• Reklama
 
 

Příchutě od FA, zkušenosti

Zde se můžeme bavit o vlastních receptech.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod 1AE6308 » čtv 10. bře 2016 20:14:45

No já bych ho zkusil pověsit do komína a zatopit hnědým uhlím....
Taky jsem už zkoušel kde co ale nejblíž se mi přiblížilo k uzení bylo od inawery dark fire

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod BuTHCer » čtv 10. bře 2016 21:03:37

toorek píše:Sice to není od FA, ale vyzkoušej aspoň testovací vzorek Primo Verde. Hned se mi vybavila doba, kdy jsem si ručně balil cigarety z Drumu a podobných tabáků.

odesláno pomocí Tapatalk



Tak paráda Primo Verde od T-juice mám, a pak komín to jistí..

[ Post made via Android ] Obrázek
BuTHCer
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 168
Registrován: úte 16. úno 2016 12:30:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod mrkson » čtv 10. bře 2016 22:18:08

Pokud máš rád tabákovky vyzkoušej od FA Dark Vapure. Potom je od FA opravdovej komím Black Fire.
eGo ONE CT , eVic VTwo mini , Presa TC 75W , RX200S , Therion , Noisy Cricket , Theorem , Amor Plus , Cubis , Plume Veil , Torque

Vapuju od 18.11.2011
Uživatelský avatar
mrkson
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 393
Registrován: sob 18. úno 2012 13:20:20
Bydliště: Hlučín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod BuTHCer » čtv 10. bře 2016 23:00:48

O Black Fire se pár stránek zpátky psalo, že po namíchaní je uzenáč, ale už se dotyčný nepochlubil jak po odležení... Já tohle vlákno projel celé. Oba zkusím, příchutě chleba nežerou.

[ Post made via Android ] Obrázek
BuTHCer
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 168
Registrován: úte 16. úno 2016 12:30:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod black.artur » čtv 10. bře 2016 23:03:38

Jestli chceš uzenej tabák,tak si sežeň Ethylguaiacol Smoky od Solubarome.Bohužel v Brně už ho Robert nemá. :cry
Nemesis,Subtank,Ruzgar,Kayfuny,KS,iStick TC40W,iStick TC60W,Presa TC 75W,iStick Pico,SMY SDNA 75W,IPV D4,
Pico Squeeze,Origen Little RDA,Phenomenon,Serpent mini,Cthulhu MTL,Merlin,Siren22,GT III mini,Primo mini,
Uživatelský avatar
black.artur
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 102
Registrován: pon 23. led 2012 17:51:09
Bydliště: Sedlčany
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod BuTHCer » pát 11. bře 2016 10:31:30

Strejda Google našel jen zahraniční shopy. Tak uvidím co seženu a hlavně čekat až to aspoň třochu uzraje, což je boj

[ Post made via Android ] Obrázek
BuTHCer
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 168
Registrován: úte 16. úno 2016 12:30:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod 1AE6308 » pát 11. bře 2016 15:13:54

Zkus napsat do toho Brna, pan majitel je víc než schopnej

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod BuTHCer » pát 11. bře 2016 17:14:58

Když zas kvůli jedné lahvičce, poštovné a podobně. Já nakupuju v kamenném obchodě a je to vždy i prima pokec. Zkusím od Fáček ty DV a BF a uvidíme. Jsem zvědav na to Prima Verde. Už začínám bejt OT. Takže se budu tady časem vyjadřovat k FA, který zrajou. Otázkou ovšem bude jestli poznám co vlastně vapuju. Příště si to musím popsat :-SS

[ Post made via Android ] Obrázek
BuTHCer
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 168
Registrován: úte 16. úno 2016 12:30:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod maries » pát 11. bře 2016 23:16:50

Fa desert ship, perique black, black fire, dark vapure, všechny jsem měla a byly skvělé.

[ Post made via iPhone ] Obrázek
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod chris_cz » pát 11. bře 2016 23:52:51

už jsem sice dneska postnul do jiného fóra, ale když se tu tak pěkně rozběhlo povídání o tabákovkách od fa (což jsou moje oblíbené), tak to dám i sem:

Perique Black:
trocha hotovky French Pipe (tu afaik ještě nikdo ze složek nenamíchal :-) + trocha příchutě Perique Black + báze s převažujícím VG = vynikající cigaretová chuť (s potlačenou sladkostí VG aniž by člověk musel přidávat něco jako Bitter Wizard). Případně doladit trochou tabákovky dle osobních preferencí toho kterého tabáku.
Kéž bych tenhle mix stvořil už v prvních týdnech když jsem přecházel z cigára a hledal (jako asi každý) přesnou náhradu toho, na co jsem byl zvyklý.
Jako protipól na střídání mých oblíbených těžkých sladších krémových tabákovek říznutých ovocem je výše zmíněné naprosto dokonalé.

btw, samotný Perique Black chutná (čerstvě namíchaný) po pepři, tj. něco mezi lehkou pepřovou pálivostí a lehkou štrábavostí.

@BuTHCer: jestli se dopracuješ k mixu podobnému DRUMu, dej vědět výsledek, dýmkové (a cigarillos) ekvivalenty mne hodně zajímají.
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod BuTHCer » sob 12. bře 2016 12:49:33

Evidentně máš, ale mnohem více zkušeností, takže možná budeš mit Drum hotovej dřív. Black fire už je doma, vzal jsem k tomu od T-juicu Gold 'n' Brown a Virgin leaf, tak budem mixovat jak včera v hospodě, tahám tahám a on tam není liquid :-( než jsem vyměnil hlavu tak to bylo hnusný jak PYRO :-X.

Ale ten drum je ve finále Virginie a Kentucky. Kentucky je malinko míň výraznej něž Latakie. Ale tady ty dvě příchutě mi přijde, že drum neudělaj.

Zkoušel někdo třeba od každé tabákovky kapku na 10ml, Burley, Shade, Latakie, Virginie, Black Fire,... Dobrá za chvilku to zkusím po dvou kapkách a minimálně 3 týdny na to můžu koukat...

[ Post made via Android ] Obrázek
BuTHCer
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 168
Registrován: úte 16. úno 2016 12:30:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod mrkson » sob 12. bře 2016 20:08:37

Než jsem přešel na éčka tak jsem si spoustu let ručně balil holandský tábáky Jaavanse Jongens.

Moje řeč, PB a DV od FA jsou moje TOP několik let, jen pozor na DF chutná jako by sis vyškrábnul saze z komína kde se topilo hodně smoleným dřevem. Zkoušel jsem přidávat do různých tabákovek ale i troška jde cítit. Měl jsem na zkoušku jen 2ml a byl jsem rád že už ho nemám. Až prubneš napiš své dojmy.
eGo ONE CT , eVic VTwo mini , Presa TC 75W , RX200S , Therion , Noisy Cricket , Theorem , Amor Plus , Cubis , Plume Veil , Torque

Vapuju od 18.11.2011
Uživatelský avatar
mrkson
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 393
Registrován: sob 18. úno 2012 13:20:20
Bydliště: Hlučín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod BuTHCer » sob 12. bře 2016 20:54:54

Určitě dám vědět, já jsem si řadu let balil Drum (on je to téměř stejnej zážitek, ale v JJ je mnohem víc klackú a bordelu) , před dvěma měsíci ještě 55 denně. A před třemi lety se mi povedlo přejít na tenkrát ještě egoK. Teďka se mi povedlo relativně rychleji.

K míchání mě vedla ovšem finanční stránka věci, protože za tabák 200,- na 2 dny, hotovka 100,- na 2 dny a moje míchačky za dvacku na 2 dny, konkrétně u FA je těch +/- 10 kapek neznatelnej. A zároveň se každá mnou míchaná lahvička bude malinko lišit, čímž je to opět zajímavější, občas už jsem nevěděl, která tabákovka od Liqui mě baví a která ne.

Jinak jsem chtěl ještě říct, že mě tohle vlákno opravdu bavilo a baví, a jak se to změnilo od těch aromat do buchet, až sem...

[ Post made via Android ] Obrázek
BuTHCer
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 168
Registrován: úte 16. úno 2016 12:30:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod vlastik63 » úte 15. bře 2016 15:39:51

Když už jste se bavili o tabákových příchutích mě vyhovuje Halfzware Shag od Germanflavours je to asi nejvěrnější Drum. A abych nebyl moc OT tak od FA mi šmakuje Black Perique nebo jeho odlehčená verze Latakie .

odesláno z MT
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod mrkson » úte 15. bře 2016 21:09:24

Ten Halfzware Shag od Germanflavours určitě vyzkouším od FA znám všechny tabákovky.
eGo ONE CT , eVic VTwo mini , Presa TC 75W , RX200S , Therion , Noisy Cricket , Theorem , Amor Plus , Cubis , Plume Veil , Torque

Vapuju od 18.11.2011
Uživatelský avatar
mrkson
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 393
Registrován: sob 18. úno 2012 13:20:20
Bydliště: Hlučín
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Míchání liquidů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků