• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Big Mouth aromata

Zde se můžeme bavit o vlastních receptech.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod Hans82 » pon 28. lis 2016 14:18:54

Tak dneska jsem se v mém domovském kamenném shopu stavoval pro bázi a prodejce zrovna Big Mouth naskladňoval. Vzal jsem si Quickness, protože kakajíčko fakt můžu. Balení povedené s lahvičkou, kde je nalepený štítek pro zaznamenání různých informaci. Škoda, že na samotné krabičce nebo lahvičce chybí informace o doporučené koncentraci nebo době uležení. Osobně jsem se taky vydal cestou 5% koncentrace a namíchal do báze 50/50 3mg nicotinu. Samotné aroma voní nádherně a už se těším až to za týden vypiju. Ehm odpařím.
V současné době odpařuji na dynamické dvojce:
Eleaf iPower 80W + Digiflavor Siren 22 GTA MTL/Eleaf iPower 80 W + Geekvape Ammit
Hans82
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 241
Registrován: pon 24. srp 2015 15:46:56

Reklama

FastTech

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod vlastik63 » pon 28. lis 2016 14:57:51

Není to vůbec zlé, já dávám u všech 50 kapek do 30ml.Zatím není u těchto příchutí co mám doma žádný propadák no mě nejvíc chutná Sweet Watermelon a pak jak to píšu.
Sweet Watermelon
Cinnamon Cereal
loQness
Ralf and Elie
Pineapple & Coconut
Cherix
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod Jimbo » úte 29. lis 2016 1:53:49

Zdravím,
jak nejdéle necháváte tyhle aromata odležet, nestrácí časem?

Jsem teď zkusil pár vzorků, odležené skoro tři týdny, cca 10% v bázy 50/50 3mg.
Bounty Hunter
Chip Munks
Skates
Ticky Time
Všechno mi to přijdě docela mdlý, jak kdyby se chuť někde schovávala... vapuju to na úplně stejných věcech jako T-Juice a ty jsou mnohem šťavnatější/výraznější (a taky je míchám 10%).
Jimbo
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 37
Registrován: ned 24. črc 2016 14:49:39
Bydliště: Vysočina

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod vlastik63 » úte 29. lis 2016 15:59:09

Mě uzrát nestihnou tu 30 mám za chvilku pryč.Jestli necítíš chuť dej příště víc aroma.Já to vapuji ihned po namíchání no nejlepší jsou asi tak po týdnu.
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod maries » stř 30. lis 2016 14:46:11

Chip munks, opravdu dobré melounové lízátko s dochuti hroznu. Je to tedy dost sladké, takže doporučuji spíše na zpestření. Určitě se da vapovat ihned po namíchaní, přijde mi že zranim se snad už nemá kam moc posunout, ale třeba me překvapí.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod Jimbo » pát 02. pro 2016 1:00:53

vlastik63 píše:Jestli necítíš chuť dej příště víc aroma.

Jsem měl jen 1,5ml vzorky a ty sem míchnul celý, tak třeba někdy jindy... nebo to prostě není dělaný pro mojí hubu :D .
Jimbo
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 37
Registrován: ned 24. črc 2016 14:49:39
Bydliště: Vysočina

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod Hans82 » pát 02. pro 2016 15:01:13

Tak jsem nevydržel a loQness dneska po třech dnech od namíchání koštnul. Moc jsem se s tím nepáral, nalil to do atíku s hlavou Clapton LVC 1.5 ohm, která měla za sebou nějakých 40 ml světlých liquidů. Po dvou potazích na mě vybafla lahodná mléčně kakaová chuť. Dosud jsem točil akorát nějakých 6 aromat od Flavourart, ale loQness je naprosto jiná liga. Dokonce má nejoblíbenější Vanilla Bourbon vypadá vedle ní jako chudý příbuzný a to jí jedu v Siréně.

Co se týče koncentrace, tak těch 5 % jsem odhadl dobře. Možná by to sneslo i trochu míň, protože i tak je to pro mě dost sladké. Těch 15 % udávaných výrobcem je podle mě tak pro cukrovkáře s těžkým absťákem a samozřejmě tah prodejce, aby si zákazník co nejrychleji doběhl pro další balení. Já osobně si nedokážu představit, že to v téhle koncentraci vapuju. V porovnání s FA je pára hodně aromatická, což by mohlo třeba někomu v okolí vadit.

No jsem zvědav, jestli se ta chuť ještě nějak po těch 7 dnech zrání posune. Každopádně od Big Mouth rozhodně vezmu další příchutě, i když se bojím, že to všechno bude stejný tlamolep, i když vynikající. Možná jenom trošku škoda, že nedělají čistě jednoovocná aromata, ale tak na ty jsou tu třeba jiné společnosti.
V současné době odpařuji na dynamické dvojce:
Eleaf iPower 80W + Digiflavor Siren 22 GTA MTL/Eleaf iPower 80 W + Geekvape Ammit
Hans82
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 241
Registrován: pon 24. srp 2015 15:46:56

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod maries » pát 09. pro 2016 10:43:52

Bounty hunter - namícháno 5% do 50/50. Po týdnu zrani. Je to mix mléčné polevy s kokosem, kde převládá čokoláda. Chutná mi to, ale není to nic extra.
Z prichuti co mám od nejlepšího:
Baked lemon pie
Cinnamon cereal
Chip munks
Bounty hunter
Pear, peach, kiwi

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod coldage » sob 17. pro 2016 13:58:14

Ralp And Ellie - chuť kokosového zákusku, moc příjemné :yes
Cherix - chuť mléčná čokoláda či kakaa s třešní. Třešeň by ale mohla být vypíchnutá víc.
Creamy Toffee - chuť karamelu s čokoládou. Lískový ořech (viz. oficiální popis) cítím jen občas v náznaku. Přesto fajn :yes
Bounty Hunter - vyprodáno, zkusím příště. Chuť je ale vzhledem ze zkušenosti s přechozími aromaty lehce odhadnutelná.

Sladké věci jim jdou, základ je často stejný nebo podobný. Bohužel nebo bohudík, to už nechám na hodnocení jiných. Za danou cenu aromat Big Mouth jde celkem o hodně muziky. Baví mě i obaly, u Toffee to je trojúhelníková krabička.
Obrázek

"...Mějte vždy po ruce láhev, abyste v případě, že kolem dokola bude voda, mohli poslat dopis..." (Pú a etiketa - Korespondence)
Uživatelský avatar
coldage
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 620
Registrován: pon 30. led 2012 19:33:36
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod Muroň » sob 17. pro 2016 21:53:28

Meloun-mandarinka-limetka fizzzzzzy - dnes jsem ho dostal, čerstvě po namíchání: tropická pláž s limčou z čerstvého ovoce a bonparem v hubě. Voní jak ty bonpary, chutná ovocně svěže. Karel Zich, kdyby se býval byl nebyl utopil, by zapěl "paráda"!
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod 1AE6308 » sob 17. pro 2016 22:32:10

Je to paráaada lehnout si na záaada a hulit liimču. S rukou zaaa hlavou prohnat ji siréeenou a zdolat náaadržku :chuckle

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod vlastik63 » stř 21. pro 2016 15:00:32

Další dobrůtky namíchány. :dance
Příchutě OK no ty jejich víčka jsou katastrofa každé třetí se při uvolňování rozsype. :head

Obrázek
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod maries » stř 21. pro 2016 15:08:43

Na těch 30ml lahvičkách mi popraskaly všechny. Musela jsem tam dat nouzové. Na příchutích zatím drží, ale nevidím to růžově.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod Wolfgar » čtv 22. pro 2016 7:38:15

S potesenim vam muzu oznamit, ze mam cerstve koupeneho Beasta z nove varky a maji nove lahvicky s jinymi vicky. Jsou jeste horsi. Tecou, oteviraji se a do atiku s mensimi dirkami pro plneni se neda vubec dostat a kdyz jsem chtel dneska liquid protrepat tak jsem zkoncil s liquidem v oku.

Co se samotneho beasta tyce v krame mi to prodali jako energitak a s tim mi prijde, ze vazne nema nic spolecneho, nicmene prichut je to velmi dobra, nejvic v ni citim lesni plody a ostruziny. Je dost ostra a vyrazna, namichal jsem smes trochu silnejsi jak jsem zvykly a musel jsem doredovat protoze to bylo i na me moc, hodne taky pomohlo nechat par hodin lahvicku otevrenou na topeni a po "vytekani" mi prijde o dost jemnejsi, celkove spokojenost, jsem zvedavy jaky bude az se jeste ulezi.
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod Hans82 » čtv 22. pro 2016 10:32:41

Já si včera přinesl Sweet watermelon a kokos+ananas. Ty nove lahvičky jsem nepochopil a vůbec do nich nemichal. Moje atiky bych s nima nedoplnil.

[ Post made via Android ] Obrázek
V současné době odpařuji na dynamické dvojce:
Eleaf iPower 80W + Digiflavor Siren 22 GTA MTL/Eleaf iPower 80 W + Geekvape Ammit
Hans82
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 241
Registrován: pon 24. srp 2015 15:46:56

PředchozíDalší

Zpět na Míchání liquidů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků