• Reklama
 
 

Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Zde se můžeme bavit o vlastních receptech.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod Profivapers » ned 16. bře 2014 20:41:44

Aha to jsou jen hotove liquidy hodnoceni po jednom a prichute jsou v jednom vlakne tady i s diskuzi i kdyz to zatim vypada jako hodnoceni. Ok. V tom pripade mam tu boruvku spatne. Dobry tam se smazu sem to prekopiruju, diky.


Boruvka - aroma

Den po namichani. Citim sladke, smes ruznych plodu, na pozadi lehce boruvku a ta sladka smes se mixuje s takovou jako zvlastni kourovou chuti. Nazval bych to kourovym plod mix sladakem. Boruvka od Inawera nebo T. W. mi prijdou sakra boruvkovejsi jako opravdu plody, ale chutna mi to.

Jeste jsem to dal ochutnat dceri. "Jo dobry, hmmm nevim visen, malina, neco z lesa, boruvka? Jo boruvka, fakt? Jo v pohode. Tamto minule bylo vic boruvkovejsi." :chuckle

Michal jsem do VPG Inawera a cmoudim to na atomizeru Adla, genisis system, trispirala. :)
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod dlouhejbil » ned 16. bře 2014 21:01:01

Smazal jsem ti to tam. Tady je i pokec o nich /zkušenosti - viz nadpis/. Zatím se moc nerozjel, ale nemám strach. To přijde. :D
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod Jirka1111 » úte 18. bře 2014 9:38:59

Selected Tobacco

Netuším, po čem to chutná, ale pro mě ze všech aromat jediné, které není cítit uměle. Velmi příjemná tabákovka na dlouhodobější kouření. Chuť 7/10. Uvidím, jestli mi nepoleze krkem po vykouření míchanice (tedy až mi dojde aroma). Zatím to vypadá, že ne, takže za mě skvělá chuť, kterou rád budu kouřit dlouhodoběji.
JM mod + Magma, Sentinel + Trident

Profesionální soptík!
Uživatelský avatar
Jirka1111
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 320
Registrován: pon 10. zář 2012 14:18:53

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod gaston13 » úte 18. bře 2014 15:07:11

Black Tobacco

Namícháno v bázi Hellas 12 mg 7 kpk/ 10 ml, uleželé dva týdny.
Testováno na Nimbus V4 ( Ekowol jedna spirálka 1 ohm ), AGA T2 ( mesh + Nextel 0.9 ohmu ) - oba na mech. gripu, a mini Bivoj ( mesh bez opletu 0.8 ohmu )

Liquid zcela čirý. Podle názvu jsem očekával něco pro " chlapy " , asi jako Dark Fire, apod., leč opak je pravdou. Celkem jemná tabákovka, s těžko identifikovatelným ocáskem ( snad něco jako 7Leaves ? ), celkově velmi vyvážené a kouřitelné. Koho tedy odradil název, směle do toho. Bude velmi vhodná pro mísení příchutí, právě zkouším 50/50 s některými atmosy a zatím to vypadá výborně.
"Cítíte-li se bezvýznamní a bezmocní, vzpomeňte na to,že vaše hov.no dokázalo zavřít celý aquapark.."


"Svobodní lidé by nejenže měli být ozbrojeni a vycvičeni, ale měli by také mít dostatek zbraní a střeliva, aby si udrželi nezávislost vůči každému, kdo by se pokusil je neoprávněně omezovat, a to včetně jejich vlastní vlády."

- George Washington




Obrázek
Uživatelský avatar
gaston13
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2604
Registrován: ned 07. říj 2012 0:20:58
Bydliště: Písecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod Profivapers » sob 22. bře 2014 9:44:01

Tobacco Caramel

Po tydnu od namichani na genisis bez opletu. V peti procentech koncentrace mi to prijde silne, rozredil jsem tak na tři. Citim vyraznou hutnou tabákovku, neco jako doutnik s prijemnym ocaskem trochu do karamelu. Je to dobre, ale na me takove az moc hutne. Obcas bych to mohl pro zmenu je to jine nez tabakove chute co jsem doposud zkousel a zajimave. Mozna by to nebylo spatne s troskou vanilky.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod karotkasredkvickou » sob 22. bře 2014 9:53:24

Ice Tobacco

Namícháno do Tabacco báze od FT. Velice příjemná chuť tabáku doprovázená osvěžením, které cítíte na jazyku při potahování a také při vyfukování. Mezi tím Vás uspokojí tabáková chuť. Výborná příchuť.
karotkasredkvickou
 

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod vilda42 » sob 22. bře 2014 13:17:00

Hodnocení příchutí :

Rum, namícháno 8 kapek do 10 ml vlastní báze 60/40 VG+PG, síla 12 mg vapováno na Nimbud, chuť vůbec nedpovídá rumu, ale něčemu nedefinovatelnému, nesmrdí ale také nijak zvlášť nechutná, hodnotím 4/10

Passionfruit, namícháno 7 kapek do 10 ml stejné báze a pozor, vynikající chuť, přirovnal bych k broskvi, nebo podobnému ovoci, chuť velmi intentivní, doporučuji pro vapery, co milují ovocné liquidy, hodnotím 9/10

Úkol splněn, mohu hodnotit pokud je třeba další.
[url=http://e-cigaretafans.eu/][img]http://tak jsem značně pročistil zásoby, elektronika žádná, pouze Sentinel, Launcher a woodyho grip, jinak kapačky, Steamboy, Aqua, Kayfun a Atty, k tomu mračna liquidu a příchutí
Uživatelský avatar
vilda42
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 437
Registrován: pon 09. kvě 2011 15:43:33
Bydliště: Žleby
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod Profivapers » sob 22. bře 2014 20:46:07

Cinnamon Apple Pie

Fakt jak kdybych hulil buchtu. :chuckle
Trochu jablek, víc skořice, těsto tak akorát a moc mi to nejede.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod dlouhejbil » ned 23. bře 2014 23:13:47

Všechny zde popisované tabákové příchutě jsem nejdříve namíchal do báze Tobacco. Všechny potom chutnaly plus mínus stejně /podobně/, protože je chuť báze přebila. Respektive, byla stále cítit v pozadí a to dost podstatně. Báze, jak píšu jinde, se dá kouřit samostatně, ale k míchání bych si ji nekoupil.
Druhé míchání jsem provedl do báze Neutrál 18mg. Jelikož jsem měl v úmyslu nečekat na delší zrání, tak jsem dal 5 kapek na 10ml, což bylo k prokreslení chuti pro kouření „za pár dní” dostačující a v případě míchání určeného ke zrání by postačilo na oněch 10ml dát kapky dvě až tři. Příchutě jsou totiž dostatečně aromatické. Velké plus všech příchutí je, že jsou čiré a nenapalují se na spirálku.
Testoval jsem po týdnu - některé jen lehce zrůžověly.

Na test jsem použil atty LR 510
Jak příchutě dopadly....

Cigar Pasiion -
Jemná chuť tabáku, lehce navoněná, asi jako americké cigarety. Dala by se kouřit celý den.
Chuť 8/10
Dým 8/10
Hit 9/10

Tuscan Cigarre -
Jemná chuť tabáku,jen trochu jiná než předešlá... Nicméně - Tuscan /můj stájový kůň/ už jsem kouřil i lepší.Opět by se dala kouřit celý den.
Chuť 8/10
Dým 8/10
Hit 9/10

Tobacco -
Co napsat? Je to tabák, je jemný, je dobrý - chutná. Dá se hulit celý den a viděl bych ho i jako vhodný ke kombinacím s další přísadou/příchutí. Řekl bych naprosto pohodová a univerzální záležitost, která neurazí snad nikoho.
Chuť 7/10
Dým 8/10
Hit 8/10

Tobacco & Caramel-
Líp voní při míchání, pak vůně karamelu lehce mizí. Je to kouřitelné jako jiné tabákovky a není tolik sladký. Dá se kouřit celý den.
Chuť 9/10
Dým 8/10
Hit 8/10

Selected Tobacco -
Pro mě medové viržinko. Již ochucený tabák na celodenní kouření. Prostě chutná...
Chuť 9/10
Dým 8/10
Hit 8/10


Black Tobacco -
Podobná chuť jako Black Fire. Méně sladká příchuť, než ostatní vzdáleně připomínající klasickou cigaretu. Nicméně nenadchnula mě, ale ani nezklamala.
Chuť 7/10
Dým 8/10
Hit 8/10


Tobacco Reunite-
Tabákovka prý ze sedmi tabáků. No nevím, cítím něco jako tuscan s trochou karamelu. Chutná to obstojně a dá se celý den.
Chuť 9/10
Dým 8/10
Hit 8/10

King Leaves-
Ze všech tabákovek, které jsem testoval, je tahle pro mě nejchutnající. Tabák je jemný a jemně navoněný. Nevím čím, ale je to příjemná vůně i chuť. Není chemická a až se uleží ještě déle, bude patřit k favoritům. Chutná velmi dobře a je samozřejmě možné kouřit ji celý den.
Chuť 10/10
Dým 8/10
Hit 8/10

Dark Tobacco-
Tato příchuť se od ostatních liší zvláštní chutí a vůní. Trochu mi to připomíná Tobacco bázi. Není to ale tak vtíravé a je to tu jakoby víc na místě. I Hit se mi zdá silnější.
Ovšem pro okolí je ten zápach zase nevítaný. Navíc lehce škrábe v krku a není pro celodenní kouření. Spíš jen na zpestření. Řekl bych - kontroverzní příchuť asi jako Camblend
Chuť 7/10
Dým 8/10
Hit 9/10

Wild West Tobacco-
Po King Leaves obsadil pomyslné druhé místo a vypadá to, že po dozrání ho možná i předběhne. Chutná, dobře voní a není přeslazený. Na kouření po celý den.
Chuť 9-10/10
Dým 8/10
Hit 9/10
V podstatě všechny se dají kouřit a při míchání na delší dobu zrání stačí dát opravdu méně kapek. Po měsíci zrání přiředím a uvidím jak se případně vylepší v chuti a barvě. Děkuji prodejci za možnost vyzkoušet.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod Kenobi » pon 24. bře 2014 20:30:29

Tobacco: Tabáková, nasládlá chuť, ale dá se užívat dlouhodobě. Je ale celkem silně cítit v ovzduší..
Martin - eCF Tábor
Obrázek
FUZZE 510XL Grip + Storm Rider 0022, NATURAL SS + Pulse-G, THULON MOSFET MOD 2x18350 + AGA-T
Vendetta BoxMod + Big Kayfun 30mm
Uživatelský avatar
Kenobi
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 332
Registrován: úte 27. pro 2011 1:08:47
Bydliště: Tábor

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod Profivapers » pon 24. bře 2014 21:23:12

Coconut Cream

Voní to něco mezi tyčinkou Bounty a Koko a podobně to i chutná, kokosově, krémově, trochu sladké. Chutná mi, občas bych si to mohl dát jako dezertík, ale někdo to klidně může vapovat dlouhodobě, dle chuti. Smažim to na Kayfunu s knotem a je to čiré.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod Kenobi » úte 25. bře 2014 0:14:33

Cigar Pasiion: Jemná tabáková chuť, mírně nasládlá, určitě vhodná pro dlouhodobější pokouření, doporučuji.
Martin - eCF Tábor
Obrázek
FUZZE 510XL Grip + Storm Rider 0022, NATURAL SS + Pulse-G, THULON MOSFET MOD 2x18350 + AGA-T
Vendetta BoxMod + Big Kayfun 30mm
Uživatelský avatar
Kenobi
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 332
Registrován: úte 27. pro 2011 1:08:47
Bydliště: Tábor

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod vlastik63 » úte 25. bře 2014 22:20:24

ICE VAPE
Měla to být reminisence slavných ledových bonbonů.Sladkých a ledových.Mě tedy moc nechladí a mentol tam necítím spíše mi to připomíná nějakou sladkou žvejkačku z mládí,ale překvapivě ač kuřák tabáků ala myšinový odér FP tato příchuť mě velice oslovila a určitě si objednám velké balení jestli tedy bude v nabídce.Dá se to vapovat celý den.Nemohu jinak než dát plný počet bodů.Ostatní příchutě zhodnotím později,ale už dneska vím,že mě Flavourtec velice mile překvapil :yes a děkuji prodejci za možnost vyzkoušení. Namíchal jsem je v poměru 10ml/12 kapek z očního kapátka v bázi 50/50 HMP e-cig 10mg.Po 5 dnech jsou stále čirý.
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod Kenobi » úte 25. bře 2014 22:57:03

Virginia: Asi nejlepší ze tří tabákovek, které jsem měl možnost v rámci vzorků ochutnat. Jemná, příjemná, tabáková příchuť, vhodná k dlouhodobějšímu užívání. V místnosti není moc cítit..
Martin - eCF Tábor
Obrázek
FUZZE 510XL Grip + Storm Rider 0022, NATURAL SS + Pulse-G, THULON MOSFET MOD 2x18350 + AGA-T
Vendetta BoxMod + Big Kayfun 30mm
Uživatelský avatar
Kenobi
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 332
Registrován: úte 27. pro 2011 1:08:47
Bydliště: Tábor

Re: Příchutě FLAVOURTEC - zkušenosti

Příspěvekod Profivapers » úte 25. bře 2014 23:50:52

Caramel

Cítím sladké, takovej cukrkandl, dobrej dezertík. Chutná. Osobně bych to celý den vapovat nemohl, jen občas pro chuť, ale protože jsme lidé chutí různých, věřím, že by to někdo mohl vapovat klidně po celý den.

Cappuccino

Zase cítím sladké a na pozadí cappuccinko. Chutná mi to jak přeslazený cappuccino z automatu na kafe. :smoke

Kapu to na oplet a spirálku Adly, genisis atomizeru. Pozitivní mi přijde že ani jedno z těch co jsem zkoušel mi nepřijde spirálozasírací, u genisis je to docela jedno, ale kdo používá třeba clearomizery tam je to výhoda. A hezky věrně voní. U všech netabákových co jsem zkoušel (Koláč se skořicí a jablky, Kokosový krém, Cappuccino, Borůvka, Karamel) cítím takovou sladkou u všech stejnou chuť která dominuje a na pozadí té chuti tu danou příchuť která mi vždy chutnala, ale přijde mi to v základu docela vše podobné. I u tabákovky Tobbacco Caramel to cítím i když ta tabákovka je výraznější a ta chuť základu tím tabákem víc přebíjena. O žádném z nich nemůžu říci že by mi nechutnalo, chutnaly mi všechny, ale není to úplně to moje. Aromata od jiných výrobců co mám vyzkoušena a déle používám u mě stále vedou, tato pravděpodobně kupovat nebudu a někdo si je naopak oblíbí.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Míchání liquidů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků