• Reklama
 
 

Příchutě FUU

Zde se můžeme bavit o vlastních receptech.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Příchutě FUU

Příspěvekod coldage » úte 05. črc 2016 22:32:47

Měl jsem možnost nákupu aromat FUU za skvělou cenu, zkusil jsem nejdříve:

FLAP JACK - v promo textu se uvádí "ořechovo - lískovo - pekanový koláč s karamelem a máslovým těstíčkem". Ve finále jde o hodně sladkou chuť, lehce smetana a plná chuť ořechů. Cítím lískáče a ještě nějaký ořech. Spíše jde o vlašák, než o pekany. Aktuálně natankováno v Kanger Subtanku a nakopnuto gripem Koopor Mini 60 W TC . 9/10
Obrázek

"...Mějte vždy po ruce láhev, abyste v případě, že kolem dokola bude voda, mohli poslat dopis..." (Pú a etiketa - Korespondence)
Uživatelský avatar
coldage
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 620
Registrován: pon 30. led 2012 19:33:36
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Příchutě FUU

Příspěvekod maries » stř 31. srp 2016 16:05:22

Scissors drop, testováno ihned po namíchání. Mentol, anýz, lékořice. Všechny složky jsou krásně cítit, mentol převažuje více než bych chtěla. Je to opravdu osvěžující, na léto perfektní. Ale čekala jsem něco jako blackn blue od t-juice. Nechám uležet a uvidíme.
Death driver, moc dobrý dortík, kde hlavní složkou je citrón a koláč v pozadí. Ihned po namíchaní je citron dosti výrazný, po ulezeni už méně ale i tak převládá nad tou buchtou. Je to moc dobré a chutná mi to skoro stejně jako lemon perique pie od capelly, kde ty chutě jsou v opačném poradi. Nejprv koláč, citrón pri výdechu. 8/10

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Příchutě FUU

Příspěvekod 1AE6308 » sob 22. říj 2016 22:24:42

Tak jsem dnes michnul Volucellu z edice curiosites. 10kp na 10ml báze, zatím chuťově velmi ostrá, asi jako již hotový liquid stejného jména. Uvidím jak se do zítra vybarví a kdyztak naredim. Po cumaku voní parádně. A pokud se zjemní tak to bude jistě vyšší hodnocení než 8/10....
Co mě na tom aroma sejri je ta vysoká cena ale tak zas při té mojí koncentraci mi to nějakej casek vydrží

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: Příchutě FUU

Příspěvekod Muroň » sob 17. pro 2016 1:52:13

Death Driver hned po namíchání - chutná i voní jako citronové oplatky (asi chorvatské Napolitanke). Uvidím, jestli po uzrání půjde víc do kynutého koláče. Kdyby takhle zůstal, nebude to vadit, citronové oplatky mám ze sušenek nejradši.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FUU

Příspěvekod pospisilecek » sob 17. pro 2016 10:35:39

Po uzrani je vice buchtovy a citron jde do pozadi..
Ja ho mam nejradsi cerstvy.. :yes
Vzdycky kdyz nekdo napise, ze je treba ho nechat dva tydny ulezet, tak mam husi kuzi :chuckle

Jen takovy Tip..
Pokud si chces vice uzit citronovou slozku, tak pouzij bazi s vetsim pomerem PG, nez VG..
Ja na Death Driver pouzivam bazi 70/30 a citronek se lepe projevuje v chuti :mrk

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FUU

Příspěvekod Muroň » sob 17. pro 2016 21:17:26

Dík za tip, Pospi. Mám to v 50/50 a zatím jsem to tahal přímo do plic z kapačky (OBS Cheetah) a na tu buchtu si počkám. Namícham si pak zvlášť na MTL s více PG, protože ten výrazný citron mi sedí.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FUU

Příspěvekod chris_cz » ned 18. pro 2016 20:33:48

Death Driver: souhlas s výše uvedeným
Giant Swing: výborná jahodová krémová chuť která se rovnou z fabriky docela blíží mé složitě budované 6 složkové krémové jahodě, kterou jsem ladil skoro rok než jsem doladil optimální složení.
Lepidoptera: moje první setkání s FUU, připomíná mi jakousi pozapomenutou chuť čehosi od babičky z dětství, tuším koláč s lesním ovocem a rebarborou, dost na tom ujíždím.
Frankensteiner: první z ostružin co jsem měl možnost ochutnat, která se podobá reálné chuti, není sice nějak extra výrazná, zato je tak akorát sladěná s mátou, pro mne prima osvěžení na léto.
ochutnal jsem i pár dalších hotovek a vyloženě se na ně časem těším jako na příchutě, ale aktuálně mám ve frontě na míchání už tolik jiných značek-příchutí-záměrů na mixy, že jsem si dočasně zakázal další do fronty přidávat, dokud se tím neprokoštuju :-)

celkově Fuu:
- plusy: opravdu velmi kvalitně sladěné chutě, nic příliš nečouhá a základní chutě k sobě pasují. V posledním půlroce jejich hotovky používám jako takový srovnávací etalon k vlastním mixům, jako měřítko toho zda-li mám vlastní mixy nejen chutné, ale taky vybalancované základní chutě k sobě navzájem.
- minusy: nejsou zrovna nejlevnější, pokud chce člověk mít shodnou intenzitu chuti jako u hotovky tak je potřeba dávat více přichuti (než třeba u klasických FA tabákovek), tj. cca dodržet jejich doporučené dávkování, a v mém případě, kdy používám převažující VG i dodržet jejich doporučenou maličko delší dobu zrání proti bázi s převažujícím PG.
Naposledy upravil chris_cz dne ned 18. pro 2016 21:11:33, celkově upraveno 2
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: Příchutě FUU

Příspěvekod 1AE6308 » ned 18. pro 2016 20:38:21

Jen tě chci varovat před Volucellou která je z řady curiosites.... Je ohavně návyková :chuckle akorát teda koncentrovaný aroma smrdí jak vterinak s chemoprenem dohromady :D po dvou dnech zrání absolutní luxota

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: Příchutě FUU

Příspěvekod chris_cz » ned 18. pro 2016 21:22:01

ono z Curiosites řady jsou nebezbečný asi všechny :-) většinu z nich jsem ochutnal jako hotovky...Lepidoptera je taky z týhle řady...na co jsem vyloženě zvědavej je Tenebrio, ty základní složky chutě nějsou pro každého, ale já je dost můžu, a mám takové tušení že pod stromečkem možná bude :-)
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: Příchutě FUU

Příspěvekod Jezevec10 » pon 19. pro 2016 17:21:10

Tenebrio mám namíchané asi měsíc 15 kapek na 10ml.Prvních 14 dní byla cítit jen vanilka,teprve potom trochu ustoupila dopozadí a jsou znát i jiné chutě.I v této koncentraci je chuť výrazná a v kuse nedám víc jak 1ml.Zato scissors drops můžu pořád.Přesně odpovídá popisu a chutná víc než jsem čekal.Většinou to mívám naopak.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Jezevec10
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 51
Registrován: pát 15. bře 2013 10:36:06
Bydliště: Kladno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě FUU

Příspěvekod Hennry » pon 12. bře 2018 14:28:19

Pořídil jsem si příchut Double Nelson a jsem z něho v rospacích :) Je to zvlaštní chut ananasu s bilinkama a nevim zda mi to chutná nebo ne :) Co vy na tuto příchut vy?
CUBOID+IJOY LIMITLESS/AROMAMIZER V2
PICO 75W, CRIUS/BELLUS/Voopoo Drag,Taifun GT3,Aromamizer supreme,Tornado,Siren 2,Brunhilde MTL,Precisio,Kayfun v5,Charon,Sinous, VG V5s,VG Kronos 2s atd atd
Uživatelský avatar
Hennry
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 10. čer 2016 20:32:58
Bydliště: Straz Pod Ralskem
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Míchání liquidů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků