• Reklama
 
 

Joyetech eGo ONE V2

Druhy-výrobce, Plnění, Jiné dotazy obecně.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Profivapers » ned 17. črc 2016 10:32:32

Joyetech eGo ONE V2 je nová řada sad, baterií a Clearomizerů od firmy Joyetech vhodná převážně a nejen pro naprosté začátečníky.

Lze pořídit jak v sadách eGo ONE V2 - http://www.joyetech.com/product/ego-one-v2/

Tak samostatně eGo ONE V2 Clearomizer o objemu pro e-liquid 2 ml - http://www.joyetech.com/product/ego-one-v2-atomizer/

Nebo samostatně baterii eGo ONE V2 s kapacitou 1500 mAh a dobíjením přes Micro-USB - http://www.joyetech.com/product/ego-one-v2-battery/

Další variantou jsou větší verze s přívlastkem „Mega“ tzn. eGo ONE Mega V2 - http://www.joyetech.com/product/ego-one-mega-v2/, u kterých je možno též pořídit sadu či samostatně baterii nebo Clearomizer.

eGo ONE Mega V2 Clearomizer má objem pro e-liquid 4 ml a baterie kapacitu 2300 mAh.

Spojení Clearomizeru s baterií je závitem 510.

Průměr eGo ONE V2 je 19 mm a eGo ONE Mega V2 jsou průměru 22 mm.

V případě koupě sad jsou součástí dvě eGo ONE CL hlavy s čistou vatou o odporu 0,5 Ω a 1,0 Ω - http://www.joyetech.com/product/ego-one-cl-head/

V případě koupě samostatného Clearomizeru není součástí žádná hlava. Tu je třeba přikoupit samostatně.

CL hlava 0,5 ohm je určena pro přímé tahání do plic. CL hlava 1,0 ohm je předurčena pro běžný pohodový vaping stylem pusa - plíce.

Otočným prstencem ve spodní části Clearomizeru je možno regulovat přívod vzduchu, odpor při potahu.

Sady i samostatné části je možno pořídit v několika barvičkách.

Vyzkoušel jsem Clearomizer eGo ONE V2 s CL hlavou 1,0 ohm a to v režimu přímého výstupního napětí baterie, jako bych ho používal v sadě např. s baterií eGo ONE.

Našrouboval CL hlavu zakápnutou trošku liquidem do základny Clearomizeru, zespod kolem středové trubičky naplnil Clearomizer e-liquidem, našrouboval základnu s hlavou a chvilku počkal než hlava nasaje. To je celé, našroubovat na grip či baterii a můžeme bafat. :smoke

Zkušenost je taková: U mého kusu tzn. nový Clearomizer a hlava jsem pociťoval zprvu trošku pachutě i malinko přesycování hlavy liquidem a trošinku vyprskávání do naústku. Toto vše odeznělo po třetím naplnění a dále i když někdy se mi stane, že hlava vyprskne, ale už zřídka a malinko. Chuť se "usadila" a je čistá i když dle mého názoru a pocitů nijak zvlášť výrazná, ale je třeba brát v potaz určení i cenu a Clearomizer funguje bez nějakých problémů, protékání. Jednoduše naplnit spodem i když aspoň u té menší verze se člověk musí trochu trefovat při plnění mezi tu střední trubičku a tělo nádržky. I co jsem teď používal souběžně tank Cubis Pro s LVC Clapton tak to je podle mých pocitů celkově jiná liga, co se týče plnění, průchodu vzduchu horem s vyloučením případného protečení, bohatosti chuti apod… ale zas už je dražší i vhodnější na gripy, baterie s regulací výkonu a i toto myslím ten účel jednoduše povapovat splňuje. Takové prostě konstrukčně jednoduché přitom dobře funkční a také někdo může mít naprosto opačné pocity a jiný názor. :mrk Při použití baterie bez regulace (možno pořídit např. tu eGo ONE) se dá ten Clearomizer s hlavou 1,0 ohm krásně využívat i když s vybíjením baterie to pak kouří méně, ze začátku dobré. Pak, když už je téměř vybito tak je to už slabší pobafáníčko, ale stále se dá a fajn. :mrk :smoke

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Hlava zakápnutá e-liquidem se našroubuje do základny.
Do prostoru mezi střední trubičku a tělo atomizeru naplníme a našroubujeme základnu s hlavou.
Chvilku počkat než hlava nasaje a můžeme bafat. :smoke

Obrázek
Naposledy upravil Profivapers dne ned 17. črc 2016 11:00:52, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod mrkson » ned 17. črc 2016 10:53:08

Ten atík používám přes měsíc, je dobrej pro mne pro novice. Se 3 hlavama za 350kč luxus.
eGo ONE CT , eVic VTwo mini , Presa TC 75W , RX200S , Therion , Noisy Cricket , Theorem , Amor Plus , Cubis , Plume Veil , Torque

Vapuju od 18.11.2011
Uživatelský avatar
mrkson
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 393
Registrován: sob 18. úno 2012 13:20:20
Bydliště: Hlučín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod roberto7 » ned 17. črc 2016 10:57:52

Jo tyhle baterie eGo one V2 jsou moc dobrý.A ve spojení s 19 mm atíkem je to bezchybný.Jedu jí v režimu konstantního napětí. :yes
roberto7
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 514
Registrován: ned 22. kvě 2016 7:49:28

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod mrkson » ned 17. črc 2016 11:04:53

Ten tank jsem koupil ve verzi 4ml a pužívám s istick Pico.
eGo ONE CT , eVic VTwo mini , Presa TC 75W , RX200S , Therion , Noisy Cricket , Theorem , Amor Plus , Cubis , Plume Veil , Torque

Vapuju od 18.11.2011
Uživatelský avatar
mrkson
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 393
Registrován: sob 18. úno 2012 13:20:20
Bydliště: Hlučín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod MartinFrei » ned 17. črc 2016 13:43:33

Na původním eGo ONE mi ty tovární hlavičky moc nevyhovovaly, chovají se přesně, jak popsal Profík. No pořídil jsem ty CLR přemotávací hlavy a s nima je to hned jiná liga ... doporučuji!!!

Ta inovovaná baterka s přepínáním konstantní napětí / bypass mě zaujala, v 19mm provedení bych ji možná pořídil Kayfunu mini. Ale na stránkách Joy jsem se nedočetl, kolik to konstantní napětí vlastně je :bandit Nevíte to někdo, nebo někdo z vlastníků že by to změřil? Díky. Profík už ty recenze fláká, tak se člověk skoro nic nedozví :chuckle
GG sekce : Euforia, Oddy, Ithaka
Vaponaute sekce : Le Magister, Le Zephyr
Genisys sekce : Steamboy 2.3, Avocado, RSST Magneto One kompakt, RSST, Origen
Zvonková sekce : Joyetech Delta II, Taifun GTII, Taifun GS 1 a 2, Kayfun Lite a 3 mini, Aqua 1 a 2, AGA-T7, Squape R
Mrako sekce : Smok TFV4 Mini, Aromamizer RDTA, Fuji GTA
Bafám převážně míchanice do Fichemy.
Uživatelský avatar
MartinFrei
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát 12. zář 2014 9:43:50
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod meteleskublesku » ned 17. črc 2016 14:24:46

Tak tak, CLR motací hlavy namotané 316L, pro mě nemá chybu. Občas přežhavit, občas vyměnit vatu (práce na minutu) a chutná a jede jak lokomotiva. Z komerce pro mě to nejlepší. Musím se kouknout na ten eGo One Mega V2.
Uživatelský avatar
meteleskublesku
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 238
Registrován: čtv 11. čer 2015 3:40:42
Bydliště: Všude dobře, doma nejlíp

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Profivapers » ned 17. črc 2016 18:07:47

Jsem toho měl teď rozdělané tolik, že mi úplně vypadla ta existence CLR. Tu jsem ještě neměl. A tak já si ho zatím nechám. :chuckle Díky za připomenutí. I když už mi to tu zas přetejká a v plánu jsem to neměl. Ale co. Poměrně za pár kaček a ještě z toho bude letadlo. I když konstrukce je jednoduchá a je to s ním snadné. Pořídil jsem ho hlavně na ozkoušení jak by byl či nebyl vhodný pro ty začínající i na porovnání. Jen nalít, hulit a zas to budeme motat. Ach jo. :chuckle :mrk
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod MartinFrei » ned 17. črc 2016 18:16:37

Bez motání není kvalitní vapování. To platilo už na BCC hlavičkách. U komerčních hlav se vaper stává otrokem kvality výroby čajna synků.

Odesláno z mého Power pomocí Tapatalk
GG sekce : Euforia, Oddy, Ithaka
Vaponaute sekce : Le Magister, Le Zephyr
Genisys sekce : Steamboy 2.3, Avocado, RSST Magneto One kompakt, RSST, Origen
Zvonková sekce : Joyetech Delta II, Taifun GTII, Taifun GS 1 a 2, Kayfun Lite a 3 mini, Aqua 1 a 2, AGA-T7, Squape R
Mrako sekce : Smok TFV4 Mini, Aromamizer RDTA, Fuji GTA
Bafám převážně míchanice do Fichemy.
Uživatelský avatar
MartinFrei
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát 12. zář 2014 9:43:50
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod mrkson » ned 17. črc 2016 18:50:06

CLR hlavy jsou dobré, prodávají se ve dvou variantách vzdušnější pro větší výkony a s menším airflow na pohodu. Konstrukčně jsou kromě přísunu vzduchu stejné. Používám od začátku a jsem spokojený. Chuť i kouřivost je u obou hlav dobrá, přemotání i výměna vaty triviální.
eGo ONE CT , eVic VTwo mini , Presa TC 75W , RX200S , Therion , Noisy Cricket , Theorem , Amor Plus , Cubis , Plume Veil , Torque

Vapuju od 18.11.2011
Uživatelský avatar
mrkson
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 393
Registrován: sob 18. úno 2012 13:20:20
Bydliště: Hlučín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Profivapers » ned 17. črc 2016 18:56:00

Hoši už je to se mnou špatný. Jsem začal mít pocit, že tu CLR jsem tu už taky měl v té první verzi eGo ONE, co jsem tu měl chvíli od kolegy a právě mu ji tam dával. Teda asi, to jsem si po sobě musel dohledat ve vlákně jak jsem o něm psal. Jo a fakt jsem ji už zkoušel. Ale to nevadí. :chuckle A je v ní už vata se spirálkou, proto jsem si to nepamatoval a spojil si to s běžnými hlavami. Kdybych ji motal tak si to pamatuji. Jako na omluvu teda. :chuckle Ale rozpomněl jsem se, že to nebylo nic moc dokud jsme nedali právě tu CLR. I s tou továrně namotanou to bylo fajn a nejlepší. :smoke Ale další i s Kanthalem byla jiná hlava než mám teď k ONE V2 - CL 1,0 ohm. Ta je "novější verze s čistou vatou".
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Rychart » ned 17. črc 2016 20:37:03

No já mám s CLR problém už od začátku. Jsou tam podle mě blbě vyřešený kontakty kanthalu a proto jsem hodněkrát musel hlavu přemotat, protože to hlásilo zkrat. Ale možná je to rukama, to nevylučuju :D

[ Post made via iPhone ] Obrázek
Poslední cigareta padla 17.3.2015 a od té doby nekouřím, ale pouze inhaluji :)
Od 15.9. 2016 nepoužívám nikotin.
Uživatelský avatar
Rychart
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 308
Registrován: stř 01. dub 2015 10:31:53
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod pepyn » ned 17. črc 2016 22:47:50

Zdar, kolem listopadu jsem koupil Ego One VT, sadu a hned jsem začal motat CLR hlavy, dodnes je to má stalice a jistota, motám 0,3 mm SS, na 2mm, odpor kolem 1 ohmu a spokojenost, jednoduchost, chuť ok, :yes
Chystám se na na V2.
pepyn
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 167
Registrován: ned 25. říj 2015 14:57:13
Bydliště: Havířov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Profivapers » pon 18. črc 2016 10:49:28

MartinFrei píše:.. na stránkách Joy jsem se nedočetl, kolik to konstantní napětí vlastně je :bandit Nevíte to někdo, nebo někdo z vlastníků že by to změřil? Díky. Profík už ty recenze fláká, tak se člověk skoro nic nedozví :chuckle

A tak stačí říct.. :) :mrk
Napětí u baterie eGo ONE V2 v konstantním režimu je 3,5 V a s eGo ONE V2 Clearomizerem a hlavou CL 1,0 ohm s "čistou vatou" po zatažení tzn. ale 15 ml liquidu odjeto, to hulí a chutná fajnově. Konstantní výstup je na běžný pohodový vaping a tuto hlavu, řekl bych tak akorát. Dá se to tak krásně pospolu využívat i v tomto režimu. Samo nejen s eGo ONE V2 Clearomizerem lze baterii využít. Jsem zvědav na tu CLR. Tu tam dám za chvíli. Nejprve továrně namotanou. :smoke
Naposledy upravil Profivapers dne pon 18. črc 2016 11:16:33, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod MartinFrei » pon 18. črc 2016 11:13:41

3,5V * 15W = 0,8ohmy = paráda, uberu otočku ze stávajícího setupu a jsem na svým :smoke

Díky Profi za změření :hand Jdu vyhlížet, až jí naskladní u mého oblíbeného dodavatele :rock
GG sekce : Euforia, Oddy, Ithaka
Vaponaute sekce : Le Magister, Le Zephyr
Genisys sekce : Steamboy 2.3, Avocado, RSST Magneto One kompakt, RSST, Origen
Zvonková sekce : Joyetech Delta II, Taifun GTII, Taifun GS 1 a 2, Kayfun Lite a 3 mini, Aqua 1 a 2, AGA-T7, Squape R
Mrako sekce : Smok TFV4 Mini, Aromamizer RDTA, Fuji GTA
Bafám převážně míchanice do Fichemy.
Uživatelský avatar
MartinFrei
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát 12. zář 2014 9:43:50
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Profivapers » pon 18. črc 2016 20:59:30

Není za co. Také mě to zajímalo.
Je fakt, že CL hlava 1,0 ohm se po chvíli používání teprve ukázala v plném rozkvětu i když to není úplně optimální bafat 15 ml a nějaké pachutě ze začátku než ze sebe hlava vydá, co umí a za chvíli to podle všech předpokladů bude zas slábnout. Teď je ve stavu "chutném" a není to špatné.

Natočil jsem RBA hlavu CLR, zakápnutou e-liquidem, nebýt hnidopich nevšiml bych si, že spirálka je bokem a ofuk míří k jejímu kraji. Avšak nechal chvilku nasát, nastavil na gripu nejprve, abych měl stejný výstup, jako dá eGo ONE V2 baterie v režimu konstantního napětí, prvních několik potahů trošku pachuť, ale už dobré. A jede fajnově. Na mě akorát. Pak jsem zkusil, co dokáže s vyššími výkony a tak do těch 23 W to s přehledem dává (v tom továrním sestavení) i když pěkně se na ní dá bafkat už od 8 W. Je to dobré. Ještě jsem zvědav až si ji sestavím sám, ale to zas příště. Z Cubis Pro s LVC Clapton mi chutná více, ale ani toto není vůbec zlé. :smoke

Pravda, jsem toto vlákno opravdu založil na rychlo neplánovaně i když nějaký čas to také dalo a možná jsem i tento dobře funkční jednoduchý kousek a přitom laciný, zprvu trochu podcenil. Taky i proto, že jsem zapomněl na tu CLR, se kterou je to podle mě nejlepší a ještě si ji může člověk sestavit jak libo. A eGo ONE V2 baterie s přímým i konstantním výstupem působí také fajn. :smoke




RBA hlava CLR pro eGo ONE a eGo ONE V2 Clearomizer

I když továrně namotaná hlava CLR fungovala velmi dobře…

Obrázek

…tak ani dnes jsem nespal a nekoukal jen kde co uhnat nejlevněji nebo dostat zadarmo.

Vyzkoušel jsem vlastní sestavení a rovnou i vyfotil. Fotografie jsou samo zas jen ilustrační, protože si hlavu různě stavět a fotit při motání tak úplně dobře nejde, ale tato RBA hlava jde namotat opravdu snadno, je to pěkná práce a chvilka. Dobře udělané, žádný ojebávky, vše jde hladce.

Rozebral jsem CLR hlavu jak je vidět a na tyčku průměru 2,5 mm jsem namotal spirálku z nerezového drátu 316L (Osteo drát chirurgický) síly 0,30 mm sedm otáček.
Drát, materiál, průměr atd. si samo každý může zvolit jaký chce. Osobně si dám ještě o fous slabší, ale ukázal jsem s tímto a i tento průměr drátu je často využívaný.

Obrázek

A spirálku na tyčce vložil do CLR hlavy.

Obrázek

Nasadil izolační gumu. Jeden přívod zkraje na kostru, druhý do středu izolační gumy. Pak ohnul přívody a vsadil středový kontakt.

Obrázek

Pinzetou srovnal spirálku, zmáčkl a zkontroloval, aby se nikde nic nedotýkalo kostry a kde nemá.
Kdo žhaví spirálku na gripu při nasazení hlavy do základny a dává otočky na těsno tak samo může. Já tento Osteo drát před prvním použitím nežhavím a používám takto s mírnými rozestupy otoček na spirálce.

Obrázek

A máme srovnáno i je vidět krásně dovnitř hlavy, jestli je vše jak má být.

Obrázek

Ještě je možno vsunout opět tyčku, na které jsme motali a porovnat případně spirálku. Pokud je třeba po tom předchozím kroku.

Obrázek

Zacvakneme přívody u kontaktů. Takto.
Ten krok jsem zapomněl vyfotit tak jsem si to půjčil od jiné hlavy. Samo to je možno provést i dřív hned po vsunutí izolační gumy a středového kontaktu jak je vidět na třetím obrázku.

Obrázek

A vsunout vatu.
Osobně používám primárně Fiber Freaks 2.

Obrázek

Našrouboval vrchní díl hlavy a zastřihl vatu u vstupů. Našrouboval CLR hlavu do základny a pak celek na grip. Změřil odpor zda je vše v pořádku.
Krásných "tak akorát" 0,87 ohmu což nám dá např. při použití konstantního napětí na baterii eGo ONE V2 výkon 14,1 W. Samo lze použít i v režimu přímého výstupu napětí baterie, v teplotním režimu nebo režimu volby výkonu VW.

Obrázek

Zakápl hlavu e-liquidem, naplnil Clearomizer a baf baf. No a krása. :smoke Už jsem odjel téměř nádržku než jsem to celé zpracoval. S klidem můžu doporučit. :mrk

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Další

Zpět na Cartomizéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků