• Reklama
FastTech
 
 

Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Druhy-výrobce, Plnění, Jiné dotazy obecně.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod PilotF1 » čtv 22. zář 2016 13:42:13

Hlava je cCELL SS 0,6 Ohm a jedu power rezimu na 23W
Joyetech eGo AIO ; Cloupor Mini 50W + Wismec Theorem ; Laisimo L3 200W + OBS Crius II ; Wismec RX200@250W + OBS Crius ; Cuboid TC-150W@200W + Billow v3 Plus ; Wismec RX2/3 + Griffin RTA ; eVic VTC Dual + IJOY Nano ; eVic VTC-Mini + Cubis ; SMOK TFV4 ; Vaporesso Target Pro Tank ; Mad Hatter ; Joyetech Delta II ; Taifun GTIII ; Kayfun 5 ; OBS Engine ; Avocado 24
Uživatelský avatar
PilotF1
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 108
Registrován: stř 06. črc 2016 18:26:12
Bydliště: Znojmo
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod Profivapers » čtv 22. zář 2016 16:55:45

To je divný. Pokud možno dej fotky. Hlavy, pak jak ji máš vloženu do základny a pak složený při používání. Je možné, že jsou obě hlavy špatné, ale málo pravděpodobné. A taky je divný, že to nezásobuje, ale přitom protéká. Mě to jelo jak fík i když pravda, s těmi příbalovými hlavami. :smoke
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod Honza T. » čtv 22. zář 2016 17:41:05

Já mám asi 20 keramických žhavících hlaviček Vaporesso cCELL, některé jsem koupil u nás a některé v Číně asi před půl rokem.
Všechny s odporem O.9 ohm, fungují skvěle a mají dlouhou životnost, jen na můj vkus trošku více topí a žerou baterku.

S protékáním a špatným zásobováním jsem se u nich setkal pouze dvakrát, ale to bylo vždy po mém nešetrném suchém pálení, což ale není tvůj případ.
Také se mi nechce věřit, že by obě nové hlavy byly špatné.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honza T.
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 18. dub 2012 10:41:51
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod PilotF1 » čtv 22. zář 2016 20:07:54

Hlava neproteka. Protekala po snaze "zakapani liquidem", aby se nepalila. Tzn. co jsem nakapal, proteklo do zakladny sani vzduchu. Co se tyce instalace, myslim, ze tady opravdu neni co pokazit. Takze nema smysl to rozebirat a fotit. Po dvoudenim odstani uz to jede, ale chut je jalova... Uplne jako kdybych nic nekouril. Po namontovani hlavy Cubis Pro a zakapanim stejnym liquidem je chut o 100% lepsi. Vim ze nemuzu srovnavat keramiku a vatu, ale je to uplne nekde jinde. Ze zacatku byla chut na pribaleny hlave hutna a plna. S novou hlavou je to utrpeni. Hlavy jsou kupovany v cz shopu. Nevim jestli muzu psat kde, abych nedelal reklamu...
Muzu zkouset jak PW rezim, kde mam nastavenych 23W, tak i SS rezim z rozmezim 28-35W a teplotou do 210st. Beze zmeny. Dneska jsem zkusil jen tak ze srandy namotat RBA hlavu na nerezu 0,3mm, devet otacek s 0,88 Ohm odporem a nasadil ho do OBS Ace, abych zjistil jestli nemam presedlat na vyssi level. Ale zklamani vystridalo opet zklamani... Chut jako bych olizoval rezavy plech... Dymyvost super. Snizovani a zvysovani teploty nebo Wattu nemelo zadny ucinek. Bud to chutnalo hur, nebo jeste hur... Nechci se vratit k pyru, ale tam aspon clovek vedel presne co muze cekat... :angry :angry :angry :angry

[ Post made via iPhone ] Obrázek
Joyetech eGo AIO ; Cloupor Mini 50W + Wismec Theorem ; Laisimo L3 200W + OBS Crius II ; Wismec RX200@250W + OBS Crius ; Cuboid TC-150W@200W + Billow v3 Plus ; Wismec RX2/3 + Griffin RTA ; eVic VTC Dual + IJOY Nano ; eVic VTC-Mini + Cubis ; SMOK TFV4 ; Vaporesso Target Pro Tank ; Mad Hatter ; Joyetech Delta II ; Taifun GTIII ; Kayfun 5 ; OBS Engine ; Avocado 24
Uživatelský avatar
PilotF1
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 108
Registrován: stř 06. črc 2016 18:26:12
Bydliště: Znojmo
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod Honza T. » čtv 22. zář 2016 21:54:02

Možná by stálo za úvahu vyzkoušet i jiné hlavičky, pasuje jich tam spousta se spirálkami různých materiálů i odporů.

Hlavně to nevzdávej a na pyro se vykašli. :ne
Obrázek
Uživatelský avatar
Honza T.
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 18. dub 2012 10:41:51
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod PilotF1 » čtv 22. zář 2016 21:55:53

Napriklad? Mel jsem za to, ze do Vaporessa patri pouze hlavy cCELL

[ Post made via iPhone ] Obrázek
Joyetech eGo AIO ; Cloupor Mini 50W + Wismec Theorem ; Laisimo L3 200W + OBS Crius II ; Wismec RX200@250W + OBS Crius ; Cuboid TC-150W@200W + Billow v3 Plus ; Wismec RX2/3 + Griffin RTA ; eVic VTC Dual + IJOY Nano ; eVic VTC-Mini + Cubis ; SMOK TFV4 ; Vaporesso Target Pro Tank ; Mad Hatter ; Joyetech Delta II ; Taifun GTIII ; Kayfun 5 ; OBS Engine ; Avocado 24
Uživatelský avatar
PilotF1
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 108
Registrován: stř 06. črc 2016 18:26:12
Bydliště: Znojmo
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod buban76 » čtv 22. zář 2016 22:23:12

Cokoli co pasuje do eleaf melo, iJust2, aspire triton... Je to hojně používaný typ hlav

Odesláno z mého JY-S3 pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod PilotF1 » pát 23. zář 2016 8:15:12

OK. Zkusim objednat hlavy typ Eleaf ECML 0,75 Ohm a Aspire Triton BVC 0,4 a 1,8 Ohm. Snad se to povede. Jinak k cigaretam se vratit rozhodne nechci. Byla to jen takova zoufala myslenka, ze tam to aspon fungovalo. Tady kdyz si clovek mysli, ze to jede, tak se najednou neco vys...e a teprve zacina ta prava panika... :D
Joyetech eGo AIO ; Cloupor Mini 50W + Wismec Theorem ; Laisimo L3 200W + OBS Crius II ; Wismec RX200@250W + OBS Crius ; Cuboid TC-150W@200W + Billow v3 Plus ; Wismec RX2/3 + Griffin RTA ; eVic VTC Dual + IJOY Nano ; eVic VTC-Mini + Cubis ; SMOK TFV4 ; Vaporesso Target Pro Tank ; Mad Hatter ; Joyetech Delta II ; Taifun GTIII ; Kayfun 5 ; OBS Engine ; Avocado 24
Uživatelský avatar
PilotF1
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 108
Registrován: stř 06. črc 2016 18:26:12
Bydliště: Znojmo
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod Honza T. » pát 23. zář 2016 9:53:11

Uděláš dobře, mám je všechny a jsem s nimi také spokojený. :yes
Obrázek
Uživatelský avatar
Honza T.
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 18. dub 2012 10:41:51
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod buban76 » pát 23. zář 2016 10:13:39

Ecml a 1,8 do tritona jsou šlukovací hlavy, ta bvc je na tahání do plic, Eleaf má novou řadu hlav, krom té ecml, ještě na tahání do plic ecl ss316 , tuším 0,4ohmu a pak ec-nc a to je notch coil a je dle mého dost povedená. Všechny tři jsou vhodné i na TC SS

Odesláno z mého JY-S3 pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod PilotF1 » pát 23. zář 2016 10:42:03

Na tahani do plic se necitim. Nedela mi to nejak dobře. Takze rad zvolim ty dve slukovaci. Otazka je, jestli ji u nas budou mit. Nechce se mi kvůli tomu zase do Brna...
Joyetech eGo AIO ; Cloupor Mini 50W + Wismec Theorem ; Laisimo L3 200W + OBS Crius II ; Wismec RX200@250W + OBS Crius ; Cuboid TC-150W@200W + Billow v3 Plus ; Wismec RX2/3 + Griffin RTA ; eVic VTC Dual + IJOY Nano ; eVic VTC-Mini + Cubis ; SMOK TFV4 ; Vaporesso Target Pro Tank ; Mad Hatter ; Joyetech Delta II ; Taifun GTIII ; Kayfun 5 ; OBS Engine ; Avocado 24
Uživatelský avatar
PilotF1
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 108
Registrován: stř 06. črc 2016 18:26:12
Bydliště: Znojmo
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod Profivapers » pát 23. zář 2016 10:50:27

Kdybys chtěl dát šanci ještě i cCELL tak můžeš prubnout i tu 0,9 ohm (Kanthal).
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod Honza T. » pát 23. zář 2016 11:45:01

Ještě existují mmj i tyto žhavící hlava Aspire Triton 1/2 - clapton coil ( 0.5 ohm ).
Bohužel jsem ji zkoušel v době, kdy se o mě pokoušela nějaká viróza a kopala mě na ní i nulka, takže mé doporučení by nebylo fér.


Omlouvám za případný OT příspěvek (y), ale už mlčím. :x
Obrázek
Uživatelský avatar
Honza T.
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 18. dub 2012 10:41:51
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod PilotF1 » pát 23. zář 2016 12:02:16

To Profivapers :

Kanthal mi nejak nesmakuje. Ani po vypaleni. Porad tam citim něco cizího. Nakonec jsem koupil 0,5Ohm, protože u nas 0,75 nemel. Uvidim jak to bude chutnat. Zatím lezi v "nalevu" a cekam az se nasaje...
Joyetech eGo AIO ; Cloupor Mini 50W + Wismec Theorem ; Laisimo L3 200W + OBS Crius II ; Wismec RX200@250W + OBS Crius ; Cuboid TC-150W@200W + Billow v3 Plus ; Wismec RX2/3 + Griffin RTA ; eVic VTC Dual + IJOY Nano ; eVic VTC-Mini + Cubis ; SMOK TFV4 ; Vaporesso Target Pro Tank ; Mad Hatter ; Joyetech Delta II ; Taifun GTIII ; Kayfun 5 ; OBS Engine ; Avocado 24
Uživatelský avatar
PilotF1
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 108
Registrován: stř 06. črc 2016 18:26:12
Bydliště: Znojmo
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod Alfator007 » pát 23. zář 2016 21:46:45

Máte někdo skušenosti s Vaporesso Giant Dual Tank s RTA základnou? A samozřejmě i s keramickou hlavou cCELL-3C SS 0,5Ω!
Neskutečně mě ta RTA hlava protéká do přívodu vzduchu, někde dělám něco špatně. Jinak ta keramická hlava cCell-3C je parní lokomotiva, jak sviňa!
Kayfun Prime na Think Vape Finder 75C
Alfator007
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 06. zář 2016 17:15:56
Bydliště: modrá planeta Země
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Cartomizéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků