• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Čištění atomizéru eGo-C

Nabíjení baterií, Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec, Dokapávání e-liquidem, čištění atomizeru - obecně atd....

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Čištění atomizéru eGo-C

Příspěvekod e-woody » stř 05. bře 2014 21:33:49

Podle fotek bych si tipnul, že ti chybí knot v trnu. Možná ti nenápadně vzal roha při rozebírání nebo je to ten,co ho máš volně položenej na spirálce. A možná taky kecám ale zdá se mi,že je ke spirále moc velká díra a zaleje se ti topeniště :wasntme

[ Post made via iPad ] Obrázek
e-woody
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 586
Registrován: sob 24. lis 2012 17:14:47

Reklama

Re: Čištění atomizéru eGo-C

Příspěvekod Harmy » čtv 06. bře 2014 0:23:56

Tak to asi nebude, protože podle mne to nesaje liquid horem,jako u Céčka, ale ta díra v trnu je výfuk. Problém bude nejspíše ve špatně nasazeném trnu. V ruce jsem to ještě neměl, ale řekl bych, že ten zářez na spodní straně trnu nepatří souběžně s knotem ve spirále, ale měl by být kolmo na spirálu, kvůli nasávání dýmu. Ta spodní hrana trnu by měla podle mne po nasazení přiškrtit knoty, ale jak říkám, neměl jsem to v ruce a můžu se mýlit.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Čištění atomizéru eGo-C

Příspěvekod jardaspit » čtv 06. bře 2014 22:14:26

Knot tam nechybí, jak píše Harmy ten trn je na výfuk - lícuje na tunel v clearu, kterej vede do náústku. Jinak mám teď nasazenej novej atty, tak až bude špinavej, tak ho rozeberu a kouknu v jaký poloze byl zářez na spodní straně trnu, ale myslím si, že je tam rovnoběžně právě kvůli těm knotům, aby tam mohl protékat liquid - a asi jakmile ty knoty nezaplňej přesně celý otvor v zářezu, tak to zalije atty a probublává + piju liquid jako brčkem. To je moje jediný vysvětlení proč mi to protýká po sundání trnu. Snažil jsem se ale už i o výměnu knotů a stejně nic. Akorát pak musím profukovat vzduchový kanály a každej pokus trvá minimálně 20 minut a sežere spoustu ml cennýho liquidu...
Prosím adminy o založení diskuze týkající se konkrétně ecomu - víc hlav, víc pokusů, větší šance odhalit jak na to - a hlavně nebudu poškozovat diskuzi týkající se ego-c ;)
Saju ECOM
jardaspit
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 22. pro 2011 19:57:46
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Čištění atomizéru eGo-C

Příspěvekod Harmy » pát 07. bře 2014 0:15:42

Pokud dáš ten výřez souběžně s knoty, tak zaprvé zacpeš výfuk tím knotem položeným přes spirálu a zároveň knoty se nedomáčknou tou hranou na spodní straně trnu a pak to protejká.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Čištění atomizéru eGo-C

Příspěvekod jardaspit » sob 08. bře 2014 18:42:11

Ahoj, máš recht - díky! Už jsem je rozchodil - drážka v trnu má být kolmo na spirálku - už mi blafou i "atty na vyhození". V průběhu víkendu natočím video jak ecom vypadá, jak dýmí a jak vypálit spirálku. Dlouhejbil založil pro ecom vlastní vlákno, takže pokračování zde viewtopic.php?f=57&t=4444
Saju ECOM
jardaspit
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 22. pro 2011 19:57:46
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Jak co dělat

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků