• Reklama
FastTech
 
 

Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Zde se můžeme bavit o vlastních receptech.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod nemoj » pát 16. kvě 2014 20:48:49

Virginia 5 kapek na 10ml tobbaco Baze 12mg . Po měsíci uležení .
po uležení je chut výraznější a zemitější . Bohužel priorita chuti pro mne přešla na další uležený vzorek King Leaves

7/10 bodů

King Leaves 5kapek /10ml T.baze 12mg.
Po týdnu : "Lehce nasládlé tabáko ovocné chuti " po uležení nasládlost zmizela a chutná mi jako tabák s lehkou příchutí jablka . (kdysi jsem občas balil tabák a zvlhčoval jsem ho slupkami z jablek. ) Tuto chut ted cítím . Je to dobré !!!

9/10 bodů
Obrázek
Uživatelský avatar
nemoj
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 187
Registrován: sob 08. pro 2012 22:45:26
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Germany

Reklama

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod gegoo » pon 16. úno 2015 5:20:03

moje skusenosti z prichutami od flavortecu :

miesam to do bazy flavortec 100 ml vg/voda 80/20 ( vecsia dymivost ) nevyhoda ziaden hit vysvetlenie nizsie , sila 18mg/ml

na zvysenie hitu v plucach pri silnej dymivosti je na to pripravok hit4u

vsetky pomery su rovnake tj pocet kvapiek prichute / hit4u 25/11 na 10 ml bazy

dym je pri vsetkych rovnaky tj 10/10 kedze je to extra dymivy likvid proste dymi to viac nez pg/vg 70/30
hit zalezi od pomeru hit4u pri viac ako 14kvap /10 ml je to uz slusna pecka az kaslem
silne prichute hit zvesuju ( cize vecsinou tmave ) a mentol ma podobny efekt

ice tobacco mne to chuti kedze som vyznavac mentoliek sila dobra po odstati cca 2 tyzdne je to dobre mentol podchyti chut tabaku
american red klasicky tabak moze byt
cigar passion prilis silny tabakovy nieje to moc sladke nechuti
tobbaco/mentol best of best tento mam namiesany ako zaklad ktory fajcim pravidelne mimo skusobnych obdobi
black tobbaco silny ako cigar passion moc nezaujal
ry4 celkom sa da ale zas je taky nevyrazny
havana supreme nevyrazny ako keby tam nic nebolo neviem to posudit
virginia taka tabakova klasicka celkom spokojnost
tobacoo/caramel mam do auta taka klasika mam tam pohodenu 20 ml namiesanych ktory mam vyhradne ked doplnam v aute cize taka spokojnost
Obrázek
gegoo
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte 05. bře 2013 0:13:35

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod coldage » úte 05. črc 2016 22:11:25

Když jeden z mých oblíbených obchodů naskladnil aromata Flavourtec, hned jsem objednal pár flašek. Ovocné příchutě dělají velmi dobře (viz. moje předchozí zkušenost s Black Currant), tabákové mi od nich moc nejely.

Black Currant - černý rybíz bez chemického ocasu, není co vytknout. 10/10
Lime - bál jsem se obecné chutě citrusů, ale ve výsledku limetka jedna báseň. Na léto perfektní. Teď ji mám v Kayfunu. 10/10
Mojito - věrná nápojová příchuť. Nepřevažuje žádná ze dvou chuťových složek. Opět na léto:-) 10/10
Cinnamon Apple Pie - vzpomínám si, když Dekang kdysi vyjel s chutí "štrůdl". Moc mě to natankovalo, chuť byla těžká, prapodivná, byť štrůdl identifikovatelný byl. Cinnamom Apple Pie od Flavourtecu je "lehký", je dobře vyvážená chuť skořice a jablka bez čehokoliv jiného. Teď jej mám v Taifunu GT - II na Picu a jedu celý den. 10/10
Obrázek

"...Mějte vždy po ruce láhev, abyste v případě, že kolem dokola bude voda, mohli poslat dopis..." (Pú a etiketa - Korespondence)
Uživatelský avatar
coldage
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 620
Registrován: pon 30. led 2012 19:33:36
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod Profivapers » pon 22. srp 2016 16:46:19

Krom aromatu, které celkově užívám nejvíce - Cinnamon Apple Pie a pak oblíbeného Kokosového Krému, který někdy míchám do báze samotný, ale spíš lehce přikapávám ještě k tomu Koláči, mi dorazila i Sladká Hruška. Namíchal jsem ji do Atmos Balanced v poměru kapka aromatu na mililitr báze a je to dobré. Chutná mi, na Taifunu GS II, jako když kousnu do sladké hrušky. Nic více ani nic méně, prostě hruška. Ty slaďáko-ovocný aromata umí podle mojí huby Flavourtec výborně. Tabáky jsem onehdá zkoušel a ty bych od nich nevzal, ale slaďáčky. :yes :smoke
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod Muroň » pon 29. srp 2016 11:51:05

Wild West Tobacco - u něj extra platí, že čím déle zraje, tím lepší. Po třech měsících zrání lahodný silnější tabáček. Z počátku to vůbec nešlo, ten těžký a zemitý základ vše válcoval, šlo to bafat jen po zředění odpovídajícím 2-3% a zlehčení mentolem.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod Hans82 » sob 22. říj 2016 14:18:12

Přátelé, můj prodejce má tyto příchutě a chtěl jsem se zeptat, co byste mi tak doporučili? Zatím jsem míchal pouze z Flavourart. Mám rád ovoce (kromě citrusů, které mi nevyhovují) a pak taky nepohrdnu nějakou krémovou dobrotou.
V současné době odpařuji na dynamické dvojce:
Eleaf iPower 80W + Digiflavor Siren 22 GTA MTL/Eleaf iPower 80 W + Geekvape Ammit
Hans82
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 241
Registrován: pon 24. srp 2015 15:46:56

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod coldage » sob 22. říj 2016 14:29:40

V tomhle vláknu máš dost tipů:-)
Obrázek

"...Mějte vždy po ruce láhev, abyste v případě, že kolem dokola bude voda, mohli poslat dopis..." (Pú a etiketa - Korespondence)
Uživatelský avatar
coldage
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 620
Registrován: pon 30. led 2012 19:33:36
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod pinon69 » úte 01. lis 2016 21:54:28

Z tábakovek,který hulím to je American Red,RY4,Ice Tobacco,potom mentol,ale ten je nic moc,používám ho jen na dochucení,pak mám vanilku,ale ta zklamala,je to hnus :envy ,výborná je borůvka a třešeň,dobrá je třeba borůvka šlehnutá mentolem.Ale hodnotím svoji hubu. :cool
Ňáký to železo a pár motacích atíků
Uživatelský avatar
pinon69
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 24
Registrován: stř 14. zář 2016 21:14:18
Bydliště: Varnsdorf
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod Mirr » ned 22. říj 2017 11:18:54

Docela často hulím různé hotovky Coffe ale už mne trochu nudily. Přikápl jsem do toho Nugát od Flavourtecu a jsem velmi spokojen.
Joyetech Elitar - Clapton LVC 1,5 ohm, MTL
Uživatelský avatar
Mirr
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 22. říj 2017 10:19:05

Předchozí

Zpět na Míchání liquidů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků