• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Míchání a domácí výroba liquidů

Zde se můžeme bavit o vlastních receptech.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod Kubin14 » ned 05. lis 2017 2:39:13

Zdravím Vás, rád bych radu pro začínajícího vapera, který je na MTL 50/50 s 18 mg nikotinu, jak mícháním snížit náklady za liquidy?
V současné době mám Liqua z čr eshopu - 99 Kč/10ml, což je síla :-(

Při míchání v českých podmínkách (jak postupně zjišťuji kvůli TPD) je snad akorát varianta - Booster Imperia 5x10ml 20 mg + 5x10ml 15 mg + aroma = 100ml 17,5 mg - cca 42 Kč/10ml.
v zahraničí jsem se zatím díval na fasttech:
Liqua, který mi chutná - 30ml 18 mg 50/50- cca 44 Kč/10ml
Karnoo, 60ml 50 mg 40/60 + 100ml 0 mg 45/55 (stejné příchutě) = 160 ml 18,75 mg 43/57 - cca 28 Kč/10ml
Hangda, 50ml 24 mg 0/100 + 50ml 24 mg 80/20 + 50ml 0 mg 50/50 (stejné příchutě) = 150ml 16 mg 43/57 - cca 23 Kč/10ml

Má někdo z Vás, s podobnou potřebou nikotinu, jiné řešení? Jak to pravidelně děláte, pokud tedy nemáte zásoby ještě z dob před TPD? Budu rád za každou radu či připomínku v mých výpočtech :-)
bez klasické cigarety od 19/10/2017
4 týdny na CeraVape Nano tank + eGo 8W baterka
nyni Siren 2 - 22mm MTL GTA + GeekVape Aegis 100 W
Kubin14
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 33
Registrován: stř 01. lis 2017 20:07:58
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod dlouhejbil » ned 05. lis 2017 10:47:37

Toto vlákno je o míchání, ne o nákupech. Kde nakupovat a jak, řešte ve vlákně o dopravě. viewtopic.php?f=210&t=4250
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod Kubin14 » ned 05. lis 2017 12:05:22

Ok, omlouvám se, ale mě nešlo o to kde nakupovat, ale jen jak se dá namíchat doma na požadované množství nikotinu, jestli to vůbec po TPD ještě jinak jde.

[ Post made via Android ] Obrázek
bez klasické cigarety od 19/10/2017
4 týdny na CeraVape Nano tank + eGo 8W baterka
nyni Siren 2 - 22mm MTL GTA + GeekVape Aegis 100 W
Kubin14
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 33
Registrován: stř 01. lis 2017 20:07:58
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod dlouhejbil » ned 05. lis 2017 12:31:33

Já smazal odpovědi, kde kupovat.
Silnější než osmnáctku kouřit nebudeš a ta namíchat jde, jak sám píšeš. Pokud sháníš silnější než těch 20, musíš objednat odjinud a v tomto vlákně to neřeš. Toť vše.
Koukni sem http://e-cigaretafans.eu/forum/viewtopi ... 210&t=4250
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod dlouhejbil » pon 20. lis 2017 16:59:51

Lada1960
viewtopic.php?f=6&t=2775
Přečti si v tom vlákně červený text a pochopíš, proč se tu nebavíme o tom, kdo to má protizákonně doma, natožpak dávat nějaké návody, či rady. Tady fakt ne. Tvůj dotaz jsem smazal. Není zač. :D
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod Lada1960 » stř 22. lis 2017 1:34:00

Re "dlouhejbil",
Nepsal jsem o čistým nic.,ale o 100mg/100ml,což je pravda 30ml. přes zákon.A múj dotaz nebyl ohledně míchání,ale zrání.Tož se tedy omlouvám,nevěděl jsem,že se to zde psát nesmí.
PS:Jak si asi v současnosti má bývalý silný kuřák namíchat třeba koncentraci 25mg,když to potřebuje.To o tom nebudem psát?
Láďa.
Zdroje:Joyetech eGo Twist+ 1500mAh,2 ks. Eleaf Pico TC 75W (ArticFox).
"Spotřebiče":Eleaf i Care 140,Aspire CE5S,Ego One V2,Nautilus mini,Digiflavor Siren GTA 22,Digiflavor Siren V2 GTA MTL.
"Co tě nazabije,to tě posílí"Bez pyra od 15.8.2017.
Lada1960
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 29. dub 2017 14:56:37
Bydliště: Liberecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod dlouhejbil » stř 22. lis 2017 9:16:21

Já taky nepsal o čistém, ale obecně o něčem přes čáru. Můžem psát o zákonem povolených věcech. Takže pětadvacítku si můžeš namíchat z max. povolené síly.
A ještě k tomu, co máš doma přes čáru...
Fakt chceš takovou věc zveřejňovat? Aby si kriminálka vyžádala tvé přihlašovací údaje, našla si tě a obžaloval z přechovávání omamných látek.
To není o tom. že zde se o tom psát nesmí. O trestném činu, který pácháš snad nebudeš psát nikde. Přípravu vraždy tchýně bys asi taky neprobíral veřejně.
Pokud se o tom chceš s někým bavit, tak tu máme SZ. Nemusíš to probírat ve vlákně.
Kdyby šlo jen o tebe, tak to ostatním může být jedno, ale ty posloužíš jako precedens všem těm, co to chtějí zakázat. E kuřáci nedodržují zákony a díky tomu umírá spousta lidí..... Je těžké to pochopit?
Několik let jsem tu všechny, co se chlubili jak levně nakoupili, téměř denně upozorňoval ať tu nepíší o praktikách prodeje z číny, že na to skočí celník a další úřady. No a kde jsme dnes ???
Takže ve vašem vlastním zájmu: Ne, nebudem tu o tom psát.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod haluzak » pon 12. úno 2018 16:04:24

Všude admini povolují, vidím to všude okolo, pravda a svoboda se dere na povrch a někteří se jí k smrti děsí a brání, veškeré omezující zákony bychom měli ignorovat, od počátku, automaticky a všichni, od podnikatelů prodejců, po konzumenty, tím myslím především prodávání a dovolím si říct téměř čehokoli krom vysoce hromadně nebezpečných látek jako plutonium apod. s tím by se opravdu volně obchodovat nemělo, ale se vším ostatním ano, nemluvě o diskusi, tohle co zde vidíme jak admini ( nic proti vám ) až panikaří a stávají se z nich cenzoři, to je velice ale velice špatně, pokud nemůžeme svobodně diskutovat, je to cesta do pekel. Toť asi tak vše co jsem chtěl říct, tedy ještě to zhrnu tak, že se mi prostě nelíbí jak zbytečně hledám po diskuzích možnost jak nekupovat předraženou možnost řešení své závislosti, která mimochodem vznikla v dobách, no prostě tohle je trošku větší téma, ale jestliže oni dovolují někomu vyloženě vraždit a prodávat celosvětově jed v cigaretách, tak mě tyhle zrůdy a hovada nebudou nic diktovat a zakazovat tohle mě vytáčí a já jsem taky trochu psychopat, ale umírněný a inteligentní, ale mám jisté hranice, tyto hranice jsou velmi ale velmi vratké právě v případě nedostatku nikotinu, tím chci slušně říct NESE*TE KU*VA MĚ NEBO BUDE ZLE :D jenomže zde máme opět další omezující zákony, o nebezpečném vyhrožování apod, které se dají a taky překrucují dle potřeb.. ono je to na delší povídání ale naprosto vše co jsem napsal mám skrz na skrz ověřené vlastní zkušeností, a před Bohem si obhájím to že není nic špatného na tom co já dělám, jsem si tím skálopevně jistý.. jsou i oni ? Tím co dělají ? A vy admini co jim v tom ať už vědomě či nevědomě pomáháte ? Nechci do nikoho rýpat, nebo vypadat divně ale vono to prostě nejde, vidím do problému trošku hloub.. jenže prolomit tu stěnu z dogmat a předsudků u 99% lidí je hold těžké, obzvlášť mají-li strach.. Takže tak.. Tím začátkem jsem taky narážel před tím co vidím před hospodama, nechodím do nich, kouř mi taky vadí.. ale tohle.. to je neuvěřitelné, a lidi jak ovce, staří chu*i klepou kosu jak děcka před školou neuvěřitelné, co se to děje s lidskou společností, já to bohužel vím a většina nechce pochopit, protože je to nutí k radikální změně. Mějte se, to zas bude poprask :D
haluzak
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 26. dub 2013 21:37:11

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod Jirkator » pon 12. úno 2018 16:35:42

S tím běž do Bruselu a vysvětli jim to tam. Určitě to pochopí a TPD zruší.
V tomto jsem zcela na straně moderátorů.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod vlastik63 » čtv 22. úno 2018 18:39:48

Pomalu se mi zvětšují flaštičky na liquid. :rofl Dneska jsem poprvé míchal půl litru nejlépe hodnoceného klonu vaperské míchačské komunity http://e-liquid-recipes.com/ Vedle se krčí 100ml dobrota která mě osobně hodně překvapila a hned jsem si ji zařadil mezi moje TOP recepty.

Obrázek Obrázek Obrázek

Stále přijímám nové členy ve skupině na FB E- liquidy - recepty pro vapery CZ 18+ kdo chce míchat podobné dobroty přijďte si o nich pokecat.
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod iqwe » pát 23. úno 2018 17:54:29

To mlíko je fakt síla... 26% příchtí. A to TPA nepovažuji zrovna za nějaké čajíčky. No kam toto spěje...
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 901
Registrován: pát 28. zář 2012 1:25:37
Bydliště: Brno

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod vlastik63 » pon 26. úno 2018 10:33:54

Stále do předu. :chuckle Mě už ty koncentrace nepřekvapují, vždy kalkuluji cenu, množství a výslednou chuť a ta v tomto případě je velice dobrá.Horší to je třeba u nás kupovaných aromat kde třeba můj velice oblíbený Sigebert od 814 vychází 50ml hotového liquidu na více jak 200 Kč a tak si ho dopřávám jen za odměnu a né pro běžný vaping.Včera jsem objednával hotovky z Malaysie a cena je mnohdy menší než u těchto dražších aromat.Jj stará dobrá doba FA kdy stačili 2 až 4 % příchutě je asi už dávno pryč. :chuckle
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod dlouhejbil » pon 26. úno 2018 15:07:25

Jako by věděli co lidem chutná a schválně to ředili, že? Rozhodne neviditelná ruka trhu. Dokud je poptávka, tak se to nezmění. Camtelu stačilo pár kapek na cisternu.... :D
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod vlastik63 » pon 26. úno 2018 16:12:35

No ono jsou na trhu stále i taková aromata jako ten Camtel no naše chutě se vývojem zařízení a časem hodně změnili a stále mění a proto vyhledáváme tu nejlepší možnou kvalitu.Dnešní nabídka pro vapery je fakt obrovská a vybrat si z ní je proto velice složité a kvůli tomu se lidé sdružují do podobných vaperských skupin jako je tato či ta moje na FB a tam se navzájem informují, debatují a vymýšlejí co a jak udělat, kde objednat, smíchat nebo napodobit aby stále měli to nejlepší to co jim opravdu chutná a nemuseli sami zkoušet vše co se na trhu objeví což by dnes ani už nebylo možné.Názory ostatních a jejich hodnocení jsou v tomto oboru nezastupitelné, dnes už nestačí sledovat pouze recenzenty protože jejich hodnocení produktů je mnohdy již ovlivněné pouhým zasláním zboží na recenzi a i e-shopy papouškují většinou popisy příchutí jeden od druhého.Proto je myslím uživatelské hodnocení to nejdůležitější a neměli bychom si ho nikdy nechávat jen pro sebe.Snáze se nám potom všem vybírá a nakupuje.
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Míchání a domácí výroba liquidů

Příspěvekod Jirkator » pon 26. úno 2018 16:47:49

No, ohledně těch recenzentů: zrovna dneska jsem z nudy koukal na Karotku, jak recenzoval příchutě a nebyl zrovna moc podlézavý prodejci.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Míchání liquidů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků