• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Příchutě od FA, zkušenosti

Zde se můžeme bavit o vlastních receptech.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: extrakty od FA, zkušenosti

Příspěvekod kubice » pát 25. bře 2011 15:53:52

Ano, bude třeba namíchat "Breakfast Virginia", takovýho probouzeče.
Obrázek
Přešel jsem z M401 na eGO-A potom na eGo-T a naposled na eGo-C
eCF Praha
Uživatelský avatar
kubice
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 952
Registrován: pon 11. říj 2010 19:06:57
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Antigua & Barbuda
Nejvyšší skóra: 1

Reklama

FastTech

Re: extrakty od FA, zkušenosti

Příspěvekod alexa » pát 25. bře 2011 17:17:42

Tak vymyslet nějakou snídaňovou verzi, to vůbec není špatný nápad... :D Jinak jsem si uvědomila, že mám tak trošku spálený jazyk, jako bych si ho opařila vařící polívkou, tak proto ty chuťový buňky trošku stávkujou.. Ale není to zas tak špatný, odpoledne jsem si dala náš umíchaný camel a rozdíl v chuti jsem okamžitě zaznamenala.. Tedy fakt, ty příchutě FA mi moc zachutnaly.. A ještě mi chutnají o něco víc, když jsem si zadala do kalkulátoru ceny ingrediencí a spočítalo mi to finální cenu za 10ml. :yes

Jinak název "Breakfast Virginia" zní opravdu pěkně.. :nod
alexa
 

Re: extrakty od FA, zkušenosti

Příspěvekod Jeník » pát 25. bře 2011 17:46:50

Teď se mi dostal do huby atomizer 306RL (či tak nějak) a v tom je FA fakt mňamka ! Sice pořád kapačka, ale stojí to za to.
Čadim: baterie "nou nejm" 650 a 900 mAh , cart. 510 XL, atom. 306LR, tankuju zásadně u FA, točim jejich "tabákovou" řadu + jiné více či méně šmakózní míchanice )) círka od listopádu 2011 přikuřuju LEO
Obrázek
eCF Praha
Uživatelský avatar
Jeník
Prodejce
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 492
Registrován: úte 16. úno 2010 17:32:27
Bydliště: Letná
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: extrakty od FA, zkušenosti

Příspěvekod kubice » sob 26. bře 2011 1:51:39

Není nad míFÁní, míFAče a míFAčky.
Mě už zraje ta varianta s 1,9% příchutí FA. Zatím se držím a neukuřuju. Jelikož jsem toho dal tak malinko, tak to bude použitelný až po úplném uležení.
Ale vydržet to nevykouřit je fakt pakárna. Vždycky jak otevřu ledničku, tak se na mě chechtá pět 10ml lahviček a volaj: "dejsi nás, tady jsme ..."
Prostě děs.
Obrázek
Přešel jsem z M401 na eGO-A potom na eGo-T a naposled na eGo-C
eCF Praha
Uživatelský avatar
kubice
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 952
Registrován: pon 11. říj 2010 19:06:57
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Antigua & Barbuda
Nejvyšší skóra: 1

Re: Než si objednáte od Jeníka FA

Příspěvekod alexa » sob 26. bře 2011 8:18:16

Tajemný rejpal Bubák píše:raději mějte všechny liquidy vykouřený, protože co jsem od něj dostal zásilku, do ničeho jinýho se mi nechce, a to jsem ještě nezkoušel dolaďovat, prostě jen plním a čadím.


Tak to je přesný, od té doby, co jsem si umíchala svojí Virgínii a společnými silami Camel, tak všechno ostatní mi leží v lednici netknuté. Prostě se od těch mňamek nemůžu odloučit.. Ale známe to, jednou příjde bída na kozáky a ještě se hoděj.. :chuckle
alexa
 

Re: extrakty od FA, zkušenosti

Příspěvekod Jeník » sob 26. bře 2011 8:27:30

nevím jestli to už někdo psal, ale opakování je máma m.....

kubice píše:.....varianta s 1,9% příchutí FA.........
.......vydržet to nevykouřit je fakt pakárna.

moje zkušenost s "nízkou"(1,9%) variantou, připravené dle Metrické školy, vedla ke vzniku "Círka" školy, čímž sem vyřadil období pakárny.
lehce rozvinu:
metr. škola zajistí + - stálou chuť, víme přesně kolik čeho liquid obsahuje, ale proces zrání může u některých jedinců vyvolat až já nevím co (doplní si každý sám) :rofl
círka škola, ke které jsem se dostal ze školy metrické, nám sice nezodpoví otázku kolik tam čeho je, odměnou však zůstává kouření prakticky hned poté, co je smícháno vše potřebné a v tu danou chvíli nám to chutná.

Též může nastat situace, kdy cš.liquid necháme kdesi mimo dosah, spustíme se z jiným modelem apod., takže dojde k zrání a po návratu k dočasnému sirotkovi se chuť natolik vytříbila, že je nutno liquid upravit, přičemž se ovšem s 99% jistotou ztratíme v parametrech, neb si nedokážu předtsavit, že má někdo přesnej záznam, kolik toho z toho vyčadil a tím pádem už nikdy nezjistí, kolik čeho tam při říznutí (liq, pg, vg) je.

Není na škodu používat obě "školy"

hezkou sobotu :F :dance
Čadim: baterie "nou nejm" 650 a 900 mAh , cart. 510 XL, atom. 306LR, tankuju zásadně u FA, točim jejich "tabákovou" řadu + jiné více či méně šmakózní míchanice )) círka od listopádu 2011 přikuřuju LEO
Obrázek
eCF Praha
Uživatelský avatar
Jeník
Prodejce
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 492
Registrován: úte 16. úno 2010 17:32:27
Bydliště: Letná
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: extrakty od FA, zkušenosti

Příspěvekod e-Hana » sob 26. bře 2011 9:05:22

Jeníku jasně a proto prostě nejlepší je, si vše přizpůsobit podle svého :mrk :chuckle :D
I já všem přeji hezký den. :sun :rofl
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: extrakty od FA, zkušenosti

Příspěvekod alexa » ned 27. bře 2011 15:49:20

Tak dneska je pátý den od zrození mojí Virginie, pěkně se začíná vybarvovat, dneska dostala barvu heřmánkového čaje, nebo stolního oleje :chuckle Chuť je pořád skvělá a taky má velmi příjemnou vůni. V pátek se kolegyně ptala, co to prý dneska kouřím, že to hezky voní.. zrovna jsem plnila, takže to bylo víc cítit.. Zatím to vypadá tak, že další ředění nebude nutné, ale uvidíme jak to bude pokračovat.

Jinak ještě budu muset zkontrolovat ten camel, nějak jsem na něj pozapomněla, zatím odpočívá v lednici. Tam asi další ředění nutné už bude..

MíFAčům zdar! :mrk
alexa
 

Re: extrakty od FA, zkušenosti

Příspěvekod alexa » čtv 31. bře 2011 16:19:50

Tak dneska jsem zadělala na Tobacco 7 leaves:
7,8ml NIC 36mg
11,6ml PG/VG
0.6ml příchuť
Výsledek bude 20ml liquidu o síle 14mg NIC s 3% příchuti.

Ještě jsem neochutnala, pokusím se počkat aspoň 3 dny (nejlépe 5) aby to pěkně uzrálo. U Virginie jsem si změny barvy všimla právě pátý den. Jinak Virginii jsem ředit nemusela, chuť je naprosto úžasná a nemůžu se jí nabažit. Jen připomenu, že příchuť byla na 3,5% o síle 14mg NIC.

Co se camelu týče, tak opět neskutečně úžasná chuť. Tam jsem malinko naředila, ale protože tento byl vytvořen tzv. círka školou, nemá cenu uvádět kolik.. :chuckle
alexa
 

Re: extrakty od FA, zkušenosti

Příspěvekod Jeník » čtv 31. bře 2011 17:20:33

hlavně že se daří a chutná :mrk ))
neměl sem viržíno snad tejden, sjíždím burleje, šmejda (shade) a jako lahůdku si dávám posledních pár ml DSB (Desert ship blend) a ten jen na atom, protože mi připadá škoda ho cpát do kartáčku...
bley a šmejd sem vystřih taktéž "círka" methodou nebo-li "takňák"
u obou sem použil tento základ:
4,20ml liquid 25mg
0,80ml příchuť
leželo to měsíc - dva, nevim...
no a do círka 8-9 ml liquidu o síle 28mg sem prásknul círka 1 ml výše uvedeného, prubnul, doladil troškou PVG neb to bylo moc kopající, potom ještě několik kapek základu a už sem byl a sem spokojenej :rofl

mixu zdar :dance :F

jo a ještě vlastně jedu kejmla, ale to nevim jak sem k němu dospěl, stačí že mi chutná :big_lol:
Čadim: baterie "nou nejm" 650 a 900 mAh , cart. 510 XL, atom. 306LR, tankuju zásadně u FA, točim jejich "tabákovou" řadu + jiné více či méně šmakózní míchanice )) círka od listopádu 2011 přikuřuju LEO
Obrázek
eCF Praha
Uživatelský avatar
Jeník
Prodejce
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 492
Registrován: úte 16. úno 2010 17:32:27
Bydliště: Letná
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: extrakty od FA, zkušenosti

Příspěvekod Tajemný rejpal Bubák » úte 03. kvě 2011 20:06:18

Objevil jsem tabákovou příchuť: Virginia od Jeníka říznutá trochou 36mg "premium Camel" od http://www.e-cigaretafans.eu/forum/viewtopic.php?f=37&t=662. Výsledkem něco, co na eGo s LR vaťákem výjimečně připomínalo tabákovej kouř. Naneštěstí Bétéčka - takže silná příchuť dehtu :)
Ufum durbatulûk, ufum gimbatul,
Ufum thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
Tajemný rejpal Bubák
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 155
Registrován: úte 17. srp 2010 12:40:31
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: extrakty od FA, zkušenosti

Příspěvekod alexa » sob 21. kvě 2011 13:16:15

Tak Jeníku, na základě tvého včerejšího nápadu/popudu, jsem dneska vytvořila pět 18mg liquidů. Objem 5ml a na každý pět kapek příchutě. Uložila jsem do šuplíku a za týden provedu první testování. To už bych mohla mít i ty atty.. :mrk
Jen nevím, zdá se mi, že ta jedna kapka na 1ml bude asi málo. Určitě to bude chtít nechat zrát dost dlouho, ale jsem na to zvědavá, jak se to bude "vybarvovat".. :)
alexa
 

Re: extrakty od FA, zkušenosti

Příspěvekod kubice » pon 23. kvě 2011 13:36:22

Dezertér 18mg

Ingredience:
8 ml Propylenglykol
10 ml Bezpříchuťový liquid 36mg nikotinu (55%PG/35%VG/3,6%NIC/zbytek voda)
1 ml 95% alkohol
1 ml FA Desert ship (příchuť)

Což dá složení zhruba:
Propylenglykol 67,5%
Glycerol 17,5%
Nikotin 1,8 %
Etanol 4,8 %
Voda 3,5 %
FA příchuť 5,0 % (z čeho se skládá nemám tušení)

Šmakuje to i bez uležení.

Návod: Smíchat ingredience, protřepat, vy-e-kouřit.

EDIT:
Tak ještě ve stejném poměru jako Dezertér: čokoláda a Virginia
celé smíchat ve stejném poměru (1 díl Dezertér + 1 díl Čokoláda + 1 díl Virginia)
Protože to chutná jako dort, tak jsem to doladil 0,2 dílu Bitter Wizardem (aby to bylo trochu hořký)
Takže teď je to víc "tabáková" příchuť (pokud se dá říci, že hořkej dort je jako tabák), není to ještě dokonalý, ale rozhodně se to dá kouřit.

Jdu dál laborovat.

EDIT 2:
Možná toho Bitter Wizardu trochu méně, začíná se to rozležovat a je to hořký jako,... nenapadá mě jako co. Prostě je to dost hořký.
Obrázek
Přešel jsem z M401 na eGO-A potom na eGo-T a naposled na eGo-C
eCF Praha
Uživatelský avatar
kubice
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 952
Registrován: pon 11. říj 2010 19:06:57
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Antigua & Barbuda
Nejvyšší skóra: 1

Re: extrakty od FA, zkušenosti

Příspěvekod alexa » pát 15. črc 2011 22:53:52

Tak tady je to slíbené videjko.. ovšem, musím předeslat, že je to velmi, velmi, velmi amatérské video.. :blush ke konci ňák vypad zvuk a v úplném závěru mi došla baterie v mobilu... :chuckle takže se omlouvám za nedokonalost.. Ale zase na druhou stranu, to podstatné tam je a vzhledem k tomu, že to bylo úplně neplánované a bez přípravy, to zas nedopadlo tak špatně... snad... :D

Jinak musím poděkovat našemu hlavnímu hrdinovi příběhu, Jeníkovi... děkuji :)

Na závěr jen dodám, že takto "uvařený" liquid by měl zrát aspoň tři-čtyři dny. Ovšem pokud se nechá déle, není to vůbec na škodu.

.

"Od Jeníka:
pro jistotu uvádím opravu výrazu "tady štyryadvacítka nikotin" na správnou míru a to na "tady štyryadvacítka liquid". Viz. viewtopic.php?f=34&t=1231#p35642
Naposledy upravil alexa dne úte 19. črc 2011 10:31:54, celkově upraveno 2
alexa
 

Re: extrakty od FA, zkušenosti

Příspěvekod Paarmen » pát 15. črc 2011 23:10:14

A já v tom hledal závratnou alchymii :chuckle
Dííky :hand
Kouřím stříbrnou Lavatube s DCT 6ml Color
Už jen míchané liquidy od FA a Inawera....liquid se má přizpůsobit mně,né já jemu ;-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Paarmen
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 184
Registrován: ned 11. dub 2010 11:58:14
Bydliště: Pardubicko
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Míchání liquidů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků