• Reklama
 
 

Příchutě Revolute

Zde se můžeme bavit o vlastních receptech.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Příchutě Revolute

Příspěvekod maries » pon 16. led 2017 22:55:11

Příchutě Revolute vyráběné ve Francii firmou NicoFlash, mají v nabídce jak klasickou řadu, tak i prémiovou.


Greedy Scrach 7% - oříšek, pralinka, sušenka - výborná směs, trochu jsem měla strach z té pralinky, ale krásně to doplňuje oříšek a sušenka lehce zjemňuje. Moc dobrá dezertová příchuť. Hodně mě překvapila v poměru ceny za jakou se dá příchuť sehnat.

Poire 5% - hruška - nejlepší hruška, kterou jsem kdy vapovala, šťvnatá, uzrálá, sladší, ale né tlamolep. Dá se vapovat celý den. Pro milovníky hrušek je to nutnost.

Melon 10% - meloun - docela dobrý medový meloun, jen je příchuť na mě slabší a musím dát víc příchutě.

Žádná z mých testovaných příchutí neměla pachuť či náznak chemie.
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Reklama

FastTech

Re: Příchutě Revolute

Příspěvekod coldage » úte 24. led 2017 20:05:46

Revolute High-End: Snap Pear (Čokoláda s hruškou)

S komplexními příchutěmi se roztrhl pytel. Jestli vám chutnají ty od Big Mouth, tak budete spokojeni jako já s touhle hruškou. Ta je tady jemná s příchutí kakaa. Chuť samotné hrušky nebo čokolády je zastřená, výsledek je decentní, ale chutný. Ok, trochu bych na ovoci přidal, ale jinak pohoda. Jedu druhý den na klonu Kayfunu 5. 8/10
Obrázek

"...Mějte vždy po ruce láhev, abyste v případě, že kolem dokola bude voda, mohli poslat dopis..." (Pú a etiketa - Korespondence)
Uživatelský avatar
coldage
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 620
Registrován: pon 30. led 2012 19:33:36
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě Revolute

Příspěvekod Naghavi » úte 07. bře 2017 17:26:44

Banane U.S.
Vyzkoušel jsem banánové aroma z řady Classic, čistě z důvodu, že mám zájem, zda-li je pravda, že výrobce slibuje autentickou chut' tohoto ovoce...
Namícháno na 10% v bázi Dripper od Vapegear.
No, přimhouřím-li oči, nebo nosní dírky, je to skoro dokonalý banán, ale krátce po vydechnutí cítím nikoliv chemický, ale spíše lihový ocásek, což mne trošku zklamalo.
Rozhodně to je dobré aroma, narozdíl od jiných výrobců, takže hodnotím 8/10.
Aspire Zelos s Nautilusem 2
Aspire PockeX
Báze 50/50 s 6 mg
Aromata podle trendů a novinek
Uživatelský avatar
Naghavi
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 124
Registrován: úte 27. lis 2012 9:03:42
Bydliště: Fifejdy 2
Národní vlajka:
Great Britain

Re: Příchutě Revolute

Příspěvekod maries » pát 07. dub 2017 23:54:25

Ananas - ananas jsem zkusila poprvé takže nemám srovnání s jinými prichutemi ale chutná mi to. Necítím žádné pachute, určitě je to dobré i na celodenní vaping.

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Příchutě Revolute

Příspěvekod Muroň » stř 24. kvě 2017 22:19:15

Koupil jsem si hrušku a meruňku z řady classic a píšu dojmy hned za čerstva. Ani jedno čerstvé ovoce není. U hrušky jsem si míchl slabší koncentraci a je to jak domácí hruškový kompot, výdech je jak zralá hruška. Každopádně bez konzervantů, éček, umělých sladidel atd. Moc dobré. Meruňka je ještě vzdálenější ovoci ze stromu, nejvíce se blíží slazeným sušeným meruňkám, které mám moc rád. Taky bych tam našel meruňkovou marmeládu a i ten kompot, vše domácí. Mírné zklamání z toho, že jsem si v zahradě nic neutrhl, je bohatě kompenzováno nadšením ze špajzu. Oboje se zařazuje mezi oblíbené příchutě.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě Revolute

Příspěvekod ChilliTooth » pon 11. zář 2017 20:03:55

Chocolat - čokoláda: výrazná a vcelku autentická čokoláda. Sladká a pocitově hutná a komplexní. Dávkování mi stačila kapka na 4ml. 7/10
Fraise - jahoda: moc příjemná chuť sladkých jahod. Připomíná mi to jahody rozmačkané s cukrem. Za mě dávkování kapka na 1ml. Chutná dobře samotná a přijde mi fajn i na celodenní vapování. Lehká chuť. 8/10
Abricot - meruňka: pro mě to není čerstvá meruňka, ale spíš meruňkový nanuk od Mrože. Je to hodně totožné. Každopádně povedená příchuť, sladká a plná. Příjemná v kombinaci s čokoládou (to je pak nanuk kompletní). 7/10
ChilliTooth
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 05. zář 2017 1:18:07

Re: Příchutě Revolute

Příspěvekod rfa » ned 24. zář 2017 3:40:02

Shake Agrumes - výraznej citron, je z něj cítit i kyselost na jazyku. Samotný se dá, ale lepší zkombinovat s mentolem. 7/10
Fraise - klasická jahoda, přijde mi taky trošku nakyslejší chvíli nasládlá, ale dá se v klidu vapovat celej den. 8/10
Vanille - tohle mě docela potěšilo, vanilu mám rád už z doutníků a přijde mi dost autentická a výrazná doslova jako by to bylo koření. Jen je potřeba nechat hodně dlouho zrát. 10/10
Menthe - fakt síla, protáhne i nos. Doporučil bych dávkovat mín, nebo kombinovat s další příchutí. Samotné je to jako rožvejkat plnou pusu mentolových bonbónů :) 9/10

Obecně co jsem zatím od tohodle výrobce vyzkoušel, to mi dost chutnalo. Všechny chutě jsem míchal na 10% do báze od Imerie na 50/50 do orig. Kayfuna pro MTL. Chutě jsou výrazné a autentické, nemají ale moc výraznou vůni, takže zbytečně neprovokují okolí. Tolerují mi je i nekuřáci v práci. Už se docela těším, až vyzkouším další...
rfa
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 19. zář 2017 23:37:29
Bydliště: Rakovník

Re: Příchutě Revolute

Příspěvekod Happy_75 » úte 26. kvě 2020 20:23:46

4X Tabac - slaďoučký tabák s karamelem a vanilkou, více karamelu než vanilky, po měsíci úplná lahoda, 10% možná až dost, zkusím ještě snížit koncentraci na 7-8%.
Když se mi nechce, je to horší, než když nemůžu :coffee
Uživatelský avatar
Happy_75
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 01. zář 2019 20:31:52
Bydliště: Karlovarský kraj, Sokolov
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Míchání liquidů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků