• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Míchání a domácí výroba liquidů

Zde se můžeme bavit o vlastních receptech.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod peco » čtv 11. říj 2018 9:28:34

1. v podstate jedno; (ja si ju vyrábam sám z lab. čistých PG a VG, vyjde to ešte lacnejšie, ale máš toho zas naraz veľa)
2. booster je nikotínová báza
3. Ja som začínal na 12mg NIC(teraz som na 1,5), ale sú jedinci, čo ťahajú 24mg. metódou pokus-omyl zistíš, čo ti vyhovuje. Kúp hotovku 18mg a ak bude silná (škrabanie, silnýkopanec do krku, točenie hlavy po pár poťahoch), tak ju nariediš beznikotínovou a budeš riediť, kým to nebude ono. :)
4. nie, ale 70PG/30VG je redší a je väčší predpoklad, že nebudeš ťahať nasucho. Poťah nasucho spôsobí nahorenie hlavy. Zasieranie hlavy spôsobujú prímesy v liquide.
5. už som písal, že na začiatok nejakú hotovku, nech máš čo ťahať a potom príchute
6. keď cítiš zhoreninu, (aj keď je hlava dobre zásobená liquidom)
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Reklama

FastTech

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod Muroň » čtv 11. říj 2018 9:40:14

1. V zásadě je to jedno, všechny používají nějaký (na obalu uvedený) poměr PG a VG, něktěří tam přidávají i malý díl vody (asi destilované).
2. Nikotinovou bázi ve větším balení než 10 ml nekoupíš, takže musíš jít cestou boosteru.
3. Jo, s velkým obsahem nikotinu to škrábe a dává větší hit. V AIO ECO začni 12 mg, když budeš nedohulená přidáš si. Kdyby i 12 mg škrábalo, zředíš to.
4. Ne, poměr PG/VG podle mého na životnost hlavy nemá zásadní vliv, to spíš barva a složení liquidů - víc zasírají tabákové výluhy, karamel, skořice apod. 70PG/30VG mi do těch hlav v AIO ECO přijde ideál.
5. Na tvém místě bych začal pár hotovkami a pak až začal míchat. Se stejným názvem hotovky to stejná chuť na míchání být nemusí, Třeba Liqua se s novými shake'n'vape hotovkám prý podobá, ale jinak jen část výrobců dělá hotovky a aromata zároveň.
6. To poznáš ;-). Bude to hnusný.

Ad. 2 - kluci Ti tu radili začít míchat, ale pozor - od loňského června koupíš nanejvýš 20mg nikotinu v 10 ml lahvičce (boosteru i hotovky) a pro toho, kdo si míchá s velkým obsahem nikotinu, ta úspora není výrazná (pokud si neopatřuje bázi s vysokým obsahem nikotinu mimo maloobchodní síť). Hotovky stojí většinou stejně bez ohledu na obsah nikotinu. Být tebou začnu s pár hotovkama 18 mg a jakoukoli bází, kterou si je případně naředíš, kdyby chuť nebo síla nikotinu byla moc.

Koukám, že peco už odpověděl...takže to postuju, aniž bych popíral to, co on napsal... :hi
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod olasek » čtv 11. říj 2018 9:53:15

wicca píše:Tak ještě pár dotazů:

1. Je rozdíl mezi výrobci bází, nebo je jedno, kterou koupím
2. Je rozdíl koupit bázi už nikotinovou, nebo je lepší koupit čistou + booster
3. Jakou sílou nikotinu je ideální začít? Budu ze začátku úplný jantar, a nevím, jak budu testovat a poznávat, kor když mi v vždy nějaká předchozí zůstane v cigaretě, takže bude chuť a síla chvilku zkreslená… bojím se jak poznám, že to je ta pravá síla. Podle škrábání v krku? Když to bude moc škrábat, tak je to silné?
4. Když koupím 70PG/30VG, bude mí to mín zasírat hlavu a dýl mi vydrží? O produkci dýmu mi zas až tak nejde, míň mi nevadí
5. Příchutě koupím testovací a uvidím. Nebo je dobré koupit hotovky, vyzkoušet chuť, a pak koupit stejnou chuť na míchání?
6. Jak poznám, že je třeba vyměnit hlavu?

Omlouvám se, že se tak blbě ptám, ale opravdu nemám vůbec žádné zkušenosti a nechci skončit nezdarem a tím, že to vzdám, protože mi to prostě nepůjde…


Pokusím se odpovědět stejně bodovitě jak si to psal. Odpovědi jsou dle mých zkušeností a toho co jsem vyzkoušel. Oproti těm, kteří už e-kouří 7 let toho mám vyzkoušeno málo, ale třeba to pomůže.
1) Rozdíl mezi bázemi je ale je opravdu minimální, záleží ale přímo na konkrétním výrobci a na tom, jaký máš tank. Já vzhledem k ceně kupuji 1 litrový flašky báze od Flavour a to buď 50/50 nebo 70/30. Co se chutí týče, u báze od FUU cítím takový divný gumový ocas. U té od Flavour zase cítím takovou podivnou chuť kovu, ale ta po namíchání liquidu zmizí. Nejlepší a bez jakékoliv pachuti mi přijdou báze od Vapegear, takže pro začátek bych si zkusil na tvým místě koupit 50/50 Vapegear, to je takový úplně zlatý střed všeho.
2) Rozhodně doporučuji koupit čistou + booster. Když se to naučít pořádně míchat na začátku, tím líp. Jak jsem psal už v prvním bodě, nejvýhodnější nákup je koupit si litrový flašky a k tomu pak dokupovat boostery.
3) Odpověď na tuhle otázku je opravdu těžká. Pokud si nekuřák, tak nemá smysl tam dávat nikotin vůbec. Pokud kouříš krabičku denně. Zkusil bych 10mg. Já osobně kouřil cca 5 cigaret denně a začal jsem na 4mg a teď už jedu jen 2mg. Teďka, když od někoho potáhnu například 8mg, tak mě to škrábe jak ty říkáš. Když však potáhnu např. 4mg, tak to ani nepoznám.
4) Teoreticky by to mělo být jak ty píšeš. Ovšem tuhle míru bych nedoporučoval. Ideální je podle mě 50/50. To co jsi psal, tedy 70/30 bude strašně řídké a u méně kvalitního tanku by to mohlo protékat. Osobně mám s těmito řídkými špatné zkušenosti - protékají a po ránu když se jimi nacucá vata prskají do pusy.
5) Nejdřív bych koupil třeba 5 různých již hotových příchutí a podle toho co ti bude připadat nejlepší si to zkusit namíchat. Tedy jak jsi psal.
6) To poznáš, hlava už nebude tak výkonná co se týče páry, bude ti prskat liquid do pusy a ucítíš takovou kouřovou hnusnou pachuť. Já standartně protáhnu cca 10ml liquidu denně a hlava mi vydrží cca 2-3 týdny.
E-cigareta: Smok T-Priv 3 / Hlava: SMOK TFV8 Baby V2
E-cigareta: eVic-VTC Mini / Hlavy: Tron-T, Joyetech Cubis Tank, SMOK TFV8 X-Baby Beast Tank
Uživatelský avatar
olasek
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob 28. led 2017 15:25:26
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod Jirkator » čtv 11. říj 2018 10:02:20

Pozor wicca je dáma. ;)
Jinak na vše už odpověděli mi předchůdci více méně stejně jako bych odpověděl i já.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod Muroň » čtv 11. říj 2018 10:14:19

Teď trochu zapolemizuju s několika radami kolegů:
peco, příspěvek 7:54, body 6. a 7.: nesouhlasím, že 7 leaves chutná podobně jako Bright tobacco, ten má v sobě něco zelenýho, co 7 leaves nemá. Tím hlavně ukazuju, že chutě vnímáme dost subjektivně, takže někdo další napíše něco jiného. Od Imperia doporučuju zmiňovaný Levian (vanilkový s jemným doutníkem), Karavanu (ta by Ti mohla chutnat, vzdáleně se podobá desert ship) a Emír (ten je takový silněji doutníkový s vanilkou). Na Pantera pozor, původní byl strašně dobrý, teď do toho přidali nějaký ovoce a chutná to podle toho (nemám rád míchání tabáku s ovocem, někdo to zas miluje). Od FA doporučuju Latakii, Dusk (oba jsou jemnější) a Perique Black, Maxx blend je jak lehký cigára s mírnou nasládlostí. Za Primo verde se přimlouvám taky.
olasek, 8:53, bod 4 - ne! V AIO ECO potřebuješ řidší liquid! Aspoň 70 % PG, jinak to bude špatně zásobovat vatu a bude se to připalovat. Naopak hlavy určené na DL či přímo CCh, vyžadují hustý liquid, jinak protékají.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod wicca » čtv 11. říj 2018 10:20:00

Pánová já vám hrozně děkuju. Jdu dát dohromady objednávku a uvidíme uvidíme. Ale nebojte, já určitě ještě napíšu jak se znám. :D :D
wicca
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 08. říj 2018 22:31:24
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod peco » čtv 11. říj 2018 10:56:34

Tu je presne vidieť tú subjektivitu chutí.

Mne sa proste Bright na 7L podobá dosť. Nie je to to isté, ale podobá sa. A oba mi chutia.
Panter je u mňa top, aj keď má ocas po marhuliach.
Levian je dobrý, ale nemôžem ho furt. Rovnako DS od FA.
Karavana a Imperia sú super. Emir a Sultan nemôžem ani cítiť. :)
FA Latakiu si dám občas v lete, ale len v RDA, pretože mi po čase začnú vadiť ovocné jadierka, ktoré tam cítim, rovnako je to s Perique Black.
Maryland a Balkan od La Tabacc. ťahám len na genesis, tam mi chutia najviac.
Pantera ťahám na Hussar RTA dennodenne a aj v noci, keď sa nedá spať. :)
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod wicca » čtv 11. říj 2018 11:14:45

Tak abych to shrnula, udělala bych jako můj první nákup:

Joyetech eGo AIO ECO + náhradní sklo + náhradní hlava + pouzdro

Nikotinová prémiová báze VapeGear 12mg - 70PG/30VG - 5x10ml
Základní báze VapeGear - 70PG/30VG - 100ml
nebo
Nikotinový booster VapeGear - 20mg - 10ml, 70PG/30VG
Základní báze VapeGear - 70PG/30VG - 100ml
Tady nějak pořád nevím, co mám vzít…

Příchutě do báze:
Primo Verde - příchuť T-Juice (tester)
IMPERIA - Příchuť - Karavana (tester)
IMPERIA - Příchuť – Levian (tester)
Maxx-Blend - Příchuť Flavour Art - 10ml
Dusk - Příchuť Flavour Art - 10ml
Latakia - Příchuť Flavour Art - 10ml
(nemám toho nějak moc… :D )

Tyhle můžu po namíchání hned použít, nebo je mám nechat uležet?
Pokud uležet, tak bych ještě vyzkoušela hotovky:

Hotový liquid:
Bright Tobacco - LIQUA Elements 18mg


PS: můžete mi říct dobrý eshop, kde mají dobrý výběr, nebo se to nesmí?...
PS2: Už vám lezu na nervy? :x :cool
wicca
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 08. říj 2018 22:31:24
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod Ladin » čtv 11. říj 2018 11:27:32

Ha, vidím doplněné bydliště :D
Na většinu z praktických dotazů, včetně ochutnávky a předváděčky různých zařízení, můžeš zajít v pátek
k Žabákovi :mrk calendar.php?view=event&calEid=1487

Z toho co znám:
Levian - můžeš hned
Latakia - hned nedoporučuji (14 dní) , ale vyzkoušet můžeš

Tabákové příchuti Imperia jdou většinou použít hned, ale časem jsou o dost lepší.

Hotovky jsou hotové, tudíž ihned.
Naposledy upravil Ladin dne čtv 11. říj 2018 11:34:12, celkově upraveno 1
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod dlouhejbil » čtv 11. říj 2018 11:29:48

wicca píše:Tyhle můžu po namíchání hned použít, nebo je mám nechat uležet?

Namíchej a ochutnávej.

wicca píše:PS: můžete mi říct dobrý eshop, kde mají dobrý výběr, nebo se to nesmí?...

Zkus třeba Brno. Odkaz najdeš viewtopic.php?f=209&t=3865
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod Darth Vaper » čtv 11. říj 2018 11:36:16

Namícháš 10ml od každé příchuti a průběžně můžeš koštovat, není nutné plnit tank do plna. Co Ti nebude šmakovat, odložíš do šuplíku a ochutnáš třeba za měsíc, to už bude lépe uzrálé a třeba bude už šmakovat. Případě doředíš čistou bází nebo přidáš pár kapek příchutě. Taky se budou měnit chutě i Tobě, jak přestaneš s pyrem, bude zlepšovat chuť i čich :)
PS: je dobré namíchané lahvičky popsat, kolik čeho tam je + datum "výroby" :)
Šplejchadla a kapáky, ty já mám nejvíc radši :cool
Obrázek
Uživatelský avatar
Darth Vaper
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 591
Registrován: pon 07. led 2013 8:47:41
Bydliště: Hanácké Athény
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod wicca » čtv 11. říj 2018 11:56:29

Zatím jsem objednala jen cigaretu a 2 hotovky American Blend - LIQUA Elements 18mg a Bright Tobacco - LIQUA Elements 18mg a nulovou bázi, abych vůbec zkusila, jestli to půjde. Došlo mi, že vlastně vůbec netuším, co od toho mám čekat, a taky je možné, že to prostě nepůjde, tak se mi nechtělo dávat hned 1500... testu a uvidím a pak když tak hned doobjednám.

A lahvičky mají s barevnýma vrškama, ty budou ideální. Abych poznala co je co. :D Fakt všem děkuju, bez vás bych byla ztracená. Zítra nebo v pondělí napíšu, jak jsem dopadla.
wicca
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 08. říj 2018 22:31:24
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod Muroň » čtv 11. říj 2018 12:05:29

Pro začátek jsi určitě udělala dobře. Bright Tobacco byl můj první liquid a strašně mi tehdy chutnal. Je svěží a nasládlý, American Blend je tabákovější a taky nasládlý. Kdyby Ti to vadilo, posuneš se k méně sladkým. Mně ze začátku ty sladké chutnaly nejvíc, i když jsem kouřil full flavor cigarety plnějších chutí.
V Praze máš i spoustu kamenných obchodů, kde tyhle všechny příchutě a báze budou mít rovnou skladem a za podobné ceny (jeden velký řetězec, jeden menší řetězec, druhý a třetí menší řetězec, které bych doporučil méně a pak několik neřetězcových prodejen, všechny mají i e-shop). Kdybys chtěla konkrétní doporučit či podle lokality, kde se pohybuješ, napiš mi SZ.
Ten Dusk zatím neber - je dost slabý (ale pro mě je to all day vape číslo 1). U skoro všech, co máš ve výběru, chuť časem vyzraje.
Jestli s bázemi a boostery váhaš, vezmi ty s více nikotinu (20 mg), ředit můžeš vždy.

A teď se vyjádřím k Pecovu hodnocení příchutí, abys viděla, že dva lidi, co vapují podobné tabákovky a nemají plechové huby, mají rozdílné preference.
Ještě to rozvinu: 7Leaves a Bright tobacco mají podobný říz, ač to nejsou těžké a hutné tabáky. Ale u Bright má barvu zelenou (pospi krásně psal v recenzi na shake'n'vape, že to je jak sklidit tabákový list spolu s jarní loukou), ale 7Leaves ho má hnědý, čistě tabákový.
Na starém Panterovi mi chutná ten ořechový ocásek (který má ostatně i Karavana, ale ta je celkově silnější a výraznější). Samotné meruňky mám rád (třeba od Revolute), ale s tabákem mi žádné ovocné ocasy nejedou.
Levian můžu furt, ale je pravda, že jsem ho vždy něčím prokládal a kdybych ho bafal týden v kuse, asi by se mi zajedl. DS od FA je nasládlejší, teď ho zrovna jedu na Dvarwovi a taky by mi u něj hrozilo omrzení.
Imperia aroma má u mě zvláštní postavení, chutná mi jen občas a jen z něčeho (nejvíce na Kayfun 5 na kanthalu), je až moc aromatická a moc přeplácaná.
Emíra a Sultána si dávám jen občas, ale zas si na nich strašně pochutnávám. Dřív jsem těžké tabáky s karamelem nebo vanilkou vůbec nemohl, teď je začínám mít rád. Podobně i uzené chutě (co mají v názvu divoký západ, prérii a kovboje), ale ty musí hodně uzrát a chutnají mi ze vzdušnějších atíků.
V Latakii ovoce necítím, přijde mi jako hutnější (možná uzenější) a přitom slabší sestra Perique Black, který mi zas nejvíce chutná ze Sirén na nerezu a můžu ho furt.
S tabacherií nemůžu sloužit, zatím jsem nezkoušel, ale chystám se.
Zkrátka na konkrétních tabákových příchutích demonstrujeme, že vnímání chuti se může různit a taky vyvíjet v čase. Různě chutná z jiných systémů, někdo u tabáků nedá dopustit na genesis, některé chutě se rozvinou a vybarví jen na claptonech či dalších smotaninách drátů...
Ani sebecigaretovější tabákovka neposkytne stejný chuťový vjem jako cigaretový kouř a téměř všichni vapeři jsou za to dříve nebo později rádi.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod dlouhejbil » čtv 11. říj 2018 21:05:20

Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod dlouhejbil » ned 14. říj 2018 10:26:20

wicca: Pokračování tady viewtopic.php?f=5&t=2295&p=413490#p413490
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Míchání liquidů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků