• Reklama
 
 

Suché pálení atomizeru LEO

Nabíjení baterií, Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec, Dokapávání e-liquidem, čištění atomizeru - obecně atd....

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Suché pálení atomizeru LEO

Příspěvekod dlouhejbil » ned 22. dub 2012 10:12:09

Pokud budeme vypálení attyho považovat za úspěšné tehdy,když se nám z něj při žhavení nebude už kouřit,tak se o to pomocí baterie vůbec nepokoušejte.Leo má rošt jako v koksovně.Použil jsem zdroj a pálil do úplného rozžhavení roštu a ještě držel nějakou tu vteřinu navíc.Prostě jsem to risknul-ať je jednou jasno.Takže jedno žhavení cca 10-15 vteřin.Pak jsem ho nechal pár minut chladnout-byl žhavý,že se nedal v ruce držet a taky jsem nechtěl zničit těsnění.No a toto žhavení jsem opakoval asi 12x než se zevnitř přestalo hulit.
Takže na takovéto skutečné odstranění napálenin na roštu by se mnohokrát odpravila baterie-pokud by to vůbec stačilo.
Nějaké foukání dovnitř nemá smysl.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Suché pálení atomizeru LEO

Příspěvekod Silka » ned 22. dub 2012 12:06:34

No vidíš, mě jeden odchází a chtěla jsem to zkusit. Tak se na to asi vyprdnu. Ten, co jsem hned po týdnu vyndala knoty je dobrej a tento z knotama jde blbě. Vyndat knot nejde, tak po 3 měsících asi odejde. Ale i tak se snažil a udělal kus práce, má nárok
Obrázek
Uživatelský avatar
Silka
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 387
Registrován: stř 04. led 2012 15:36:48
Bydliště: Sušice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Suché pálení atomizeru LEO

Příspěvekod dlouhejbil » ned 22. dub 2012 12:14:56

Rada je jednoduchá-nevyyhazuj a domluv se s někým od vás,kdo má zdroj a až budete mít sraz aby ti ho vypálil.V nejhorším odejde.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Suché pálení atomizeru LEO

Příspěvekod inovak » ned 22. dub 2012 12:59:44

pro Bila

Popravdě - moc tomu tvému popisu nerozumím. Jednak nevím, co myslíš tím"zdrojem", potom nevím, čemu říkáš "rošt" a jestli to správně chápu, tak jsi tím vším chtěl říct, abych na baterii atomizér vůbec nezkoušela pálit. Je to tak? A ještě by mě zajímalo, jak psala Silka, že vytáhla knot a pak jí šel atty líp - kde je v atty knot??? Já tam nic takového nevidím. Je tam vidět jen takový jakoby kovový hrbolek a přes něj je proužek asi té drátěnky nebo čeho., Mohl bys mi, prosím, ještě vše napsat trochu víc polopatě? Díky moc.
Vivi Nova, clear T2, CE4+, baterie eGo, Lavatube, favoritem je Desert Ship (Dekang Silver) a teď mu šlape na paty TPA Premium Blend. Sem tam si míchnu něco sama.
Uživatelský avatar
inovak
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 605
Registrován: sob 05. lis 2011 17:48:34
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Suché pálení atomizeru LEO

Příspěvekod dlouhejbil » ned 22. dub 2012 13:30:03

Zdroj je něco,co se používá třeba k walkmanům,notebookům a podobně-prostě ti to dá potřebný proud na to pálení a je to do zásuvky.
Roštem myslím tu drátěnku neboli můstek.Zkusit pálit na baterii můžeš ale bude to jen pošimrání.Já v attym vidím spirálku kolem dokola složenou ze 4 částí-takový věneček.A nad tím můstek z drátěnky.Jestli je tam knot,tak mi byl utajen.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Suché pálení atomizeru LEO

Příspěvekod Silka » ned 22. dub 2012 13:35:47

inovak, ten knot je úplně pod tím hrbolkem až vespod. Měla jsem ho asi týden, když začal smrdět spáleninou. Tak jsem tu někde vyčetla, že je lepší ho vyndat. Pinzetou to šlo dobře,ale u toho druhého ho sice vidím, ale vyndat nejde. A právě ten s tím knotem už moc nekouří. Ten bez knotu jde pořád stejně dobře. a fakt ho používám každý den, minimálně 2 hodky.Ještě, ten vyndaný knot měl tak 2cm.
Obrázek
Uživatelský avatar
Silka
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 387
Registrován: stř 04. led 2012 15:36:48
Bydliště: Sušice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Suché pálení atomizeru LEO

Příspěvekod Victor » ned 22. dub 2012 13:45:26

Co se týká toho zdroje. Sice jsem to neměřil, ale ohmův zákon mi říká, že zdroj by měl zvládnout něco kolem 1,5 A. To nezvládne každý zdroj k walkmanu. Na to je třeba dát trochu pozor, jak je dimenzovaný.
eCF Chropyně a okolí[/size]
Méně popelníků - více zásuvek
Uživatelský avatar
Victor
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 308
Registrován: úte 27. bře 2012 14:52:58
Bydliště: Chropyně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Suché pálení atomizeru LEO

Příspěvekod dlouhejbil » ned 22. dub 2012 13:50:48

Však já píšu JAKO-jen pro představu.Ne že je od walkmana.Ten můj má 5V a 2,5A-pořídil jsem si ho na vypalování kartů W
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Suché pálení atomizeru LEO

Příspěvekod inovak » ned 22. dub 2012 17:06:14

dlouhejbil píše:Zdroj je něco,co se používá třeba k walkmanům,notebookům a podobně-prostě ti to dá potřebný proud na to pálení a je to do zásuvky.


Tak to bych chápala, že baterie je slabá a je potřeba něco silnějšího, teda jako ten zdroj. V tom případě mi ale není jasná jedna věc - přece když provádím běžné suché pálení např. nějakého knotového mizéru, tak našroubuji mizér na baterku, žhavím, chladím atd., dokud není spirálka čistá. Ale jak připevním atomizér od LEO k nějakému tomu zdroji, jak píšeš? Ten zdroj to je taky něco jako baterie, jenže výkonnější? A na ni se našroubuje atomizér? Musí to přece nějak být v kontaktu, aby zdroj atomizér rozehřál. Když se ale tak dívám do svého attyho, tak se mi drátěnka ani nějak moc zanesená nezdá (spirálku nevidím, ať dělám co dělám a knot taky ne), ale prostě atomizér mi už skoro vůbec netáhne. To nemusí být jen zanesenou spirálkou, že? A ještě nechápu, proč sis pořizoval zdroj na pálení wéčkového cartu. Vždyť na něj stačí baterie, nebo ne? Přece všude píšou, jak se musí pořád chladit, aby se spirálka úplně neroztavila. Tak na co je potřeba výkonnější zdroj, když i u baterie se musí stále chladit? A ty jsi dokonce psal, že jsi nechladil. to se spirálka neroztavila??????? A poslední věc - když je v atomizéru LEO drátěnka (jak říkáš ty - rošt) a ještě i spirálka, není to pálení zdrojem pro spirálku moc silné? A pokud ne, proč všude tak zdůrazňují, že se musí velice silně chladit, aby se spirálka neroztavila? Píšu toho asi hodně, co nechápu, ale když vám, klukům, je v tomto oboru všechno jasné, máte pro to buňky, a když něco vysvětlujete laikovi, tak to vysvětlujete tak, že předpokládáte, že i druhý má běžné znalosti. Ale ono to tak není a já potom nevím, o čem je řeč. Díky za trpělivost, ahoj.
Vivi Nova, clear T2, CE4+, baterie eGo, Lavatube, favoritem je Desert Ship (Dekang Silver) a teď mu šlape na paty TPA Premium Blend. Sem tam si míchnu něco sama.
Uživatelský avatar
inovak
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 605
Registrován: sob 05. lis 2011 17:48:34
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Suché pálení atomizeru LEO

Příspěvekod dlouhejbil » ned 22. dub 2012 17:27:04

viewtopic.php?f=90&t=1815 hned první příspěvek proto jsem si ho sehnal.Přečti si celé téma.
K tomu chlazení-Buď držíš spínač dýl a foukáš nebo to jde dělat s citem bez foukání.U Lea to vydrží-No a od zdroje vedou dva dráty.Jeden se dá na středový kontakt a druhý na kostru a už to fičí.
Když tak zase napiš.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Suché pálení atomizeru LEO

Příspěvekod inovak » ned 22. dub 2012 19:26:16

Díky ti, Bile, teď už chápu vše. A trafo doma máme, takže by to neměl být problém. Ještě že tě tady mám, už jsi mi mockrát dobře a ochotně poradil. :clap :yes :)
Vivi Nova, clear T2, CE4+, baterie eGo, Lavatube, favoritem je Desert Ship (Dekang Silver) a teď mu šlape na paty TPA Premium Blend. Sem tam si míchnu něco sama.
Uživatelský avatar
inovak
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 605
Registrován: sob 05. lis 2011 17:48:34
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Suché pálení atomizeru LEO

Příspěvekod dlouhejbil » ned 22. dub 2012 19:36:39

To jsem celej já.Hrát neumím ale radit jo. :D
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Jak co dělat

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků