• Reklama
FastTech
 
 

Příchutě VDLV

Zde se můžeme bavit o vlastních receptech.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Příchutě VDLV

Příspěvekod Chronic » stř 06. dub 2016 18:53:57

Obrázek

Reklamní text: S.A.S VDLV je francouzská firma zabývající se výrobou kvalitních e-liquidů a příchutí pro domácí výrobu. Nejznámější jsou série výrobků Vincent dans les Vapes, Authentic Cirkus a Cirkus Premium - The Eccentrics. Všechny produkty jsou vyráběny výhradně ve Francii z nejlepších surovin a v souladu se všemi evropskými normami. Značka VDLV je známá po celém světě díky svým kvalitním výrobkům s čistou chutí a originálním designem balení.


Vzhledem k tomu, že se mi dnes dostali do ruky dva vzorky (The Eccentrics Sun Time a The Eccentrics Kiwi Strawberry mix), dovolil jsem si napsat krátkou kritiku z vlastní zahrádky.
Liquidy jsou chutnané v podstatě ihned po namíchání, proto verdikt aktualizuji za dva až tři dny. Nebičovat prosím.

Testováno na: KBox mini + Derringer v2, drát SS 0,28mm 7 otoček na cca 1ohm a při 12w (1 spirála).


Název: The Eccentrics Sun Time
Reklamní popis:Máte rádi exotiku? tak tato příchuť vás rovnou zanese do exotických zemí - směs jahod, nakyslých citronů slazené mandlovým sirupem Orgeat.

Použitá báze: Imperia Standard 70/30 (18mg + 0mg v poměru 1:1 = 9mg nic).
Ředění: 20kp z 1ml pipety do 5ml báze. Doporučeno je na 70/30 10% z objemu.
Vůně: Nerozpoznatelná nakyslá vůně. Možná nějaké lesní ovoce je cítit také.
Chuť: Citrón. Jediné co opravdu výrazně cítím, je nasládlý citrón. Ale po výdechu se chuť nasládlého citrónu promění na odér jednoho nejmenovaného přípravku na čištění koupelny.
Verdikt: 3/10. Brekekel to není ale můj šálek kávy rozhodně taky ne. Hlavně vůbec nevím, kam se poděli chutě jahody a mandlového sirupu.


Název: The Eccentrics Kiwi Strawberry mix
Reklamní popis: Jahody smíchané s kiwi a trochou máty vám dodají celodenní svěžest.

Použitá báze: Imperia Standard 70/30 (18mg + 0mg v poměru 1:1 = 9mg nic).
Ředění: 20kp z 1ml pipety do 5ml báze. Doporučeno je na 70/30 10% z objemu.
Vůně: Převáží vůně lesní jahody se spearmintem. Lesní jahoda se zdá býti lehce mdlá. Jako když ji necháte den dva v ledničce. Prostě to není čerstvá jahoda.
Chuť: Dlouho jsem přemýšlel, co mi tato příchuť připomíná. Pořád jsem si myslel, že nějakou spearming-jahoda žvýkačku. Nakonec jsem na to přišel. Velmi věrná chuť takové té dětské jahodové zubní pasty, kterou jsem chtěl jako malej jíst a nebylo mi to dovoleno :D
Verdikt: 6/10. Asi se to dá vapit ale kdo ví jak dlouho :chuckle A kiwi tam tedy necítím vůbec.
Z čeho hulit je, do podpisu to rvát nebudu. Místo na to není :D

Moochem aktualizovaný seznam bezpečnostních limitů 18650 baterií! (od 04.06. - 19.05. 2016)
Aktualizovaný seznam doporučených baterií Moochem

Obrázek

"Which would be worse - to live as a monster, or to die as a good man?"
Uživatelský avatar
Chronic
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 373
Registrován: čtv 12. lis 2015 9:01:55
Bydliště: České Budějovice
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Příchutě VDLV

Příspěvekod coldage » čtv 09. čer 2016 4:48:00

Máte někdo zkušenost s dalšími příchutěmi? Zajímá mě Vincent - Pistácie a Vincent Hruška. Dík za info s vašimi dojmy :hand
Obrázek

"...Mějte vždy po ruce láhev, abyste v případě, že kolem dokola bude voda, mohli poslat dopis..." (Pú a etiketa - Korespondence)
Uživatelský avatar
coldage
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 620
Registrován: pon 30. led 2012 19:33:36
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě VDLV

Příspěvekod Wolfgar » sob 31. pro 2016 10:14:08

Pozde, ale prece. Hrusku prave ted vapuji a maximalni spokojenost, naprosto cista vyrazna chut zrale hrusky bez dalsich pachuti. Aroma je opravdu hodne koncentrovane a vyrazne, je to asi prvni aroma ktere jsem namichal podle navodu a musel ho jeste naredit, mam rad chute hodne vyrazne ale tohle je sila. Urcite doporucim a mam v planu pustit se do testovani dalsich Vincentovek.
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Re: Příchutě VDLV

Příspěvekod maries » sob 31. pro 2016 12:15:20

Hruška je opravdu výborná, jediná příchuť kterou mám už druhou flašku.

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Příchutě VDLV

Příspěvekod xhuaw » pát 03. bře 2017 19:53:31

Vincent - Pistachio - Pistácie
Báze Fichema 50/50, 15% koncentrace, lehký náznak pistacií, věřím, že existují lepší aroma pistácie.
Zkoušeno 4dny po namíchání, i 14den - nevýrazné.
Výrobce doporučuje 10-20% koncentraci, vzorek zakoupen v 11/16 s expirací 12/16...(možná toto bude asi ten problém :x )
Setup: Joyetech Egrip II , Joyetech ego AIO , Eleaf iStick Pico 75W, Eleaf iStick TC 100W, Sbody C1D2 DNA75, TFV4+RCA, Mini Mad Hatter RDA, OBS Crius, vlastní liquidy -> báze Fichema, 18-10mg NIK.(DL), +příchutě...
xhuaw
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 17. říj 2016 9:17:30
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě VDLV

Příspěvekod maries » pát 07. dub 2017 23:48:31

Cirkus melounovy mix - momentálně můj top, směs melounu vodního a cukroveho. Bez pachuti.
Pistacie - taktéž výborná příchuť

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Příchutě VDLV

Příspěvekod Waltari » ned 27. srp 2017 8:39:40

Mint Tea, silná máta, stačí 5% do 50/50. Chutná skutečně jako čaj z čerstvě natrhané máty. Za mně spokojenost.
Kangertech KBox mini, GTRS*V-Boy
Kangertech Toptank mini , Geekvape Ammit, SC-Aromamizer
Waltari
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 01. črc 2017 9:33:27
Bydliště: Blansko


Zpět na Míchání liquidů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků