• Reklama
FastTech
 
 

Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Druhy-výrobce, Plnění, Jiné dotazy obecně.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod PilotF1 » čtv 29. zář 2016 13:08:36

To Alfator : Zrejme mas malo vaty v kanalkach, proto proteka do kotelny. Nebo muze byt moc ridky liquid. Chce to jit vylucovaci metodou.

Jinak teda nakonce jsem vzal cCELL 0,5 Ohm a to vypada, ze to funguje. Zacal jsem plicovat, takze uz je to celkem jedno, co do toho narvu. Hlavne když to chutna a jede. Stridam atty, protože se mi zda, ze me vždycky po chvili omrzi. Tak snad to není nejaka stagnace, nebo obdobi e-huleni, kdy se ma něco zlomit, nebo lamat. Nebo si jen blba hlava pohrava s mou trpelivosti... :cool
Joyetech eGo AIO ; Cloupor Mini 50W + Wismec Theorem ; Laisimo L3 200W + OBS Crius II ; Wismec RX200@250W + OBS Crius ; Cuboid TC-150W@200W + Billow v3 Plus ; Wismec RX2/3 + Griffin RTA ; eVic VTC Dual + IJOY Nano ; eVic VTC-Mini + Cubis ; SMOK TFV4 ; Vaporesso Target Pro Tank ; Mad Hatter ; Joyetech Delta II ; Taifun GTIII ; Kayfun 5 ; OBS Engine ; Avocado 24
Uživatelský avatar
PilotF1
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 108
Registrován: stř 06. črc 2016 18:26:12
Bydliště: Znojmo
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod Alfator007 » úte 04. říj 2016 6:09:50

Tak už Vaporesso Giant Dual Tank s RTA základnou funguje k naprosté spokojenosti!

Edit2: opak je pravdou, zas to začlo protýkat a už si s tím nevím rady :-(

Edit3: no, tak už vím, v čem je chyba a je to netěsnost pod náhubkem, takže v zásobovací skleničce nevzniká podtlak a vata v RTA hlavě, nebo v keramické hlavě saje pořát na plno, dokut ve skleničce něco je. No a pak to protéká dolů, do sání vzduchu a tím pádem ven na boxík :-(. Přibalený náhradní kroužek nestačil, tak jsem si vyrobil tlustější těsnění svépomoci a po denním testování se zdá, že už to drží.Jinak to není špatnej atík, jak RTA, tak keramická hlava hulí do aleluja a chuťově taky super a samo, že je to vyloženě plícovka. Ale má šílenou spotřebu vodičky a šťávy z baterek. Při mém hulení mám problém vydržet s baterkama jeden celý den a to to mám nasazené na Smok X Cube Ultra! RTA hlava jede zhruba na 25 až 30w a ta keramická od 60w víše!!!!!
Kayfun Prime na Think Vape Finder 75C
Alfator007
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 06. zář 2016 17:15:56
Bydliště: modrá planeta Země
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod Alfator007 » úte 11. říj 2016 21:00:30

Tak jsem nad Vaporesso Giant Dual Tank zlomil hůl a letí do propadliště dějin. Ta keramika se třema spirálkama asi není špatná, sice žere výkon jak sviňa, o vodičce ani nemluvím ale chuť podává dobře. RTA hlava taky není špatná, nežere výkon ale baští vodičku jak keramická hlava. Spíš je tento atík asi špatnej po technické stránce, i když nástavec a větší sklenička udělá svoje ale když to protýká do kotelny, tak je holt něco špatně a riskovat zničení box módu je na pováženou. A nebo jsem chytnul zrovna kazovej kus, při mém štěstí :angel
Kayfun Prime na Think Vape Finder 75C
Alfator007
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 06. zář 2016 17:15:56
Bydliště: modrá planeta Země
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod 1AE6308 » úte 11. říj 2016 21:15:12

Tak jo vraz do tržnice, on si kupce najde :yes

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: Tanky Vaporesso s keramickými hlavami cCELL

Příspěvekod Alfator007 » stř 12. říj 2016 18:52:26

Ale to zase né, půjde do sbírky, třeba se k němu někdy na zkoušku vrátím. Navíc nehodlám se s někým dohadovat, že jsem mu prodal sviňu, která protýká :cool
Kayfun Prime na Think Vape Finder 75C
Alfator007
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 06. zář 2016 17:15:56
Bydliště: modrá planeta Země
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Cartomizéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků