• Reklama
5 Days Arrival: $10 OFF Over $88
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

Míchání a domácí výroba liquidů

Zde se můžeme bavit o vlastních receptech.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, Joker, jura-p

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod Muroň » čtv 29. lis 2018 10:11:24

Nedávno jsem si je porovnával. Archivní zbytek tabákové báze jsem naředil 1:1 čistou bází a srovnával s Karavanou míchanou cca 3 %. Tabáková báze je rozhodně hutnější, ořechovější a chemičtější. Kdybys s Karavanou nebyl spokojený, zkus jí namíchat ve vyšší koncentraci anebo přidat pár kapek těžšího tabáku od Imperie, třeba Sultána. Pak by se to bázi blížilo více. Ale znovu opakuji, Karavana mi chutná víc než původní tabáková báze.
Batt: SMOK X-Pro, G-Priv, Stingray, IPV D3S, Joyetech Evicy VTCmini, VTwo, Cuboid Mini, Eleaf Pico a iPower 80W, HCigar VT75, iJoy Captain PD1865 Atty: Dvarw MTL, Joye TRON-S, EGO ONE V2, Cubis 2, Kayfuny 5, Prime, V3 mini, Taifun GT3, DS 2K16, OBS Ace, Crius, Engine, Cheetah, ​Wotofo FSmini, JWell OdeonV2, HCigar Fodi F2, Augvape Merlin, Digiflavor Siren 1,2 a Fuji, SMOK TFV8 BB, Advken Manta.
Muroň
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr

Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod flacek » čtv 29. lis 2018 16:52:01

Ja ji namichal na cca 5% tak uvidim co to udela. Diky tomu ze to pak stejne pridavam do michanice Desert shipu od FA v mnozstvi cca 25% tak bych to nemusel nejak razantne poznat. Jeste mam na nejakou dobu zasobu te puvodni baze, ale radeji chci byt pripraven abych nedopadl jako tenkrat s M-Type, kdy najednou nebyl a ja nasel nahradu az v te tabakovce od Imperie. Aneb historie se opakuje:-D
Mlhostoje - Joyetech 18650 MOD V3.5, Joyetech eVic Easy, VAMO V1 + V3, Z-Max, Bcc Evod, Pro Tank, Pro Tank X10
Palivo - Tankuji pouze a výhradně u Gaston13
Ortodoxní elektronik /rasista/

Obrázek
flacek
e-Kuřák
e-Kuřák

Předchozí

Zpět na Míchání liquidů