• Reklama
up to 50% now with Gearbest

Příchutě od FA, zkušenosti

Zde se můžeme bavit o vlastních receptech.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod BuTHCer » úte 15. bře 2016 21:33:26

Pán taky rád uzené tabáky. Mě jen mrzí, že když má FA příchutě podle druhu tabáku, že s tím ne vždy koresponduje

Edit:
Aktuálně mám natankováno 10kp/10ml Shadeho, měsíc si odpočnul a nyní je v ONYXu a chutná mi, je trošku zvláštní, popsat to snad ani nejde, ale chuť je zajímavá. Viděl bych to na příchuť, z který se buď zablijete a nebo si budete šmakovat...

[ Post made via Android ] Obrázek
BuTHCer
e-Kuřák
e-Kuřák

Reklama

Příspěvekod Twiztid » pon 23. kvě 2016 10:50:10

Caute chlapi koupil jsrm od fa kiwi,broskev,mandarinka,pomeranč,tiramisa,grep,marcipan a na kolik to michate jestli na kapky nebo proste na ml nedari se mi to vychytat sby to dobre chutnslo nevyrazne a prijde ze kdyz dam vic chut mizne.zacinam 10 ml + 8 kp, a nebo nekdo mandarinku michal 9 ml+1 ml aroma.nejake rady bo od fa jsem mel velkr ambice na michani receptur

Twiztid
e-Holátko
e-Holátko

Příspěvekod Brumla » pon 23. kvě 2016 11:14:02

viewtopic.php?f=87&t=567&p=360406#p360399
Zkus pomeranč 10ml- 17 kap. 3dny odležet,občas protřepat. B :yes
eGo
Cler V2.0+T 2
Lig Ovocné
Obrázek
Brumla
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Twiztid » sob 28. kvě 2016 15:46:29

Tak jsem skoncil na 22 kp.co jeste doporucite za prichute od fa

Twiztid
e-Holátko
e-Holátko

Příspěvekod jirkaf » úte 31. kvě 2016 21:41:49

Já si pochutnavam na kombinaci kokosu a ananasu, dávám je v poměru cca 15k(20k) ananas, 15k(20k) kokos na 30ml výsledného objemu. Nejdřív je víc cítit ananas, po delším uložení (týden a vice) vynikne kokos. 15k dávám při míchání do taifunu, 20k když to jde do subtanku
Hcigar VT75C + Vapor Giant V6M , Sxmini Sl + Vapor giant M5, , iStick TC 40W + Kayfun5, Uwell Caliburn
jirkaf
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Hennry » sob 11. čer 2016 12:39:53

Ahoj mam takovy mensi problem. Namichal jsem si FA Perque black 15 kapek do 10ml baze imperium. A tak stejne i Dark vapour. Je sice brzo ale obe jsem skusil. Pripadaji mi obe stejne a moc sladke. Myslite ze pomuze uzrati popripade doredeni? Diky. Obevne vse co jsem zkusil z FA tak je sladke. Tabakovky mam na mysli. A samotna baze je sladka to sem taky zkousel.
CUBOID+IJOY LIMITLESS/AROMAMIZER V2
PICO 75W, CRIUS/BELLUS/Voopoo Drag,Taifun GT3,Aromamizer supreme,Tornado,Siren 2,Brunhilde MTL,Precisio,Kayfun v5,Charon,Sinous, VG V5s,VG Kronos 2s atd atd
Hennry
Kuřák
Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Hodo65 » sob 11. čer 2016 12:55:54

Můžeš zkusit aditivum od FA, který se jmenuje Bitter Wizard. Z popisu jednoho z prodejců: "Doplněk pro vybalancování chuti vašich namíchaných liquidů. Bitter Wizard zajistí snížení nebo úplné odstranění sladké chuti, kterou liquidům může dodávat PG nebo VG báze." Sám jsem to ale nezkoušel, takže nemůžu potvrdit, zda a jak to funguje.
od 20. 8. 2011 bez jedinýho cigára ;-)
Hodo65
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod pospisilecek » sob 11. čer 2016 12:57:48

Pouzival jsem drive, nez jsem zacal pouzivat nizke koncentrace aromatu..
Daval jsem 2kp/50ml a sladkost se ztratila..
Bitter Wizard je veelmi hořký…

RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..

Obrázek
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Hennry » sob 11. čer 2016 13:38:04

Dekuji zkusim naredit. Asi moc prichute tech 15 kapek do 10ml. A jeste otazka. Kdyz chci zmenit prichut v Ego aio tak.musim zmenit i zhavici hlavu ze? Jelikoz by puvodni liquid zkreslil chut noveho nebo se pletu?

PICO 75W, CRIUS/BELLUS/Voopoo Drag,Taifun GT3,Aromamizer supreme,Tornado,Siren 2,Brunhilde MTL,Precisio,Kayfun v5,Charon,Sinous, VG V5s,VG Kronos 2s atd atd
Hennry
Kuřák
Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod chris_cz » ned 12. čer 2016 15:22:36

@Hennry: to máš jako s umýváním nádobí: pokud použiješ nevymytou misku se zbytkem jahod na, hm, třeba šlehačku, můžeš být i příjemně překvapen výsledkem. Pokud bude miska obsahovat zbytky, hmm, třeba škvarkové pomazánky, asi tě výsledný mix moc nepotěší :-)
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík

Příspěvekod Tempter » ned 12. čer 2016 15:39:38

Ja v AIO/Cubise hlavicky pred novym liquidom nemenim. Len tank preplachnem/vytriem do sucha, hlavicku poriadne prefuknem aby som z nej dostal von co najviac stareho liquidu a dam novy liquid. Takych 10-15 potahov este citit stary liquid, potom uz len ten novy...
Obrázek
Tempter
e-Soptík
e-Soptík

Národní vlajka:
Slovakia

Příspěvekod Hennry » ned 12. čer 2016 21:27:37

Ano tak to delam taky. Takze to nebude az tak velka prekazka ;) Diky.
Jeste otazka. Nenasel jsem. Jaka baze je nejvhodnejsi pro FA Virginia? Ja ted mam imperium a ta je sladka az moc sama o sobe a to mi moc nejede...

Hennry
Kuřák
Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod jendazhor » pát 15. črc 2016 11:01:00

Včera jsem koupil a namíchal jednu z nových příchutí Flavour Art – COCOON
Toto je jedno z aromat z nové řady 7 příchutí, které zřejně mají být vyšší "level" než původní, většinou jednodušší, chutě.
Testoval jsem na kapáku Diringer na mechanice a následně jsem vybafal asi 5 ml v atomizéru TFV4 mini na nerezu v teplotním režimu na VTC mini.

Cocoon jsem bafal hned po namíchání a pak odleželý druhý den. Vzhledem k tomu, že je to zřejmě téměř výhradně ovocná příchuť, neměl by to být nedostatečný čas odležení.
Druhý den se chuť trochu zaoblila a vylezla i neovocná složka chuti.
Připravená koncetrace: 10 kapek/10 ml ve směsi 70 % PG/30 % VG, 3 mg Nic.

Popis výrobce:
"Božské splynutí sametového karamelu se sladkými jablky."
Moje dojmy:
Jablková směs, více cítím zelené než žluté nebo červené jablko. Ale je to chuť všech tak nějak dohromady. Jestli je tam karamel, tak jen neznatelně. Nějaký sladký "obal" to má, ale nic extra výrazného. Možná cítím pokus o skořici.
Celkově takové zaoblené jablko s lehkou příchutí něčeho sladkého. Takový spíše osvěžující pocit.
Podle mě to nemá na komplexnější a "tajemnější" a složitější chutě např. od T-Juice, ale zase je to, vzhledem k výrazně menší potřebné koncentraci aromat v liquidu, o dost levnější řešení.

Za mě 6,5/10.
Sice mě přímo nenadchla, ale taky neurazila. Můžu doporučit pro milovníky jednodušších ovocných příchutí s přídavkem něčeho menšího navrch.
"Pářím se" od r. 2011. Nyní na:
ATTY: DIGIFLAVOR Siren 22 | OBS Ace | WISMEC Theorem | ASVAPE Zeta | GEEKVAPE Avocado24 RDTA+Zeus+Ammit25 | VANDYVAPE Berserker RTA 24(or.)+22(kl.) | Derringer RDA klon | Skyline klon -- BOXMODY: JOYETECH VTC mini+Espion+Unimax 22+25 | ELEAF iStick Pico+Kiya+Ikonn total | GEEKVAPE Aegis | ASPIRE Archon | EHPRO Mod101 -- LIQUIDY: Vlastní míchačky
jendazhor
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr

Příspěvekod Mike03 » sob 30. črc 2016 22:32:15

Ahoj, koupil jsem si nějaký příchutě od FA, jednu bázi (PG60/VG40) od FUU a druhou dripper od vapegear z vasecigareta. Nejříve jsem zkusil do 10ml báze od FUU namíchat vanilku s medem. Dal jsem tedy 14k vanilky a 14k medu. Chuť neuspokojivá a pak mi došlo, že jsem překročil koncentraci aromatu nad 5% čili jsem to zředil necelýma 10ml báze, abych se dostal na požadovaných 5%, ale chuť nikde. Zkusil jsem ještě tu dripper bázi a pouze s vanilkou. 7k vanilky v 5ml bázi a chuť žádná. Jinak používám Wismec venti. Dripper bázi používám s 0.5 hlavou a u 1.0 hlavy na mtl bázi od FUU a ta trošku prská :D. Jsem z toho už jelen :D.
Mike03
e-Holátko
e-Holátko

Příspěvekod Hennry » ned 31. črc 2016 0:03:27

U FA mi fungovalo cca 6 kapek prichute na 10ml baze a lak pockat aspon 14 dni. Jinak jsem laboroval stejne ;) Ale chce to pockat to je to... Ale pak jsem presel k jinym vyrobcum prichuti. FA mi nesedla. Chute jsou na me chemickeho nadechu.

Hennry
Kuřák
Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Míchání liquidů