• Reklama
 
 

Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Co použít do patrony, misto té nefunkční origo vatičky.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod e-Hana » úte 21. úno 2012 3:51:44

:D :yes jen si umět poradit.. :angel
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod black.artur » čtv 23. úno 2012 19:19:49

Tak jsem taky vyzkoušel tuhle metodu.Jen malej dotaz.To brčko jsem ustříh podle obrázku-asi 1.5cm.Dál jsem se ale dočet,že brčko končí kousek před koncem patrony.Ale mě když je ustřižený na těch 1.5cm končí tak půl centimetru před koncem patrony.Mám normální patronu 510.Sáčky Lipton.A kolik zhruba potáhnutí vám vydrží?Já musim tak po 10-15 potáhnutích dokápnout.Normální?
Díky
Nemesis,Subtank,Ruzgar,Kayfuny,KS,iStick TC40W,iStick TC60W,Presa TC 75W,iStick Pico,SMY SDNA 75W,IPV D4,
Pico Squeeze,Origen Little RDA,Phenomenon,Serpent mini,Cthulhu MTL,Merlin,Siren22,GT III mini,Primo mini,
Uživatelský avatar
black.artur
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 102
Registrován: pon 23. led 2012 17:51:09
Bydliště: Sedlčany
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod Simona » čtv 23. úno 2012 19:25:28

je to krásně na Rumlíkově videu, udělej to přesně podle něj. A kapat musím taky takhle často. Ale chutná to z toho dobře, líp, jak z vaty.
Lavaťůba+ clear echomizér, ale koupím 510 XXL Dual Coil Tank LR, Leo + cartomizér a v něm co si uvařím a taky V 103 Slim s PCC dobíjecím pouzdrem.
Neodkládejte smích na zítra, mohlo by se stát, že se už nestihnete zasmát. Nehádejete se, mohlo by se stát, že svoje slova už nestihnete vzít zpátky. A říkejte často lidem, že je máte rádi, ať vás pak nemrzí, že jste to nestihli.

Obrázek
Uživatelský avatar
Simona
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 802
Registrován: pát 27. led 2012 18:29:56
Bydliště: Havlíčkův Brod
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod Mullmuzler » čtv 23. úno 2012 19:34:26

black.artur píše:Tak jsem taky vyzkoušel tuhle metodu.Jen malej dotaz.To brčko jsem ustříh podle obrázku-asi 1.5cm.Dál jsem se ale dočet,že brčko končí kousek před koncem patrony.Ale mě když je ustřižený na těch 1.5cm končí tak půl centimetru před koncem patrony.Mám normální patronu 510.Sáčky Lipton.A kolik zhruba potáhnutí vám vydrží?Já musim tak po 10-15 potáhnutích dokápnout.Normální?
Díky


Strč brčko do patrony, označ si kde ho střihnout, vytáhni a ustřihni cca 3 mm pod označením. Dáš zpátky, a jak nacpeš tkaninu dovnitř, tak to vytáhni z patrony a ustřihni tak, aby ti cca 1mm tkaniny trčel ven. Pak dáš obě brka dovnitř, poupravíš tkaninu aby měla dírku a dokapeš. Funguje to naprosto perfektně.
Joye Ego, stříbrňák Lavatube, atty 510 LR, 306 LR, Clear Hangsen Ego, vlastní míchanice FA a Inawera

Obrázek
Uživatelský avatar
Mullmuzler
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 196
Registrován: ned 22. led 2012 13:07:34
Bydliště: Slovácko ( kdo neví, nepil dobré víno ani dobrů slivovicu )
Národní vlajka:
Israel

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod black.artur » čtv 23. úno 2012 19:36:08

Jo chuťově je to supr.Teda já vatu zkusil jen asi na hoďku.Vůbec mi to nechutnalo.To brčko jsem dělal podle fotky na které má 1.5cm.Ale jinak je to pododa.Asi mi to zatim chutná nejvíc.Zkoušel jsem wéčko,CE2,kapání i CE4 ale tohle mi prostě chutná nejvíc.Jinak wéčko je dobrý-ale než ho vykouřim!Takhle zkusim každou hoďku jinou příchuť.Hold dobrej nápad!! :yes :yes

Jejda koukám,že píšu moc pomalu.Už mě předběhli!!
Nemesis,Subtank,Ruzgar,Kayfuny,KS,iStick TC40W,iStick TC60W,Presa TC 75W,iStick Pico,SMY SDNA 75W,IPV D4,
Pico Squeeze,Origen Little RDA,Phenomenon,Serpent mini,Cthulhu MTL,Merlin,Siren22,GT III mini,Primo mini,
Uživatelský avatar
black.artur
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 102
Registrován: pon 23. led 2012 17:51:09
Bydliště: Sedlčany
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod Simona » čtv 23. úno 2012 20:57:31

no musíš to eretko holt při psaní položit aspoň na filičku, kluku!! :chuckle
Lavaťůba+ clear echomizér, ale koupím 510 XXL Dual Coil Tank LR, Leo + cartomizér a v něm co si uvařím a taky V 103 Slim s PCC dobíjecím pouzdrem.
Neodkládejte smích na zítra, mohlo by se stát, že se už nestihnete zasmát. Nehádejete se, mohlo by se stát, že svoje slova už nestihnete vzít zpátky. A říkejte často lidem, že je máte rádi, ať vás pak nemrzí, že jste to nestihli.

Obrázek
Uživatelský avatar
Simona
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 802
Registrován: pát 27. led 2012 18:29:56
Bydliště: Havlíčkův Brod
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod black.artur » čtv 23. úno 2012 21:02:47

Hmmm asi mi nic jinýho nezbyde!!Ach jo :cry
Nemesis,Subtank,Ruzgar,Kayfuny,KS,iStick TC40W,iStick TC60W,Presa TC 75W,iStick Pico,SMY SDNA 75W,IPV D4,
Pico Squeeze,Origen Little RDA,Phenomenon,Serpent mini,Cthulhu MTL,Merlin,Siren22,GT III mini,Primo mini,
Uživatelský avatar
black.artur
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 102
Registrován: pon 23. led 2012 17:51:09
Bydliště: Sedlčany
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod xaverka » pát 09. bře 2012 16:58:18

:angry Nikdo z okolí nemá to správné brčko. Je nějaká možnost ho nahradit něčím jiným? Všichni mi nosí jen slabá brčka. Silné nemohu sehnat :head Mám tu vatičky, tak bych si to ráda vyzkoušela.
JOYETECH Ego C 650mAh, Joye 510mega T(odloženo po měsíci )
Obrázek
Uživatelský avatar
xaverka
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 33
Registrován: stř 29. úno 2012 1:09:31
Bydliště: KV
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod Simona » pát 09. bře 2012 17:09:21

Mc Donald je má. A já používám i takové co mají na barech - ty dlouhatánské-usměju se na pingla a za to se cestou domů opírám o brčko :chuckle . Jsou tlusté úplně jako ty z mekáče. A mají metr, tak to než vyhulím... :whew
Odkud jsi?
Lavaťůba+ clear echomizér, ale koupím 510 XXL Dual Coil Tank LR, Leo + cartomizér a v něm co si uvařím a taky V 103 Slim s PCC dobíjecím pouzdrem.
Neodkládejte smích na zítra, mohlo by se stát, že se už nestihnete zasmát. Nehádejete se, mohlo by se stát, že svoje slova už nestihnete vzít zpátky. A říkejte často lidem, že je máte rádi, ať vás pak nemrzí, že jste to nestihli.

Obrázek
Uživatelský avatar
Simona
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 802
Registrován: pát 27. led 2012 18:29:56
Bydliště: Havlíčkův Brod
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod sami68 » úte 29. kvě 2012 19:26:51

Dnes jem vyzkoušel tuhle metodu a chuťově je to oproti vatičce super,ale to neustálé dokapávání mě trošku štve-když použiju širší brčka z Mc Donaldu bude to lepší?
Joytech Ego-A,Joye-510 (510T),Camel Desert Ship,Cola,Stuyvesant
sami68
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 23. dub 2012 17:28:05
Bydliště: Mořkov-Moravskoslezský kraj
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod Simona » úte 29. kvě 2012 21:55:34

Ano.

[ Post made via Android ] Obrázek
Lavaťůba+ clear echomizér, ale koupím 510 XXL Dual Coil Tank LR, Leo + cartomizér a v něm co si uvařím a taky V 103 Slim s PCC dobíjecím pouzdrem.
Neodkládejte smích na zítra, mohlo by se stát, že se už nestihnete zasmát. Nehádejete se, mohlo by se stát, že svoje slova už nestihnete vzít zpátky. A říkejte často lidem, že je máte rádi, ať vás pak nemrzí, že jste to nestihli.

Obrázek
Uživatelský avatar
Simona
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 802
Registrován: pát 27. led 2012 18:29:56
Bydliště: Havlíčkův Brod
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod e-Hana » stř 30. kvě 2012 0:13:22

Hlavně pozor na správný druh nylonového sáčku!! Jinak ano větší to musí být a je to lepší, a doporučuji schovat dratěnku ze starých atty a zkusit i tu druhou metodu, ta je snad ještě lepší.. :D
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod sami68 » stř 30. kvě 2012 12:54:30

Sáčky jsem koupil asi dobré-podle fotek na začátku tohoto vlákna Lipton White Tea-ale s většími brčky bude problém.Mc Donald mám dost daleko.Ale až mi z nohy sundají gyps,tak udělám kolečko po místních hospodách.Třeba kromě opičky donesu domů i nějaké to brčko :beer
Joytech Ego-A,Joye-510 (510T),Camel Desert Ship,Cola,Stuyvesant
sami68
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 23. dub 2012 17:28:05
Bydliště: Mořkov-Moravskoslezský kraj
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod tomiktomik666 » stř 20. čer 2012 23:58:54

Ahojte všetci tak som odskušal PTB sačky podla Rumlíkovho navodu a je to super,hlavne dakujem Hanke za odpovede a za ochotu,bez nej by som to nerobil a ani by som to nenašiel :D .Je to omnoho lepšie ako ta hnusná vatička.Tak zase pridavam aj ja nejaký čajíček :clap ,ešte raz dakujem,píšu a bafám sáček. :hand
Obrázek
Naposledy upravil e-Hana dne čtv 21. čer 2012 0:25:03, celkově upraveno 2
Důvod: Upravena velikost obrázku dle pravidel (max. rozměr 640x480px) Příště na to pozor.
Ego W,Grip BW 510 N,Mini Hulící krabička Jack Daniels
Uživatelský avatar
tomiktomik666
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 33
Registrován: pon 28. kvě 2012 0:37:14
Bydliště: Trnava
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Náplně patron:Čajové pyramidové sáčky - (PTB - Mod)

Příspěvekod e-Hana » čtv 21. čer 2012 0:24:12

Ahoj zdravím na Slovensko, tak hlavně že to pomohlo a přesvědčil ses, že to opravdu dobře funguje. :yes
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

PředchozíDalší

Zpět na Náplně patron

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník