• Reklama
FastTech
 
 

Drip Tip a atty

Nabíjení baterií, Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec, Dokapávání e-liquidem, čištění atomizeru - obecně atd....

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Drip Tip a atty

Příspěvekod Biskup » čtv 28. čer 2012 0:09:55

ahoj dnes sem si koupil atty na prijme dokapavani,prodejce uvadi ze je to 306 LR bezmůstkový,ale bude to asi preklep,páč to vypadá jako 510 LR,vse slape krasne,kápnu 2-3 kapky a dam si par prasků :) jen by me zajmalo,co ze je ten můstek?jaky je mezi mustkovym a bezmustkovym rozdil,a jestli se to da nejak cistit,a jestli je to vubec dulezité... diky :)
eGo -C Twist 1000mAh // 510 Driptip // Vision eGo Clear 2.0
GS Superbomb // ViVi Nova 2.8ml
Uživatelský avatar
Biskup
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 93
Registrován: pát 11. kvě 2012 16:44:35
Bydliště: Praha 11 Opatov
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Drip Tip a atty

Příspěvekod R64B » čtv 28. čer 2012 0:33:48

Rozdíl je vidět tady
306 - můstek - bez můstku
Obrázek Obrázek

510
Obrázek
Naposledy upravil R64B dne čtv 28. čer 2012 15:44:54, celkově upraveno 1
HW: ProVari Mini V2, SIAM -MODS HEX MINI V2, Gripper MOD, SD Key Ring
Příslušenství: Vivi Nova, Vision eGo, SIAM -MODS tank, Cartomizery CE2, 510 a 510 DUAL COIL, 306 LR atomizery
Uživatelský avatar
R64B
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 18. dub 2012 3:45:20
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Drip Tip a atty

Příspěvekod Cica137 » pát 29. čer 2012 2:11:11

taky mam tento 510 bezmůstkový (na webu prodejce je 306 bezmůstkový) mam už druhý a sem s nimy naprosto spokojen první mi vydržel cca měsic s tim že sem ho jen proplachoval horkou vodou a nasucho vypálil. jen je za potřebí víc foukat jak tam jsou jen ty 3 dirky. ale stejnak tam uvidíš kdy je spirálka rozžhavená pokud to nebudete dělat nikde kde je moooc světla. a ten druhej atty jede zatim no problem.
Wismec Presa 75w + Crius, Kayfun 5, Velocity kapak, Nimbus. Joyetech Ego ONE.

Obrázek
Uživatelský avatar
Cica137
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 62
Registrován: úte 21. úno 2012 0:38:26
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Drip Tip a atty

Příspěvekod dlouhejbil » pát 29. čer 2012 8:44:27

Smazány dohady o čištění-téma je tady viewtopic.php?f=90&t=507
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Drip Tip a atty

Příspěvekod KarlosR » úte 10. črc 2012 0:33:41

Zdravím. Tak jak vypadají 306 s můstkem a bez jsme viděli ...stejně jako u každého prodejce na webu,pokud je nabízí, ale jaký je mezi nimi rozdíl ?
Je ten s můstkem vhodný ke kapání i pro "vatomizér" a ten bez jen na kapání? Nebo jde o něco jiného?
Díky.
Obrázek
V životě máte dvě možné cesty... sex, drogy a rock & roll nebo masturbaci, antidepresiva a country... tak jsem si vybral metal.
Uživatelský avatar
KarlosR
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 734
Registrován: pon 02. črc 2012 7:12:11

Re: Drip Tip a atty

Příspěvekod Bajn » pát 17. srp 2012 14:38:58

Zdravim lidicky, mel bych na vas dotaz ohledne kapani.
Z meho pohledu chapu vyuzit prime kapani hlavne pro testovani liquidu, at uz ze neco umicham sam nebo mi da nekdo neco na vyzkouseni.
Ale proc vyuzivat kapani pro bezne koureni, jak tady lide casto pisou? Neexistuje v dnesni dobe mnoho ruznych systemu, ktere mohou 306 apod. bez problemu konkurovat v podani chuti, dymu, hitu atd? At uz napr. vivi nova, vision clear a par dalsich. Ale hlavne v prakticnosti, naliju liquid a minimalne pul dne nemusim nic resit. Samozrejme v kombinaci s nejakym nastavovatelnym gripem.
Urcite nechci nic hanit, jen jsem mozna jeste nepochopil ten spravny duvod proc trvale dokapavat :)
Evic + Fogger 4.1, LavaTube Chrome + Vivi Nova, Ego650mAh + Vision ego Clear 2.0, Dymka vlastni vyroby s baterii 18350, probiha vyroba dreveneho gripu s 18650, oboji s vyuzitim ego elektronik.
Liquidy si micham sam a nemuzu na ne nechat dopustit :)
Ostrava/Hradec Kralove/Praha
Bajn
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 03. kvě 2012 14:18:18

Re: Drip Tip a atty

Příspěvekod dlouhejbil » pát 17. srp 2012 16:23:51

Odpovím ti.Je to strašně jednoduché.
Každému,co jeho jest.Neboli-vyzkoušej-pak používej nebo jdi svou cestou.Nečetl jsem tady,že by někdo tvrdil,že je to to nejlepší.Ono to ani nejde a kdykoliv čtu,jak někdo něco doporučuje,že je to to nejlepší /cokoliv obecně/,tak mám chuť ho plácnout.Nic takového souhrně pro všechny neexistuje.Každý jsme jiný-máme jinou chuť-jiné možnosti časové-jiné schopnosti atd...atd...
A konkrétně na tebou položený dotaz odpovím-„A proč ne?”
K tomu taky není důvod se tomu vyhýbat-pokud jsem takto spokojen.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Drip Tip a atty

Příspěvekod Bajn » pon 20. srp 2012 9:54:42

Vubec to neni o tom, ze bych odsuzoval, nutil nekoho neco pouzivat apod. Naopak, chtel jsem si rozsirit sve zkusenosti, proto jsem si 306 koupil a zjistil, ze na testovani liquidu je opravdu vyborna. Vsiml jsem si, ale ze nekteri ji pouzivaji i na bezne koureni, proto se ptam, v cem spocivaji vyhody, ktere ja jsem zatim nenasel a tim padem treba z toho atty neziskam 100% vlastnosti a to by me mrzelo :) Mysleno, kdyz nevim, ze je v aute radici paka, tak je sice krasne jezdit na jednicku zarazenou v autosalonu, prepravi me to, ale prece jenom to neni ono a mohl bych z toho auta dostat vice :) Vivi novu apod. jsem uvazdel jako priklad, protoze s nema mam sam zkusenost, tak abych to pripadne mohl porovnat.
Naposledy upravil dlouhejbil dne pon 20. srp 2012 10:06:04, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna citace
Evic + Fogger 4.1, LavaTube Chrome + Vivi Nova, Ego650mAh + Vision ego Clear 2.0, Dymka vlastni vyroby s baterii 18350, probiha vyroba dreveneho gripu s 18650, oboji s vyuzitim ego elektronik.
Liquidy si micham sam a nemuzu na ne nechat dopustit :)
Ostrava/Hradec Kralove/Praha
Bajn
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 03. kvě 2012 14:18:18

Re: Drip Tip a atty

Příspěvekod dlouhejbil » pon 20. srp 2012 10:12:12

Odstranil jsem citaci-to se nemá /pravidla/
No já tě pochopil-jen jsem to víc rozvedl a to tě asi zavedlo.Je to prostě tak,že to víc chutná/někomu/ a ta výhoda ochutnávání/častější změna příchuti/ se praktikuje i doma.Mám tu na stole kde co a povětšinou kapu.A ještě střídám 306 a 510 obě LR-Ta 510 je jemnější.Takže shrnuto-největší přednost a důvod proč to používat na těch 100% je ta častá možnost změny.Dejme tomu,že tu mám 30 míchanic/asi jich mám víc-nechce se mi to počítat/ a všechny je můžu jet.Jinak bych musel mít 30 a víc naplněných třeba echáčů.
Nic víc v tom není,ale je to ta výhoda.Nahradit to už není problém-třeba T2 nebo ta Vivi.Ale ta jedna výhoda zůstává a pokud je čas a klídek.........Jak jsem psal-proč ne?Už si rozumíme?
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Drip Tip a atty

Příspěvekod Grif » pon 20. srp 2012 11:46:56

Já si na kapání pořídil 2x China Bulli.Namotám si spirálku jaká mi vyhovuje a jsem velmi spokojen. 306LR mi vydržela tak týden a shořela.Bullíky mám na "doživotí".
Obrázek
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Drip Tip a atty

Příspěvekod dlouhejbil » pon 20. srp 2012 13:12:12

Mě teda 306 vydrží i měsíc a jedu na ní fest.Ale Buli-to je holt jiná třída.To bych ale nesměl bejt línej...
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Drip Tip a atty

Příspěvekod Grif » pon 20. srp 2012 13:21:01

Línej na co?Na objednání,nebo přemotání?Namotaný je to za pár minut a vydrží to hodně dlouho a navíc,se to hodně snadno udržuje.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Drip Tip a atty

Příspěvekod dlouhejbil » pon 20. srp 2012 13:54:51

No popřemýšlím nad tím-zatím mám zásoby všeho....
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Drip Tip a atty

Příspěvekod Bajn » pon 20. srp 2012 14:03:04

dlouhejbil: Tak ted uz jsme se asi pochopili 100% :) Uz v tom mam jasnejsi pohled, asi jsem za tim hledal neco co tam neni. Moznost si v prubehu dne x-krat zmenit prichut se urcite pocita. Kazdopadne diky za odpoved a odstraneni citace, uplne jsem na to zapomnel.
Bajn
Evic + Fogger 4.1, LavaTube Chrome + Vivi Nova, Ego650mAh + Vision ego Clear 2.0, Dymka vlastni vyroby s baterii 18350, probiha vyroba dreveneho gripu s 18650, oboji s vyuzitim ego elektronik.
Liquidy si micham sam a nemuzu na ne nechat dopustit :)
Ostrava/Hradec Kralove/Praha
Bajn
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 03. kvě 2012 14:18:18

Re: Drip Tip a atty

Příspěvekod dlouhejbil » pon 20. srp 2012 14:14:08

Ještě jsem zapoměl-taky při míchání doma....bez toho to nejde.To je nekončící proces.Kdybys chtěl začít... viewtopic.php?f=6&t=2775
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Jak co dělat

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků