• Reklama
 
 

Čištění CE4+,CE4+ V3,Vivi CE5+ atd. Lze aplikovat i na jiné.

Nabíjení baterií, Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec, Dokapávání e-liquidem, čištění atomizeru - obecně atd....

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Čištění CE4+,CE4+ V3,Vivi CE5+ atd. Lze aplikovat i na j

Příspěvekod nemoj » čtv 06. bře 2014 22:08:38

Mám ce4+v3 a c5 od microcigu a hlavy jsou totožné i s vivi nova.

Text z obchodu co jsem dříve nakupoval:
Náhradní hlava do clearomizéru CE4, CE5, CE6, CE7, Vivi Nova s dlouhým knotem. Vyznačuje se velkou dýmyvostí. Odpor 1.8 Ohm. Výrobce Microcig innovation Technology.

Ještě záleží na tom jaký máš spodek té tvé hlavy , je kuželovitý(microcig) nebo plochý (ostatní).

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
nemoj
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 187
Registrován: sob 08. pro 2012 22:45:26
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Germany

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Čištění CE4+,CE4+ V3,Vivi CE5+ atd. Lze aplikovat i na j

Příspěvekod MisaLela » ned 28. pro 2014 21:39:01

Zdravím :) jsem začátečník, to říkám radši rovnou :) mám clearomizer ce4+ v3 s dlouhými knoty. V čistění jsem postupovala dle návodu - proplachnuti, osuseni knotu, zapálení knotu, zbaveni Spirálky, pak jsem ze Spirálka odskrabala bordel, znovu proplachla a ještě jednou nazhavila. Pak jsem i nastrihla tu gumovou čepičku nad knoty, ale při koureni liquidu co byl předtím chutove v pořádku to nejdřív melo příchuť spálených ponožek a ted je ten kouř příšerne horkej a dost to skrabe. Udělala jsem něco špatne? A taky to Bubla jak šílený, ale to bude asi OK. Děkuju za odpověď...

[ Post made via Android ] Obrázek
MisaLela
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 40
Registrován: sob 27. pro 2014 20:54:06
Bydliště: Bruntal

Re: Čištění CE4+,CE4+ V3,Vivi CE5+ atd. Lze aplikovat i na j

Příspěvekod Griper » ned 28. pro 2014 22:17:34

jestli ti to bublá tak tam zkus dát nenastřihlou čepičku
Cherry Bomber, Chi You, Cuboid 150W, Steel Punk Slug
Kayfun Lite, Taifun GT-S, Crius, Doge V2
Domácí míchanice 1,5mg/ml
Čim více mlhy tím lépe
Griper
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 291
Registrován: pát 19. zář 2014 9:45:48
Bydliště: Klenovice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Čištění CE4+,CE4+ V3,Vivi CE5+ atd. Lze aplikovat i na j

Příspěvekod e-Mikra » ned 28. pro 2014 22:43:57

Žhavení spirálky proběhlo jak? Musí to být opravdu do ruda až spíš do běla rozpálený a chce to do toho ještě foukat. Pak shoří úplně všechen sajrajt a není už třeba s tím nic dělat. Ale ne zase moc dlouho. To se pak může připálit silikon, který drží drátky a těsní a ten potom páchne. Někdy se do něj kolem drátku doslova vyškvaří drážka a tudy potom protéká na baterku. To protečení na baterku dělá to bublání. Když to odšroubuješ z baterie, tak na ní asi uvidíš kapku na kontaktu. To znamená, že liquid je všude, kde má být jen vzduch. A dostal se tam nejspíš kvůli tý nastřižený čepičce. Ta se nastřihuje jen když to málo sákne liquid a spirálka je moc suchá. Taková suchá spirálka se pak moc rozpálí a liquid se z ní neodpařuje, ale škvaří se a cítíš spáleninu. Pokud jsi spáleninu necítila, neměla jsi nic nastřihávat. Tu čepičku nemusíš hned vyhodit, ale můžeš ji pootočit tím rozstřižením mimo knoty. Uvidíš, jestli se to zlepší. Když to poteče na baterku i potom, tak může být knot už rozedřený v tom průchodu komínkem a pak neutěsní škvíru mezi knotem a silikonovou čepičkou a protejká to i bez nastřižení. Tady pomůže jen buď nový knot, nebo doplnit tu škvíru několika chomáčky z jinýho starýho knotu, nebo malinko delší silikonová čepička z jinýho clearu. To se musí chvíli hledat ideální poměr, aby to neteklo a při tom nepálilo na sucho. :mrk
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
Uživatelský avatar
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3261
Registrován: úte 17. črc 2012 21:25:40
Bydliště: Velké Hamry
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Čištění CE4+,CE4+ V3,Vivi CE5+ atd. Lze aplikovat i na j

Příspěvekod Harmy » ned 28. pro 2014 23:29:40

Když to bublá, máš zalitej přívod vzduchu liquidem. Špatný přívod vzduchu způsobuje, že se spirála vzduchem nechladí, málo to kouří a pára je štiplavá. Pootoč tu čepičku Jak Ti radí Micra. Jakmile to bublá, tak atomizer profoukni a u závitu otři. Uvidíš, že to okamžitě začne kouřit jak má. Po suchém pálení by měl zbělat i knot ve spirále. Pak ho musíš nechat pořádně nasáknout liquidem. Chce to jen zkušenosti.
Odkud jsi? Neznáš v okolí nějakého zkušeného vapera, který by se Ti na to podíval?
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Čištění CE4+,CE4+ V3,Vivi CE5+ atd. Lze aplikovat i na j

Příspěvekod MisaLela » pon 29. pro 2014 10:46:32

Děkuji vám za odpovědi :) snad si s tím pořadím. Pohybuju se Přerov/Bruntál a bohužel nikoho zkusenyho kolem neznám :( ale podle vašich rad to snad zvladnu :) pak nápisu, jak to dopadlo. Zkusim pootocit tu čepičku...
Mikra - A zhavila jsem to jak rikas, to by melo byt v pořádku :) normálně jsem na to foukala a nezhavila az příliš, Spirálka byla ruda a kouřilo se z ni jak z divy :)

EDIT: tak to vzdavam, to asi není nic pro blondynu :D ten co jsem s nim mela problem je sice lepsi ale u druhyho mám dojem ze jsem spálila co se dalo, chutná to porad opravdu hnusne, chtěla jsem to ještě nazhavit :D asi budu radši měnit ty žhavicí hlavy :(
MisaLela
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 40
Registrován: sob 27. pro 2014 20:54:06
Bydliště: Bruntal

Re: Čištění CE4+,CE4+ V3,Vivi CE5+ atd. Lze aplikovat i na j

Příspěvekod dlouhejbil » pon 29. pro 2014 13:54:27

Nedrž se návodu. Já to čistil tak, že jsem zapálil okamžitě knot /při sundané skleničce/ a nechal při občasném zažhavení vyhořet. Pak je možno zakápnout liquidem a ještě zopakovat. A dokud jde při žhavení dým ze spirálky, tak není hotovo. Musí svítit skoro do běla a nic z ní už nesmí čoudit. Pak je vyčištěno.
Skleničku je třeba alespoň otřít zevnitř, pokud ji nesundáváš. Nebo výplach a pak musíš vysušit spirálku s knotem. Samozřejmě nejlepší je ji sundat ještě před žhavením....Po vypalování bývá ušpiněna i ta středová trubka - otřít.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Čištění CE4+,CE4+ V3,Vivi CE5+ atd. Lze aplikovat i na j

Příspěvekod MisaLela » pon 29. pro 2014 14:15:44

No jo ale u toho zbaveni jo: okolo ty Spirálka je takova asi gumová věc. Tenka. A podařilo se mi ji asi spálit :) i když jsem foukala... Asi jsem na to fakt moc blonďatá... Tak jedna žhavicí hlava letěla do kose... :(

[ Post made via Android ] Obrázek
MisaLela
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 40
Registrován: sob 27. pro 2014 20:54:06
Bydliště: Bruntal

Re: Čištění CE4+,CE4+ V3,Vivi CE5+ atd. Lze aplikovat i na j

Příspěvekod MartinFrei » pon 29. pro 2014 14:23:00

hoď tam všechny a pořiď si něco na kanger hlavy. Ušetříš si spoustu trápení :yes Tímto zdravím nostalgiky CE+něco.
GG sekce : Euforia, Oddy, Ithaka
Vaponaute sekce : Le Magister, Le Zephyr
Genisys sekce : Steamboy 2.3, Avocado, RSST Magneto One kompakt, RSST, Origen
Zvonková sekce : Joyetech Delta II, Taifun GTII, Taifun GS 1 a 2, Kayfun Lite a 3 mini, Aqua 1 a 2, AGA-T7, Squape R
Mrako sekce : Smok TFV4 Mini, Aromamizer RDTA, Fuji GTA
Bafám převážně míchanice do Fichemy.
Uživatelský avatar
MartinFrei
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát 12. zář 2014 9:43:50
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Čištění CE4+,CE4+ V3,Vivi CE5+ atd. Lze aplikovat i na j

Příspěvekod dlouhejbil » pon 29. pro 2014 14:40:53

Hlavy se nehází do koše - dají se přemotat. Jednou k tomu dojdeš, nebo najdeš někoho, kdo to udělá.
Ale souhlasím s názorem výše... :yes
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Čištění CE4+,CE4+ V3,Vivi CE5+ atd. Lze aplikovat i na j

Příspěvekod MisaLela » pon 29. pro 2014 21:03:06

Možná k tomu dojdu :) zatím dochazim k míchání liquidu tak to asi časem příjde :) ale koukala jsem na ten 'tanger' a pekne drahy... Jak dlouho vydrží?

[ Post made via Android ] Obrázek
MisaLela
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 40
Registrován: sob 27. pro 2014 20:54:06
Bydliště: Bruntal

Re: Čištění CE4+,CE4+ V3,Vivi CE5+ atd. Lze aplikovat i na j

Příspěvekod MartinFrei » pon 29. pro 2014 21:25:01

nemusíš jít hned do origo Kangeru, stačí H2 tango za pade :yes Jasně, že kovovej atík toho vydrží víc ale já začal s dvěma H2 a mám je dodnes provozuschopné. Pěkné kopie Kangeru dělá například Anyvape pod značkou (mini)Davide
GG sekce : Euforia, Oddy, Ithaka
Vaponaute sekce : Le Magister, Le Zephyr
Genisys sekce : Steamboy 2.3, Avocado, RSST Magneto One kompakt, RSST, Origen
Zvonková sekce : Joyetech Delta II, Taifun GTII, Taifun GS 1 a 2, Kayfun Lite a 3 mini, Aqua 1 a 2, AGA-T7, Squape R
Mrako sekce : Smok TFV4 Mini, Aromamizer RDTA, Fuji GTA
Bafám převážně míchanice do Fichemy.
Uživatelský avatar
MartinFrei
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 844
Registrován: pát 12. zář 2014 9:43:50
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Čištění CE4+,CE4+ V3,Vivi CE5+ atd. Lze aplikovat i na j

Příspěvekod Griper » pon 29. pro 2014 21:39:06

ale ty h2 to mi přijde takový moc rozbitný to raději zkusit bcc evod to má kanger hlavy a nebo což by bylo uplně nejlepší koupit T3s to je taky myslím od kangera a stojí to asi 120-150 korun víc ne :D a je to hezčí
Cherry Bomber, Chi You, Cuboid 150W, Steel Punk Slug
Kayfun Lite, Taifun GT-S, Crius, Doge V2
Domácí míchanice 1,5mg/ml
Čim více mlhy tím lépe
Griper
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 291
Registrován: pát 19. zář 2014 9:45:48
Bydliště: Klenovice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Čištění CE4+,CE4+ V3,Vivi CE5+ atd. Lze aplikovat i na j

Příspěvekod majstrou » stř 21. led 2015 17:50:31

Dobrý den, nenašel jsem na fóru co bych potřeboval. Poradíte mi prosím kde bych našel něco o suchém pálení BVC hlavy clearomizéru Aspire? Nebo máte s ním zkušenosti? Nejde mi ani kleštěmi oddělit ten "kovový váleček", který je nad žhavící spirálkou viz obrázek : http://g03.s.alicdn.com/kf/HTB1Nwq4GXXX ... XFXXXl.jpg
Děkuji moc za případné info.
majstrou
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 21. led 2015 16:26:08

Re: Čištění CE4+,CE4+ V3,Vivi CE5+ atd. Lze aplikovat i na j

Příspěvekod pospisilecek » stř 21. led 2015 17:56:57

Tyhle hlavy na sucho palit nejdou, leda premotat na horizont s vatou a menit vatu a vypalovat samotnou spiralu.

[ Post made via iPad ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Jak co dělat

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků