• Reklama
 
 

Joyetech eGo ONE V2

Druhy-výrobce, Plnění, Jiné dotazy obecně.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Jirkator » úte 19. črc 2016 7:12:22

Je to motací hlava vyrobená původně pro eGo ONE první verze a osobně je používám bez jediného problému minimálně rok. Už mi ale odchází baterie, tak jsem hledal náhradu a byla mi nabídnuta druhá verze, s tím, že hlavy jsou vzájemně zaměnitelné. Tak jsem z V1 vydlabal hlavu, nacpal jí tak jak byla do V2 a funguje to naprosto bezproblémově. Každý kdo někdy přemotával CE4 (Vivi a podobné) to zvládne v pohodě a ti co CE4 nezažili to snadno zmáknou podle Profíkova návodu. Jenom bych doplnil, že ten spodní kroužek na hlavě je také šroubovací a slouží jako regulace přísunu liquidu. Já ho mám našroubovaný až dolů a zásobování je tak akorát.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod maries » čtv 21. črc 2016 9:19:18

Tak jsem taky pořídila clear v2 mega s clr a jede to teda perfektně na tovární spiralce. Později premotam. Na jaký průměr je ta originální spiralka?

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Profivapers » čtv 21. črc 2016 9:31:02

Na 2,5 mm. A tak vychází i tyčka do zářezů. Jo je fajn. Ještě jsem ho tolik s CLR nevyužíval, protože jsem se trochu víc nadchl pro Cubis Pro, ale měl jsem ho teď s tou namotanou CLR dvakrát venku na odpoledne a občas z něj bafnu i doma, není problém a také je to dobré. Akorát je trochu hlučnější průchod vzduchu při potahu. Aspoň na tom mém menší verze. Za pár dnů to prohodím a budu zas bafat víc z tohoto. :chuckle :smoke
Naposledy upravil Profivapers dne čtv 21. črc 2016 9:42:34, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod maries » čtv 21. črc 2016 9:40:46

Ok, díky, hodím pak na něj nerez i když asi zůstane na ego evic easy, která mi stále perfektně funguje. S cubisem jsem se taky skamarádila a jedu ho primárně jak s origo tak i s převrtanými hlavami.
Moje mega verze není hlucna vůbec, vzduch na minimum.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Profivapers » sob 23. črc 2016 8:25:37

Mám ho teď na Picu a jedu v teplotním režimu. Ale Pico jsem na chvíli sebral Kayfunovi tak bůhví jak to bude. :chuckle Mohl jsem možná vzít ten větší, verzi Mega. Sáhl jsem po tom menším jenom tak mimochodem. Se nezdá no, jde pěkně. Tak budu častěji plnit. To mám za špatný odhad. :chuckle

eGo ONE V2 Clearomizer (menší) má výšku včetně 510 závitu bez naústku 36 mm, šíři 19 mm, objem pro 2 ml e-liquidu a eGo ONE Mega V2 výšku 42 mm, 22 mm šířku a dvojnásobný objem pro liquid (4 ml).

Včera téměř celý den a dnes ráno jsem jel eGo ONE V2 jak draka s namotanou CLR, jak jsem fotil do návodu a i jako drak fungoval, ale tak nějak jsem tušil, že budu chtít do tohoto menšího prostoru pro spirálku slabší drátek, který zpravidla používám v malých prostorech - pidikotelnách i u zvonkových DIY. Pro na mých výkonech pro mě rychlejší náběh, pocitově jemnější chuť a chladnější páru, ale každému co vyhovuje, to je výhoda vlastních sestavení. :mrk :smoke

Schválně jsem to změřil na čas, protože mi to přijde opravdu snadné tu CLR sestavit a trvalo to téměř přesně deset minut. Od Clearomizeru na gripu s původní spirálkou, po sundání, otevření, rozebrání hlavy, namotání a výměnu spirálky atd. jak je v návodu na předchozí straně až k bafání na nově namotané spirálce s vatou v teplotním režimu "TCR" na Picu a to jsem extra nespěchal jako závodně. :chuckle

Použil jsem nerezový odporový drát 316 síly 0,24 mm (oblíbený 316L - 0,25 mm musím dokoupit, ten momentálně nemám a u nás bohužel nemají), opět na tyčku 2,5 mm atd. jak už je popsáno, šest otáček. Odpor 1,2 ohm. To už je díky vyššímu odporu slabšího drátku odpor poměrně vysoko na přímé napětí baterie nebo stabilizovaný režim baterie eGo ONE V2, ale i na těch 3,5 V s 1,2 ohm (10,2 W) to díky zas slabšímu drátku a lépe využité energii kouří, řekl bych na pohodový vaping fajn. :smoke Dosáhnout nižšího odporu při dostatečné odparné ploše s takhle slabším drátkem by už pak bylo pro pokročilejší třeba na podélnou bispirálu. Ale to na okraj, mohu používat jak v teplotním režimu na iStick Pico tak v režimu výkonu a na nějakém regulovaném zdroji je to v případě vlastních spirálek pro začínajícího s nějakým tím motáním vždy snazší, protože pak na nějaké té otočce a odporu tolik nesejde.

A je to pro mě lepší, jemnější, chladnější, fajn bez problému. Zas u mě stoupl. :chuckle :smoke Chuťově pro mě dobré. Je fakt, že mám i kousky ze kterých mi chutná ještě více, ale na druhou stranu toto je poměrně velmi laciný jednoduchý Clearomizer k použití s výměnnými hlavami a se snadnou obsluhou. S relativně snadnou možností i vlastního sestavení dle libosti do CLR, která je výborně funkční i s připravenou tovární spirálkou a jak z něj teď ještě tahám no i když tyjo.. není to teda vůbec zlé. :smoke Hodnotím jako dobrý kousek. :mrk

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod maries » ned 31. črc 2016 20:25:56

Ani nevím kolik ml jsem odvapovala na originál setupu, ale spise z nedočkavosti jsem na hlavu clr nahodila cca 8 otáček ss316, odpor 0,88, spiralka na těsno. Testováni jak na evic easy tak presa v tcr. Musím říct že je to opravdu jednoduché. Za těch pár dní co ho používám jsem nezaznemala žádný problém, ani jeden dry hit v power modu. Kouřivost, chuť i hit je na mém sestaveni opravdu výborná a používám ho radši jak cubise, který mi taky hodně vyhovuje. Určitě doporučím jak nováčkům tak i zběhlejším mtl vaperum, za ty prachy perfektní.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno


Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Profivapers » úte 09. srp 2016 8:22:58

MartinFrei píše:Ta inovovaná baterka s přepínáním konstantní napětí / bypass mě zaujala, v 19mm provedení bych ji možná pořídil Kayfunu mini..

Jsem spokojen s tou eGo Mega Twist+ baterkou nebo v podstatě s celým kompletem. Je mi to na tahání po všude dost praktický a tak jsem si několikrát říkal, že by bylo fajn, kdyby tu Twist+ baterii s regulací udělali i v průměru 19 mm a dnes jsem zjistil že jo!
http://www.joyetech.com/product/ego-twi ... cubis-d19/
Výborně, počkám na samostatnou baterii. :yes
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Muroň » ned 09. říj 2016 23:01:56

eGo ONE V2 jsem si včera taky pořídil. Modrobílou mega, protože ten pastelový odstín modré se mi moc líbí, asi protože mi připomíná mé první auto. Sice moc neladí s mody, co mám (černé a zlatá) a působí na nich jako typas v teplákovce v limuzíně, ale to je taky občas k vidění, že.
Podělím se o zde o první dojmy hlavně z pohledu srovnání s Tronem-S, který rovněž vychází z eGo ONE a používá stejné hlavy. Kvůli nim (hlavně výtečným CLR) zůstávám věrný této klasice a nepřecházím na žádného cubíse, u kterých z principu nemůže CLR hlava být lepší než tovární.
eGo ONE V2 považuji za jeden z nejhezčích atíků pro jeho designovou jednoduchost a vyváženost hmot. Zblízka a na omak je však zřejmé, že to je low-end model využívající osvědčenou techniku svého předchůdce, ale na materiálech se šetři. Vedle robustně a festovně působícího Trona vypadá jako chudý příbuzný a první dojem byl rozpačitý, i když za ty prachy nemůžeme čekat premiovku. Váží taky sotva polovinu. Aby ne, je to sklo zasazené do tenkého plíšku.
První jsem do něj dal odloženou a zakonzervovanou ohmovou CL hlavu, se kterou jsem se v Tronu nesžil. V něm jsem spokojen se všemi ostatními, ale pro kanthalovou CL jsem obtížně hledal funkční nastavení. Buď to bylo moc vzdušné nebo se připalovala, pořád jsem laboroval s výkonem a regulací vzduchu a nikdy to nebylo ideální. V EOV2 jsem jí otevřel vzduch na čtvrtinu, dal bypass a ejhle, ona se má k světu, chutná mi z ní a pohoda. Důvodem není zázrak, ale drobná konstrukční odlišnost: komín je užší resp. vyvložkovaný, což je na pohodu vhodnější. Přijde mi taky, že průchod vzduchu od základny je vychytanější, alespoň teda při přivřeném airflow. Každopádně na MTL bude lepší než TRON.
Za málo peněz nedostaneme kus poctivého železe, ale jednoduchý a fungující atík, který je pro začátečníky na na eGO ONE mega baterce určitě dobrou volbou i s kanthalovými CL hlavičkami. Pro pokročilejší nabízí skvělé CLR hlavy, kam si namotáte cokoli, nejlépe nerez.
Obrázek
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Maxgear » pon 10. říj 2016 8:17:34

Mám ten menší na 2 ml od Milana i s Tím Picem a je to moje nejmilejší sestava,jednoduché a prudce funkční.Pepa
PS:moc děkuji Milanovi za hezkou hračku. :hand
Maxgear
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 191
Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:40
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Lada1960 » sob 06. kvě 2017 22:02:04

Zdravím,
Měl bych jeden technický dotaz k tomuto atiku (ego one V2-2ml).Když "vydudlíkuju" liquid až ke dnu nádržky,tak mi začne dírkama na AFC nepatrně protékat liquid.Při normálním stavu a pokud doleji dříve se to nestane.Je to normální? Stalo se mi to již dvakrát.Atik je nový,používán třetí den.
Předem díky za odpověď.
Lada.
Zdroje:Joyetech eGo Twist+ 1500mAh,2 ks. Eleaf Pico TC 75W (ArticFox).
"Spotřebiče":Eleaf i Care 140,Aspire CE5S,Ego One V2,Nautilus mini,Digiflavor Siren GTA 22,Digiflavor Siren V2 GTA MTL.
"Co tě nazabije,to tě posílí"Bez pyra od 15.8.2017.
Lada1960
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 29. dub 2017 14:56:37
Bydliště: Liberecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod sapphire » sob 06. kvě 2017 23:15:24

Ahoj, mám dnes novou 4 ml, a tohle se mi zatím nestalo, ale neustále to prská hlava CL 1ohm i CLR 1ohm (stock). Schválně to vezmu dodna a dám vědět.
sapphire
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 21. dub 2017 0:04:30

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Lada1960 » ned 07. kvě 2017 1:12:34

Pro "Saphire".Ono záleží na čem to máš (jestli komplet,nebo na gripu).Já to mám na picu TC75W,tak mám možnost regulace výkonu.Tak do těch 10 W to jen tak ševelí (chce to dlouhý a ne moc silný potah),ale při zvyšování výkonu mi to taky prská.Čim větší,tak víc.Ale jelikož jsem přešel teprve nedávno z 30 pyro za den na ecigo,tak to moc neřeším a po ránu jedu tak na 13W než si udělám hladinu nicotinu (hlava CL 1ohm).Samozřejmě klasicky šlukuju (pusa-plíce).
No zkus to vysosat do dna a dej vědět.
Lada.
Zdroje:Joyetech eGo Twist+ 1500mAh,2 ks. Eleaf Pico TC 75W (ArticFox).
"Spotřebiče":Eleaf i Care 140,Aspire CE5S,Ego One V2,Nautilus mini,Digiflavor Siren GTA 22,Digiflavor Siren V2 GTA MTL.
"Co tě nazabije,to tě posílí"Bez pyra od 15.8.2017.
Lada1960
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 29. dub 2017 14:56:37
Bydliště: Liberecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod redfun » ned 07. kvě 2017 9:27:22

Ego One V2 mega používám na Picu už víc jak půl roku a nemám žádný problém. CL hlavičku nemám a CLR mám namotanou v SS 0,3mm na 2,5 mm cca 0,8 ohm mírně roztažené závity v rámci možností a používám jen v TC režimu 13W a 220°C. Nic neprská a s protékáním jsem se setkal jen vinou špatně osazené vaty.
Istick100WTC-Kayfun V5,Istick 40W- Kayfun V3 mini,Pico Mega- Doggy SKX, iPOWER-Crius, Sentinel-Storm Rider 2.1,Pygmy, ADLA.
Jen to co si umíchám v+- 0 mg. Bezva zábava a ještě je to mňam.
Obrázek

Mozek je úžasná věc. Přál bych si, aby ho měli všichni.
Uživatelský avatar
redfun
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 334
Registrován: sob 29. zář 2012 9:20:28
Bydliště: Kolín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Muroň » ned 07. kvě 2017 10:19:52

Patologický jev indikující závadu atíku či hlavy to nebude, spíš vlastnost tohodle systému. CLR hlavu jsem včera zrovna vysosal do sucha, protože jsem asi po měsíci měnil vatu (nejsem takové prase, ještě nebyla tragická, je to jeden z 6ti používaných atíků na MTL) a nic nerosilo. Jenže ta CLR hlava s vatou vyčuhující ven si s docházejícím liquidem naředěným vzduchem spíš poradí než CL hlavička s vertikální spirálkou a dvěma dírkami pro přívod liquidu. Co si vybavuju, u CL hlavičky mi to u AFC při nedostatku liquidu maličko protékalo taky. Dolévej dřív a těš se, že u CLR to bude lepší.
Naposledy upravil Muroň dne ned 07. kvě 2017 11:58:39, celkově upraveno 1
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Cartomizéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků