• Reklama
FastTech
 
 

Příchutě PJ Empire

Zde se můžeme bavit o vlastních receptech.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Příchutě PJ Empire

Příspěvekod 1AE6308 » pon 19. pro 2016 20:42:09

Až naredis tu Volucellu tak se budem bavit o strudlu... Pak ti trochu odliju :chuckle
Dal už buď v SZ nebo psuláši

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Příchutě PJ Empire

Příspěvekod Ladin » pon 19. pro 2016 21:00:48

Chystám se jahoďáka zakoupit :chuckle už nějaký ten týden.....
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě PJ Empire

Příspěvekod 1AE6308 » pon 19. pro 2016 21:03:24

Bonus byl ten, že v tom shopu měli i tu "mojí vatu" no a nedalo mi to a vzal jsem zbrkle (ač to běžně nedělám) i ten strawberry strudel, jako víc k nim napíšu za pár dní až je trochu "poznám" ale už teď... Hehe... Zatraceně dobrý

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: Příchutě PJ Empire

Příspěvekod Muroň » čtv 29. pro 2016 1:36:16

Ještě k jablečnému: za těch pár měsíců jsem ho vapoval v různém stádiu zrání a v různých koncentracích ze všech svých zařízeních (od Visionky CE4V2 až po TFV8) a došel jsem k poznání, že je to asi jediná sladkost, kterou si vychutnám více na MTL. Na DL ty všechny vrstvy ingrediencí nevyniknou. Takže mám pro něj vyčleněného Kayfuna, ze kterého si denně aspoň chvilku zaštrůdluju.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě PJ Empire

Příspěvekod Suchac » stř 11. led 2017 17:42:55

Připojuju se k adoraci Apfel štrůdlu :yes Obrázek :yes
HCigar VT75 Nano, Eleaf Istick Pico různé modely (+ Arctic Fox), Smok Alien (rev. B), Joyetech Ego One CT
VandyVape Berserker V2, Digiflavor Siren2 (24mm), Kay. 5 (Coppervape klon), Kay. V3 mini Plus (Noname klon), Digiflavor Siren 22, Augvape Merlin, Joyetech Tron-S (jen CLR hlavy), Kanger Subtank Nano
Suchac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 284
Registrován: sob 05. lis 2016 15:11:36

Re: Příchutě PJ Empire

Příspěvekod mkoch » úte 04. črc 2017 17:35:31

V pátek jsem si zajel pro další lahvičku strudu a rovnou jsem koupil i LEMON GOOGLHUPF, na který kolegyně z práce nedá dopustit, akorát si ho kupuje jako hotový liquid a docela mi chutnal.
Zkusil jsem namichat 6% do 10ml (impéria 36mg zředěná fichemou na 3mg cca 70/30 VG/PG, aby šel hezky do kapacky) a bohužel nemůžu posoudit jak dozraje. Nevydržel jsem, hned druhý den ochutnal a pak rovnou nalil do griffina, kde za necele dva dny padlo všechno.
Chuťově mi to připomíná hodne sladké piškotové těsto a v Cheatahovi dominovala citronová kura ale v Griffinovi taková velice příjemná kyselost.
Buchtičky nemusím, ale tohle je opravdu super.

[ Post made via Android ] Obrázek
mkoch
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 28
Registrován: sob 15. dub 2017 17:32:54
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě PJ Empire

Příspěvekod Happy_75 » úte 26. kvě 2020 20:42:48

Apple strudl - do 14 dnů zrání je tam strašně štiplavá skořice, jablka a těsto v pozadí, po 2-3 týdnech se to výrazně zlepší - jablíčka, těstíčko a lehká chuť skořice a je to mňamka. 10% koncentrace - příchuť, ne SaV.
Strawberry strudl - zatím po 14 dnech při 10% koncentraci strašně přeslazená (a dle mého trošku umělá) jahoda, lehce těsto. Uvidíme, nechám to ještě chvíli, pak to trošku naředím.
Když se mi nechce, je to horší, než když nemůžu :coffee
Uživatelský avatar
Happy_75
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 01. zář 2019 20:31:52
Bydliště: Karlovarský kraj, Sokolov
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Míchání liquidů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků