• Reklama
 
 

Clear Echomizér od Hangsen čištění

Nabíjení baterií, Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec, Dokapávání e-liquidem, čištění atomizeru - obecně atd....

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Clear Echomizér od Hangsen čištění

Příspěvekod MartasMPx » pát 08. čer 2012 14:45:22

Dobré info a díky za něj,prasklinky tedy s největší pravděpodobností způsobuje proplach lihem.
MartasMPx
 

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Clear Echomizér od Hangsen čištění

Příspěvekod matasek64 » pát 08. čer 2012 15:07:48

Taky se uvádí na zahraničních fórech, že praskliny kromě lihu způsobují liquidy s vysokým PH (jak to zjistit), liquidy s obsahem kyseliny citronové a skořice...
E-kouřím už jen Ego-W. Jinak počítadlo kecá, protože pořád něco kupuju.
Obrázek
Uživatelský avatar
matasek64
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 672
Registrován: pát 20. led 2012 9:08:56
Bydliště: Vrchlabí
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clear Echomizér od Hangsen čištění

Příspěvekod bŠtefan » pát 08. čer 2012 16:29:27

Podle mě je to nesmysl ... nikdy jsem echáče lihem nevyplachoval ... první dva jsem měl 1x Hansen a 1x slovenský Helix praskali oba a fest :mrk ... liquidy jsem si míchal sám (Dirty + příchutě) ... ale právě díky zdejšímu fóru, jsem přestal utahovat náústky a doposud ani jedna prasklinka :clap echáče pořád používám, jak od Hansena, tak i od jiných prodejců :yes prostě to chce jen přistupovat s citem :mrk
Gripy a dýmky vlastní výroby + Bolt + eGa + nějaký cleary, DCT, atty 306 LR, 306 LR Bridgeless, drip tip, Vivi Nova atd ... kutím, zkouším, míchám a kapu Obrázek

eCF Pardubice a okolí
Obrázek
Uživatelský avatar
bŠtefan
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 22. pro 2011 0:44:15
Bydliště: Dašice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clear Echomizér od Hangsen čištění

Příspěvekod dlouhejbil » pát 08. čer 2012 16:50:03

Praskají proto,že jsou na základně napraný ukrutnou silou.Pak stačí malinko a při tom pnutí to pak lupe.
Pro nováčky---psalo se tu mnohokrát,že cola ani kysličník ani nic jinýho spirálku /napečeninu/nevyčistí.Jen vypálení má smysl.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clear Echomizér od Hangsen čištění

Příspěvekod Petrkey » pát 08. čer 2012 18:54:40

Prasklinky způsobené lihem? Nesmysl.
Petrkey
 

Re: Clear Echomizér od Hangsen čištění

Příspěvekod PSRaVeN » pát 08. čer 2012 19:47:05

je pravda, ze alkohol s urcitym plastem se nema rad, ale jelikoz v liquidech se muze vyskytovat lih tak je to podle me taky nepravdepodobny
Uživatelský avatar
PSRaVeN
Prodejce
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 378
Registrován: sob 25. úno 2012 18:02:59
Bydliště: Praha 4
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clear Echomizér od Hangsen čištění

Příspěvekod Petrkey » pát 08. čer 2012 19:53:26

Plast je v kovových koncích narvaný hodně nafest a při následném pnutí to prostě rupne. Toť vše, nehledejte v tom žádnou duchařinu.
Petrkey
 

Re: Clear Echomizér od Hangsen čištění

Příspěvekod Screwface » ned 10. čer 2012 10:00:23

Zdrawím. Nějak sem si nestihl přečíst celé vlákno,ale co se týče rozebrání clearechomizeu censored jsem 2 baterky (vyrval sem články z obalu) a žádnej z těch 9 atiku co mám jsem nedokázal povolit.Bud to má Rumlik místo rukou hevéry nebo mám jiný tip Clearech.Pak jsem schválně jeden násilně rozbil a ten kovovej okroužek je menší než ten střed a proto mi to nejde vyrvat spodem.mám je všechny od censored tak bych vědet jestli má někdo zkušenosti.Díky moc
Obrázek
Screwface
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát 30. zář 2011 8:59:04
Bydliště: Nyní Praha,ale srdcem stále Ústečák:)
Národní vlajka:
Jamaica
Nejvyšší skóra: 7

Re: Clear Echomizér od Hangsen čištění

Příspěvekod Alghazanth » pon 25. čer 2012 20:26:44

Takže přátelé. Chtěl jsem si rozebrat Clear Echomizér CE4 abych si vyměnil knot, ale skončilo to neúspěchem, ta středová část prostě nejde vytáhnout, našrouboval jsem ho na baterii eGo-W ale holt i když jsem držel pevně hlavu baterie (u knoflíku), tak stejně jsem tu hlavu vytáhnul, konečně jsem i díky tomu zjistil jak vypadá vnitřek baterie, myslel jsem si, že už je po ní, ale složil jsem a opět funguje. Takže tudy cesta nevedla, pak mě napadlo vzít šroubovák a protlačit to vrchem, jenže jsem narazil, logicky to nepůjde protože se k vrchu nádobka zužuje. No tak nezbývalo nic jiného než prostě sundat silikonové těsnění s kovovým středem (použil jsem na to pean na ryby - na vytahování háčků z rybí tlamy) a vytáhnul jsem to i s těsněním, knot jsem tam nechal protože je tam tak málo místa, že bych ho prostě nevytáhnul a nedal nový. Tak jsem to jen propláchnul, vypálil a funguju dál. Mno holt když už za nějaký čas nepomůže ani svěcená voda, tak koupím nové CE4, při těch cenách se to opravdu nevyplatí rozebírat a riskovat poškození.

No nic, ať vám to kouří lidi
Alghazanth
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 25. čer 2012 20:16:06

Re: Clear Echomizér od Hangsen čištění

Příspěvekod dlouhejbil » pon 25. čer 2012 22:14:12

Měl sis nejdřív přečíst,jak se to dělá.Videí je tu taky dost.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clear Echomizér od Hangsen čištění

Příspěvekod smalldevil » pon 25. čer 2012 22:33:21

to Alghazanth: Nevyplatí se rozebírat a riskovat poškození i když už clearu nepomůže ani čištění a pálení? Člověče, musíš to brát tak, že když je echo kaput, tak mu přece nemůžeš ublížit. Jinak novej knot a kanthal tě bude stát když to přeženu dvacku, ale echo cca kilopade. Myslíš, že se to pořád nevyplatí? Když vezmeš špičaté pevné kleště, stáhneš ten spodní kroužek, který skrývá eGo závit, abys mohl vyndat vnitřek echa spodem, tak máš vyhráno a ušetřil jsi právě nejmíň kilo. Za to si můžeš koupit třeba liquid s příchutí, kterou jsi ještě neměl, ale chceš jí vyzkoušet. :mrk
Obrázek
Sigelei 100W plus, iStick TC40W. Šroubuju na to: Trident V2 RDA, V12 RDA, CV tank nano, Kayfun 4. Krmím to míchanou Inawerou a HiLIQ.
Uživatelský avatar
smalldevil
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1075
Registrován: ned 18. pro 2011 4:04:00
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clear Echomizér od Hangsen čištění

Příspěvekod panKlacek » pon 25. čer 2012 22:56:24

Ahoj prosím o radu udělal jsem mokré čištění i suché pálení (spirálka v pohodě) a stále mě to barví liqvid do hněda po prvním naplněním ,
nevíte čím to je?
možná jsem někde udělal chybu...:(
Obrázek
panKlacek
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 21
Registrován: stř 06. čer 2012 10:32:49

Re: Clear Echomizér od Hangsen čištění

Příspěvekod smalldevil » pon 25. čer 2012 23:06:51

Bude to požitým druhem liquidu. Nejspíš máš nějaký kafe, či něco podobně sladkého. Mě to dělá i ve Vivině a navíc mi ten liquid na světle tmavne sám od sebe. Většinou na konci týdne už má zbytek barvu jak tekutina z nemocnejch ledvin. :D
Při použití těchto druhů náplně je dobré častěji vyndavat spirálku s knotem, pořádně vypláchnout a pálit nad výkonějším hořákem...a nebo rovnou měnit knot s drátem.
Obrázek
Sigelei 100W plus, iStick TC40W. Šroubuju na to: Trident V2 RDA, V12 RDA, CV tank nano, Kayfun 4. Krmím to míchanou Inawerou a HiLIQ.
Uživatelský avatar
smalldevil
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1075
Registrován: ned 18. pro 2011 4:04:00
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Clear Echomizér od Hangsen čištění

Příspěvekod panKlacek » pon 25. čer 2012 23:11:32

Ahoj a díky za info...
to se dá vytáhnout?
ps kouřím : turkish tabaco nebo traditional tabaco od ritchy
Obrázek
panKlacek
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 21
Registrován: stř 06. čer 2012 10:32:49

Re: Clear Echomizér od Hangsen čištění

Příspěvekod smalldevil » pon 25. čer 2012 23:23:36

Tureckej tabák obačas používám i když jinou značku a to je pěknej cukrkandl...prostě tureckej med. :)
Najdi si návody na demontáž Clearu. Je tu toho dost. Myslím, že pokud patříš mezi nás domácí šťouraly, tak se s tím popereš. :)
Začni ale až s clearem, kterej už to má za sebou a buď je nechutnej i po čištění a nebo mu už třeba přestala fachat spirálka...protože pokud Tě potká první neúspěch, nebude to tolik bolet jako kdyby ses měl pustit do nového Echa a místo operace mu provést kastraci. Mě osobně se to povedlo, že místo prodloužení životnosti jsem mu jí zkrátil. :D
Projdi si tohle vlákno:http://www.e-cigaretafans.eu/forum/viewtopic.php?f=18&t=2198&hilit=ce4
Obrázek
Sigelei 100W plus, iStick TC40W. Šroubuju na to: Trident V2 RDA, V12 RDA, CV tank nano, Kayfun 4. Krmím to míchanou Inawerou a HiLIQ.
Uživatelský avatar
smalldevil
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1075
Registrován: ned 18. pro 2011 4:04:00
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Jak co dělat

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník