• Reklama
 
 

Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Druhy-výrobce, Plnění, Jiné dotazy obecně.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod Profivapers » úte 13. zář 2016 17:03:15

Krom toho, že dnes dorazilo trochu prémiových liquidů, dočkal jsem se konečně po téměř třech měsících vyhlížení :yawn , novější verze hlav U-Tech 1,8 ohm, u kterých je oproti předchozím použit slabší drát na spirálky a od toho se odvíjí další..

Obrázek

Vlevo novější verze, vpravo původní typ.

Obrázek Obrázek

Dle předpokladu i údajů, jede hlava od nižšího výkonu. Udávaný doporučený výkon je 12 - 16 W, prakticky začíná hlava "ožívat" už od přibližně 9 W. Teď mám nastaveno 10,6 W a přijde mi to na mě "tak akorát". Na té původní hlavě jsem nastavoval čtrnáct. Okolo těch 12 W plus mínus, to vnímám fajnově. K patnácti Wattům už začíná být pára relativně dost teplá. Chuť mi přijde oproti předchozím trochu jemnější, ale zas krapet méně plná. Pocitově při stejném bafání a "kouřivosti", mi přijde pára chladnější. Čas ještě ukáže. Jsem spokojen i když to není úplně ultra rozdíl oproti předchozím hlavám, ale prostě Nautilus X.. výborná chuťovka a tyto hlavy jsou i méně energeticky náročné.. :smoke
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod kmotor » stř 21. zář 2016 10:13:14

po zhruba mesiaci pouzivania pripajam svoje skusenosti:

je to parada. Po počiatočnych zmatkoch s nastavenim gripu si uz vychutnavam jeden sluk za druhym. Chut je o nieco lepsia ako napriklad pri Joyetechu ego AIO, a to pritom pouzivam iba priemerny liquid od joyetechu. plnenie tanku bezproblemove, hlava zatial po mesiaci funguje ako nova.

Nevyhod som zatial objavil iba par: Pri vymene hlavy asi bude problem, lebo ta svina je tam nasrobovana DOST napevno. A skoda, ze tank nema aspon 4ml, lebo ked sa zabudnete, tak 2ml nadrzku vyslukujete velmi rychlo.

Zatial sa nevyskytol ani žiadny technicky problem.

Tuto vecicku som si kupoval s tym, ze ako zacinajuci e-vaper sa zatial nebudem musiet trapit s nastavovanim, premotavanim spiralky/cievky atd... a to sa mi splnilo. Za mna ako zaciatocnika jednoznacne odporucam.
Obrázek
Uživatelský avatar
kmotor
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 06. črc 2016 19:27:31
Bydliště: Bratislava

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod MartinFrei » stř 21. zář 2016 10:17:59

"A skoda, ze tank nema aspon 4ml, lebo ked sa zabudnete, tak 2ml nadrzku vyslukujete velmi rychlo." ... prodává se adaptér na zvětšení objemu na 4ml :mrk
GG sekce : Euforia, Oddy, Ithaka
Vaponaute sekce : Le Magister, Le Zephyr
Genisys sekce : Steamboy 2.3, Avocado, RSST Magneto One kompakt, RSST, Origen
Zvonková sekce : Joyetech Delta II, Taifun GTII, Taifun GS 1 a 2, Kayfun Lite a 3 mini, Aqua 1 a 2, AGA-T7, Squape R
Mrako sekce : Smok TFV4 Mini, Aromamizer RDTA, Fuji GTA
Bafám převážně míchanice do Fichemy.
Uživatelský avatar
MartinFrei
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát 12. zář 2014 9:43:50
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod kmotor » úte 18. říj 2016 14:20:40

Profivapers - ako vidis tie 1,8ohm hlavy s odstupom casu? je to velky rozdiel oproti povodnym?

zaroven mam otazku na vsetkych majitelov - nezda sa vam, ze pri tmavo zafarbenom liquide nautilus x funguje trocha horsie? ja mam teraz vanilkovy od džojteku (uplne tmavy) a nie je to take ako pri svetlejsie zafarbenych liquidoch. aj hlava sa akokeby prepalila skor, a to som ju menil ledva pred tyzdnom. :hammer_head:
Obrázek
Uživatelský avatar
kmotor
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 06. črc 2016 19:27:31
Bydliště: Bratislava

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod Profivapers » úte 18. říj 2016 17:10:59

Rozdíl v potřebném výkonu a rychlosti náběhu tam je určitě a pocitově je to podle mojí huby taky trochu rozdíl. Popravdě teď mi zas trochu chybí ta poměrně mírně teplejší pára a "těžší" chuť těch původních hlav, co používám momentálně tento novější typ. Tak příště koupím zas pro změnu tu původní. A myslím, že to je i nejlepší, zkusit a porovnat si to každý sám. Stejně člověk zde ty hlavy vždy k výměně pořizuje tak to vlastně není ani investice navíc. Tahle novější hlava, jak má o dost rychlejší náběh tak mi to přijde, že si ji i snadněji připaluji. Občas ťuknu omylem na sucho a je to hned cítit. Už jsem trochu zpohodlněl krom jiného i komfortem TC a zapomínám hlídat suchý potahy, jako jsem to dělával dříve. Snad se i zde u Nautilus X taky jednou dočkám i těch "SS hlav". :smoke
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod kmotor » stř 19. říj 2016 21:36:26

presne taku odpoved, ze to nakoniec budem musiet vyskusat sam, som ocakaval. co uz. :-)

a skusal si uz na hlavach premotat cievky a podobne? ma to vobec zmysel?
Obrázek
Uživatelský avatar
kmotor
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 06. črc 2016 19:27:31
Bydliště: Bratislava

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod Profivapers » stř 19. říj 2016 21:41:48

Zkusil. Nemá, ale možná to ještě zkusím. :chuckle
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod rossi » sob 22. říj 2016 21:31:32

Zdar jak sviňa!
Jednoduchej dotaz:
Koupil jsem mámě úplně první grip evic od joyetech. Grip je nastavitelný pouze do max. 15Wattů.
Je to pro mámu která už pár let efajčí od začátku jen z obyč. Ego baterie s clearemT2CC.
Chci jí koupit něco lepšího, ale jednoduchého a uživatelsky good. Proto se ptám : Aspire Nautilus 5ml, nebo Aspire Nautilus X s tím že kdyby jí to chytlo tak bych dokoupil nádržku 4ml? Mamča je už starší a nepotřebuje mraky, spíše hit a chuť.
Předem díky za odpověď a srovnání.

[ Post made via Android ] Obrázek
Jen cesta je cíl...
Obrázek
Grip Joyetech eVic , EGO 1100 LCD, EGO RS (Removable),W,CE4+, CE4-R (Ego E3-2ml),T2 CC , T3 CC Joyetech EVIC VT + Delta 2 + Cuboid 200W+Smok TFV4 +TFV8 +Nautilus x Eleaf Pico + vlastní báze a míchačky
Uživatelský avatar
rossi
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 21. čer 2012 12:11:01
Bydliště: Litovelská žumpa
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod Profivapers » sob 22. říj 2016 22:24:52

Čau jak bejk! Nautilus X je uživatelsky o dost přívětivější. V tomto směru patří myslím mezi Top. Osobně bych právě (a nejen) pro někoho, kdo se tím nechce moc zabývat, není technicky zdatný a chce jen snadno hulit, volil Nautilus X. V tomto směru je skvělý a jako bonus z něj i dobře chutná.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod rossi » sob 22. říj 2016 23:45:53

Díky. Moc rád to slyším(čtu). Pro mne byl favorit nautilus X, ale nevěděl jsem jestli nebude pro mámu lepší klasickej. U nautilus X vím, že když ho nevyužije máma tak já jo. Jen doufám, že bude uživatelsky stejně jednoduchej i když mu přikoupím ten komín a nádržku na 4 ml. Aby se jí při demontování kvůli nalévání liquidu nepovolovalo i něco jiného (třebas ten komín). Moc díky za radu.
Hned sem jej objednal i s kitem na 4ml.

[ Post made via Android ] Obrázek
Jen cesta je cíl...
Obrázek
Grip Joyetech eVic , EGO 1100 LCD, EGO RS (Removable),W,CE4+, CE4-R (Ego E3-2ml),T2 CC , T3 CC Joyetech EVIC VT + Delta 2 + Cuboid 200W+Smok TFV4 +TFV8 +Nautilus x Eleaf Pico + vlastní báze a míchačky
Uživatelský avatar
rossi
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 21. čer 2012 12:11:01
Bydliště: Litovelská žumpa
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod rossi » ned 23. říj 2016 12:09:54

Kurde, teď jsem našel na youtube borca co tam předvádí jak to plnit s kitem na 4ml. Jsem zklamanej povoluje se mu to všude jen ne tam kde má. To bude pro mou mámu složité plnění. Nějaké nápady, jak ty dva první závity zafixovat aby se povoloval jen vršek? Napadlo mne nacpat do nich trochu teflonové pásky pro větší odpor závitu, ale ze zdravotního hlediska atd,. To asi bude na prd řešení. Kurňa mrzí mne to.

Video v odkazu:
http://youtu.be/hIlDlDpm96Y

[ Post made via Android ] Obrázek
Jen cesta je cíl...
Obrázek
Grip Joyetech eVic , EGO 1100 LCD, EGO RS (Removable),W,CE4+, CE4-R (Ego E3-2ml),T2 CC , T3 CC Joyetech EVIC VT + Delta 2 + Cuboid 200W+Smok TFV4 +TFV8 +Nautilus x Eleaf Pico + vlastní báze a míchačky
Uživatelský avatar
rossi
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 21. čer 2012 12:11:01
Bydliště: Litovelská žumpa
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod 1AE6308 » ned 23. říj 2016 12:17:36

Co tenkej O kroužek?

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod rossi » pát 28. říj 2016 21:13:11

Uvidíme až mi ten kit přijde i s nautilusem, ale kroužky tam jsou již těsnící. Nevidím to moc dobře.

[ Post made via Android ] Obrázek
Jen cesta je cíl...
Obrázek
Grip Joyetech eVic , EGO 1100 LCD, EGO RS (Removable),W,CE4+, CE4-R (Ego E3-2ml),T2 CC , T3 CC Joyetech EVIC VT + Delta 2 + Cuboid 200W+Smok TFV4 +TFV8 +Nautilus x Eleaf Pico + vlastní báze a míchačky
Uživatelský avatar
rossi
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 21. čer 2012 12:11:01
Bydliště: Litovelská žumpa
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod kmotor » pát 04. lis 2016 12:07:49

ehm, mozno som objavil ameriku, ale... :chuckle ked si privod vzduchu zatvorim na maximum, tak slukujem priamo do pluc?
Obrázek
Uživatelský avatar
kmotor
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 06. črc 2016 19:27:31
Bydliště: Bratislava

Re: Aspire Nautilus X Tank s hlavami U-Tech

Příspěvekod Ladin » pát 04. lis 2016 12:17:52

Neobjevil :chuckle . Přímo do plic znamená, že se rovnou nadechneš z náustku při plně otevřeném přívodu vzduchu.
Jen mám dojem, že Nautilus na tohle stavěný není :whew
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Cartomizéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků