• Reklama
 
 

Big Mouth aromata

Zde se můžeme bavit o vlastních receptech.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod Muroň » sob 31. pro 2016 17:45:09

Převčírem jsem si koupil Fantasii. Zatím zklamání vzhledem k očekávání (těšil jsem se na něco podobného, jako byla malajská Fanta z testování zde), nicméně se to den ode dne zlepšuje. Po namíchání to vonělo jak letní náplň do ostřikovačů a chutnalo jako šťáva ze sirupu z privátních značek hypermarketů za 8,90. Včera to vonělo jako ten sirup a chutnalo jako pomerančová limonáda z privátních značek hypermarketů. Dneska to s přimhouřením čichu už jako Fanta voní, ale chutí ještě něco chybí. Každopádně to na rozdíl od Fizzů nějaké zrání potřebuje a špatné to určitě není.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod Jirkator » sob 31. pro 2016 23:58:05

Vydrž alespoň týden a bude mnohem lepší.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod Hans82 » stř 04. led 2017 11:56:07

Tak Sweet Watermelon opravdu lahoda. 5% koncentrát míchán do Impérie 75 VG/25 PG a je to fakt výborné. Narozdíl od loQnessu, který je taky výborný, to není takový tlamolep a dá se vapovat klidně celý den.
V současné době odpařuji na dynamické dvojce:
Eleaf iPower 80W + Digiflavor Siren 22 GTA MTL/Eleaf iPower 80 W + Geekvape Ammit
Hans82
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 241
Registrován: pon 24. srp 2015 15:46:56

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod maries » sob 07. led 2017 14:33:59

Tak dnes (kupodivu) pošťák dovezl další příchutě.
Sweet watermelon, to je mňam, lepší než Chip munks.
Skate, no ta mě trochu zklamala, cítím málo ovocné složky. Buď budu muset přidat nebo nechat uzrat.
Toffee, nechám uležet, zatím převládá čokoládová chuť

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod Naghavi » pon 09. led 2017 10:53:07

Souhlasím, že Sweet Watermelon je vynikající... :hi
Vyzkoušel jsem hodně druhů melounových příchutí a tahle zatím vede, snad i díky osvěžujícího mint zpestření.
Aspire Zelos s Nautilusem 2
Aspire PockeX
Báze 50/50 s 6 mg
Aromata podle trendů a novinek
Uživatelský avatar
Naghavi
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 124
Registrován: úte 27. lis 2012 9:03:42
Bydliště: Fifejdy 2
Národní vlajka:
Great Britain

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod Hans82 » stř 11. led 2017 13:02:13

V pondělí jsem si namíchal 2x 30 ml Big Mouth Retro Ananas/Kokos. Obojí VG 70-75 %. Chtěl jsem vyzkoušet doporučenou koncetraci 10 %, kterou si ale nechám těch 7 dní uležet. Druhou 5% koncetraci si každá den trochu naliju do atíku, abych poznal jak se chuť vyvíjí a trošku to znát jde, i když po druhém dnu je to pořád takový kočkopes. Mám pocit, že jednou si natáhnu ananas a podruhé kokos. Chuť je teď taková štiplavější, ale věřím, že to bude dobré, až si to sedne.
V současné době odpařuji na dynamické dvojce:
Eleaf iPower 80W + Digiflavor Siren 22 GTA MTL/Eleaf iPower 80 W + Geekvape Ammit
Hans82
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 241
Registrován: pon 24. srp 2015 15:46:56

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod maries » stř 11. led 2017 17:02:43

Skate se uležel a je cítit i ovoce, není to špatné.
Ovšem Toffee i po 4 dnech zrání necítím žádnou chuť při 5%.
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod coldage » čtv 12. led 2017 20:33:59

Toffee je moc fajn, na 30 ml dávám 45 - 50 kapek.
Obrázek

"...Mějte vždy po ruce láhev, abyste v případě, že kolem dokola bude voda, mohli poslat dopis..." (Pú a etiketa - Korespondence)
Uživatelský avatar
coldage
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 620
Registrován: pon 30. led 2012 19:33:36
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod Naghavi » ned 29. led 2017 11:35:22

Toffee - Teprve druhá zkušenost s Big Mouth Yummy příchutí, po vynikajícím sweet melounu.
Opět veselá trojhránková krabička (dcera řekla, proč necháváš ten sýr v obýváku ?) :D
V hlavě mi po namíchání utkvěl něčí názor, že uzrávání liquidu je nesmysl, bud' to hnedka chutná, nebo ne...No a po pár hodinách jsem si to včera večer nalil do PockeXu s novou spirálkou...Je to výborné, opět mne nezklamali, chut' i vůně fakt srovnatelná se značkovými bonbony, krásně jemný karamel a čokoláda, oříšek cítím jen v pozadí při výdechu páry...Liquid je hodně světlý, takže by žhavítko mohlo vydržet normální dobu (5 ml na 50 ml báze)
Na celý den to možná nevidím, je to dost sladké vapování, ale kdo ví, zatím jsem to neodložil... :mrk
9/10
Aspire Zelos s Nautilusem 2
Aspire PockeX
Báze 50/50 s 6 mg
Aromata podle trendů a novinek
Uživatelský avatar
Naghavi
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 124
Registrován: úte 27. lis 2012 9:03:42
Bydliště: Fifejdy 2
Národní vlajka:
Great Britain

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod Wolfgar » ned 29. led 2017 12:05:33

Zrani zalezi na aromatu a pomeru vg/pg v bazi, cim vic vg tim vic casu to chce takze treba oreo od big mouthu mam v 80VG na topeni uz tyden a porad to je dost bida, doufam, ze se jeste rozlezi, zatim chutna jak sucha buchta ze skolni jidelny.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod Kammi » úte 31. led 2017 19:27:49

Od BM jsem zkoušel ananas/jahoda/mango. Míchal jsem 9% do 80/20 - vg/pg báze. Při této koncentraci výrazná chuť ananasu trochu podtrzena něčím sladkým, nejspíše kombinace zbylých dvou výrobcem udavanych chutí, ale rozpoznat je nedovedu. I přes výrazný ananas mi šmakuje a určitě namícham znovu.

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
Kammi
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 58
Registrován: ned 29. led 2017 2:01:06

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod Ales75 » čtv 09. úno 2017 17:25:33

Já jsem zakoupil příchuť CHERIX-třešňové bonbony se smetanou.Míchal jsem na 10% do 10ml v bázi Fuu 20/80 a hnedka jsem vapoval.bylo to dobré,až na to že chuť se potřebuje uležet a čím déle tím lépe.třešně byly cítit opravdu hodně,ale chuť byla taková umělá teda na můj vkus,smetana byla také cítit i v puse to bylo moc dobré.tank 3,5ml jsem vybafal a po týdnu jsem si opět dal a bylo to už o něčem jiném.chutě se krásně spojily v jeden celek a je to velmi jemné a příjemné vapování takže mohu doporučit.
Joyetech eVic VTwo mini
Lost Vape Therion DNA75
HCigar VT75 DNA
Siam Cobra
Diablo RTA
ZK Mini
Smoktech TF-RTA
Taifun GTIII klon
Squape X Dream
Uživatelský avatar
Ales75
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 13. úno 2014 19:39:54
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod Naghavi » úte 07. bře 2017 17:39:36

Loqness
Aroma Loqness, prý označováno i jako Quickness z řady Yummy jsem měl v hledáčku jako další tlamopattex po vcelku vydařeném Toffee.
Naředil jsem opět na 10 %, jako drtivou většinu všech jiných aromat, tentokrát s bází Dripper od Vapegear.
Chut' i vůně skvělá, toužíte-li po hrnku s kakaem, jak je označováno, není to přeslazené, jako bych podle přičichnutí k lahvičce čekal, zkrátka mne to překvapilo, jak je to dobré... :mrk
Ted' nějaké to negativum : Namíchaný liquid je velmi cítit v bytě, žena to popsala jako pocit, že někdo připálí v hrnci čokoládový pudink, když jsem si to představil, fakt to sedí... :D
No ale rozhodně mi to chutná, je to prostě Nesquick, možná i Granko, bez nějakých nežádoucích přísad.
9/10
Aspire Zelos s Nautilusem 2
Aspire PockeX
Báze 50/50 s 6 mg
Aromata podle trendů a novinek
Uživatelský avatar
Naghavi
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 124
Registrován: úte 27. lis 2012 9:03:42
Bydliště: Fifejdy 2
Národní vlajka:
Great Britain

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod vlastik63 » stř 08. bře 2017 21:46:34

Orange & Guava
Guava (kvajáva) nejen krásně voní, ale i sladce chutná. Spojením šťavnaté chuti guavy a sladkokyselé chuti pomeranče vznikla neodolatelná šťáva, která se nachází právě v této příchuti.

Já dneska namíchal tohle.Docela to chutná i čerstvé no uvidím časem jak se to vybarví.
Jinak tady je ta nová lahvička a za mne je ještě horší než ta původní.Z fotky je jasně vidět kde je problém.

Obrázek Obrázek

P.S. pro ty co to nepoznali prozradím, že je to uzávěr kapátka kde zůstává liquid i po zavření a než se ten mechanizmus uzavře přebytečný liquid vytéká ven. :head
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Big Mouth aromata

Příspěvekod Hans82 » stř 08. bře 2017 22:14:54

Já tyhle lahvičky rovnou vyhodil. Mě spíš nebylo jasný, jak bych to měl tím kapátkem nalít do atomizeru.
V současné době odpařuji na dynamické dvojce:
Eleaf iPower 80W + Digiflavor Siren 22 GTA MTL/Eleaf iPower 80 W + Geekvape Ammit
Hans82
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 241
Registrován: pon 24. srp 2015 15:46:56

PředchozíDalší

Zpět na Míchání liquidů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků