14:12:03

Doufám že v budoucnu udělají rba, nebo mi něco uniklo a už tam nějaká pasuje? Zajímalo by mě srovnání s Protank 4, jestli je mezi nimi větší rozdíl, tak bych si k protanku pořídil i tohoto mazlika. :D Ještě že existuje Phil Busardo a jeho skvělé recenze(Protank 4 vs Nautilus X na YT) , ale přece jenom bych rád slyšel názor i někoho jiného. Sice teď budu dávat 12.5k Kč za nějaké dobroty, ale myslím že za těch pár dolarů ten Nautilus stojí za to. Ještě chvíli počkám, kdyby náhodou měl nějaké porodní bolesti a jdu do něj, nebo spíš starší série. I když je fakt že na aspire se spolehnutí, aspoň podle mých rešerší.

[ Post made via Android ] Obrázek
Ecig + kartomizéry / EGO W atd / Vision Spinner 2 + Kanger EVOD BCC / Kanger MT3 BCC (SOCC)/Aga S, Goblin v2 mini, Protank 2,Aerotank v2 /Eleaf iStick 50W + PROTANK 4 (Clapton+Twisted) (Crius plus + Wismec Rx2/3 coming) Goldia - Čokoláda 6mg
(MTL)
Obrázek
Smejdik
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 14. črc 2016 11:41:46
Bydliště: Olomouc

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod MartinFrei » pát 22. črc 2016 16:43:07

To spíš Ti uniklo, že Aspire je typicky jedna z firem, která nějaké to domácí kutění a motáníčko nikdy nepodporovala. Na žádný z jejích atíků RBA hlava nikdy ofiko nebyla. A to co se objevilo jako RBA hlava pro Nautila od třetí firmy, byl šílenej paskvil, kde se nedal ani dotáhnout pořádně tank. U nového Nautila X to dotáhli až tak daleko, že už si tam nevyměníš ani klasickej driptip (510). Hlavičky na původní Nautilus šly naštěstí upravit na přebalování, už jsem to tady kdysi postoval. Tyhle nový hlavy doU půjdou přemotat horkotěžko a ještě navíc bez zachování jejich nové funkčnosti. Nicméně se jim musí přiznat, že atíky uměj. Jak Nautilus, tak Atlantis byli ve svých třídách etalony.
Naposledy upravil MartinFrei dne pát 22. črc 2016 18:08:51, celkově upraveno 1
GG sekce : Euforia, Oddy, Ithaka
Vaponaute sekce : Le Magister, Le Zephyr
Genisys sekce : Steamboy 2.3, Avocado, RSST Magneto One kompakt, RSST, Origen
Zvonková sekce : Joyetech Delta II, Taifun GTII, Taifun GS 1 a 2, Kayfun Lite a 3 mini, Aqua 1 a 2, AGA-T7, Squape R
Mrako sekce : Smok TFV4 Mini, Aromamizer RDTA, Fuji GTA
Bafám převážně míchanice do Fichemy.
Uživatelský avatar
MartinFrei
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát 12. zář 2014 9:43:50
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod Profivapers » pát 22. črc 2016 16:56:17

Smejdik: S RBA moc nepočítám ani si to nedokážu moc představit, to mě ani nenapadlo i když možné je vše co nelze zcela vyloučit.. :chuckle Přemotat hlava lze, protože nejde neni - viewtopic.php?style=1&f=19&t=1485&start=960#p371045 ale.. a do Nautilus X to u mě budou po čtyřech letech první hlavy, které budu pravidelně pro svou potřebu dokupovávat. Vylepšili se kluci. :chuckle Akorát čekám, že už snad budou k dispozici i ty hlavy 1,8 ohm jak jsem sem dával obrázek. Že je to super záležitost, domyšlená a absolutně bez problému asi už nemusím po stopadesátý psát.. Předchozí verze je také dobrá, ale konstrukčně úplně něco jiného stejně jako ten Protank 4, se kterým to chceš srovnávat. Trochu se na to podívej.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Další

Zpět na Cartomizéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník