• Reklama
 
 

Příchutě od INAWERA zkušenosti

Zde se můžeme bavit o vlastních receptech.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Příchutě od INAWERA zkušenosti

Příspěvekod zdeon » čtv 28. kvě 2015 10:06:39

INAWERA - Lesní jahoda (Poziomka) - strasně jsem se těšil na lesní jahodu, bohužel pořád z ní cítím něco chemického i vůní i chutí (velice pravděpodobně je to subjektivní, ostatní hodnotí většinou pozitivně), míchána v poměru 1k/1ml, už měsíc odležená, ale požád to tam cítím, za mě - 2/10
INAWERA - Jahoda (Truskawka) - pro mne zatím nejlepší jahoda, vůní i chutí něco mezi zahradní a lesní jahodou, je to moje stálice, míchána 1k/1ml - 9,5/10
INAWERA - Jablka dvě - další moje stálice, dříve jsem ji míchal samotnou 1k/1ml, ted do ní přidávám cca 0,1-0,2k/1ml vanilla tahity (inawera), nebo míchám 0,8k/1ml + 0,2k/1ml s lesními plody (FlavorArt) kupodivu z toho vychází príjemná vůně i chuť lehce nakyslých bílých hroznů (alespoň podle mé chuti) - 9/10
INAWERA - TINO D´MILANO - Vanilla Tahity - samotná mi moc nechutná, ale používám občas na přichucení všemožných míchanic, voní mi v podstatě jen vanilkou s příjemným ocáskem (snad tabák?) míchám opatrně 1k/2ml - 6/10
INAWERA - Višňový likér - vůní úplně přesně višňový likér, chutí spíše višně v čokoládě na můj vkus by to chtělo více višní a méně té čokolády (likéru?) mícháno 1k/1ml - 5/10
INAWERA - VPG Power Smoke Báze - nemohu si pomoci, ale moje nejoblíbenější báze za mě - 9/10
INAWERA - Dirty Neutral Báze - další moje nejoblíbenější báze za mě - 9/10
...eGo-T2 MOD s Goginem, Zmax Telescope s Goginem, Vamo, Cloupor mini...
Obrázek
...e-kouřením moc neušetřím, ale rozhodně nelituji...
Uživatelský avatar
zdeon
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 93
Registrován: sob 06. dub 2013 20:37:32
Bydliště: ...kooosek vod brna kemo...

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Příchutě od INAWERA zkušenosti

Příspěvekod Jajin » čtv 26. lis 2015 13:22:29

V poslední objednávce od Inawery jsem si řekl, že trochu zaexperimentuju a dopadlo to takhle:
Meloun - velice dobrá chuťovka, jako opravodvý meloun
Anýz - pro mě naprosto úžasná chuť, jen se ho musí dávat trošku více aby byla chuť pořádně cítit
Chilli - tak tady jsem šlápnul vedle, voní to hezky, ale dle mého soudu se to nedá kouřit
If you know the enemy and know yourself, you need not fear the result of a hundred battles. If you know yourself but not the enemy, for every victory gained you will also suffer a defeat. If you know neither the enemy nor yourself, you will succumb in every battle.
Smok Alien + Limitless XL, Evic VTC Mini + Digiflavor Siren 25 a Kayfun V5, Istick PICO + Avocado 22 RDTA SE, Hadaly klon
Uživatelský avatar
Jajin
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 148
Registrován: úte 21. čer 2011 8:13:40
Bydliště: Petřvald u Karviné, Moravskoslezský kraj
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě od INAWERA zkušenosti

Příspěvekod Mirr » pát 18. led 2019 10:05:56

Zkouším od Inawery Tiramisu, jen tak z nudy bo na ty koláče a buchty moc nejsem.... Dal jsem 10 kapek do 10ml, nechal jen do druhého dne a zkusil. Chuť nijaká, trochu neutrální nasládlosti ale to je spíš báze. Přikápl jsem tři další kapky rovnou do atiku, asi do 2ml, zatřepal s tím a nechal přes noc. Chuť nijaká, po Tiramisu ani stopy. Tak nevim, má to zrát týdny ? A i když nezralé, proč v tom není ani molekula chuti Tiramisu ?
Joyetech Elitar - Clapton LVC 1,5 ohm, MTL
Uživatelský avatar
Mirr
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 22. říj 2017 10:19:05

Re: Příchutě od INAWERA zkušenosti

Příspěvekod Darth Vaper » pát 18. led 2019 10:42:33

Prubni nakapat do atty samotné aroma. U tohohle výrobce se mě i několika známým stalo že v lahvičce bylo jen čisté PG. Tak jsem je přestal kupovat.
Šplejchadla a kapáky, ty já mám nejvíc radši :cool
Obrázek
Uživatelský avatar
Darth Vaper
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 591
Registrován: pon 07. led 2013 8:47:41
Bydliště: Hanácké Athény
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě od INAWERA zkušenosti

Příspěvekod Mirr » pát 18. led 2019 18:17:01

Darth díky. Zkusil jsem a nechápu... Není to úplně bez chuti ale samotné aroma chutná spíš jako divný tabák, tak trochu hnusně, Tiramisu tam fakt nerozeznám. To nastolilo otázku co si vlastně v polské firmě představují pod "takým slovom Tiramisu"...., nebo ještě lépe, co si představují v italské bajotek laboratoři o tom, co by mohli vyrobit pro polskou firmu pod názvem Tiramisu.
Nezkoušel to aroma ještě někdo ? Je to fakt shit nebo mám jen já smůlu na kus ?
Joyetech Elitar - Clapton LVC 1,5 ohm, MTL
Uživatelský avatar
Mirr
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 22. říj 2017 10:19:05

Re: Příchutě od INAWERA zkušenosti

Příspěvekod Darth Vaper » pát 18. led 2019 20:07:34

No u tohohle výrobce může jiná lahvička chutnat dobře, to je právě ta loterie :) Já měl tiramisu jednou od FA a vonělo a chutnalo jako tiramisu :) Ale víckrát už jsem to už nekupoval, není to mnou vyhledávaná příchuť, když už sladký, tak různé varianty vanilkových pudinků a krémů :wasntme
Šplejchadla a kapáky, ty já mám nejvíc radši :cool
Obrázek
Uživatelský avatar
Darth Vaper
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 591
Registrován: pon 07. led 2013 8:47:41
Bydliště: Hanácké Athény
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě od INAWERA zkušenosti

Příspěvekod Mirr » sob 19. led 2019 23:18:06

Aha..... Tak v tom případě si firmu, která provozuje loterii, pod zástěrkou prodeje e-liquidů, vymazávám z oblasti zájmu. :-)
Joyetech Elitar - Clapton LVC 1,5 ohm, MTL
Uživatelský avatar
Mirr
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 22. říj 2017 10:19:05

Předchozí

Zpět na Míchání liquidů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků