• Reklama
 
 

Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Zde se můžeme bavit o vlastních receptech.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod huhla » čtv 17. dub 2014 9:39:36

testováno na bázích Flavourtec 12mg a UltraBio Werke, Atomizer Kraken na vatě 1,7ohm

Pineaplle - po tom co má drahá polovička dorazila domů z práce měla obrovskou radost, drahoušku ty jsi koupil ananas, následovalo obrovské zklamání je totiž nekuřák
Banana - chuť že by se dala kousat
Liquoric - po přičichnutí ke zkumavce jsem byl dost nedůvěřivý žádné lékořicové orgie se nekonají, po tom co víčko zaklaplo zpět jsem rozetřel po prstu kapku co na něm ulpěla v tu chilku se teprve rozjela vůně pendreku, řekl bych že je to výborný prostředek k zpestřování již omšelých liquidů
Sweet Cherry - každému kdo prahne po třešňovém aroma vřele doporučuji

se všemi vzorky jsem byl naprosto spokojený, ještě jednou děkuji za příležitost otestovat na vlastní papulu
Informatik = odborník, který vyřeší problém, který vůbec neexistoval, způsobem, kterému nikdo nerozumí...
Ortodoxní elektronik /rasista/
Uživatelský avatar
huhla
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 71
Registrován: stř 13. bře 2013 10:23:52
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod frenisek » čtv 17. dub 2014 19:01:58

Cinnamon Apple Pie-výborný štrůdl,na občasné odpočinutí od tabákovek.Za mě za 1.
Lava V2,Homemade mechanika grip,EGO 1100, wivi nova,wivi tank a hlavně INA black chery a max blend

http://www.e-cigaretafans.eu/forum/viewtopic.php?f=67&t=3727&p=242757#p242757
eCF Žďár nad Sázavou
Obrázek
Uživatelský avatar
frenisek
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 73
Registrován: sob 02. bře 2013 9:04:26
Bydliště: Strážek-Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod flacek » pát 18. dub 2014 14:34:48

RED
Testováno na Kanger Protank
Namícháno v bázi Hellas 6 mg - 7 kpk na 10 ml
Prakticky totéž, jako RedBull a podobné.
Mlhostoje - Joyetech 18650 MOD V3.5, Joyetech eVic Easy, VAMO V1 + V3, Z-Max, Bcc Evod, Pro Tank, Pro Tank X10
Palivo - Tankuji pouze a výhradně u Gaston13
Ortodoxní elektronik /rasista/

Obrázek
Uživatelský avatar
flacek
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 208
Registrován: pon 14. led 2013 5:47:51
Bydliště: Praha

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod 28ondra53 » sob 19. dub 2014 7:05:45

Tobacco & Caramel,
je to dobře kouřitelné,je cítit pendrek,žádná chemie,dal bych 8.
Banana,
výborná chuť banánu,žádná chemie,dobré pokouření,dávám 10.
Blueberry,
není to borůvka spíš malina,jinak bez chemie,hodně cítit v místnosti,dobře kouřitelné,dávám 9.
American Red,
nepřipadá to jako tabákovka,spíš ovocné,dá se, ale jako ovoce,za mně 6.

Jinak báze Tobacco báze je moc aromatická a spíše ovocná, do tabákovek bych jí
nepoužil.
Liguidy Tobacco & Caramel ,STRAWBERRY mně připadají moc aromatické a spíše do ovoce.To není moje parketa.
28ondra53
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 41
Registrován: sob 03. bře 2012 13:18:23
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod spachal » sob 19. dub 2014 11:20:48

Zdravim, zatim jsem ochutnal pouze jednu ze zaslanych prichuti, nejak jsem na to nemel cas, ale dostal jsem v PM slusne pripomenuti, takze pisu :] ..

hardware: Vivi Nova, cerstve premotana, 2.3ohm. Vamo nerez V5, nastaveno 7.5W
'software': baze z ecig.com 48mg, redena PG a VG 50:50 z Fichemy na cca 6mg
Kourim uz spise jen ovoce, tabakovky me neberou (cigara jsem nikdy nekouril a i ta dymcicka od Jirsy byla vzdy cpana necim vonavejsim a lehcim).
Micham z duvodu lenosti primo v kartu, zaleju liquidem, dokapnu prichutema, vyhoda ovoce. V posledni dobe uz bafam jen Wera Garden, prevazne Bahraini Apple Gold s necim (malina ap.). Takze moje chute jsou .. atypicke ;]

No a Flavoutec:
APPLE - pouzil jsem prichute vcelku dost, i kdyz jsem zvykly davat na 3ml jen cca 5 kapek. Zde jsem musel pouzit priblizne pulku samplu, pokud ma cely 2ml, pak to bude dle meho 15-20 malych kapek - oprava, ted jsem si vsimnul, ze plny flakonek na 2ml, je v nem cca pulka, takze to je cca 10 kapek. Coz i tak je na 3ml dost. Pak to zacalo teprve chutnat :].
Chut zpocatku lehce kyselejsi jablko, na pozadi velmi, velmi lehka tabakovina, trocha skorice, ale kysele zelene jablicko prevlada. Po jednom dni v kartu se chute presunuji spise k tomu cervenejsimu jablku a "štrůdlu", take docela prijemne.
Chut je velmi podobna Dwa Jablka od Inawera, mozna o neco jemnejsi, u Ina jsem na zacatku vzdy citil 'lehkou chemku', tady ne. Chut ale lehce slabne ..

Irish Cream - jedina 'tabakovka', co jsem si naporoucel. Koncentrace cca 5kp na 3ml, na prvni pocit opravdu nejaky takovy ten babsky tlamolep, ale chemicke pozadi, asi to chce chvili zrát. Neoslovilo me to, i kdyz treba Kent / cappuchino mam rad. Cely den se tohle kourit opravdu neda. Ale kdo ma tenhle typ liquidu rad, asi si pochutna.

strawberry - jahoda, podle nazvu. V realu takova ta vitacitova prichut, neco z jahod tam je, ale take to mohlo byt pojmenovane treba raspberry ;] .. Pokoureni ale presto prijemne, pokud ma nekdo rad, stejne jako ja, sladke prichute. Porad se to kourit asi neda, ale pro zajimavost neni spatne. Zkusil jsem to zakapnout mentholem, je to lepsi, ale ja mam menthol rad :]. Spotreba opet pulka samplu na jednu vivinu, takze zadna koncentrovana hitparada ..

Dalsi budu doplnovat, az zkusim. V kazdem pripadku za vzorky jeste jednou, verejne, dekuji!
Naposledy upravil spachal dne pon 21. dub 2014 1:04:05, celkově upraveno 2
su root; rm -rf / ;]
Uživatelský avatar
spachal
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 278
Registrován: stř 01. úno 2012 16:58:28
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod gaston13 » sob 19. dub 2014 12:50:00

Ice Vape

Namícháno v bázi Hellas 12 mg 7 kpk/10 ml
Testováno na Nimbus V4 ( Ekowol jedna spirálka 1 ohm ), WP15 ( mesh + Nextel 0.9 ohmu ) - oba na mech. gripu, a mini Bivoj ( mesh bez opletu 0.8 ohmu )

Nejlepší přirovnání asi je, jak už tu někdo psal, ke žvýkačce. Moc na takové chuti nejsem, ale tohle se dá. Není to na celodenní kouření, ale občas pro změnu proč ne. Dokonce ani tato příchuť, u které jsem to předpokládal, nijak výrazně nenapaluje spirálku, jako zatím všechny příchutě této značky, co jsem zkusil.
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod brabeva » sob 19. dub 2014 13:05:17

Namícháno do báze neutrál 18 mg 7 kpk/10 ml
Testováno na ProTanku II, spirálka s vatou a 1,8 ohmu

ICE TOBACCO
Opravdu připomíná žvýkačku.
chuť-8/10
dým-10/10
hit-8/10

TOBACCO MENTOL
Dominuje mentol, tabák cítím v pozadí.
chuť-8/10
dým-9/10
hit-8/10
Grifův grip Pitrýsek, indulgence V4, eCab-L, Eleaf IStick basis- Protank mini, ego one
Vapuji od 29.1.2012
Uživatelský avatar
brabeva
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 363
Registrován: pát 23. bře 2012 13:20:08
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod flacek » sob 19. dub 2014 17:42:02

Tuscan

8 kpk/10 ml Neutral báze, dva týdny uleželé
Testováno na Kanger ( knoty 2 ohmy ) na Vamo

Tabákovka to není určitě, první, co mě napadlo, bylo " sladké dřevo " a to asi tu chuť vystihuje nejlépe. Na celodenní kouření to není, pro příznivce tabákovek asi ani občas, možná to ocení " ovocnáři ".
Mlhostoje - Joyetech 18650 MOD V3.5, Joyetech eVic Easy, VAMO V1 + V3, Z-Max, Bcc Evod, Pro Tank, Pro Tank X10
Palivo - Tankuji pouze a výhradně u Gaston13
Ortodoxní elektronik /rasista/

Obrázek
Uživatelský avatar
flacek
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 208
Registrován: pon 14. led 2013 5:47:51
Bydliště: Praha

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod vlastik63 » sob 19. dub 2014 22:18:33

Vše mícháno v poměru 12 kapek z očního kapátka do 10 ml báze.(po osmy dnech zrání) Vapováno na Vamo 13W Igo-L a vatě 1,4 ohmu.
Tabákové příchutě:
Virginia: mírně nažloutlé barvy,cítím lehké tabákové aroma,dost do sladka,dá se kouřit i dlouhodobě a věřím,že stářím se chuť tabáku více rozvine. 7/10
Dark Tobacco: mírně do růžova,cítím výraznější chuť černého tabáku a nějakého divokého koření. 7/10
Cigar Passion: více do růžova,cítím výraznější zemitou chuť černého tabáku,není to zlé. 8/10
RY4: bez zabarvení,cítím čerstvý tabák,dá se kouřit dlouhodobě,je to ale úplně jiná RY4 než jak ji znám já,ale i tak je to povedená příchuť. 9/10
Tobacco & Menthol: lehce do žlutohněda,sladká chuť mentolu s tabákovým podtónem,jako zpestření to není zlé. 8/10
Ovocné příchutě:
Žlutý meloun: bez zabarvení,skoro autentická chuť žlutého melounu,velice povedená příchuť. 9/10
Mango: bez zabarvení,sladká příchuť čerstvého manga. 7/10
Hazelnut: lehce do růžova,cítím chuť lískového oříšku něco jako nugeta. 8/10
Ostatní příchutě:
Lékořice: bez zabarvení,lehká chuť pendreku na pozadí,nic pro mne. 6/10
Mary Jane: bez zabarvení,cítím kopřivy nebo něco z bylinek. 7/10
Red Power: zabarvení lehce do žluta,klasický přeslazený energetický nápoj. 7/10
Cappuccino: zabarvení do hněda,sladká příchuť kávy s karamelem,na chvilkové vapování to není zlé připomíná mi to karamelové bonbóny. 8/10
Espresso: hodně hnědé skoro černé barvy,sladká káva s čokoládovým podtónem,docela povedená příchuť nedá se to vapovat dlouhodoběji. 8/10

Z této várky mě zachutnala příchuť melounu a RY4,ani kávové aromata nejsou špatná.
Flavourtec má podle mne rozhodně lepší ovocné příchutě,které nad tabákovými aromaty vítězí.Nijak zvlášť mě hodnocené vzorky neoslovily a po vyzkoušení většího množství vzorků musím poopravit své původní velice kladné hodnocení,kdo má rád sladké příchutě najde si určitě svého favorita.Příště bych volil slabší koncentraci.Já si objednám určitě Ice Vape a Passionfruit,možná bych objednal znovu i RY4.
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod joyefino28 » úte 22. dub 2014 0:07:29

Vzorky miesané v báze e-cig 12 mg, vapovane na Pro tank 2 ..... odlezané 3 týzdne

Tabacco príjemná jemne nasladla tabakovka, da sa vapovať celý deň 9/10
Limetka ma velmi ocarila a neviem sa jej nabažiť na letné horúce dni bude ako stvorená .... urcite objednám po naskladnení 9/10
Hazelnut nejako neočaril, ale ani nesklamal .... klasický lieskový orech 6/10
Irish cream pre mna velmi sladký 5/10

Hotovky Flavourtec a American Stars ohodnotím v príslusných vláknach a dakujem za moznosť ochutnavky .... :hand
Obrázek
Uživatelský avatar
joyefino28
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 24. dub 2013 22:48:33
Bydliště: Slovensko, Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod dawe » pát 02. kvě 2014 19:13:35

Vše testovano na GS-H3 z fastechu

Selected Tobacco
3kapky do 2ml Báze 6mg Flavourtec Neutrál
dobá zrání 10 dní
Liquid zůstal čirý. Chuťově jemný tabák s nějakým oříškem. Lehce nasládlý, ale to může být bází. Určitě kouřitelné celý den.

Wild West Tobacco
3kapky do 2ml Báze 6mg Flavourtec Neutrál
dobá zrání 10 dní
Liquid mírně narůžovělý. Dobrá tabáková příchuť na kouření celý den.

Liquric
3kapky do 2ml Báze 6mg Flavourtec Neutrál
dobá zrání 10 dní
Liquid zůstal čirý. Nevím jestli jsem něco nezkazil při míchání, ale necítil jsem vůbec nic. Takže nehodnotím

Walnut - vlašské ořechy
3kapky do 2ml Báze 6mg Flavourtec Neutrál
dobá zrání 10 dní
Liquid zůstal čirý. Jasná ořechová příchuť i když bych řekl že je to spíše pekanový ořech. Určitě použitelné do různých mixu.
dawe
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 03. úno 2014 18:31:37
Bydliště: Domaslavice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod dobrman » sob 03. kvě 2014 13:26:51

Omlouvám se, že mi to tak dlouho trvalo, ale fakt to nebyla moje vina.....

Báze Tobacco (18mg + 6mg)....
Samotná jde vapovat, ale pro mě je to dost medový. Aromata jsem radši do ní ani nemíchal..

Vše namícháno v 12mg bázi (Fichema+NIC) 8kp na 10ml

Black Tobacco....
V podstatě "zklamání", čekal jsem drsnější tabák, ale je to pro mě lehký tabáček, chuťově mi moc nevyhovuje, mám rád výraznější chutě

Dark Tobacco.....
Chutná mi to dost podobně "nahé bázi Tobacco", takže nezaujalo...

Tobacco Reunite....
cítím z toho karamel , takže po pár tazích jsem toho nechal

King Leaves....
Tenhle vzorek je jedinný z testovaných, který by šel vapovat déle. Přestože mi přijde dost jemný, je nevtíravý a nezdá se mi ani moc nasládlý

Takže celkově pro mě zklamání, ale to neznamená, že je to špatný. Určitě si tyto chutě najdou své příznivce.
Já jsem hold na hrubší chutě (typu "myšina")..... :mrk
vzorky jsem předal dalším vaperům, takže pokud mi zdělí své názory na ně, rád je sem napíšu...

Vážím si takovéto koštovací akce a
děkuji za možnost vyzkoušet něco nového
Obrázek
Uživatelský avatar
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3119
Registrován: stř 16. kvě 2012 23:21:12
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod Stoupa » pát 09. kvě 2014 14:59:19

Bylo by na čase přidat i své hodnocení :)

zkoušeno na vatě,v tridentu,vše odležené týden.Naředěno 10kp na 10ml Atmos lab báze 10mg.

Havana Supreme
: Vzhledem k tomu že tabákovky jsem zvyklý míchat s nižší koncentraci tak jsem nakapal pouze 5kp na 10ml. Musím ale říct že mi příjde po týdnu málo vyzrálý,nevýrazný.Takže zkusím nechat 14 dní a pak povím,zatím mě neoslovil.

Banana : Tohle aroma mě mile překvapilo,opravdu po týdnu cítím banánovou chuť a nepříjde mi že bych cítil něco jiného "chemického".Ten kdo má rád banán,nesklame se.Pouze muj názor.

Mojito : Něco s Mojita tam cítit je, ale příjde mi že chut je trošku umělá.Myslím si že kdyby bylo víc kapek a delší zraní chut by byla lepší.Zkusím a pak napíši.

Green Mint : Pokud někdo milujete Mátu tak tohle určitě musímte mít,protože u této osvěžující aromy máte opravdu pocit že žvejkáte mátu,pro mě naprosto famozní chuť,ideální na léto.

Pozn.Neodolal jsem a zvrkl pár kapek Mentholu a výsledek je naprosto famozní.
Uživatelský avatar
Stoupa
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte 10. dub 2012 10:28:22
Bydliště: Brnisko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod coldage » pon 12. kvě 2014 9:31:38

Tohle mi zase trvalo, omlouvám se prodejci a čekám na naskladnění :-), ať už můžu objednat ovocnou řadu, ta je luxusní. Tabákovky Flavourtecu bohužel nejdou

Dark Tobacco:
Namícháno 26 mg. Chuť plná, tabáková. Někde vzadu cítím trochu lískový ořech. Nic originálního. Dá se odpařovat celý den.
Chuť: 8/10

RY4
Namícháno 26 mg. Tabákovka s neurčitým nasládlým tónem. Přesto ji jedu už týden. Opět nic převratného.
Chuť: 8/10
Obrázek

"...Mějte vždy po ruce láhev, abyste v případě, že kolem dokola bude voda, mohli poslat dopis..." (Pú a etiketa - Korespondence)
Uživatelský avatar
coldage
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 620
Registrován: pon 30. led 2012 19:33:36
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod ladystu » pon 12. kvě 2014 12:39:31

no jedním slovem alespoň pro mě Vynikající aromata
všechny tabákovky co jsem měl možnost jdou výborné jen bych vyzdvihl:

Wild west tobacco pro mě 1
Hit 9
chuť 10
ladystu
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 12. úno 2012 9:06:07

PředchozíDalší

Zpět na Míchání liquidů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků