• Reklama
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

Čištění CE4+,CE4+ V3,Vivi CE5+ atd. Lze aplikovat i na jiné.

Nabíjení baterií, Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec, Dokapávání e-liquidem, čištění atomizeru - obecně atd....

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, Joker, jura-p

Re: Čištění CE4+,CE4+ V3,Vivi CE5+ atd. Lze aplikovat i na j

Příspěvekod majstrou » stř 21. led 2015 19:50:03

pospisilecek píše:Tyhle hlavy na sucho palit nejdou, leda premotat na horizont s vatou a menit vatu a vypalovat samotnou spiralu.

[ Post made via iPad ] Obrázek

no někde jsem právě viděl videa kde kleštěmi sundali ten váleček a klasicky vypálili, ale budu Vám tedy věřit, přece jenom jsem poměrně laik. Děkuji.
majstrou
e-Holátko
e-Holátko

Reklama

Příspěvekod MartinFrei » stř 21. led 2015 20:23:53

No tak to podle toho videa zkus a uvidíš. Pokud je tam knot, tak nic sundavat nemusíš, knot se vypálí i se spirálkou. Jestli je tam vata, tak ji nějak vyndat musíš, pak vypálit samotnou spirálku a dostat tam vatu novou. Každopádně to vidím na docela vopruz zlatý bcc hlavy.
GG sekce : Euforia, Oddy, Ithaka
Vaponaute sekce : Le Magister, Le Zephyr
Genisys sekce : Steamboy 2.3, Avocado, RSST Magneto One kompakt, RSST, Origen
Zvonková sekce : Joyetech Delta II, Taifun GTII, Taifun GS 1 a 2, Kayfun Lite a 3 mini, Aqua 1 a 2, AGA-T7, Squape R
Mrako sekce : Smok TFV4 Mini, Aromamizer RDTA, Fuji GTA
Bafám převážně míchanice do Fichemy.
MartinFrei
e-Dýmal
e-Dýmal

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod majstrou » stř 21. led 2015 20:48:12

MartinFrei píše:No tak to podle toho videa zkus a uvidíš. Pokud je tam knot, tak nic sundavat nemusíš, knot se vypálí i se spirálkou. Jestli je tam vata, tak ji nějak vyndat musíš, pak vypálit samotnou spirálku a dostat tam vatu novou. Každopádně to vidím na docela vopruz zlatý bcc hlavy.

Já bych to zkusil rád, ale tím že mi kleštěmi ani silou nelze sundat ten váleček, tak nevidím jak moc je rozžhavená spirálka, a tím pádem to suché palení nemůžu korigovat :-(
majstrou
e-Holátko
e-Holátko

Příspěvekod pospisilecek » stř 21. led 2015 21:04:06

De to blbje, ja to delal jednou a stacilo...
Knoty tam nejsou. Na sucho palit nelze, je tam neco jako latkovy filtr na kafe, klasicka bio vata to neni urcite.

Naposledy upravil pospisilecek dne stř 21. led 2015 22:55:03, celkově upraveno 1
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..

Obrázek
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Harmy » stř 21. led 2015 22:48:45

jestli jsou to ty hlavičky co myslím, tak jsou v nich dvě spirály nad sebou a v nich je normálně knot. Kolem je omotán proužek savého filcu či co a přes to celé je nasazen ten vnější kovový tubus s dírkami, kterými sákne liquid do tkaniny a následně do knotů ve spirálách. Jestli Ti to nejde rozebrat, tak můžeš udělat suché pálení i bez rozebrání. Je to nouzovka, ale jde to. Dej atík na baterku a za stálého foukání do atomizeru několikrát žhav. Dělej to tak dlouho, dokud se bude ze spodu kouřit. Jelikož je ten filc nacucanej liquidem, tak to může chvíli trvat.
Já všechny , které se mi dostaly na opravu do rukou, předělal na jednu spirálu a vatu a hulí to jak fabrika.
Pospíšilečku, neříkej mu blbe :clap :chuckle
Naposledy upravil Harmy dne stř 21. led 2015 22:52:45, celkově upraveno 1
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Harmy
Temelín
Temelín

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod pospisilecek » stř 21. led 2015 22:51:43

Tam je vertikalni jedna spiralka, ktera je obtocena tim savym mediem. Spirala je uvnitr prazdna Harmy.
Pletes si to s BDC..
[ Post made via Mobile Device ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..

Obrázek
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Harmy » stř 21. led 2015 22:54:44

Tak to jsou jiný, ale z venku vypadaj stejně. Já to nemám, jen mi to nosej na opravu.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Harmy
Temelín
Temelín

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod pospisilecek » stř 21. led 2015 22:58:44

Tady je video, kterak premotat BVC
https://m.youtube.com/watch?v=9zBGH2wpnPE

RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..

Obrázek
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Harmy » stř 21. led 2015 23:06:23

koukal jsem na to video. Kdyby to tam ten jouda necpal spodem, ale horem, tak by tý vaty mohl namotat na tu spirálu akorát a nemusel by tam cpát ještě nějaký další proužky.
Obrázek
Harmy
Temelín
Temelín

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod huhla » pon 26. led 2015 18:33:05

Harmy kdyby tu bylo tlašítko poděkovat za příspěvek tak máš od mě palec přes celou obrazovku, z velmi smutného důvodu jsem si pořídil balck Aspire CE5-S (myslím) a přemýšlel jak na opravu hlavy žhavení, jen bych prosil o radu je možné sundat vrchní část BVC s těsněním?
Informatik = odborník, který vyřeší problém, který vůbec neexistoval, způsobem, kterému nikdo nerozumí...
Ortodoxní elektronik /rasista/
huhla
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod hexe » čtv 05. úno 2015 16:43:55

Ahoj! Mozna bude muj dotaz znit hloupe, ale potrebuju poradit. Dnes mi prisla nova hracka a to Vision Vapros Spinner-2 a k tomu cleatomizer Kanger MT3S. Jde mi o to, jestli jde ten cleatomizer vypalovat. Koukala jsem na video s T2, ale tam ukazoval ten pan jen premotavani.Ale spiralku to ma, tak by to vypalovani snad melo jit? Dosud jsme meli s manzelem Vivinku a tu vypalujem normalne podle navodu a vse v poradku. Protoze uz mi dosluhuje baterka nasla jsem si tuhle novou a k tomu i novy cleatomizer. A jeste neco mne zarazi. Dosel mi i novy liquid ( cappuccino). Uz jsme ho meli driv a velice nam chutnal. Po me neuspesne michacce jsme ho objednali znovu (u stejneho shopu jako pred tim) a vubec tu chut v nove masince necitim. Huli to jak tovarni komin - s tim velka spokojenost, ale ta chut chybi a dokonce to i trochu skrabe v krku. Co s tim? Vim, ze muze kazda dodavka byt trochu jina, ale az tak? Poradi mi nekdo? (jo a ani ve Vivine neni ta chut lepsi i kdyz v ni to neskrabe. :nech :cry
hexe
e-Holátko
e-Holátko

Národní vlajka:
Germany

Příspěvekod e-Mikra » čtv 05. úno 2015 16:52:35

Vypalovat to jde. Všechno, co má knot jde vypalovat.
Škrábání může způsobovat víc věcí. Třeba hustý liquid nedokáže dost rychle vsakovat do knotu a pak se to trochu připaluje na sucho, někdy je chyba v liquidu/příchuti/složení...
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Příspěvekod Grif » čtv 05. úno 2015 18:54:17

Ono to sem nepatří, ale zde je video jak čistit hlavičky Kangeru MT3. Ten vrchní knot se může vyhodit.
https://www.youtube.com/watch?v=g9FqlSikIpc
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod hexe » čtv 05. úno 2015 22:16:00

Diky moc za video, je to tam krasne videt . Urcite mi to pomohlo. :clap :clap A ten liqud uz skrabe i v te Vivine :cry :cry :cry
hexe
e-Holátko
e-Holátko

Národní vlajka:
Germany

Příspěvekod pepe07 » čtv 23. dub 2015 17:20:26

Já osobně na čištění používám ultrazvukovou vaničku.Její určení je na šperky(žádné nemám)nebo na brýle(ty mám) a protože mne nebavilo pálení a podobné kejkle tak jsem to tam mrsknul nechal přez noc odmočit pak spustil čištění a čístí to luxusně.Po čištění to nechám jen uschnout. :)
pepe07
e-Holátko
e-Holátko

PředchozíDalší

Zpět na Jak co dělat